زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

کره زمین مغناطیسی رومیزی مدل دایره ای

1,680,000 تومان
33787
موجود
+

کره جغرافیایی مغناطیسی معلق با پایه برقی طرح گرد دوناتی سری جدید با کیفیت درجه یک

کره زمین معلق در هوا بوسیله نیروی آهنربایی ایجاد شده در پایه و دارای چراغهای LED رنگارنگ در قسمت داخلی بدنه .

گجتی بسیار جالب و زیبا که بدون اتصال به جایی فقط بوسیله نیروی مغناطیسی روی هوا معلق می ماند و شروع به چرخیدن میکند.

آیا می خواهید تجربه مشاهده زمین به همان حالت معلق در هوا بدون اینکه به چیزی متصل باشد را داشته باشید یا لذت دیدن آنرا به دیگران نیز بدهید.

این کره زمین معلق در هوای سیب7 با نقشه ای از کل دنیا دقیقا تجربه مشاهده مقیاس کوچکی از زمین در همان شرایط آویزان در هوا بدون اتصال فیزیکی است که با تصور آنکه کره زمین که میلیاردها برابر بزرگتر از این کره زمین است چگونه میلیونها سال بوسیله قدرت خداوند و با نیروی کائنات بدون هیچگونه پایه و اتصالی بر روی هوا معلق مانده و میچرخد. 

این گجت بینظیر سیب هفت هر بیننده ای را به تفکر وا خواهد داشت و شاید تمرکزی دلچسب و حس دوری موقتی از ناراحتی ها و استرس های روزانه نیز پیامد آن باشد.

زیبایی خیره کننده این کره جرافیایی ضد جاذبه زمین و آویزان در هوا چه در تاریکی و چه در فضای روشن مدتها شما را خیره می کند. جهان در حرکت و چرخش است و هیچ نیرویی قادر به متوقف کردن آن نیست.

زیبایی خیره کننده این وسیله شگفت آنگیز دکوری حتمآ شما را شگفت زده خواهد نمود و هر کسی که آنرا می بیند لحظه های متوالی به آن خیره خواهد ماند

با بهره گیری از تکنولوژی الکترومغناطیسی و طراحی شده با محاسبه های فراوان و تنظیم وزن کره زمین با نیروی مغناطیسی وارد شده. 

با لامپ های رنگارنگ تعبیه شده در قسمت داخلی پایه تصویری بسیار زیبا برای چشمان شما به ارمغان می آورد حتی زمانیکه این وسیله در فضایی تاریک یا کم نور قرار دارد.

این یک خرید جادوئی و عالی برای شما خواهد بود. با تحمیل کره زمین به درون میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط زبانه بالایی پایه ، کره زمین قبول می کند که در هوا و با فاصله از سقف داخلی پایه بصورت معلق بماند.

این گجت شگفت انگیز معرفی شده سیب هفت با طراحی فوق العاده زیبایی که دارد می تواند وسیله تزئینی مناسب جهت اتاق کار یا منزل یا مغازه و فروشگاه شما باشد.

یکی از بهترین هدیه های رومیزی مناسب برای علاقه مندان یا مدیران شیک که می خواهند کالاهای تکی روی میز خود داشته باشند

قابل توجه شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی و موسسات و نمایشگاهها و دفاتر تجاری و اداره جات و میز مدیران و دانش آموزان و هرکسی که علاقه به داشتن یک کالای جالب و تک دارد یا می خواهد بهترین و به یادماندنی ترین کادو را به دوست یا عزیز و همکار خود بدهد.

 

روش نصب :

فقط کافیست دوشاخه آداپتور این وسیله معرفی شده سیب7 را به برق بزنید و سر فیش آنرا به سوکت پایه بزنید سپس کره زمین را با دست در فاصله حدود یک الی 1.5 سانتیمتر از مگنت سقف داخلی پایه بصورت شل و تقریباٌ رها نگه دارید و به آرامی بالا و پائین ببرید، زمانیکه حس کردید برایند نیروهای مغناطیسی وارد شده روی کره از طرفین مساوی میباشد و کره زمین توسط نیروهای آهنربائی از بالا احاطه شده دستانتان را به آرامی رها کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

شاید بار اول بیشتر از 30 دقیقه وقت صرف پیدا کردن نقطه کانونی مغناطیس پایه بکنید، ولی مطمئن باشید با پیدا کردن قلق و لم آن و با یک یا دوبار تمرین کردن در دفعات بعدی می توانید به سرعت و زیر 30 ثانیه این کار را انجام دهید . لازم به ذکر است با یکبار اتصال کره معلق می توانید برای همیشه نمایش آنرا بر روی میز خود داشته باشید ولی بخاطر این میگوئیم دفعه های بعدی چون این وسیله کالای خیلی جذابی هست و مطمئن هستیم کنجکاوی هر شخص جدیدی که وارد اتاق شما بشود را برمی انگیزد و با دست زدن و هل دادن کره سعی در کشف دلیل تعادل این کره خواهد نمود و ناخواسته آنرا از حالت تعادل خارج خواهد کرد و شما دوباره نیاز به گذاشتن کره در کانون مغناطیسی پایه خواهید داشت و در موارد دیگر شاید برقها قطع بشود یا آداپتور را از برق خارج کنید یا بخواهید جای این گجت را عوض کنید. 

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Round O shape World Map Decoration Magnetic Levitation Floating Globe with LED Light

 

مشخصات کره زمین معلق در هو ا به شکل حلقه گرد دوناتی:

دارای چراغ های رنگارنگ در قسمت نوار داخلی بدنه

دارای آداپتور برق 220 ولت شهری

قطر کره جغرافیایی: سری جدید حدود 14 سانتیمتر

 

بسته بندی شامل :

1 عدد کره زمین جادویی آهنربائی

1 عدد پایه مغناطیسی به شکل حرف O انگلیسی

1 عدد آداپتور برق

1 عدد جعبه مقوایی

 

توجه:

1-از نزدیک نمودن یا قرار دادن وسایلی مثل کارت سوخت یا کارت عابر بانک یا سایر لوازمی که نیروی مغناطیس و آهنربا به آنها آسیب میزند در کنار این گوی معلق و پایه آن خودداری کنید.

2-ترانس یا اداپتور را فقط به منبع و پریز برق 220 ولت وصل کنید.

3-وسیله را روی سطح غیر آهنی ، محکم و صاف قرار دهید.

4-اگر از وسیله به طور دائمی برای مدت زمان طولانی استفاده کنید ممکن است قسمت بالایی پایه گرم شود (این گرما به مرور زمان و پس از چندین ماه استفاده کمتر خواهد شد). ولی به محض احساس گرمای خیلی زیاد از حد به همراه بوی سوختن پلاستیک و یا شنیدن صدای اتصالی یا عجیب و غریب چند ساعت پریز آنرا از برق بکشید سپس دوباره وصل کنید. 

5-از باز کردن کره جغرافیایی و یا پایه آن خودداری کنید. در غیر این صورت ممکن است با نتیجه دلخواه مواجه نشوید و وسیله شما خراب شود. 

و هرگز آهن ربای داخلی کره را از جای خود خارج نکنید چون از تنظیم خود خارج شده و اگر آهن ربا از جای خود جابجا شود یا آسیب ببیند کره قابلیت معلق بودن خود را از دست می دهد.

6-لطفا این وسیله را جایی دور از میدان های مغناطیسی مانند کامپیوتر یا دیگر وسایل برقی قرار دهید . 

7-کره را روی سطوح سفت و سخت رها نکنید یا مواظب باشید که به پایه ضربه های شدید وارد نشود. ممکن است از تنظیم خارج شود یا آهن ربای داخلی صدمه ببیند.

8-اگر نمی خواهید برای ساعتی یا چند روز از این دستگاه استفاده کنید اول کره را از میدان مغناطیسی بیرون آورده و سپس آداپتور را از برق بکشید، در صورتیکه کره در مرکز مغناطیس باشد و آداپتور را جدا کنید کره خواهد افتاد، 

9-اگر برای مدتی نمیخواهید از دستگاه استفاده کنید کره را خیلی نزدیک پایه یا چسبیده به سطوح آهنی نگذارید (در اینصورت آهنربای داخل کره و پایه به مرور زمان ضعیف میشود) بلکه با فاصله بیشتر از 20 سانتی متری از پایه روی یک سطح غیر آهنی قرار دهید.

10-این کالا مناسب برای سنین 12 سال به بالا میباشد و برای زیر این سنین توصیه نمیشود چون به دلیل بازیگوشی ممکن است هر روز صدها بار آنرا با دوستان خود تست کنند (تست های پشت سرهم مختلف از فواصل و زوایای گوناگون) و در اثر تعدد و نیروی ضربات وارده به پایه در برهه زمانی کوتاه، دستگاه از تنظیم خارج می شود.

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-کره زمین و پایه این کالا ممکن است در رنگهای مختلفی باشد که در صورت موجود بودن در سایت سیب هفت قابل انتخاب است.

در ضمن رنگ آبی کره در دو نوع آبی تیره (جلگه ای) و آبی روشن (جغرافیایی) میباشد، در صورتیکه حتما میخواهید دقیقا رنگ موردنظر شما باشد قبل از ثبت سفارش موجود بودن آنرا از سیب هفت بپرسید.

2-این کالا قبل از ارسال کاملا تست و بررسی خواهد شد

3-ممکن است سری آداپتور این کالا از نوع دو پایه تخت باشد که برای پریزهای ایرانی میتوانید تبدیل آنرا (مینی تبدیل معمولی دوپایه تخت ژاپنی به دوشاخه گرد) با قیمتی ارزان از فروشگاههای لوازم الکتریکی تهیه کنید

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر