زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

دستگاه مرکزی زنگ بیسیم نرس کال (احضار پرستار یا نمراتور)

ثبت نظر یا پرسش
مشمول دو سال ضمانت خدمات
4,600,000 تومان
32211
اتمام موجودی

دستگاه زنگ بیسیم مرکزی یا احضار پرستار (نرس کال Nurse Call) وایرلس و بیسیم

مشمول دو سال ضمانت خدمات (منوط به رعایت شرایط کاربری)

با نصب سریع و آسان

بدون نیاز به سیم کشی و کابل کشی بین شاستی ها و دستگاه

احضار فرد مسئول توسط افراد مختلف در یک طبقه (حداکثر 250 نفر یا شاستی) بصورت مجزا و تفکیک شده، مثلا 30 نفر در اتاق های مختلف بتوانند پرستار (استیشن یا مرکز پرستاری) یا آبدارچی را احضار کنند و آن شخص مسئول نیز بداند چه کسی احضارش کرده است.

مثال: اگر شاستی هایی که دست افراد مختلف میباشد مثل شاستی سوم و هشتم و پانزدهم و بیستم و بیست و پنجم (که در محدوده برد دستگاه واقع شده اند) دکمه هایشان فشار داده شده باشد، روی صفحه نمایش دستگاه چراغهای اعداد 3 و 8 و 15 و 20 و 25 روشن خواهد شد و همچنین دستگاه با زبان انگلیسی اعداد موردنظر را بصورت تک رقم اعلام خواهد کرد (تا زمانیکه دکمه بزرگ Clear روی بدنه فشار داده شود چراغ اعداد موردنظر روشن خواهند ماند).

دستگاه نرس کال بیسیم مناسب مکان هایی مانند بیمارستان ها، درمانگاه ها، کلینیک ها و ساختمان پزشکان، خانه های بهداشت، رستوران ها، هتل ها، کافی شاپ ها، خانه سالمندان، کارخانه ها و کارگاه ها، شرکت ها و اداره جات و ارگان ها و دفاتر و غیره میباشد. 

دستگاه مشمول دو سال ضمانت خدمات

شما میتوانید تا 250 شاسی زنگ را با این دستگاه نرس کال وایرلس تنظیم کنید سپس با زدن هر یک از شاستی زنگ ها، شماره آن شاسی بصورت گویا به زبان انگلیسی اعلام شده و تا 30 عدد اول (1 تا 30) به شما بر روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد.

توضیح:برای تعداد بیشتر از 30 عدد به زبان انگلیسی بصورت تک رقم از بلندگوی دستگاه اعلام میشود یا در صورت تهیه "پیجر وایرلس" به صورت عدد کامل روی صفحه نمایش پیجر نشان داده میشود.

شما میتوانید با تهیه و خرید دستگاه، پیجر آنرا نیز بر روی این باکس مرکزی نرسکال ست کنید تا زمانی که شخص سرویس دهنده از دستگاه مرکزی دور است، دستگاه مرکزی سیگنال را به پیجر انتقال داده و پیجر (در صورتیکه در محدوده برد دستگاه مرکزی باشد) همان لحظه وجود درخواست فرستنده یا شاسی زنگ را با آلارم یا ویبره اعلام و شماره کامل شاستی که دکمه آن فشار داده شده را نمایش میدهد.

Wireless Central Intelligent call system (numerator or Nurse Call)

 

خصوصیات و مشخصات دستگاه مرکزی نمراتور یا خبرکن بیسیم :

دارای 30 کانال ارتباطی

کد گذاری هوشمند و تقریبا ساده

قابل اتصال تا 255 شاسی زنگ

برد حدود 50 متر (دید مستقیم و بدون امواج مزاحم. میزان برد بستگی به نوع و تعداد موانع و امواج مزاحم محیط و تفاوت ارتفاع دارد)

اعلام شماره ها به صورت تک رقم و با زبان انگلیسی

ذخیره 6 تماس یا احضار آخر

قابلیت انتقال سیگنال درخواست به پیجر 

کدینگ و بدون اختلال با دیگر دستگاه ها

به همراه راهنمای فارسی

منبع تغذیه 4 عدد باطری مدل R14 یا آداپتور 12 ولت 1 یا 2 آمپر (آداپتور بصورت جداگانه باید خریداری شود)
توضیح: لازم به ذکر است این نوع آداپتور را همه فروشگاههای لوازم الکتریکی دارند (فعلا، این نوع آداپتور با کیفیت درجه یک با حدود قیمت 90 هزار تومان به فروش میرسد)

 

توجه : قیمت اعلام شده فقط برای دستگاه مرکزی احضار پرستار میباشد، آداپتور دستگاه و شاستی و پیجر به صورت جداگانه به فروش میرسد، برای تهیه و خرید آنها بر روی لینک های زیر کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به آنها شوید

شاسی زنگ

پیجر

نظری یافت نشد