ساکنین شهر تهران: تحویل سریع سفارش در عرض 4 الی 6 ساعت کاری 

ساکنین شهرستان: تحویل سفارش به تیپاکس یا ترمینال در ساعات کاری همانروز - تحویل به پست پس از 1 روز کاری

 

 به دلیل افزایش هزینه واردات، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

دستگاه فیدر یا غذا دهنده اتوماتیک آنالوگ ماهیهای اکواریومی

دستگاه فیدر یا غذا دهنده اتوماتیک آنالوگ ماهیهای اکواریومی


 

195,000 تومان

32159
موجود است
+

دستگاه غذا دهنده یا فیش فیدر 24 ساعته خودکار مناسب برای ماهی های زینتی و آکواریومی با قابلیت تنظیم جهت 1 الی 6 بار غذادهی در روز و برنامه ریزی زمانی جهت ریختن غذای ماهی هنگامی که می خواهید بدون حضور شما و در زمانهای معینی به این حیوانات آبی زیبا غذا داده شود

یا وقتی که می خواهید بدون نگرانی از گرسنه ماندن و مردن این آبزیان آکواریومی به مسافرت بروید (قیمت بعضی ازاین ماهیها از قیمت موتورسیکلت هم بالاتر است)  ماهی های زیبا و بسیار دیدنی و جذابی که با دیدن آنها آرامش اعصاب و ریلکسیشن و تمرکزی فوق العاده نصیب شما میشود و معنی و زیبایی سکوت را کاملآ لمس خواهید کرد 

غذا دهنده ماهی خودکار یا فود تایمر چیست ؟ یک ابزار الکترونیکی است که به طور خودکار برای تغذیه ماهی های آکواریوم در فواصل منظم و حفظ برنامه منظم تغذیه طراحی شده است.  متشکل از یک محفظه است که با انواع مواد غذایی خشک می توانید پر کنید و یک تایمر که در فواصل تنظیم شده محفظه را چرخانده و باعث میشود به میزان معین غذای ماهی آکواریومی از شکاف قابل تنظیم بالای محفظه به آب بریزد.

مناسب برای انواع اکواریومهای آب شور و آب شیرین

دارای ساعت و تایمر کوارتزی داخلی

دارای کلیپس و گیره برای اتصال به انواع بدنه اکواریوومها حتی با ضخامت بدنه 3 سانتیمتری

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

 Aquarium Fish Automatic Food Feeder Timer Auto food dispenser

 

خصوصیات و مشخصات غذا دهنده اتوماتیک آنالوگ یا فیش فیدر تایمری آکواریومی:

قابلیت تنظیم و تعیین 1 الی 6 برنامه غذادهی اتوماتیک روزانه

تکرار خودکار برنامه های برای روزهای بعد (تا زمانیکه باطری انرژی دارد)

دارای ولومی ریزش دستی (برای زمانیکه دوست دارید در همان لحظه و بدون در نظر گرفتن برنامه ریزی غذا را بریزد). 

قابلیت وصل کردن شش عدد پین اتصال جهت علامتگذاری توقف و غذادهی بر روی تایمر چرخشی

تنظیم و ست کردن راحت و آسان ( نیاز به کمی حوصله و زمان برای تست و آزمایش دارد)

دارای درب کشویی درجه دار برای تنظیم میزان و حجم واندازه ریزش غذا ( تا 8 درجه)

مخصوص غذاهای خشک پولکی یا قرصی ریز

نگهداری دریچه خروجی به سمت بالا جهت جلوگیری از ورود بخار هوا و رطوبت محیط و جلوگیری از مرطوب نمودن مواد غذایی

نوع باطری و برق مورد نیاز : 1 عدد باتری قلمی (در بسته بندی موجود نمی باشد)

محفظه غذایی با اندازه مناسب برای نگهداری و استفاده میانگین 7 الی 11 روز مواد غذایی یک آکواریوم معمولی

اندازه دستگاه: حدود 9*11.5*13 سانتیمتر

 

بسته بندی شامل :

1 عدد دستگاه غذادهنده آنالوگ

6 عدد پین بنچمارک یا علامتگذاری

1 عدد پد چسبی گرد

1 عدد پایه پیچ دار کشویی جهت اتصال دستگاه به بدنه اکواریوم

1 عدد دفترچه راهنمای استفاده به زبان انگلیسی

 

اطلاعات فروش سیب هفت :

1-عکسها مربوط به برند Yinsheng میباشند ولی ممکن است دستگاه در برندهای مختلف وارد شده باشد ولی ظاهر اولیه و اصلی و کارآیی این دستگاه همان است که در بالا توضیح داده شد

یعنی ممکن است کالای دریافتی از بابت برند با آنچه در عکسها میبینید تفاوت داشته باشد

2-بهتر است یک الی دو روز قبل از مسافرت این دستگاه را تجربه تست دستگاه را داشته باشید . چون ممکن است تنظیمات را درست و صحیح انجام نداده باشید و به دلیل ریزش بیش از حد غذا روزهای اول تمام شود یا اینکه غذا کم ریخته شود و ماهیان گرسنگی بکشند.

3-میزان باز بودن دریچه کشویی خیلی مهم است و بستگی به اندازه تکه های غذا و تعداد ماهی و نوع ماهی دارد. بدیهی است که هرچه دریچه بازتر باشد و تعداد زمانهای تعیین شده بیشتر باشد میزان غذای ریزشی بیشتر خواهد شد و غذای محفظه زودتر تمام خواهد شد.

4-حتماٌ از پر بودن باطری داخل دستگاه مطمئن باشید و از پر بودن باطری قبل از مسافرت باخبر باشید . (نو بودن باتری دلیل بر پر بودن آن نیست و ممکن است باطری مدتها در مغازه یا انبار مانده باشد و انرژی خود را از دست داده باشد و خالی شده باشد).

ممکن است داخل بسته بندی باطری وجود داشته باشد، ولی بهتر است به داشتن انرژی آن اطمینان نکنید 

5-مخزن یا محفظه غذا را با دست نچرخانید و در هنگام چرخش محفظه بوسیله موتور دستگاه به هیچ وجه مانع چرخیدن آن با دست یا چیز دیگری نشوید و در مکانی آنرا نصب کنید که محفظه دستگاه بتواند براحتی بچرخد و به جایی گیر نکند.

6-برای یک آکواریوم معمولی با تعداد ماهی 5 الی 7 عدد در اندازه ریز و کم غذا ، حدود 1 بار ریزش در روز کافی میباشد. و در صورت 1 بار ریزش در روز محفظه غذای این دستگاه برای حدود 6 الی 11 روز می تواند غذا داشته باشد (بستگی به اندازه تکه های غذا و میزان باز بودن کشویی) .

7-هر چند نام این دستگاه و کارآیی آن برای آکواریوم و ماهی در نظر گرفته شده ولی به احتمال زیاد بتوان آنرا برای پرنده های قفسی نوک ریزی که از بذرها و دانه های کوچک تغذیه میکنند نیز استفاده کرد . تا زمانیکه مسافرت هستید یا در خانه نیستید از غذا داشتن پرندگان زیبای خود مثل قناری و بلبل و فنچ و طوطی مطمئن باشید.

البته میزان غذای مورد نیاز و تعداد صرف غذا برای یک پرنده بیشتر از یک ماهی کوچولو است و ممکن است ظرفیت محفظه برای دو الی سه روز بیشتر جواب ندهد که بهتر است چند روز قبل از مسافرت میزان آنرا تست کنید (بستگی به میزان ریزش)

 8-اصولا روی مخزن این دستگاهها علام حداقل و حداکثر (MAXو MIN) ثبت شده، یعنی غذایی که داخل مخزن میریزید نباید از مقدار تعیین شده بیشتر یا کمتر باشد تا عملکرد ان دقیق و درست باشد

ارتفاع مجموع غذای ریخته شده در مخزن حداقل یک سانتیمتر باشد

و حداکثر تا یک سانتیمتر قبل از پر شدن کامل مخزن غذا بریزید یعنی کامل پر نکنید 

 

توجه : در موقع نصب روی آکواریوم و هنگام جابجایی و استفاده احتیاط کنید که دستگاه داخل آب نیفتد یا در موقعیتی نباشد که روی آن آب ریخته شود.

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید