زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

کره زمین معلق مغناطیسی پایه بشقاب پرنده جدید

ثبت نظر یا پرسش
1,380,000 تومان
34204
اتمام موجودی
کره جغرافیایی معلق در هوا به قطر 14 سانتیمتر با پایه طرح UFO سری جدید با نور مخفی LED زیبا در داخل پایه
این کره زمین شگفت انگیز بوسیله نیروی مغناطیس روی هوا آویزان و معلق میماند و در صورت تراز بودن سطح زیرین (میز یا تاقچه) نسبت به سطح زمین، کره زمین معلق شروع به چرخیدن خواهد نمود.
اسم کشورهای اصلی به زبان انگلیسی
در سری جدید لامپ LED آبی خوشرنگی داخل پایه قرار دارد که هم حول محور آن و هم کل پایه را با نور آبی رنگ محوی روشن میکند که باعث میشود (مخصوصا در تاریکی) انعکاس نور ان روی کره زیبایی خاصی به آن بدهد.
زیبایی این کره مغناطیسی شناور غیر قابل وصفه و چیزی نیست که به سادگی بتوانید از آن بگذرید.
می خواهید تجربه مشاهده زمین به همان حالت معلق در هوا بدون اینکه به چیزی متصل باشد را داشته باشید یا لذت دیدن آنرا به دیگران نیز بدهید.
این کره زمین معلق در هوای سیب7 با نقشه تقریبا کاملی از کل دنیا دقیقا تجربه مشاهده مقیاس کوچکی از زمین در همان شرایط آویزان در هوا بدون اتصال فیزیکی است که با تصور آنکه کره زمین که میلیاردها برابر بزرگتر از این کره زمین است چگونه میلیونها سال بوسیله قدرت خداوند و با نیروی کائنات بدون هیچگونه پایه و اتصالی بر روی هوا معلق مانده و میچرخد. 
این گجت بینظیر سیب هفت هر بیننده ای را به تفکر وا خواهد داشت و شاید تمرکزی دلچسب و حس دوری موقتی از ناراحتی ها و استرس های روزانه نیز پیامد آن باشد.
این یک خرید جادوئی و عالی برای شما خواهد بود.
با تحمیل  کره به درون میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط پایه ، کره قبول می کند که در هوا و با فاصله از روی سطح پایه بصورت معلق بماند .
زیبایی خیره کننده این کره جرافیایی ضد جاذبه زمین و آویزان در هوا چه در تاریکی و چه در فضای روشن مدتها شما را خیره می کند. جهان در حرکت و چرخش است و هیچ نیرویی قادر به متوقف کردن آن نیست.
این وسیله شگفت انگیز دکوری سیب7 حتمآ شما را شگفت زده خواهد نمود و هر کسی که آنرا می بیند لحظه های متوالی به آن خیره خواهد ماند
بوسیله استفاده از تکنولوژی الکترومغناطیسی و با محاسبه های فراوان و تنظیم وزن کره با نیروی مغناطیسی وارد شده طراحی شده تصویری بسیار زیبا برای چشمان شما به ارمغان می آورد حتی زمانیکه این وسیله در فضایی کم نور قرار دارد به دلیل داشتن لامپهای ال ای دی زیبایی خیره کننده که توسط این کره معلق و دارای میدان مغناطیسی  به محیط کاری شما منتقل می شود بی نظیر است.
این گجت شگفت انگیز معرفی شده سیب هفت با طراحی فوق العاده زیبایی که دارد می تواند وسیله تزئینی مناسب جهت اتاق کار یا منزل یا مغازه و فروشگاه شما باشد.
یکی از بهترین هدیه های رومیزی مناسب برای علاقه مندان یا مدیران شیک که می خواهند کالاهای تکی روی میز خود داشته باشند
قابل توجه شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی و موسسات و نمایشگاهها و دفاتر تجاری و اداره جات و میز مدیران و دانش آموزان و هرکسی که علاقه به داشتن یک کالای جالب و تک دارد یا می خواهد بهترین و به یادماندنی ترین کادو را به دوست یا عزیز و همکار خود بدهد.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و مجموعه سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود
New UFO Shape LED Around Base Magnetic Levitation Floating 5.5 inch Antigravity Globe
 
توجه
اگر حوصله و دقت بالا دارید و زود از کوره در نمیروید و توصیه های سیب هفت را کامل و دقیق رعایت خواهید کرد این کالا را خریداری کنید. چون دفعه اول ممکن است قرار دادن کره زمین در مدار روی پایه زمانبر باشد و نیاز به دقت و حوصله فراوان داشته باشد.
 
-شاید بار اول 20 الی 40 دقیقه وقت صرف پیدا کردن نقطه کانونی مغناطیس پایه بکنید ولی مطمئن باشید با پیدا کردن قلق و لم آن و با یک یا دوبار تمرین کردن در دفعات بعدی می توانید به سرعت و زیر 30 ثانیه این کار را انجام دهید. لازم به ذکر است با یکبار اتصال کره معلق می توانید برای همیشه نمایش آنرا بر روی میز خود داشته باشید ولی بخاطر این میگوئیم دفعه های بعدی چون این وسیله کالای خیلی جذابی هست و مطمئن هستیم کنجکاوی هر شخص جدیدی که وارد اتاق شما بشود را برمی انگیزد و با دست زدن و هل دادن کره سعی در کشف دلیل تعادل این کره خواهد نمود و ناخواسته آنرا از حالت تعادل خارج خواهد کرد و شما دوباره نیاز به گذاشتن کره در کانون مغناطیسی پایه خواهید داشت و در موارد دیگر شاید برقها قطع بشود یا آداپتور را از برق خارج کنید یا بخواهید جای این گجت را عوض کنید .
 
لطفا پس از خرید حتما از طریق شبکه های اجتماعی به پشتیبانی سیب هفت پیام دهید تا متن توضیحات و راهنمای نصب برای شما ارسال شود و حتما قبل از نصب و وصل دستگاه فیلم آموزشی را با دقت دیده و توضیحات را به دقت مطالعه و رعایت کنید.
 
-در ضمن بهتر است قرار دادن کره را فقط یک نفر انجام دهد چون وقتی چندین نفر محض کنجکاوی و نمایش متوانایی و مهارت برای انجام اینکار جمع میشوند باعث ضربات و برخورد مداوم کره به پایه میشوند که این اتفاق باعث آسیب به آن خواهد شد.
حداقل برای جلوگیری از این خط و خش ها تا حد ممکن گذاشتن کره را خودتان انجام دهید، اگر هر دوست یا آشنایی بخواهد محض کنجکاوی اینکار را تست کند (که حتما این اتفاق می افتد ، چون این کره زیبا و جالب حتی کنجکاوی بی خیال ترین آدمها را بر می انگیزد) ممکن است سطح کره و پایه فدای کسب تجربه آنها شده و پر از خط و خش بشود و ظاهر ناخوشایندی بگیرد و هم ممکن است با ضربات متوالی و ادامه دار پایه دستگاه از تنظیم خارج شود.
در دفعات ابتدایی و اولیه ممکن است چندین بار کره به سطح پایه بچسبد یا بدلیل جذب مغناطیسی بصورت ضربه ای به پایه برخود کند که این اتفاق ممکن است سطح زیرین کره یا رویه پایه را دچار خط و خش های ناخوشایندی بکند، لذا توصیه می کنیم تا زمانیکه قلق دستگاه را بدست نیاورده اید و هنگام تمرین روی سطح پایه پلاستیک و نایلون یا پارچه ای تقریبا ضخیم بکشید تا از خط و خش جلوگیری کند. بعد از آنکه روش کار دستتان آمد می توانید پلاستیک یا پارچه را بردارید.
 
روش قرار دادن کره در مرکز آهنربایی و مغناطیس : 
پایه باید به صورت افقی در سطح صافی قرار گیرد در غیر این صورت میدان مغناطیسی مناسب ایجاد نمی شود. سپس می توانید آداپتور را به برق متصل کنید. سپس کره زمین را در جهت صحیح (قطب شمال به بالا و قطب جنوب به سمت پائین) با دو دست نگه داشته و کره را به تدریج و عمود بر مرکز پایه نزدیک کنید. 
(کره را با فشار نگیرید و بگذارید در دستان شما تقریباٌ آزاد باشد و بیشترین نیروی نگهداری آن از سمت پائین آن باشد) زمانی که نیروی کشش و رانش را از طرفین و پائین بطور مساوی حس کردید (15-12 میلی متر بالای پایه) کره را با ملایمت و دقت بیشتری آرام آرام رها کنید و اگر دیدید به یکطرف کشیده میشود و از مرکز دور میشود دوباره آنرا آرام آرام به سمت مرکز نیرو بکشید، اگر برای چند بار نتوانستید انجام دهید کره را دور نموده و دوباره از بالا به سمت پائین بیاورید یعنی مرحله را تا زمانی که کره در برآیند و مرکز نیروها قرار گیرد ادامه دهید، اگر این کار را بطور صحیح انجام داده باشید کره روی هوا شناور خواهد ماند
پس فقط کافیست کره را با دست در فاصله تعیین شده نگه دارید و دستانتان را ول کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.
 
