زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

مبدل برق 12 ولت DC به 24 ولت DC

680,000 تومان
32460
موجود
+
تبدیل برق 12 ولت دی سی به 24 ولت دی سی در مدلهای مختلف 
دستگاه تبدیل برق 12 به 24 ولت با جریان های مختلف و برندهای مختلف مثل SUOER (بستگی به مدل و آپشن انتخابی) 
با کیفیت بسیار عالی و بازده بیش از %90
این مبدل 12 به 24 ولت بسیار مناسب برای کسانی میباشد که میخواهند در ماشینهایی که برق آنها 12 ولت میباشد لوازم 24 ولتی را استفاده کنند.
همانطور که میدانید اغلب باتری های خودروهای سواری برق 12 ولت تولید میکنند و برخی از لوازم از جمله مینی LCD ها و آمپلی فایرها و... به برق 24 ولت جهت کار کردن نیاز دارند. 
در اینجا سیب هفت وسیله ای به شما معرفی می کند که با وصل کردن برق 12ولت ماشین به آن ، برق 24 ولتی تحویل شما خواهد داد تا برای هر وسیله ای که برق 24 ولت DC تا محدوده جریان اعلام شده نیاز دارد استفاده کنید.
این دستگاه محصول کمپانی معروف و معتبر سوئر میباشد که با داشتن برد محافظ ولتاژ (over-voltage) مانع از عبور ولتاژ غیر متعارف شده و برق 10.8 الی 15ولتی را به برق 24 ولت پایدار و یکنواخت تبدیل میکند.
همچنین این مبدل دارای سیستم محافط بارگذاری جریان غیر متعارف (overload) و محافظ اتصال کوتاه (output short-circuit protection) میباشد تا همه جوره از سیستم برق ماشین و از دستگاه مبدل در مقابل این عوامل محافظت کند، البته توصیه میشود موارد ایمنی و احتیاطی را رعایت کنید تا طول عمر دستگاه بیشتر شود.
این محصول دارای گواهینامه های کیفیت ISO9001-2000, CTA, CE, RoHS می باشد.
DC 12V to DC 24V Converter Car Power Transformer
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
اندازه مدل DC-180 سوئر: حدود 52*80*137 میلیمتر
 
اطلاعات فروش سیب هفت:
ممکن است شکل کالای دریافتی به دلیل نوع یا سری تولید مختلف با عکسها تفاوت داشته باشد. ولی کارآیی همان است که اعلام شده.