زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

زنگ مهمان بیسیم و وایرلس 2 تکه

ثبت نظر یا پرسش
مشمول یکسال ضمانت خدمات
720,000 تومان
32208
موجود
+

زنگ اعلام ورود بی سیم میهمان یا زنگ هشدار ورود چشمی دار وایرلس دو تکه
با قابلیت تنظیم حساسیت سنسور حرکتی
مشمول یکسال ضمانت خدمات(منوط به رعایت شرایط کاربری).
بیسیم با قابلیت عملکرد از پشت مانع یا دیوار
قابلیت تغییر زنگ و ملودی
قابلیت کم و زیاد کردن صدای زنگ
دکمه و حالت دستی جهت استفاده بصورت زنگ بیسیم

این زنگ هشدار دهنده ورود مفید و کارآمد به شما این امکان را میدهد تا دستگاه چشم آن را در هر مکانی نصب کنید، سپس هر شئ از جلوی سنسور تشخیص حرکت (چشمی PIR) حرکت کند، سیگنالی برای دستگاه زنگ ارسال میکند و دستگاه زنگ به صدا در می آید.
این زنگ سنسوردار مناسب مکان هایی که نیاز به کنترل تردد میباشد بسیار مناسب است.
مثلاٌ مغازه هایی که می خواهند از ورود مشتری خبردار شوند، تا هم قبل از اینکه مشتری بپرد یا بی خیال خرید شود خدمات مورد نیاز را به او ارائه دهند.
و هم اینکه حواسشان به دزد یا سارق نیز باشد تا چیزی را کش نرود.
مخصوصآ زمانیکه فروشنده یا صاحب مغازه به بخش پشتی مغازه یا انبار رفته یا در حال چرت و قیلوله است و از ورد اشخاص به فروشگاه باخبر نشده.
یا زمانیکه محدوده ممنوعی در خانه یا اداره دارید و می خواهید اگر زمانی شخصی خواست از قانون شما تخطی کرده و وارد آن محدوده شود شما بوسیله زنگ از آن باخبر شوید.
مثلاٌ زمانیکه نمی خواهید بچه خردسال شما وارد آشپزخانه و نزدیک لوازم خطرناکی مثل چرخ گوشت یا اتو شود یا زمانیکه سالمند یا مریض حواس پرتی در خانه دارید و میخواهید از حرکت و جابجایی آنها باخبر شوید، یا زمانیکه از ورود یواشکی یا بدون اجازه ارباب رجوع یا همکاران غیرمجاز به انبار یا بایگانی خبردار شوید.
یا از ورود سارق یا حیوانات خانگی یا وحشی یا ... به محدوده غیرمجاز خبردار شوید.
چون این دستگاه Wireless Guest Alarm معرفی شده سیب هفت بصورت وایرلس و بی سیم بوده نصب و استفاده آن بسیار راحت و آسان میباشد.
کافیست دریچه سنسور تشخیص حرکت انسان (دستگاه چشمی) را به سمت مسیر ورود قرار دهید و دستگاه زنگ را در جایی که هستید به پریز برق بزنید، اکنون هر کسی از جلوی چشمی عبور کند ملودی دستگاه زنگ به صدا درخواهد آمد.
روی بدنه چشمی حالت Manual (دستی) وجود دارد که با قرار دادن کلید در این حالت، دستگاه تبدیل به زنگ وایرلس خواهد شد، یعنی شخصی که نزدیک چشمی است با فشار دادن دکمه PUSH روی بدنه چشمی، بخش زنگ را به صدا در خواهد آورد.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه سینا رسول و سیب هفت گردآوری، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
Wireless Guest Saluting and Alarm Doorbell

مشخصات فنی دستگاه بی سیم خبرکن ورود میهمان:
منبع تغذیه زنگ: برق شهری 220-240 ولت
منبع تغذیه چشمی: 3 عدد باطری قلمی (در بسته بندی موجود نیست)
شعاع دید چشم PIR: حدود 120 درجه
برد چشمی: حدود 8 متر قابل تنظیم (نور محیط معمولی، هر چه مانع عبوری بزرگتر باشد از فاصله بیشتری دتکت یا ردیابی خواهد شد)
برد (حداکثر فاصله زنگ تا چشمی) : حدود 50 متر (دید مستقیم بدون مانع، بدون امواج مزاحم، بدون تفاوت ارتفاع، باتری پر انرژی)

اطلاعات فروش سیب هفت:
1-پشت سنسور سوکت ورودی آداپتور 8 الی 12 ولت DC وجود دارد، آداپتور داخل بسته بندی نیست و سنسور را میتوانید با باطری استفاده کنید، ولی در صورتیکه خواستید هزینه باطری نداشته باشید، حتما آداپتور با ولتاژ و فیش سازگار برایش تهیه کنید.
و حتما قبل از وصل کردن آداپتور از خالی بودن جایگاه باطری مطمئن شوید (یا باطری یا آداپتور).
2-پیچ تنظیم حساسیت سنسور را روی مقداری قرار دهید که در حداکثر فاصله ای که امکان عبور یک شخص وجود دارد واکنش نشان دهد، بیشتر از مقدار لازم ممکن است آلارم های اضافی در پی داشته باشد، البته در این مدل نسبت به مدلهای مشابه آلارم های اضافی خیلی کمتر میباشد و همانطور که اعلام کردیم حساسیت این مدل قابل تنظیم است.
3-تولید کننده این کالا میزان برد و حداکثر فاصله چشمی و گیرنده را حدود 150 متر اعلام کرده که تستی که توسط سیب هفت انجام شده میزان واقعی آن در فضای بدون مانع دید مستقیم و بدون امواج مزاحم و تفاوت ارتفاع با باطری درجه 1 تاریخ جدید پرانرژی حدود 50 متر بوده، بدیهی است که نوع و جنس موانع و امواج مزاحم موجود در محیط و میزان انرژی موجود در باتری چشمی و تفاوت ارتفاع روی این برد تاثیر خواهد گذاشت.
4-حالت دستی یا Manual به همراه دکمه PUSH برای زنگ دستی میباشد، برای حالت سنسور چشمی باید آنرا در حالت AUTO قرار دهید.
5-فرکانس این دستگاه ممکن است 315 یا 433.92 مگاهرتز باشد و قابل انتخاب نیست.
6-موارد ظاهری، خطای کاربری، باز کردن بدنه، ضربه و شوک و رطوبت و آب و نم و موارد ظاهری مثل خط و خش و ترک خوردگی و... مشمول ضمانت نمیباشد.

ناشناس
نظر
با سلام
این محصول آیا مناسب محیط باز هست یا خیر ؟ آیا افراد عبوری در کوچه و خیابان روی سنسور چشمی آن اثر گذار است یا خیر ؟
سیب هفت
1-جایی که آفتاب و باران بهش بخوره نباید نصب بشه. 2-اگه نزدیکتر از 8 متر باشن و حساسیت دستگاه روی حداکثر باشه احتمال زیاد بله. می تونید حساسیتش رو کم کنید یا مقداری تنظیم کنید که اگه کسی فقط از مسیر یا معبر جلوی چشمی خواست رد بشه این دستگاه واکنش نشون بده
ناشناس
مزایا
زنگ خوبیه واقعا . از نظر کاربرد کاملا تو فرشگاه کمکم میکنه . هم باتری خوره هم با اداپتور کار میکنه . 1 ساله که خریدمش کامل جواب کار منو داده
نظر
ممنون از سایت سیب هفت