زمان ارسال سفارشات: شهر تهران: 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

کره زمین معلق در هوا شگفت انگیز مغناطیسی سایز بزرگ با پایه چراغدار

1,235,000 تومان
3596
موجود
+

کره جغرافیایی معلق پایه دار مغناطیسی بزرگ سری جدید 19 سانتیمتری معلق در هوا شگفت انگیز مدل تک پایه که بوسیله نیروی مغناطیس ایجاد شده توسط پایه بالایی روی هوا آویزان میماند 

یکی از بزرگترین سایزهای کره زمین معلق آهنربایی موجود با پایه چراغدار که بوسیله تابش نور چراغهای LED پایه بازویی بر بالای سطح کره زمین زیبایی آنرا دوچندان می کند.

زیبایی این کره مغناطیسی شناور غیر قابل وصفه و چیزی نیست که به سادگی بتوانید از آن بگذرید.

می خواهید تجربه مشاهده زمین به همان حالت معلق در هوا بدون اینکه به چیزی متصل باشد را داشته باشید یا لذت دیدن آنرا به دیگران نیز بدهید.

این کره زمین معلق در هوای سیب7 با نقشه ای از کل دنیا دقیقا تجربه مشاهده مقیاس کوچکی از زمین در همان شرایط آویزان در هوا بدون اتصال فیزیکی است که با تصور آنکه کره زمین (میلیاردها برابر بزرگتر از این کره زمین با چند صد میلیارد تن خاک و آب و اجسام دیگر) چگونه میلیونها سال بوسیله قدرت خداوند و با نیروی کائنات بدون هیچگونه پایه و اتصالی بر روی هوا معلق مانده و میچرخد. 

این گجت بینظیر سیب هفت هر بیننده ای را به تفکر وا خواهد داشت و شاید تمرکزی دلچسب و حس دوری موقتی از ناراحتی ها و استرس های روزانه نیز پیامد آن باشد.

این یک خرید جادوئی و عالی برای شما خواهد بود. با تحمیل  کره به درون میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط پایه بالایی، کره قبول می کند که در هوا و با فاصله از پایه بصورت معلق و گردون بماند .

زیبایی خیره کننده این کره جرافیایی ضد جاذبه زمین و آویزان در هوا چه در تاریکی و چه در فضای روشن مدتها شما را خیره می کند. 

جهان در حرکت و چرخش است و هیچ نیرویی قادر به متوقف کردن آن نیست.

این وسیله شگفت انگیز دکوری سیب7 حتمآ شما را شگفت زده خواهد نمود و هر کسی که آنرا می بیند لحظه های متوالی به آن خیره خواهد ماند

بوسیله استفاده از تکنولوژی الکترومغناطیسی و با محاسبه های فراوان و تنظیم وزن کره با نیروی مغناطیسی وارد شده طراحی شده تصویری بسیار زیبا برای چشمان شما به ارمغان می آورد حتی زمانیکه این وسیله در فضایی کم نور قرار دارد به دلیل داشتن لامپهای ال ای دی که از بالا بر سطح کره می تابند زیبایی خیره کننده که توسط این کره معلق و دارای میدان مغناطیسی  به محیط کاری شما منتقل می شود بی نظیر است.

فقط کافیست دوشاخه آداپتور قسمت پایه را به برق بزنید و کره را با دست در فاصله تعیین شده نگه دارید و دستانتان را به آرامی ول کنید و از زیبایی آن لذت ببرید (ممکن است دفعات اول طول بکشد تا قلق دستگاه را به دست بیاورید)

این گجت شگفت انگیز معرفی شده سیب هفت با طراحی فوق العاده زیبایی که دارد می تواند وسیله تزئینی مناسب جهت اتاق کار یا منزل یا مغازه و فروشگاه شما باشد.

یکی از بهترین کادوها و هدیه های رومیزی مناسب برای علاقه مندان یا مدیران شیک که می خواهند کالاهای تکی روی میز خود داشته باشند

قابل توجه شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی و موسسات و نمایشگاهها و دفاتر تجاری و اداره جات و میز مدیران و دانش آموزان و هرکسی که علاقه به داشتن یک کالای جالب و تک دارد یا می خواهد بهترین و به یادماندنی ترین کادو را به دوست یا عزیز و همکار خود بدهد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و مجموعه سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود

7.5 inch Magnetic Levitating and Floating Antigravity Planet Earth Globe Ball with LED Lights

 

روش قرار دادن کره در مرکز آهنربایی و مغناطیس: 

توصیه اولیه سیب هفت: در دفعات ابتدایی و اولیه ممکن است چندین بار کره به پایه بچسبد یا بدلیل جذب مغناطیسی بصورت ضربه ای به پایه برخود کند که این اتفاق ممکن است سطح زیرین کره یا رویه پایه را دچار خط و خش های ناخوشایندی بکند ، لذا توصیه می کنیم تا زمانیکه قلق دستگاه را بدست نیاورده اید و هنگام تمرین روی سطح پایه پلاستیک و نایلون یا پارچه ای تقریبا ضخیم بکشید تا از خط و خش جلوگیری کند . بعد از آنکه روش کار دستتان آمد می توانید پلاستیک یا پارچه را بردارید.

و توصیه دیگر که پیامد توصیه قبلی است اینکه برای جلوگیری از این خط و خش ها تا حد ممکن گذاشتن کره را خودتان انجام دهید ، اگر هر دوست یا آشنایی بخواهد محض کنجکاوی اینکار را تست کند (که حتما این اتفاق می افتد، چون این کره جالب حتی کنجکاوی بی خیال ترین آدمها را بر می انگیزد) ممکن است سطح کره و پایه فدای کسب تجربه آنها شده و پر از خط و خش بشود و ظاهر ناخوشایندی بگیرد و هم ممکن است با ضربات متوالی و ادامه دار پایه دستگاه از تنظیم خارج شود.

روش نصب :

پایه باید در سطح صاف و ترجیحا تراز قرار گیرد در غیر این صورت میدان مغناطیسی مناسب ایجاد نمی شود. 

دستگاه را به پریز برق متصل کنید. 

سپس کره زمین را در جهت صحیح (قطب شمال به بالا و قطب جنوب به سمت پائین) با دو دست نگه داشته و کره را به تدریج و عمود به مرکز پایه بازویی بالا نزدیک کنید. 

(کره را با فشار نگیرید و بگذارید در دستان شما تقریباٌ آزاد باشد و بیشترین نیروی نگهداری آن از سمت بالا و مغناطیس باشد) 

زمانی که نیروی کشش و رانش را از طرفین و پائین بطور مساوی حس کردید (5 الی 15 میلی متر زیر پایه) کره را با ملایمت و دقت بیشتری آرام آرام رها کنید و اگر دیدید به یکطرف کشیده میشود و از مرکز دور میشود دوباره آنرا آرام آرام به سمت مرکز نیرو بکشید، 

اگر برای چند بار نتوانستید انجام دهید کره را دور نموده و دوباره از پایین به سمت بالا بیاورید یعنی مرحله را تا زمانی که کره در برآیند و مرکز نیروها قرار گیرد ادامه دهید، اگر این کار را بطور صحیح انجام داده باشید کره روی هوا شناور خواهد ماند و پس از زمان کوتاهی در صورت تراز بودن پایه شروع به چرخش می کند (هر چقدر پایه بهتر در حالت  تراز باشد چرخش کره سریعتر خواهد بود)

بر اساس تاثیر قانون جاذبه زمین این کره معلق سیب هفت در صورت تراز بودن پایه بصورت اتوماتیک شروع به چرخش می کند که این نیز به نوبه خود به زیبایی هرچه بیشتر این وسیله می افزاید.

پس فقط کافیست کره را با دست در فاصله تعیین شده نگه دارید و دستانتان را ول کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

شاید بار اول 20 الی 40 دقیقه وقت صرف پیدا کردن نقطه کانونی مغناطیس پایه بکنید ولی مطمئن باشید با پیدا کردن قلق و لم آن و با یک یا دوبار تمرین کردن در دفعات بعدی می توانید به سرعت و زیر 30 ثانیه این کار را انجام دهید. 

لازم به ذکر است با یکبار اتصال کره معلق سیب هفت می توانید برای همیشه نمایش آنرا بر روی میز خود داشته باشید ولی بخاطر این میگوئیم "دفعه های بعدی" چون این وسیله کالای خیلی جذابی هست و مطمئن هستیم کنجکاوی هر شخص جدیدی که وارد اتاق شما بشود را برمی انگیزد و با دست زدن و هل دادن کره سعی در کشف دلیل تعادل این کره خواهد نمود و ناخواسته آنرا از حالت تعادل خارج خواهد کرد و شما دوباره نیاز به گذاشتن کره در کانون مغناطیسی پایه خواهید داشت و در موارد دیگر شاید برقها قطع بشود یا دوشاخه را از برق خارج کنید یا بخواهید جای این گجت را عوض کنید .

