زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

زنگ اخبار وایرلس کاکازی مدل A10 مشکی دو شستی

ثبت نظر یا پرسش
830,000 تومان
34497
اتمام موجودی
زنگ اخبار وایرلس و زنگ احضار 2 شستی CACAZI مدل A10 رنگ مشکی
با قابلیت صدای زنگ متفاوت برای هر شستی
قابلیت لرنینگ و ارتقا (ست و استفاده چندین بخش زنگ با 1 شستی یا 1 بخش زنگ با چندین شستی، تا 20 عدد برای شستی و 100 عدد بخش زنگ)
کمترین تداخل با زنگ های بیسیم مشابه (فرکانس کدینگ و رمزگذاری)
مشمول دو سال ضمانت خدمات (منوط به رعایت شرایط کاربری)
کیفیت عالی
وایرلس رادیویی (گیرندگی از پشت دیوار یا مانع)
قابلیت لرنینگ ()
برد مفید حدود 70 متر در شرایط دید مستقیم بدون مانع و همسطح (ادعای تولیدکننده 300 متر. تفاوت سطح، تعداد و نوع موانع و امواج مزاحم موجود در محیط روی میزان برد تاثیر میگذارند)
قابلیت کم و زیاد کردن صدای زنگ
قابلیت انتخاب ملودی و زنگ از بین 38 ملودی مختلف
دارای چراغ آبی رنگ با نور ملایم روی بدنه بخش زنگ و شستی (هنگام زنگ خوردن یا فشردن دکمه روشن میشود)
شصتی با استاندارد IP44
در این مدل معرفی شده سیب هفت، اگر دکمه "شستی اول" فشار داده شود یک ملودی به صدا درخواهد آمد و در صورت فشردن دکمه "شستی دوم" صدای ملودی متفاوتی پخش خواهد شد(البته میتوانید برای هر 2 شستی یک ملودی مشترک ست کنید یا هر ملودی برای هر کدام از شستی ها خواستید انتخاب و ست کنید). و بدین ترتیب شخص متوجه خواهد شد که دکمه کدوم یکی از شستی ها فشرده شده (مثلا منشی یا آبدارچی یک شرکت با این زنگ متوجه خواهد شد که احضار کننده شخص مدیر بوده یا معاونت یا..یا در مثال دیگر اگر شستی اول بر روی درب اول ورودی خانه و شستی دوم در ورودی بعدی خانه نصب شده با صدای ملودی متوجه خواهید شد که شستی مربوط به ورودی دوم فعال شده).
این آپشن قابلیت ارتقا تا 20 شستی را دارد، یعنی شما می توانید تا چندین بسته دیگر از این مدل را خریداری کنید و سپس همه شستی ها را روی یک یا چند بخش زنگ ست کنید و بدین ترتیب بخش زنگ، ملودی همه آن شستی ها را )در صورت فشرده شدن غیر همزمان و با حداقل تفاوت زمانی 3 ثانیه بین هرکدام) به صورت متفاوت با ملودی تعیین شده برای هر شستی برای شما پخش خواهد کرد.
اگر تعداد شستی ها بیشتر باشد شاید روزهای اول متوجه نشوید که صدای کدام شستی است ولی طبق ادعای پزشکان اصولا بعد از 3 هفته (21 روز) ذهن تفاوت ملودی ها را متوجه خواهد شد و براحتی آنها را از همدیگر تفکیک خواهد داد.
مناسب برای زنگ درب، خانه ها، مدیران یا همکاران جهت احضار کارمندان، محیط های اداری و ارگانها، شرکت ها و دفاتر و فروشگاه ها و سوپرمارکت ها و محل کار، تولیدی ها، انبارها، کارگاه ها و کارخانه ها و بیمارستان و کلینیک و مراقبت از سالمندان و مریض ها و پرستارها و هر شخص یا هر جای دیگری که یک یا دو نفر میخواهند نفر دیگر را که در محدوده برد ذکر شده است بدون فریاد زدن احضار یا باخبر کند.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
CACAZI A10B 2 Button Wireless Smart Doorbell
 
خصوصیات زنگ بیسیم دوقلو کاکازی با 1 مرکزی و 2 ریموت مدل آ110:
بی سیم و بدون نیاز به سیم کشی و کابل کشی
قابلیت ست کردن ملودی متفاوت برای هر شستی
طراحي زيبا و شیک
عدم تداخل با ساير زنگ ها
داراي 4 سطح صدا: سکوت- کم - متوسط - زياد
قابلیت انتخاب نوع زنگ و تغییر و انتخاب آن از بین 38 زنگ موجود در حافظه
 
