زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

دوربین دنده عقب خودرو 8 LED آنالوگ

450,000 تومان
34158
موجود
+
دوربین دنده عقب خودرو آنالوگ با 8 عدد LED جهت دید در اماکن تاریک
دوربین دید عقب ماشین با پوشش تصویر 170 درجه‌ای و قابلیت دید در شب بوسیله 8 لامپ LED تعبیه شده بر‌روی دوربین قابل نصب به انواع دستگاههای مانیتور و تلویزیون داخلی ماشین جهت مشاهده عقب ماشین در هنگام پارک کردن
دوربین های دید عقب به نظارت و عملکرد راحتتر شما در هنگام پارک کردن ماشینتان کمک می کند تا از موانع و حتی اتفاقاتی که در پشت ماشین شما در جریان است بصورت زنده باخبر باشید.
اگر در هنگام پارک اتوموبیل دید عقب ندارید و همیشه به مشکل برمیخورید و حتی رادارهای پارک ماشین هم به دلیل نداشتن محدوده پوششی کامل و عالی نمی توانند به شما کمک کنند این وسیله معرفی شده سیب هفت حتی در فضای تاریک شب نیز مشابه چشم سوم به شما کمک خواهد کرد.
می توانید براحتی با نصب این دوربین به مانیتور تصویری در زاویه دید مستقیم خود هوای عقب و جلو خودرو را به هنگام پارک کردن به آسانی داشته باشید.
البته این دوربین را هر کجا که خواستید می توانید نصب و با هر سیستمی استفاده کنید ولی در کل این دوربین به اسم دوربین دنده عقب یا دوربین پارک ماشین معروف شده است، ولی بعضی افراد حتی از آن بجای دوربین امنیتی و بعضی ها برای نصب بجای چشمی درب استفاده می کنند.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط  مجموعه های سینا رسول و مجموعه سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
Analog Car Rear View Camera with 8 LED