زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

زنگ میهمان و چشمی هشدار ورود GY08 با بلندگوی سرخود

ثبت نظر یا پرسش
مشمول دوسال ضمانت خدمات
690,000 تومان
34494
موجود
+
زنگ میهمان یا زنگ هشدار ورود چشمی دار مدل GY08
با قابلیت تنظیم حساسیت سنسور حرکتی در 3 درجه کم و متوسط و زیاد
قابلیت تغییر ملودی (دینگ دانگ یا خوش آمدگویی به چندین زبان خارجی)
قابلیت پخش زنگ (ملودی) یا آلارم (دزدگیر)
قابلیت کم و زیاد کردن صدای زنگ
قابلیت استفاده با 3 عدد باطری قلمی یا کابل USB (شارژر موبایل یا آداپتور USB یا پاوربانک)
چراغ پشت سنسور 2 رنگ (قرمز برای حالت آلارم و دزدگیر و آبی برای حالت زنگ میهمان)
شعاع دید 120 درجه افقی و 60 درجه عمودی
قابلیت چرخاندن و تغییر زاویه دید در 2 جهت عمودی و افقی
دارای دکمه خاموش و روشن

این دستگاه خوش آمدگویی و هشدار ورود به شما این امکان را میدهد تا دستگاه چشمی را در هر مکانی نصب کنید، سپس هر شخصی از مسیر و محدوده برد چشمی PIRحرکت کند، بلندگوی روی دستگاه به صدا در می آید.
این دستگاه مناسب مکان هایی که نیاز به کنترل تردد میباشد بسیار مناسب است.
مثلاٌ مغازه هایی که می خواهند از ورود مشتری خبردار شوند، تا هم قبل از اینکه مشتری بپرد یا بی خیال خرید شود خدمات مورد نیاز را به او ارائه دهند.
و هم اینکه حواسشان به دزد یا سارق نیز باشد تا چیزی را کش نرود.
مخصوصآ زمانیکه یا صاحب مغازه به بخش پشتی مغازه یا انبار رفته یا در حال چرت و قیلوله است و از ورد اشخاص به فروشگاه باخبر نشده.
یا زمانیکه محدوده ممنوعی در خانه یا اداره دارید و می خواهید اگر زمانی شخصی خواست از قانون شما تخطی کرده و وارد آن محدوده شود شما بوسیله زنگ از آن باخبر شوید.
مثلاٌ زمانیکه نمی خواهید بچه خردسال شما وارد آشپزخانه و نزدیک لوازم خطرناکی مثل چرخ گوشت یا اتو شود یا زمانیکه سالمند یا مریض حواس پرتی در خانه دارید و میخواهید از حرکت و جابجایی آنها باخبر شوید، یا زمانیکه از ورود یواشکی یا بدون اجازه ارباب رجوع یا همکاران غیرمجاز به انبار یا بایگانی خبردار شوید.
یا از ورود سارق یا حیوانات خانگی یا وحشی یا ... به محدوده غیرمجاز خبردار شوید.
نصب و استفاده این دستگاه Guest Alarm معرفی شده سیب هفت بسیار راحت و آسان میباشد.
کافیست دریچه سنسور دستگاه چشمی را به سمت مسیر ورود قرار دهید، اکنون هر کسی از جلوی چشمی عبور کند ملودی دستگاه زنگ به صدا درخواهد آمد.

توجه: توصیه میشود کلید انتخاب حالت فعالیت دستگاه (کلید سمت راست سوکت شارژ در پشت سنسور) را فقط و فقط در حالت BELL (حالت ملودی هشدار ورود) استفاده کنید، چون اگر در حالت ALARM (دزدگیر) بگذارید با اولین حرکت آلارم شروع شده و متوقف نخواهد شد، و حتی اگر دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید به احتمال زیاد دوباره آلارم پخش خواهد شد،  برای خروج کامل از حالت آلارم دکمه را به حالت BELL تغییر حالت بدهید و یکی از دکمه های ملودی یا ولوم صدا را یکبار بزنید و رها کنید،
در نظر داشته باشید که هر دو حالت تقریبا یکسان هستند و بهتر است فقط از حالت
Bell استفاده کنید، ولی اگر میخواهید حتما از حالت Alarm استفاده کنید باید ابتدا دکمه تنظیم حساسیت را روی کمترین مقدار یعنی LOW قرار دهید و سپس سنسور چشمی را در مسیری که میخواهید بصورت ثابت و بیحرکت قرار دهید و سپس به آرامی کلید را در حالت آلارم بگذارید، اگر صدای آلارم دوباره شروع به پخش شد. طبق روشی که گفتیم با تغییر دکمه حالت دستگاه آلارم را غیرفعال کنید و سپس با دقت و احتیاط بیشتر دوباره طبق روشی که توضیح دادیم دوباره آنرا در حالت ALARM قرار دهید.

 

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه سینا رسول و سیب هفت گردآوری، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

GY08 Guest Alarm and PIR Motion Sensor Door Chime

 

مشخصات فنی دستگاه چشمی هشدار ورود و خبرکن ورود میهمان:

منبع تغذیه: 3 عدد باطری قلمی یا کابل USB

شعاع دید چشم PIR: حدود 120 درجه افقی و 60 درجه عمودی

برد چشمی: حدود 8 متر قابل تنظیم (نور محیط معمولی، هر چه مانع عبوری بزرگتر باشد از فاصله بیشتری دتکت یا ردیابی خواهد شد)

اندازه: حدود 40*80*110 میلیمتر

اندازه جعبه: حدود 85*85*110 میلیمتر

 

بسته بندی شامل:
1 عدد سنسور چشمی اعلان ورود

1 عدد کابل USB

3 عدد باطری قلمی

1 عدد چسب دوطرفه

2 عدد پیچ

1 عدد برگه راهنما به زبان انگلیسی

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-پشت سنسور سوکت ورودی USB یا آداپتور 5 ولت DC وجود دارد، آداپتور داخل بسته بندی نیست و سنسور را میتوانید با باطری استفاده کنید، ولی در صورتیکه خواستید هزینه باطری نداشته باشید، میتوانید از شارژر USB موبایل (ترجیحا 1500 یا 2000 میلی آمپر) یا حتی پاوربانک استفاده کنید.

بهتر است قبل از وصل کردن آداپتور از خالی بودن جایگاه باطری مطمئن شوید.
2-دکمه تنظیم حساسیت سنسور را روی مقداری قرار دهید که در حداکثر فاصله ای که امکان عبور یک شخص وجود دارد واکنش نشان دهد، بیشتر از مقدار لازم ممکن است آلارم های اضافی در پی داشته باشد.

3-توصیه میشود دستگاه را فقط و فقط در حالت BELL (حالت ملودی هشدار ورود) استفاده کنید، چون اگر در حالت ALARM (دزدگیر) بگذارید با اولین حرکت آلارم شروع شده و متوقف نخواهد شد.

نظری یافت نشد