زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: پست، تیپاکس و ترمینال : 1 الی 2 روز کاری  پس از پرداخت

شارژر باطری هوشمند پیشرفته دیجیتالی، با قابلیت تنظیم آمپر خروجی، نمایش دما و ولتاژ

ثبت نظر یا پرسش
730,000 تومان
33801
موجود
+

دستگاه شارژر باتری هوشمند اتوماتیک سوئیچینگ خانگی مخصوص باتری های 12 ولتی بوسیله برق شهری 220 ولت با خروجی 10 یا 20 یا 30 یا 40 آمپر (بستگی به مدل انتخابی موجود)

با قابلیت تعیین آمپر خروجی در 4 سطح مختلف (مثلا مدل 10 آمپر قابلیت انتخاب میانگین آمپر در محدوده های 2 و 4 و 6 و 10 آمپر را بوسیله دکمه Current دارد)

دارای صفحه نمایش دیجیتالی جهت نمایش دمای داخل دستگاه، ولتاژ و جریان خروجی (قابل انتخاب با دکمه Display)

با این اسمارت شارژر سوییچینگ معرفی شده سیب هفت شما می توانید انواع باطری های موتورسیکلت یا ماشین در آمپرها (مثلا شارژر مدل 10 آمپر سازگار برای باطری های 10 الی 85 آمپری) و نوع های مختلف و گوناگون (باطری اسیدی، باطری خشک، باطری اتمی) را در منزل یا در تعمیرگاه و گاراژ خود یا هرجایی که به پریز برق دسترسی دارید شارژ کنید.

و حتی میتوانید این کار را بدون نیاز به باز کردن و در آوردن باطری اتوموبیل انجام دهید ، فقط کافیست کلیپسی های ماشین را از باطری باز کرده و جای آن انبرک های دستگاه شارژر معرفی شده سیب هفت را به طور صحیح به قطب های باطری ماشین وصل نمائید و سپس دستگاه شارژر را به پریز برق متصل کنید.

این شارژر باتری برقی دیجیتالی اتوماتیک بصورت خودکار با شارژ هوشمند هنگام پر شدن باطری آمپر خروجی را بصورت اتوماتیک کم می کند و بدین وسیله مانع از شارژ شدن بیش از حد (اورشارژ Over Charge) و آسیب رسیدن و کم شدن عمر باطری میشود.

ساخته شده از قطعات و لوازم درجه یک با پایداری و دوام بالا

شارژ سریع و ایمن

دارای کابل انبری اتصال به باطری

در صورتیکه کمترین آمپر خروجی متناسب را بر روی دستگاه انتخاب کنید این حالت میتواند برای افزایش طول عمر سلولهای باطری و بازیابی تدریجی سلولهای غیر فعال و مرده باطری موثر باشد (به شرطی که سلولهای باطری کیفیت درجه یک داشته باشند و عمر سلولهای باطری و زمان عدم استفاده باطری یا به اصطلاح خواب باطری خیلی طولانی نشده باشد)

 

روش استفاده و نکات و توصیه های سیب هفت: 

1-انبرها را جدا از هم بگذارید (انبرها به هم نچسبیده باشند، در اینصورت ممکن است برق خروجی به داخل دستگاه برگردد و باعث آسیب رسیدن به آن شود) سپس دستگاه را به برق وصل کنید

2-ابتدا باید حجم آمپر باطری موردنظر را بدانید، سپس بر اساس جدول کنار صفحه نمایش، آمپر خروجی را بوسیله دکمه Current بر روی آمپر متناسب با باطری موردنظر قرار دهید (مثلا در مدل 10 آمپری 12 ولتی برای باطری های با حجم 10 الی 20 آمپر نیمه پر، مقدار متناسب و استاندارد شارژ را 4 آمپر نوشته) . 

توضیح: آمپر بیشتر میتواند سرعت شارژ را بالاتر ببرد ولی باعث کاهش عمر سلولهای باطری بصورت تدریجی خواهد شد (هر چه آمپر از حد استاندارد اعلام شده بیشتر باشد آسیب به سلولهای باطری بیشتر خواهد بود یعنی عمر باطری در این حالت بستگی به میزان آمپر دارد، ولی در صورت افزایش آمپر تا 1.5 برابر حالت استاندارد عمر باطری درصد کمی کوتاه میشود و زیاد نگران کننده نیست. این توصیه از طرف سیب هفت برای افزایش اطلاعات خریدار و رعایت نحوه مصرف میباشد). بنابراین توصیه میشود فقط زمانیکه عجله دارید آمپر خروجی را افزایش دهید و در بقیه اوقات از جدول مذکور تبعیت کنید.

3-حدود 5 الی 10 دقیقه صبر کنید. صرف این زمان اجباری نیست و میتوانید پس از نصب انبرک ها دستگاه را به برق زده و شارژ را شروع کنید.

توضیح: با تستی که در سیب هفت انجام دادیم متوجه شدیم در صورتیکه این زمان صرف نشود قسمت نمایش دستگاه اعداد درست و صحیحی در مورد دما یا آمپر و ولتاژ نمایش نخواهد داد، بنابراین اگر میخواهید اطلاعات دقیقی از ولتاژ خروجی و دما و بقیه موارد را بر روی صفحه نمایش ببینید پس این زمان را بعد از روشن شدن دستگاه صبر کنید و سپس انبرک ها را به باطری وصل کنید

4-انبرک ها را به طور صحیح به پین های باطری وصل کنید، اکیدا توصیه میشود که حتما از اتصال صحیح کابل ها به باطری مطمئن شوید (انبر قرمز به پین مثبت باطری و انبر مشکی به پین منفی باطری)، احتیاط باعث عدم آسیب رسیدن به دستگاه و باطری و افزایش طول عمر دستگاه و باطری شما خواهد شد. 

5-وقتی عدد آمپر خروجی روی صفحه نمایش دستگاه به عدد 1 یا صفر رسید نشانگر این است که باطری شارژ کامل شده است و خروجی شارژر بصورت اتوماتیک کم شده است.

 

توجه: لازم به ذکر است این دستگاه باید به طور مستقل به باطری وصل باشد یعنی هنگام شارژ باطری هیچ دستگاه دیگری به باطری وصل نباشد، بنابراین اگر میخواهید باطری روی ماشین را شارژ کنید ابتدا باید کابل های ماشین را از باطری باز کرده و جدا کنید و سپس انبرک های شارژر را به پین های باطری وصل کنید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Digital Display Smart Fast Battery Charger with LCD Display

 

خصوصیات و مشخصات شارژر باتری اسمارت خودرو فوق هوشمند پیشرفته با قابلیت انتخاب آمپر و جریان خروجی:

مدل: DC-1210  یا DC-1220 یا DC-2420 یا  DC-2420

قابلیت تعیین آمپر شارژ (سرعت شارژ)

نظارت و مدیریت مراحل شارژ

دارای سیستم محافظت از آور شارژ یا برگشت برق موقت

دارای فن خنک کننده مدار و قطعات داخلی شارژر

صفحه نمایش ال سی دی با نمایش اطلاعات موثر و اصلی دستگاه و باطری

قابلیت انتخاب تابع نمایشی روی صفحه مثل دما یا جریان خروجی یا ولتاژ

ولتاژ ورودی: 220 ولت AC

جریان ورودی: 2.5 آمپر

خروجی ولتاژ: 6 یا 12 یا 24 ولت DC (قابل انتخاب در سایت سیب هفت)

جریان شارژ: در مدلهای 10A یا 20A یا 30A (قابل انتخاب در سایت سیب هفت)

دمای کارکرد مجاز: 10- الی 40+ درجه سانتیگراد

دمای نگهداری دستگاه در حالت خاموش و عدم استفاده: 20- الی 70+ درجه سانتیگراد

استانداردها:  ISO,CTIA,CE

اندازه دستگاه:  

مدل 10 آمپر: 68*128*153 میلیمتر

 

بسته بندی:

1 عدد شارژر هوشمند چراغدار

 

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-توجه: موقع اتصال انبرک ها به پین های باطری لطفا به منفی یا مثبت بودن آنها توجه کنید و سپس وصل کنید. در صورت اتصال معکوس ممکن است به دستگاه و حتی باطری شما آسیب برسد.

2-شکل و اندازه باکس و کلیدها یا نوشته های روی دستگاه یا لبه داشتن و نداشتن بدنه یا شکل و نوع انبرها و ...در مدلهای مختلف ممکن است کمی متفاوتتر از آنچه در عکس ها مشاهده میکنید باشد.

3-به دلیل احتمال خطای کاربری و حساس بودن شارژرها برگشت آن مورد قبول نمیباشد و مرجوعی ندارد، ولی دستگاه قبل از ارسال تست و سپس ارسال خواهد شد

4-مدل شارژر را بر اساس ولتاژ و آمپرهای باطری های مورد استفاده انتخاب کنید. مثلا برای باطری با حجم 15 آمپری انتخاب شارژر 20 یا 30 آمپری مناسب نیست و بهترین و سازگارترین انتخاب شارژر 10 آمپری میباشد.

تناسب آمپر شارژ با حجم باطری (در شارژر مدل 10 آمپری):

باطری های با حجم کمتر از 10 آمپر: شارژ 2 آمپر

باطری های با حجم بین 10 و 20 آمپر: شارژ 4 آمپر

باطری های با حجم بین 20 و 40 آمپر: شارژ 6 آمپر

باطری های نیمه پر با حجم بین 40 الی 120 آمپر: شارژ 10 آمپر

توجه: با اینکه در جدول فوق حتی باطری 120 آمپر هم توسط تولید کننده نوشته شده ولی بنا بر تجربه ای که در این زمینه داریم برای اینکه دستگاه شارژر شما به مشکل نخورد در مورد باطریهای با حجم بیشتر از 75 آمپر شارژر 20 آمپری تهیه کنید و مدل 10 آمپری را انتخاب نکنید

و همچنین برای اینکه باطری شما به مشکل نخورد در مورد باطریهای با حجم کمتر از 40 آمپر اصلا شارژر 20 آمپر یا بالاتر انتخاب نکنید

نظری یافت نشد