 

مشخصات کره زمین شگفت انگیز معلق در هوا مدل تک پایه بزرگ چراغدار: 

قطر کره جغرافیایی: حدود 19 سانتی متر

ارتفاع پایه : حدود 30 سانتیمتر

فاصله کره از سطح پایه : حدود نیم الی 1.5 سانتیمتر

ورودی برق آداپتور یا ترانس : 100 الی 240 ولت

 

بسته بندی شامل :

1 عدد کره زمین جادویی آهنربائی بزرگ با قطر حدود 7.5 اینچ

1 عدد پایه مغناطیسی بازویی

1 عدد آداپتور یا کابل برق

1 عدد جعبه 

 

توجه:

1-از نزدیک نمودن یا قرار دادن وسایلی مثل کارت سوخت یا کارت عابر بانک یا سایر لوازمی که نیروی مغناطیس و آهنربا به آنها آسیب میزند در کنار این گوی معلق و پایه آن خودداری کنید.

2-ترانس یا اداپتور را فقط به منبع و پریز برق 110 یا 220 ولت وصل کنید.

3-وسیله را روی سطح غیر آهنی ، محکم و صاف قرار دهید.

4-اگر از وسیله به طور دائمی برای مدت زمان طولانی استفاده کنید ممکن است قسمت بالایی پایه گرم شود (این گرما به مرور زمان و پس از چندین ماه استفاده کمتر خواهد شد). ولی به محض احساس گرمای غیرعادی خیلی زیاد از حد به همراه بوی سوختن پلاستیک و یا شنیدن صدای اتصالی یا عجیب و غریب چند ساعت پریز آنرا از برق بکشید سپس دوباره وصل کنید. 

5-از باز کردن کره جغرافیایی و یا پایه آن خودداری کنید. در غیر این صورت ممکن است با نتیجه دلخواه مواجه نشوید و وسیله شما خراب شود. 

و هرگز آهن ربای داخلی کره را از جای خود خارج نکنید چون از تنظیم خود خارج شده و اگر آهن ربا از جای خود جابجا شود یا آسیب ببیند کره قابلیت معلق بودن خود را از دست می دهد.

6-لطفا این وسیله را جایی دور از میدان های مغناطیسی مانند کامپیوتر یا دیگر وسایل برقی قرار دهید . 

7-کره را روی سطوح سفت و سخت رها نکنید یا مواظب باشید که به پایه ضربه های شدید وارد نشود یا کره نیافتد. چون ممکن است از تنظیم خارج شود یا آهن ربای داخلی صدمه ببیند.

در صورتیکه میخواهید دستگاه را خاموش کنید یا از برق بکشید قبل از اینکار کره زمین را از میدان مغناطیسی برداشته و کنار بگذارید و سپس پایه را خاموش یا از برق بکشید.

8-اگر نمی خواهید برای ساعتی یا چند روز از این دستگاه استفاده کنید کره را به پایه نچسبانید (در اینصورت آهنربای داخل کره و پایه به مرور زمان ضعیف میشود) بلکه با فاصله بیشتر از 20 سانتی متری از پایه روی یک سطح غیر آهنی قرار دهید.

9-این کالا مناسب برای سنین 12 سال به بالا میباشد و برای زیر این سنین توصیه نمیشود چون به دلیل بازیگوشی ممکن است هر روز صدها بار آنرا با دوستان خود تست کنند (تست های پشت سرهم مختلف از فواصل و زوایای گوناگون) و در اثر تعدد و نیروی ضربات وارده به پایه در برهه زمانی کوتاه، دستگاه از تنظیم خارج می شود.

 

اطلاعات فروش :

1-این وسیله میتواند جهت آموزش و یادگیری و مکانیابی کشورها نیز مورد استفاده قرار بگیرد، با نقشه جغرافیایی و نام کشورها و مناطق معروف به زبان انگلیسی

2-ممکن است در اثر تراز نبودن یا فشار مغناطیس آهنربایی بعضی از لامپها خاموش باشند که این مسئله عادی میباشد، بنابراین در صورتیکه به این امر حساس هستید و آنرا ایراد اصلی و اساسی به حساب میاورید این کالا را خرید نکنید

خوبه، بد نیست
نوشتن نظر