مشخصات فني زنگ اخبار Cacazi وایرلس 2 شاستی یک زنگ مدل A10:
فرکانس : 433.92 مگاهرتز
تعداد ریموت یا شستی: 2 عدد
تنوع زنگ : 38 ملودی
برد امواج : حدود 70 متر (ادعای تولیدکننده و اکثر فروشنده ها 300 متر)
محدوده ولتاژ ورودی به دستگاه مرکزی: 110 الی 220 ولت
برق مورد نیاز برای شاسی : هر کدام 1 عدد باتری 12 ولت از نوع A23 (داخل شستی ها موجود میباشد)
میزان صدا: 0 تا 110 دسی بل
محدوده دمای کارکرد: 20- الی 60+ درجه سانتیگراد
اندازه شاستی: حدود 20*51*75 میلیمتر
اندازه بدنه اصلی بخش زنگ (بدون احتساب پایه دوشاخه): حدود 20*65*95 میلیمتر
اندازه جعبه کالا: حدود  * * میلیمتر
وزن: حدود 280 گرم
 
بسته بندی :
1 عدد باکس مرکزی دوشاخه ای دارای 2 کلید انتخاب زنگ و تعیین سطح صدا
2 عدد شاستی یا ریموت با دکمه فشاری با باطری (داخل شستی قرار دارد)
2 عدد برچسب دوطرفه و پیچ
1 عدد برگه راهنما به زبان انگلیسی
 
اطلاعات فروش سیب هفت:
1-اگر کنار شستی لیبل نایلونی دارد برای شروع به استفاده و ارتباط باطری شستی با مدار لطفا لیبل را به آرامی به سمت بیرون بکشید و خارج کنید.
2-در این مدل پیشرفته عکس العمل ملودی هر 2 شستی روی بخش زنگ متفاوت میباشد و هر شستی یک نوع ملودی (ملودی انتخابی) را به صدا در میاورند (البته میتوانید ملودی یکسان ست کنید)، پس ملودی هر شستی با ملودی شستی بعدی متفاوت و متمایز خواهد بود و پس از مدت کوتاهی (زمانکیه که ذهن صدای زنگها را تفکیک داد) با شنیدن ملودی متوجه خواهد شد که دکمه کدوم یکی از شستی ها فشار داده شده.
3--شاستی ها و دستگاه را زیر باران یا نور مستقیم آفتاب نصب نکنید.
4-هر چند این مدل برد خوبی دارد ولی اگر برد دستگاه خیلی کم بود، دستگاه مرکزی یا شاستی را جابجا کنید و در جای دیگری از آن نقطه قرار دهید چون ممکن است برخی نقاط در یک محدود مرکز تجمع امواج مزاحم باشد و وجود آنها باعث کاهش برد امواج دیگر گردد.
دقت کنید حتی حالت قرار گرفتن فرستنده و گیرنده در بهبود دریافت و ارسال امواج تاثیر می گذارد .
توصیه دیگر اینکه بهتر است دستگاه و شسی ها را دور از تلفن های بیسیم یا مودم های وایرلس یا ماکروفر و کولر گازی و تلویزیون قرار دهید (هر چه فاصله از این موارد بیشتر بهتر، ولی حداقل یک متر فاصله داشته باشد).
5-برای کم و زیاد کردن صدا دکمه ولوم روی بخش زنگ را بصورت تک ضربه ای (فشار دهید و رها کنید) بزنید و اصلا دکمه ولوم را نگه ندارید، چون در صورت فشرده نگهداشتن دکمه صدا بیشتر از 5 ثانیه، شستی از حافظه بخش زنگ پاک خواهد شد، در صورت بروز این اتفاق با مسئولین سیب هفت تماس بگیرید یا پیغام دهید تا با راهنمایی ما به سرعت مشکل را برطرف کنید.
6-در صورت نیاز به تعویض باطری شستی، برای باز کردن شاسی ها جهت جایگذاری باتری باید با پیچ گوشی 2 سو کوچک  زبانه موجود در شکاف زیرین ریموت را به سمت قاب زیرین به ملایمت فشار دهید تا قاب زیرین باز شود و سپس باتری قبلی را برداشته و باطری جدید را بصورت صحیح (نوک تخت به سمت فنر و نوک برجسته به سمت پلت صاف) در جای خود قرار دهید و قبل از بستن درپوش ریموت را تست کنید اگر کار نکرد باتری را در جای خود بچرخانید یا کمی جابجا کنید تا اتصال برقرار شود.
7-توصیه: روی بدنه را با مواد تمیزکننده یا شوینده تمیز نکنید، با دستمال نرم اینکار بدون آسیب انجام خواهد شد.

نظری یافت نشد