 
مشخصات کره زمین شگفت انگیز معلق در هوا مدل یوفو (پایه بشقاب پرنده ای) سری جدید پایه داخل چراغدار
قطر کره جغرافیایی 14 سانتی متر
اندازه پایه : حدود  3.5*18 سانتیمتر
فاصله چرخشی کره از سطح پایه : حدود 1 الی 1.5 سانتیمتر
خروجی برق آداپتور: 12 ولت 1.5 آمپر
ورودی برق آداپتور یا ترانس: 100 الی 240 ولت 50/60 هرتز 0.3 آمپر
وزن پایه : حدود 1000 گرم
 
بسته بندی شامل :
1 عدد کره زمین جادویی آهنربائی بزرگ
1 عدد پایه مغناطیسی به شکل بشقاب پرنده
1 عدد آداپتور برق
1 عدد جعبه 
 
توجه:
1-از نزدیک نمودن یا قرار دادن وسایلی مثل کارت سوخت یا کارت عابر بانک یا سایر لوازمی که نیروی مغناطیس و آهنربا به آنها آسیب میزند در کنار این گوی معلق و پایه آن خودداری کنید.
2-ترانس یا آداپتور را فقط به منبع و پریز برق 220 ولت وصل کنید.
3-وسیله را روی سطح غیر آهنی، محکم و صاف قرار دهید یعنی اطراف این کالا لوازم آهنی و دور از میدان های مغناطیسی مانند کامپیوتر یا دیگر وسایل برقی قرار ندهید چون روی مغناطیس پایه تاثیر خواهد گذاشت یا لوازمی که مغناطیس به آنها آسیب میزند (مثل کارت عابر بانک، کارت مترو، ...) اطراف پایه یا کره قرار ندهید.
منظور از فاصله حدود نیم متر میباشد، یعنی اصلا نیاز نیست 1 یا 2 متر فاصله را رعایت کنید چون قدرت آهنربایی پایه به این فاصله ها نمیرسد.
4-اگر از وسیله به طور دائمی برای مدت زمان طولانی استفاده کنید ممکن است قسمت بالایی پایه گرم شود(این گرما به مرور زمان و پس از چندین ماه استفاده کمتر خواهد شد).  
5-از باز کردن کره جغرافیایی و یا پایه آن خودداری کنید. در غیر این صورت ممکن است با نتیجه دلخواه مواجه نشوید و وسیله شما خراب شود. 
و هرگز آهن ربای داخلی کره را از جای خود خارج نکنید چون از تنظیم خود خارج شده و اگر آهن ربا از جای خود جابجا شود یا آسیب ببیند کره قابلیت معلق بودن خود را از دست می دهد.
6-کره را روی سطوح سفت و سخت رها نکنید یا مواظب باشید که به پایه ضربه های شدید وارد نشود. ممکن است از تنظیم خارج شود یا آهن ربای داخلی صدمه ببیند.
7-اگر نمی خواهید برای ساعتی یا چند روز از این دستگاه استفاده کنید کره را روی پایه نگذارید (در اینصورت آهنربای داخل کره و پایه به مرور زمان ضعیف میشود) بلکه با فاصله بیشتر از 20 سانتی متری از پایه روی یک سطح غیر آهنی قرار دهید.
و برای قطع کردن برق یا خاموش کردن دستگاه نیر ابتدا کره زمین را از مدار خود برداشته و سپس دستگاه را از برق بکشید.
8-این کالا مناسب برای سنین 12 سال به بالا میباشد و برای زیر این سنین توصیه نمیشود چون به دلیل بازیگوشی ممکن است هر روز صدها بار آنرا با دوستان خود تست کنند (تست های پشت سرهم مختلف از فواصل و زوایای گوناگون) و در اثر تعدد و نیروی ضربات وارده به پایه در برهه زمانی کوتاه، دستگاه از تنظیم خارج می شود.
 
اطلاعات فروش سیب هفت:
1-کره زمین این کالا در دو رنگ آبی جغرافیایی (آبی+سبز) و طلایی (طلایی+مشکی) میباشد که در صورت موجود بودن در سایت سیب هفت قابل انتخاب است.
2-دکمه روشن و خاموش که زیر پایه قرار دارد غیرفعال است، احتمالا تولید کننده جهت آماده بودن قالب برای سری های بعدی یا مدلهای داخل کره چراغدار این بخش را قرار داده، یعنی با این دکمه چراغ بدنه خاموش یا روشن نخواهد شد.
3-ممکن است دوشاخه آداپتور از نوع 2 پین تخت (پایه آمریکایی) باشد که در اینصورت برای استفاده روی پریزهای گرد باید مبدل دو شاخه تخت به معمولی از اکثر فروشگاههای لوازم الکتریکی تهیه کنید که مدلهای ساده این تبدیل قیمت زیادی هم ندارد (حدود 3000 تومان)

نظری یافت نشد