زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: پست، تیپاکس و ترمینال : 1 الی 2 روز کاری  پس از پرداخت

شارژر باطری ماشین 20 آمپری با 2 نوع ولتاژ خروجی 12 و 24 ولت و دارای دکمه شارژ سریع

ثبت نظر یا پرسش
800,000 تومان
33259
موجود
+

دستگاه شارژر باتری هوشمند اتوماتیک سوئیچینگ G.H.K مخصوص باطری خودرو یا تریلی و ماشین آلات سنگین در انواع 12 و 24 ولتی بوسیله برق شهری 220 ولت با خروجی 20 آمپر برای 12 ولت و 10 آمپر برای 24 ولت در ساعت با کیفیتی عالی

دارای دکمه دو حالته شارژ سریع و شارژ اتوماتیک

دارای صفحه نمایش دیجیتالی (نمایش آمپر خروجی از دستگاه)

با این شارژر باتری خودرو جی اچ کا  شما می توانید انواع باطری های 12 ولتی موتور یا ماشین های معمولی و همچنین باطری های 24 ولتی کامیون و لودر و بلدوزر و ماشین آلات راهسازی در آمپرها (سازگار محدوده باتری های 70 الی 160 آمپر) و نوعهای مختلف و گوناگون (باطری اسیدی ، باطری خشک ، باطری اتمی) را در منزل یا در تعمیرگاه و گاراژ خود یا هرجایی که به پریز برق دسترسی دارید شارژ کنید

و حتی میتوانید این کار را بدون نیاز به باز کردن و در آوردن باطری اتوموبیل انجام دهید ، فقط کافیست کلیپسی های ماشین را از باطری باز کرده و جای آن انبرک های دستگاه شارژر معرفی شده سیب هفت را به طور صحیح به قطب های باطری ماشین وصل نمائید و سپس دستگاه شارژر را به پریز برق متصل کنید

این دستگاه در صورت قرار دادن دکمه در حالت اتوماتیک با شارژ هوشمند هنگام پر شدن باطری پروسه شارژ را بصورت اتوماتیک متوقف می کند و بدین وسیله مانع از شارژ شدن بیش از حد (اورشارژ Over Charge) و آسیب رسیدن و کم شدن عمر باطری میشود

ساخته شده از قطعات و لوازم درجه یک با پایداری و دوام بالا

شارژ سریع و ایمن

دارای کابل انبری اتصال به باطری

با پایدارترین و ثابت ترین ولتاژ خروجی و مفید برای افزایش طول عمر باطری و بازیابی تدریجی سلولهای غیر فعال و مرده باطری

 

روش استفاده و نکات و توصیه ها: 

1-ابتدا از ولتاژ باطری خود مطمئن شده سپس دکمه ولتاژ روی دستگاه شارژر را بر روی ولتاژ موردنظر باطری قرار دهید. در صورتیکه اشتباهی برای باطری 12 ولتی دکمه ولتاژ را بر روی حالت 24 ولتی قرار دهید باطری شما آسیب خواهد دید. 

2-از اتصال صحیح کابل ها به باطری مطمئن شده و سپس دستگاه را به برق بزنید (انبر قرمز به پین مثبت باطری و انبر مشکی به پین منفی باطری)، هر چند این دستگاه دارای برد محافظ اتصال معکوس (Reverse Battery + - Protection ) در صورت اتصال غلط موقتی و کوتاه میباشد تا به باطری و دستگاه آسیبی نرسد ولی احتیاط باعث افزایش طول عمر دستگاه و باطری شما خواهد شد. 

3-وقتی عدد روی صفحه نمایش دستگاه به صفر رسید نشانگر این است که باطری شارژ کامل شده است و خروجی شارژر بصورت اتوماتیک قطع و صفر شده است.

4-فقط زمانیکه برای شارژ عجله دارید از قرار دادن دکمه در حالت "شارژ سریع" این دستگاه استفاده کنید و توصیه میشود موقعی که وقت کافی دارید از حالت "شارژ اتوماتیک" این دستگاه استفاده کنید. چون حالت Fast Charge یا شارژ سریع آمپر خروجی دستگاه را افزایش داده و در عین حالیکه سرعت شارژ بیشتر میشود ولی از طرف دیگر تا حدودی باعث کاهش طول عمر سلولهای باطری میشود (عمر باطری در این حالت بستگی به میزان آمپر، درصد کمی کوتاه میشود و خیلی جدی و نگران کننده نیست ولی برای افزایش اطلاعات خریدار و رعایت نحوه مصرف لازم دانستیم این توضیحات را بیان کنیم)

 

توجه: لازم به ذکر است این دستگاه باید به طور مستقل به باطری وصل باشد یعنی هنگام شارژ باطری هیچ دستگاه دیگری به باطری وصل نباشد، بنابراین اگر میخواهید باطری روی ماشین را شارژ کنید ابتدا باید کابل های ماشین را از باطری باز کرده و جدا کنید و سپس انبرک های شارژر را به پین های باطری وصل کنید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

20A Digital Display 12V/24V Automatic Smart Car Battery Charger

 

مشخصات شارژر باتری برقی سوییچینگ 20 آمپری مخصوص باطری های 12 و 24 ولتی دارای دکمه شارژ سریع GHK:

ولتاژ ورودی: 220 ولت AC

خروجی ولتاژ: 12 ولت یا 24 ولت (قابل انتخاب و تغییر بوسیله کلید روی بدنه دستگاه)

فرکانس کاری: 47 الی 63 هرتز

جریان شارژ: 20 آمپر برای خروجی 12 ولت و 10 آمپر برای خروجی 24 ولت

استانداردها:  ISO,CTA,CE

اندازه دستگاه: حدود 80*145*225 میلیمتر

نظری یافت نشد