زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

چشمی هشدار ورود با بخش زنگ مجزا سفید مدل GY08/193-WW

ثبت نظر یا پرسش
مشمول دوسال ضمانت خدمات
820,000 تومان
34495
موجود
+
زنگ میهمان یا زنگ هشدار ورود چشمی دار وایرلس دو تکه مدل GY08/193-WW
پخش آلارم روی بلندگوی سنسور و بخش زنگ وایرلس بصورت همزمان
بخش زنگ بیسیم با قابلیت عملکرد از پشت مانع یا دیوار
با قابلیت تنظیم حساسیت سنسور حرکتی در 3 درجه کم و متوسط و زیاد
قابلیت تغییر ملودی (دینگ دانگ یا خوش آمدگویی به چندین زبان خارجی)
قابلیت پخش زنگ (ملودی) یا آلارم (دزدگیر)
قابلیت کم و زیاد کردن صدای زنگ
قابلیت استفاده با 3 عدد باطری قلمی یا کابل USB (شارژر موبایل یا آداپتور USB یا پاوربانک)
شعاع دید 120 درجه افقی و 60 درجه عمودی
قابلیت چرخاندن و تغییر زاویه دید در 2 جهت عمودی و افقی
دارای دکمه خاموش و روشن

این دستگاه خوش آمدگویی و هشدار ورود به شما این امکان را میدهد تا دستگاه چشمی را در هر مکانی نصب کنید، سپس هر شخصی از مسیر و محدوده برد چشمی PIRحرکت کند، بلندگوی روی دستگاه به صدا در می آید و بصورت همزمان سیگنالی برای بخش زنگ بیسیم ارسال میکند و دستگاه زنگ نیز به صدا در می آید.
این دستگاه مناسب مکان هایی که نیاز به کنترل تردد میباشد بسیار مناسب است.
مثلاٌ مغازه هایی که می خواهند از ورود مشتری خبردار شوند، تا هم قبل از اینکه مشتری بپرد یا بی خیال خرید شود خدمات مورد نیاز را به او ارائه دهند.
و هم اینکه حواسشان به دزد یا سارق نیز باشد تا چیزی را کش نرود.
مخصوصآ زمانیکه یا صاحب مغازه به بخش پشتی مغازه یا انبار رفته یا در حال چرت و قیلوله است و از ورد اشخاص به فروشگاه باخبر نشده.
یا زمانیکه محدوده ممنوعی در خانه یا اداره دارید و می خواهید اگر زمانی شخصی خواست از قانون شما تخطی کرده و وارد آن محدوده شود شما بوسیله زنگ از آن باخبر شوید.
مثلاٌ زمانیکه نمی خواهید بچه خردسال شما وارد آشپزخانه و نزدیک لوازم خطرناکی مثل چرخ گوشت یا اتو شود یا زمانیکه سالمند یا مریض حواس پرتی در خانه دارید و میخواهید از حرکت و جابجایی آنها باخبر شوید، یا زمانیکه از ورود یواشکی یا بدون اجازه ارباب رجوع یا همکاران غیرمجاز به انبار یا بایگانی خبردار شوید.
یا از ورود سارق یا حیوانات خانگی یا وحشی یا ... به محدوده غیرمجاز خبردار شوید.
نصب و استفاده این دستگاه Wireless Guest Alarm معرفی شده سیب هفت بسیار راحت و آسان میباشد.
کافیست دریچه سنسور دستگاه چشمی را به سمت مسیر ورود قرار دهید و دستگاه زنگ را در جایی که هستید به پریز برق بزنید، اکنون هر کسی از جلوی چشمی عبور کند بخش چشمی و بخش زنگ وایرلس به طور همزمان به صدا درخواهند آمد.

توجه: توصیه میشود کلید انتخاب حالت فعالیت دستگاه (کلید سمت راست سوکت شارژ در پشت سنسور) را فقط و فقط در حالت BELL (حالت ملودی هشدار ورود) استفاده کنید، چون اگر در حالت ALARM (دزدگیر) بگذارید با اولین حرکت آلارم شروع شده و متوقف نخواهد شد، و حتی اگر دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید به احتمال زیاد دوباره آلارم پخش خواهد شد، برای خروج کامل از حالت آلارم دکمه را به حالت BELL تغییر حالت بدهید و یکی از دکمه های ملودی یا ولوم صدا را یکبار بزنید و رها کنید،
در نظر داشته باشید که هر دو حالت تقریبا یکسان هستند و بهتر است فقط از حالت Bell استفاده کنید، ولی اگر میخواهید حتما از حالت Alarm استفاده کنید باید ابتدا دکمه تنظیم حساسیت را روی کمترین مقدار یعنی LOW قرار دهید و سپس سنسور چشمی را در مسیری که میخواهید بصورت ثابت و بیحرکت قرار دهید و سپس به آرامی کلید را در حالت آلارم بگذارید، اگر صدای آلارم دوباره شروع به پخش شد. طبق روشی که گفتیم با تغییر دکمه حالت دستگاه آلارم را غیرفعال کنید و سپس با دقت و احتیاط بیشتر دوباره طبق روشی که توضیح دادیم دوباره آنرا در حالت ALARM قرار دهید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه سینا رسول و سیب هفت گردآوری، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
GY08/193-WW Guest Alarm and PIR Motion Sensor Door Chime with Wireless Bell

مشخصات فنی دستگاه چشمی هشدار ورود و خبرکن ورود میهمان با بخش زنگ وایرلس رنگ سفید مدل GY08/193-WW:
منبع تغذیه بخش سنسور چشمی: 3 عدد باطری قلمی یا کابل USB
منبع تغذیه بخش زنگ: برق شهری 220-240 ولت
شعاع دید چشم PIR: حدود 120 درجه افقی و 60 درجه عمودی
برد چشمی: حدود 8 متر قابل تنظیم (نور محیط معمولی، هر چه مانع عبوری بزرگتر باشد از فاصله بیشتری دتکت یا ردیابی خواهد شد)
اندازه بخش چشمی: حدود 40*80*110 میلیمتر
اندازه بخش زنگ: 30*57*85 میلیمتر
اندازه جعبه: حدود 70*112*130 میلیمتر
برد (حداکثر فاصله زنگ تا چشمی): حدود 60 متر، در حالت دید مستقیم، بدون امواج مزاحم، بدون تفاوت ارتفاع، باتری پر انرژی (ادعای تولیدکننده150متر).

بسته بندی شامل:
1 عدد سنسور چشمی اعلان ورود
1 عدد بخش زنگ وایرلس
3 عدد باطری قلمی
1 عدد کابل USB
1 عدد چسب دوطرفه
2 عدد پیچ
1 عدد برگه راهنما به زبان انگلیسی

اطلاعات فروش سیب هفت:
1-پشت سنسور سوکت ورودی USB یا آداپتور 5 ولت DC وجود دارد، آداپتور داخل بسته بندی نیست و سنسور را میتوانید با باطری استفاده کنید، ولی در صورتیکه خواستید هزینه باطری نداشته باشید، میتوانید از شارژر USB موبایل (ترجیحا 500 یا 1000 میلی آمپر) یا حتی پاوربانک استفاده کنید.
بهتر است قبل از وصل کردن آداپتور از خالی بودن جایگاه باطری مطمئن شوید.
2-دکمه تنظیم حساسیت سنسور را روی مقداری قرار دهید که در حداکثر فاصله ای که امکان عبور یک شخص وجود دارد واکنش نشان دهد، بیشتر از مقدار لازم ممکن است آلارم های اضافی در پی داشته باشد.
3-برد و حداکثر فاصله چشمی و گیرنده حدود 150 متر اعلام شده که نوع و جنس موانع و امواج مزاحم موجود در محیط و میزان انرژی موجود در باتری چشمی و تفاوت ارتفاع روی این برد تاثیر خواهد گذاشت.
4-توصیه میشود دستگاه را فقط و فقط در حالت BELL (حالت ملودی هشدار ورود) استفاده کنید، چون اگر در حالت ALARM (دزدگیر) بگذارید با اولین حرکت آلارم شروع شده و متوقف نخواهد شد.

نظری یافت نشد