ارسال سریع سفارشات
شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

تلفن کننده سیم کارتی و دیالر مدل جی5 مخصوص دزدگیر

تومان280,000
32611
تمام شد
افزودن به فهرست دلخواه

دستگاه Dialer یا تلفن کننده سیم کارت خور قابل استفاده برای سیستمهای دزدگیر و سنسورهای آتش سوزی و مناسب برای اطلاع رسانی و هشدار از طریق تماس گرفتن شماره تلفن های ذخیره شده در حافظه بصورت اتوماتیک بوسیله سیم کارت.

برخی دزدگیرهای جدید مجهز به بخش Caller یا تماس گیرنده هستند که با اینکه تکنولوژی عالی و کارآمدی است 2 مشکل برای آن وجود دارد. اول اینکه در مکانهائیکه خط تلفن ثابت ندارد به درد نمی خورد و دوم اینکه اگر سارق محترم زرنگ باشد میتواند با قطع کردن سیم تلفن وارد شده به آن مکان قبل از اقدام به سرقت جلوی خبردار کردن شما یا پلیس توسط دزدگیر را خواهد گرفت. ولی با استفاده از این دستگاه بر روی دزدگیر هم مشکل اول حل میشود (محدوده نقاط کور موبایل خیلی کمتر از تلفن ثابت است) و هم مشکل دوم چون تا سارق از موانعی مثل درب و چشمی ها و سنسورهای مختلف غیره بتواند عبور کند و به دزدگیر برسد تا آنرا قطع کند قبل از آن تماس گیری و اطلاع رسانی اتوماتیک به شما یا پلیس اتفاق افتاده و ...

و سیستمهای اعلام حریق هم مشابه همین مشکل را دارند ، بطور مثال در نظر بگیرید آتش سوزی از مکانی شروع شود که سیم تلفن دایالر تلفنی را به پریز تلفن زده اید در نتیجه امکان تماس گرفتن و اعلام خبر آتش سوزی از طریق سیستم به شما میسر نخواهد شد ، در اینجا هم دستگاه معرفی شده بدون نیاز به سیم تلفن و بصورت وایرلس و بیسیم حوادث را به شما اطلاع خواهد داد. 

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

G5 GSM auto dialer for Security Alarm System with LCD

خصوصیات تلفن کننده و دیالر جی اس ام سیم کارتی مدل جی5:

کارکرد با فرکانس های GSM850/900/1800/1900 مگاهرتزی (سیم کارتهای همه اپراتورهای فعلی ایران)

قابلیت تعریف 5 شماره تماس جهت تماس گیری و اطلاع دادن به نوبت

قابلیت ذخیره 10 ثانیه پیغام برای اعلام هشدار بصورت گویا

 

قابلیت فعال و غیر فعال کردن سیستم از طریق پیامک (sms) یا ریموت

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر