به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

دستگاه نمایشگر مصرف برق افرژی مدل الیت

دستگاه نمایشگر مصرف برق افرژی مدل الیت


 

498,000 تومان

32470
موجود است
+

نمایشگر میزان مصرف برق Efergy مدل Elite

 

معرفی محصول :

این محصول یک نمایشگر دیجیتال تحت لیسانس شرکت افرژی انگلستان است که میزان مصرف انرژی برق را به صورت مصرف لحظه ای و میانگین مصرف روزانه نمایش می دهد.

این دستگاه یکی از بزرگترین و موثرترین گامها در جهت مصرف بهینۀ انرژی و کاهش بار اقتصادی است.

محصول فوق متشکل از یک نمایشگر، یک فرستنده و یک حسگر بوده، هزینۀ نصب نداشته و به صورت خودکار و در عرض چندثانیه قابل راه اندازی می باشد.

نمایشگر و فرستندۀ هرکدام با 3 عدد باتری سایز AA کار می کنند که می توان از باتری های قابل شارژ (با فاصلۀ تعویض حدود یک الی دو ماه یکبار) استفاده نمود.

با تعریف نرخ قیمت (تعرفۀ انرژی) برای دستگاه شاهد محاسبه و نمایش مبلغ قابل پرداخت به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه خواهید بود.

همچنین امکان تعریف دو نرخ متفاوت برای محاسبۀ مصرف انرژی توسط دستگاه پشتیبانی می گردد.

این محصول علاوه بر محاسبه و نمایش هزینۀ مصرف برق، میزان مصرف را نیز برحسب کیلو وات ساعت نمایش می دهد.

مکانیزم عملکرد این دستگاه، نصب انبر سنسور بر روی کابل های برق و سپس ارتباط این سنسور با فرستنده جهت انتقال اطلاعات می باشد.

نمایشگر این محصول از نوع LCD بوده و جهت کاهش مصرف باتری تنها در زمان های مشخصی از شبانه روز و با لمس هر یک از دکمه های دستگاه فعال شده و اطلاعات را به نمایش می گذارد.

اطلاعات دوره های زمانی مختلف (تا 2 سال) در حافظۀ این دستگاه ثبت شده و با لمس دکمه های عقب و جلو امکان مرور اطلاعات مربوط به این دوره ها را خواهید داشت.

امکان تنظیم و انتخاب بازه های زمانی (بازه های پیش فرض و بازه های دلخواه) جهت محاسبه و نمایش میزان و هزینۀ مصرف نیز با لمس دکمۀ مربوطه وجود دارد.

اطلاعات این دستگاه هر 6 ثانیه یکبار بروزرسانی شده و مشاهدۀ تأثیر آنیِ خاموش کردن یک لامپ، تلویزیون یا هر وسیلۀ برقی دیگر امکان پذیر است.

این دستگاه همچنین یک ابزار کارآمد برای محاسبۀ هزینه و تصمیم در مورد به صرفه بودن یا نبودن عاداتی مانند رها کردن وسایل الکتریکی در حالت آماده به کار می باشد.

نهایتاً امکان تنظیم هشدار صوتی برای اطلاع از مصرف بیش از حد انرژی (بیش از محدودۀ تعریف شده) وجود دارد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود

Efergy Elite Electricity Monitor With Energy Reports

 

مشخصات دستگاه نمایش میزان مصرف برق برند افرژی مدل الیت:

مدل : Elite

شرکت سازنده : Efergy

بازۀ تشخیص: 100 تا 400 ولت

 

بسته بندی محصول فوق شامل موارد زیر است:

1 عدد نمایشگر LCD (گیرنده)

1 عدد فرستنده

1 عدد حسگر گیره ای (در اندازۀ استاندارد و قابل نصب روی کابلهای برق با قطر حداکثر 12 میلیمتر)

1 جلد دفترچۀ راهنما به زبان انگلیسی

1. 
32468

نمایشگر پریزی مصرف انرژی برق لوازم برقی ، تحت لیسانس کمپانی efergy انگلستان دارای راهنمای فارسی. قابلیت اندازه گیری وات و آمپر مصرفی وسیله برقی و ولتاژ...

موجود است

2. 
32469

نمایشگر میزان مصرف انرژی برق مدل E2 تحت لیسانس کمپانی efergy انگلستان با سنسور انبری کلمپی وایرلس و بیسیم و با قابلیت اتصال به کامپیوتر و مشاهده میزان...

موجود است

3. 
33717

نمایشگر پریزی مصرف برق برند UNI-T مدل UT230B   معرفی محصول : این محصول یک نمایشگر مصرف انرژی است که مابین پریزهای دیواری و دوشاخۀ لوازم برقی...


4. 
33516

وات متر و نمایشگر پریزی مصرف انرژی برق لوازم برقی، ساخت شرکت BENETECH قابلیت اندازه گیری جریان مصرفی و ولتاژ عبوری و فرکانس کاری وسیله برقی مثل اینکه...

موجود است

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید