زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

ساعت دیجیتال رومیزی سگمنتی مدل GH8017

ثبت نظر یا پرسش
850,000 تومان
34569
موجود
+
مینی ساعت دیجیتال LED سگمنتی رومیزی 16 سانتیمتری مدل GH8017
نور نئونی سفید رنگ چشم نواز
اعداد سگمنتی تشکیل شده از مربع های کوچک نورانی بسیار زیبا
قابلیت انتخاب حالت نمایش (فقط ساعت یا ساعت + تاریخ روز و ماه میلادی + دمای محیط بصورت پلکانی و ترتیبی)
نمایش دمای تقریبی محیط
نمایش عدد روز و ماه میلادی
قابلیت کم و زیاد کردن نور در 3 درجه مختلف
قابلیت انتخاب کاهش میزان نور بصورت اتوماتیک هنگام شب (ساعت 6 عصر تا 6 صبح و قابلیت تعیین و تغییر این بازه زمانی)
فعال شدن اتوماتیک سنسور صوتی (روشن شدن صفحه نمایش در صورت ضربه ملایم به بدنه یا وجود یا ایجاد صدا در محیط اطراف ساعت) به هنگام استفاده از باطری (خاموشی اتوماتیک صفحه نمایش پس از 10 ثانیه، جهت مصرف کمتر انرژی)
خواندن راحت و آسان حتی از فاصله
قابلیت کارکرد با آداپتور USB یا پاوربانک (در بسته بندی نیست) یا هر منبع برق USB
دارای آلارم بیدارباش
دارای قابلیت و آپشن "عدم مزاحمت" (خاموشی نور صفحه نمایش و سکوت آلارم های تنظیم شده)
قابلیت کارکرد با 3 عدد باطری نیم قلمی (به دلیل مصرف تقریبا بالای انرژی و کم شدن نور استفاده از باطری در این مدل ساعت اصلا توصیه نمیشود، در صورت لزوم حتما از باطریهای تاریخ جدید پرانرژی استفاده کنید، توجه: در صورت استفاده از باطری ساعت به حالت مدیریت مصرف خواهد رفت و نور صفحه نمایش ساعت هنگام بیکاری و سکوت محیط بصورت اتوماتیک پس از ده ثانیه خاموش خواهد شد و اگر ضربه ملایمی به بدنه ساعت بزنید یا صدایی در محیط نزدیک ایجاد شود صفحه نمایش روشن میشود). در کل اگر میخواهید صفحه نمایش همیشه روشن باشد از کابل USB استفاده کنید. چون در صورت استفاده از باطری صفحه نمایش فقط 10 ثانیه روشن خواهد ماند و پس از آن خاموش شده و منتظر ضربه ملایم یا صدای محیط خواهد بود تا دوباره به مدت 10 ثانیه روشن شود.
صفحه نمایش و فونت های تقریبا بزرگ نوری LED های این ساعت رویت و خواندن آنرا حتی از دورترین نقطه یک اتاق فراهم میکند.
همراه این ساعت کابل USB ارائه میشود و شما میتوانید توسط آداپتور USB یا شارژر گوشی موبایل و توسط برق شهری 220) ولت) از ساعت استفاده کنید.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایند. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
GH8017 LED Digital Alarm Clocks

مشخصات ساعت دیواری دیجیتال کنترلدار مدل جی اچ8017:
جنس بدنه: پلاستیک
نوع ساعت: دیجیتال
رنگ قاب و بدنه: سفید
رنگ نور LED: سفید
پترن: افقی
اندازه: حدود 25*60*160 میلیمتر
اندازه جعبه: حدود 40*70*170 میلیمتر
وزن: حدود 250 گرم

بسته بندی ساعت دیجیتال GH8017 شامل:
1 عدد ساعت ال ای دی دیجیتال رومیزی
1 عدد کابل USB
1 عدد برگه راهنما به زبان انگلیسی و چینی

اطلاعات فروش سیب هفت: 
1-در صورتیکه روی صفحه نمایش برچسب دارد میتوانید آنرا به آهستگی و ملایمت جدا کنید، در صورت جدا کردن برچسب توصیه میشود برای تمیزکردن صفحه نمایش از دستمال زبر و خشن یا مواد شوینده و تمیزکننده اصلا استفاده نکنید.
2-تنظیمات ساعت با نگهداشتن دکمه MODE امکانپذیر میباشد.
3-جهت تغییر حالت و مود نمایش (حالت پیشفرض و اول فقط نمایش ساعت بصورت ثابت- حالت دوم قابل تنظیم: نمایش ساعت + عدد تاریخ روز و ماه میلادی + دمای محیط بصورت پلکانی و ترتیبی) ابتدا دکمه MODE را 2 بار بزنید و رها کنید تا دما را نمایش دهد، سپس به سرعت دکمه DOWN را 2 بار بزنید (دما با فرمت فارنهایت و سپس دوباره با فرمت سانتیگراد نمایش میدهد) سپس دوباره دکمه MODE را فشار دهید و تا زمانیکه صدای بیپ از بلندگوی ساعت شنیده شود نگهدارید. اکنون 7 ثانیه ساعت را نمایش خواهد داد و سپس تاریخ روز و ماه و بعد از آن دمای محیط را نمایش خواهد داد، اگر میخواهید فقط ساعت را نمایش دهد دوباره مراحل فوق را تکرار کنید.
4-برای اینکه هنگام شب و تاریکی و خواب (ساعت 6 شب تا 6 صبح) بصورت اتوماتیک نور ساعت کم شود،دکمه MODE را تا زمانی فشار دهید و رها کنید که نوشته OFF روی صفحه نمایش ظاهر شود، اکنون با زدن دکمه UP یا DOWN این نوشته تبدیل به ON خواهد شد. حال شما میتوانید با نگهداشتن دکمه MODE این بازه زمانی را به مقداری که میخواهید تغییر دهید. دکمه MODE را نگهدارید پس از چند ثانیه عدد ساعت شروع (در صورت عدم تغییر قبلی عدد 18) و پس از تنظیم ساعت با زدن دوباره دکمه MODE به بخش تنظیم دقیقه ساعت شروع خواهید رفت و به همین ترتیب تنظیم ساعت پایان حالت کم نوری را انجام خواهید داد. مثلا تعیین میکنید که در ساعت 6 عصر تا 5 صبح نور ساعت کم شود.
5-جهت کم و زیاد کردن نور ساعت دکمه UP را فشار داده و رها کنید. با هر بار انجام اینکار نور ساعت یک درجه کم یا زیاد خواهد شد.
6-برای فعال کردن حالت "عدم مزاحمت" دکمه LIGHT/SNOOZE را فشار داده و به مدت 5 ثانیه نگهدارید، نور صفحه نمایش خاموش خواهد شد. در صورت فعال کردن این حالت آلارم های تنظیم شده هم بیصدا خواهند شد.
7-تنظیم آلارم توی برگه راهنمای انگلیسی توضیح داده شده و با نگهداشتن دکمه ALARM به بخش تنطیمات آن وارد خواهید شد، لازم به ذکر است در مرحله آخر تنظیم آلارم عدد5-1 را نمایش خواهد داد که به منزله انجام آلارم موردنظر در 5 روز کاری میلادی هفته است (روز شنبه و یکشنبه آلارم نخواهد زد) و با دکمه UP یا DOWN میتوانید آنرا به 6-1 که 6 روز کاری میلادی (یکشنبه آلارم نخواهد زد) و یا 7-1 (کل روزهای هفته) تغییر دهید.

نظری یافت نشد