زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

کرنومتر، شمارش معکوس و ساعت دیجیتالی مگنت دار

ثبت نظر یا پرسش
410,000 تومان
34131
موجود
+
خرید فوری
کرنومتر دیجیتالی (شمارش زمان بصورت افزایشی)
تایمر معکوس (شمارش زمان بصورت کاهشی از زمان تعیین شده) و آلارم به هنگام صفر شدن (اتمام زمان)
ساعت دیجیتالی، نمایش ساعت و دقیقه و ثانیه
دارای آهنربا (مگنت) در قسمت پشت ساعت جهت نصب راحت روی سطوح آهنی
دارای پایه نگهدارنده جهت گذاشتن روی میز یا سطوح صاف دیگر
اعداد درشت و واضح
صفحه نمایش 2.6 اینچی
 
کورنومتر دیجیتالی با اعداد درشت و پر رنگ جهت سهولت در خواندن اعداد در صفحه نمایش 2.6 اینچی به همراه زنگ هشدار برای اطلاع دادن فرارسیدن زمان مد نظرتان . با این کورنومتر دیگر زمان از دستتان در نمی‌رود !
کورنومتر مناسب محیط آشپزخانه تضمین میکند که صدای زنگ هشدار را حتی از اتاقی دیگر (در صورت ساکت بودن محیط) می‌توان شنید، با پایه، قلاب و همچنین مگنتی که پشت این محصول معرفی شده سیب7 میتوانید این ساعت کرونومتردار رابه راحتی در دسترستان قرار دهید.
دیگر نگران پخت بیش از حد و نپختن غذاها و شیرینی‌هایتان نباشید!
این کرنومتر با قابلیت شمارش عادی و معکوس در بازه 1 ثانیه تا 24 ساعت تایمری مناسب برای مصارف مختلف مانند آشپزی، ورزش، استراحت، بازی و غیره می‌باشد.
روش کارکرد این تایمر فوق‌العاده ساده است، شما میتوانید با استفاده از دکمه های   S(ثانیه)، M (دقیقه) و H (ساعت) زمان مد نظرتان را تنظیم کنید. 
با نگه داشتن هر یک از این دکمه‌ها به مدت 3 ثانیه می‌توان به سرعت تنظیم زمان را انجام داد و نیاز نیست به طور مثال برای تنظیم 50 دقیقه، 50 بار دکمه M را فشرد.
این محصول همزمان میتواند کورنومتر و همچنین ساعت مورد نیازتان باشد، با فشردن دکمه MODE می‌توانید تعیین کنید که نمایشگر ساعت یا تایمر را برایتان به نمایش بگذارد. حالت ساعت در این دستگاه دارای 2 حالت 24 و 12 ساعته است.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه سینا رسول و سیب 7 گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
Digital Countdown and Counts up Chronometer with Clock and magnet on back
اندازه بدنه: حدود 2.5*8*8.8 سانتیمتر
کارکرد با 1 عدد باطری نیم قلمی (در بسته بندی نیست و باید تهیه کنید)

نظری یافت نشد