زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

شارژر باطری 6 و 12 ولت هوشمند پیشرفته Pro User

980,000 تومان
34246
موجود
+
شارژر باتری اتوماتیک 6 و 12 ولتی برند پرو یوزر (Pro User) مدل DFC150 با میانگین جریان خروجی 1.5 آمپری
شارژر باتری هوشمند سوئیچینگ فرکانس بالا با میکروپروسسور و ریز پردازنده 12 بیتی AD و ویژگی شارژ 4 مرحله ای
در این شارژر باطری با فرکانس بالا ترانسفورماتور خطی با یکسو کننده جریان جایگزین شده و یک کندانسور انرژی را به صورت جریان مستقیم 300ولتی ذخیره میکند از طرفی ترانسفورماتور شارژر با سرعت تقریبی 50.000 هرتز کار می‌کند که با صرف انرژی کمتر و گرمای کمتر بسیار کارآمدتر است.
مناسب برای باتری‌هایی از جمله باتری موتور، خودرو و حتی کامیون (ادعای تولید کننده) مخصوصا طیف وسیعی از خودروهای 2.5 لیتری
نکته: به نظر مسئول فنی سیب هفت این شارژر برای باطری های با محدوده حجم 2 الی 65 آمپر (تعداد شارژ معمولی) مناسب میباشد.
این شارژر باتری به خودی خود به شما اطمینان می دهد که باتری وسیله نقلیه خود را بیش از حد شارژ نمی کنید و به آن آسیب نمی رسانید.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایند، زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
Pro User DFC150 Intelligent Microprocessor Battery Charger
 
نکات برجسته:
داشتن سنسورهایی برای محافظت در برابر گرما، اتصال کوتاه، اتصال اشتباه
دارای مدار هوشمند سوئیچینگ فرکانس بالا
توانایی ارائه دو حالت 6 ولتی و 12 ولتی - با شدت جریان 1500 میلی‌آمپری ( 1.5 آمپر)
کاملا اتوماتیک
دارای نمایشگر LED با قابلیت نمایش اطلاعات موثر
 
ویژگی‌ها و مزایای ویژه:
بدون جرقه
دارای محافظ اتصال کوتاه
با سیستم هوشمند جبران ولتاژ (تنظیم ولتاژ شارژ در صورت تغییر در دمای شارژر)
دارای سنسور جهت محافظت حین افزایش بیش از حد دمای شارژر (یک سنسور متصل به گیره های مثبت و منفی، ولتاژ ورودی واقعی باتری را کنترل کرده و متناسب با آن خروجی شارژر را تنظیم می‌کند، این امر عملکرد شارژ را به حداکثر می رساند.)
ضد آب/گرد و غبار IP65 (بسیار مقاوم در برابر گرد و غبار / مقاوم در برابر پاشیده شدن آب)
 
قابلیت‌های نمایشگر:
نمایش روشن بودن دستگاه
نمایش شارژ کردن
نمایش تکمیل شارژ
نمایش معیوب بودن باتری
نمایش اتصال اشتباه انبرهای شارژر به باتری
 
اندازه: حدود 3.5*5*13 سانتیمتر
 
اطلاعات فروش سیب هفت:
روش استفاده و نکات و توصیه های سیب هفت: 
1-ابتدا از ولتاژ باطری خود مطمئن شده سپس دکمه نوع باطری (6 یا 12 ولت) روی دستگاه شارژر را طبق ولتاژ باطری مورد نظر انتخاب کنید. در صورتیکه اشتباهی برای باطری 6 ولتی دکمه ولتاژ را بر روی حالت 12 ولتی قرار دهید یا بالعکس، شارژر و باطری آسیب خواهد دید. 
2-انبرک ها را به طور صحیح به پین های باطری وصل کنید، اکیدا توصیه میشود که حتما از اتصال صحیح کابل ها به باطری مطمئن شوید (انبر قرمز به پین مثبت باطری و انبر مشکی به پین منفی باطری)، هر چند این دستگاه سنسور محافظ اتصال اشتباه یا اتصال کوتاه دارد ولیاحتیاط باعث کاهش احتمال آسیب رسیدن به دستگاه و باطری و افزایش طول عمر دستگاه و باطری شما خواهد شد. 
3-انبرها را جدا از هم بگذارید (انبرها به هم نچسبیده باشند، در اینصورت ممکن است برق خروجی به داخل دستگاه برگردد و باعث آسیب رسیدن به آن شود) سپس دستگاه را به برق وصل کنید.
4-برای باطری خراب یا کاملا خالی این شارژر را استفاده نکنید.
5-شارژرهای سوییچینگ نیاز به وجود انرژی با حداقل مقدار استاندارد بر روی باطری دارند تا شروع به شارژ باطری کنند، مثلا برای باطری های 12 ولت حداقل 10 ولت انرژی باید داشته باشد تا شارژر استارت به شارژ کند.
اگر باطری موردنظر شما زمان طولانی (حدود 6 ماه یا بیشتر) استفاده نشده باشد یا قدیمی بوده و از تاریخ تولید آن زمان زیادی گذشته باشد (حدود 3 سال یا بیشتر)، پس احتمال از کار افتادن و غیرفعال شدن سلولهای آن زیاد است که نتیجه آن کاهش ولتاژ باطری به زیر ولتاژ استاندارد خواهد بود
برای این موضوع میتوانید ولتاژ باطری را توسط ماشین یا باطریساز (شارژ با شارژر ترانسی) به حداقل ولتاژ استاندارد یا بالاتر برسانید تا دفعات بعدی توسط این شارژر هوشمند شارژ کنید (مشروط به آنکه سلولهای باطری کاملا از کار نیافتاده باشند و تخلیه انرژی نداشته باشند) .
6-این شارژر را نباید بصورت دائم و همیشگی به باطری وصل نمود، و زمان وصل دائم (بدون قطعی) آن بیشتر از 24 ساعت نباشد.
7-این شارژر باتری سوییچینگ است و بصورت هوشمند آمپر خروجی را بر اساس کشش و کیفیت سلولهای باتری افزایش یا کاهش میدهد و موقع پر شدن باطری آمپر خروجی را به حداقل میرساند
یعنی مثل شارژرهای ترانسی نیست، شارژر باتری ترانسی از اول تا آخر پروسه شارژ همان خروجی را دارد و تغییر نمی دهد (مثلا مدل 10 آمپر از اول تا آخر 10 آمپر خروجی به سمت باتری میدهد) که این قضیه به مرور زمان باعث آسیب و کاهش طول عمر سلولهای باتری و تغییر شکل و دفرمه شدن یا حتی نشتی آن میشود.
8-توصیه میشود این دستگاه باید به طور مستقل به باطری وصل باشد یعنی هنگام شارژ باطری هیچ دستگاه دیگری به باطری وصل نباشد، بنابراین اگر میخواهید باطری روی ماشین را شارژ کنید ابتدا باید کابل های ماشین را از باطری باز کرده و جدا کنید و سپس انبرک های شارژر را به پین های باطری وصل کنید.
9-ابتدا از اتصال صحیح کابل ها به باطری مطمئن شده و سپس دستگاه را به برق بزنید (انبر قرمز به پین مثبت باطری و انبر مشکی به پین منفی باطری)