زمان ارسال سفارشات: شهر تهران: 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

ماکت دوربین اسپیددام با صفحه خورشیدی

225,000 تومان
34011
اتمام موجودی
ماکت دوربین دکوری کاذب مدل اسپید دام پایه دار دارای صفحه خورشیدی سولار و چراغ LED چشمک زن
با قابلیت استفاده از 2 منبع انرژی، صفحه سولار یا باطری
بدون نیاز به باطری در صورت وجود انرژی خورشید (یا نور خیلی قوی تابشی روی صفحه خورشیدی) 
و قابلیت کارکرد توسط 2 عدد باطری قلمی برای زمان شب یا محیط های کم نور و تاریک
یعنی میتوانید آنرا در محلی که زیر تابش نور آفتاب هست نصب کنید و از طریق پنل و نور خورشید انرژی لامپ را تامین نموده و شروع به چشمک زدن کند (حتی بدون نیاز به وجود باطری)
یا اگر 2 عدد باطری قلمی داخل جای باتری این ماکت قرار داده باشید هنگام شب یا زمانی که فضا تاریک باشد بصورت مداوم (بستگی به نوع باتری و میزان شارژ) چشمک خواهد زد.
توضیح: در صورت قرار داشتن باطری پر در داخل جای باطری، اولویت استفاده از باطری ها خواهد بود تا چراغ چشمک زن نور قویتری داشته باشد بدیهی است در صورت تابش نور خورشیدی قوی روی صفحه سولار مقدار انرژی مصرفی از باطری کمتر خواهد شد.
لازم به ذکر است انرژی خورشید مستقیم مصرف میشود و ذخیره نمیشود پس برای زمانهای تاریکی کاربرد ندارد پس برای اینجور مواقع نیاز به باطری دارد.
 
با این شبه دوربین جالب دیگر هر بیننده ای تصور خواهد کرد که منزل یا مغازه یا محل کار شما به دوربین های حفاظتی مجهز است
این وسیله معرفی شده سیب هفت عین یک دوربین مراقبتی و با ظاهر و شمایل و رفتارهایی مثل آن مناسبترین و ارزانترین وسیله جهت پیشگیری اولیه از سرقت و احتمال خطر برای شما و یا اموال شما به شمار میرود.
با این دستگاه دیگر نیازی به صرف هزینه بالا جهت نصب دوربینهای واقعی. نخواهید داشت
لازم به ذکر است این دستگاه عین یک دوربین حفاظتی دارای بخش های مختلفی مثل لنز و عدسی مصنوعی و لامپ چشمک زن ضبط و ریکورد میباشد که بیننده را به این تصور می اندازد که این دستگاه حتماٌ یک دوربین نظارتی میباشد. حتی برای پررنگ تر کردن موضوع می توانید یک برچسب "این مکان به دوربین مداربسته مجهز میباشد" نیز در آن اطراف بچسبانید.
احساس نظارت و تحت نظر بودن مانع از انجام خیلی از تخلف ها میشود و شما میتوانید همین حس را با هزینه خیلی کمتری ایجاد کنید، مثلاٌ در مغازه یا اداره و شرکت نیز مشتریان یا کارمندان شما با این تصور که شما دوربین مراقبتی کار گذاشته اید و آنها را زیر نظر دارید رفتار خواهند کرد و چون در این دوربین ماکت ها چراغ LED چشمک زن نیز تعبیه شده است (حتی در نور روز هم نور قرمز این چراغ قابل رویت است) در همان مرحله ورود به اتاق جلب توجه کرده و همچنین با وجود این لامپ احتمال تشخیص فیک بودن آن به صفر میرسد.
حتی اگر دوربین مداربسته در محل یا مکان خود نصب کرده اید می توانید با تهیه چند عدد از این دوربین های کاذب و ترکیب آنها با دوربین های واقعی و نصب آنها در زاویه های مختلف آن مکان را از نظر مراقبت و کنترل فوق العاده و بدون نقطه کور نشان دهید.
پایه این دوربین الکی دارای زانویی لولایی میباشد که میتوانید بستگی به زاویه نصب، آنرا تقریبا به هر سمت و طرفی که دوست دارید تغییر جهت داده و نشانه گیری کنید تا بهترین زاویه پوشش را در ذهن بیننده تداعی کند.
مناسب برای استفاده در بیشتر مکانها مثل منزل - فروشگاه و مغازه و سوپرمارکتها، متل ها، کارخانجات، پارکینگ ها، موزه ها، بنگاه های املاک یا ماشین، رستورانها و حتی جاهای شخصی مثل پارکینگ ماشین شخصی 
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
NEW Fake Solar Powered Dummy Speed Dome Camera with Realistic Simulated LED Warning Security Alert
 
خصوصیات دوربین امنیتی کاذب مدل اسپید دام خورشیدی دارای صفحه سولار:
دوربینی شبیه دوربین مداربسته مراقبتی واقعی جهت جلوگیری از صدمات مالی و حتی جانی (سرقت مسلحانه)
دارای سولار پنل جهت روشن کردن لامپ چشمک زن در صورت وجود نور خورشید تابشی مناسب
مصرف کمتر انرژی باتری در صورت وجود انرژی روی صفحه خورشیدی
دارای زانویی با قابلیت تغییر محدود زاویه دوربین
داشتن شبه سیستم مراقبتی بدون پرداخت هزینه بالا
داشتن شبه دوربین در داخل وسیله
بدون نیاز به سیم کشی
انرژی مورد نیاز: صفحه خورشیدی یا 2 عدد باتری قلمی AA معمولی (در بسته بندی نیست، جای باطری زیر قاب دوربین قرار دارد)
ارتفاع کلی با پایه در حالت تاشو: حدود 230 میلیمتر
اندازه بخش قاب (بدون پایه): حدود 120*150 میلیمتر
 
اطلاعات فروش سیب هفت:
1-میزان کارکرد این دستگاه با باطری بستگی به کیفیت و تاریخ تولید باتری و تغییرات دمای محیط دارد و همچنین در صورت وجود نور خورشید بستگی به زاویه و قدرت تابش نور خورشید دارد.
2-این کالا دوربین واقعی نیست.
3-این ماکت دوربین هنگامی که انرژی خورشید باشد از آن استفاده می کند، بنابراین برای زمان تاریکی یا شب نیاز به باطری دارد.
4-با اینکه این کالا ضدآب (شرایط معمولی) میباشد ولی اگر در فضای بیرون نصب می کنید، ترجیحا در جایی نصب شود که کمترین میزان برخورد عوامل محیطی مثل باران و برف و گرما و ... را داشته باشد.
5-باطری داخل بسته بندی نیست و در صورت نیاز باید تهیه کنید (2 عدد قلمی، تاریخ جدید)