زمان ارسال سفارشات: شهر تهران: 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

دوربین سیمی چشمی درب اسکاویژن مدل 5107 با تصویر واید و حسگر تصویر سونی

202,000 تومان
32607
تمام شد
افزودن به فهرست دلخواه

دوربین چشمی درب SKVISION جهت مشاهده تصویر پشت در بر روی تلویزیون یا کامپیوتر (برای کامپیوتر نیاز به دستگاه یا کارت ویدیو کپچر دارد) با لنز SONY و تصویر 520 تی وی لاین و تصویر واید و عریض 170 درجه

با اندازه استاندارد 1.78 میلیمتر و قابل جایگذاری و تعویض با اکثر چشمی های درب قدیمی

فقط کافیست آداپتور برق 12 ولتی به فیش برق این چشمی وصل کرده (آداپتور 12 ولتی را از اکثر فروشگاههای لوازم الکتریکی میتوانید تهیه کنید) سپس فیش تصویر این دوربین چشمی درب را به ورودی تصویر تلویزیون یا کارت کپچر کامپیوتر وصل کنید.

با این وسیله معرفی شده سیب هفت دیگر نیازی نیست برای دیدن شخصی که زنگ درب واحد را زده و پشت در قرار دارد به سمت در بروید و چشمی را دید بزنید .

که در اینصورت مهمان ناخوانده یا شخصی که پشت در است از صدای پای شما یا تاریک شدن لنز چشمی های قدیمی متوجه حضور شما در خانه یا محل کار خواهد شد.

براحتی با شنیدن صدای در با ریموت کنترل تلویزیون را بر روی ورودی چشمی قرار دهید و تصویر شخص یا اشخاص مراحم یا مزاحم را با کیفیت عالی ببینید.

حتی میتوانید با نصب نرم افزارهایی بر روی کامپیوتر تصویر کسانی که زنگ در واحد شما در ساختمان را زده اند یا حتی افراد و همسایه هایی که از جلوی در شما عبور کرده اند را بر روی حافظه کامپیوتر ذخیره کنید.

شکل لنز این چشمی جدید کاملا شبیه چشمی های قدیم میباشد و تا زمانیکه شخص لنز یا سیم کشی را از قسمت داخلی در نبیند متوجه دوربین بودن آن نخواهد شد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Fish Eye Super Wide Angle Door view camera with Sony CCD 520TVL 170 degree 1.78 mm Lens

 

مشخصات چشمی درب دوربین دار با لنز سونی مدل اسکاویژن 5107:

برند: SKVISION

مدل : SK 5107

ولتاژ مصرفی: 12 ولت DC (نیاز به آداپتور یا برق ورودی 12 ولتی دارد)

لنز: 2.8 mm ( واید) 

نوع حسگر تصویر : 1/3 SONY  

وضوح تصویر : TVL 520 

 

31610
292,000 تومان
دوربین چشمی درب جدید پین هول با قابلیت اتصال به تلویزیون (فقط مدلهای آنالوگ برای تلویزیونهای دارای ورودی AV) یا کارت تی وی کامپیوتر یا DVR برای مشاهده پشت...
موجود

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر