زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

کره زمین معلق در هوا شگفت انگیز روی آینه محدب

1,250,000 تومان
3004
موجود
+
تخفیف بر مبنای تعداد:
تعداد 2+ 5+ 10+
قیمت 1,200,000 تومان 1,150,000 تومان 1,100,000 تومان

کره جرافیایی با قطر 14 سانتیمتر معلق در هوا که بوسیله نیروی مغناطیس ایجاد شده توسط پایه روی هوا آویزان میماند.

توجه:

1-این مدل کره زمین مغناطیسی به دلیل تنظیم نادرست آهنربای پایه به صورت کج میایستد و به همین دلیل چرخش ناقص و خیلی آرامتری نسبت به بقیه مدلها دارد (یعنی کامل دور خود نمی چرخد)، البته این قضیه تقریبا تاثیری در زیبایی اولیه آن نمی گذارد که به دلیل آینه ای بودن سطح روی پایه، نسبت به بقیه مدلها پرفروشتر است. 

2-اگر حوصله و دقت بالا دارید و زود از کوره در نمیروید و توصیه های سیب هفت را کامل و دقیق رعایت خواهید کرد این کالا را خریداری کنید. چون دفعه اول ممکن است قرار دادن کره زمین در مدار روی پایه زمانبر باشد و نیاز به دقت و حوصله فراوان داشته باشد.

زیبایی این کره مغناطیسی شناور غیر قابل وصفه و چیزی نیست که به سادگی بتوانید از آن بگذرید.

 با پایه استیل آینه ای  یکی از زیباترین وسیله هایی است که می تواند روی میز شما را تزئین و چشمگیر کند.

می خواهید تجربه مشاهده زمین به همان حالت معلق در هوا بدون اینکه به چیزی متصل باشد را داشته باشید یا لذت دیدن آنرا به دیگران نیز بدهید

این کره زمین معلق در هوا با نقشه کاملی از کل دنیا دقیقا تجربه مشاهده مقیاس کوچکی از زمین در همان شرایط آویزان در هوا بدون اتصال فیزیکی است که با تصور آنکه کره زمین که میلیاردها برابر بزرگتر از این کره زمین است چگونه میلیونها سال بوسیله قدرت خداوند و با نیروی کائنات بدون هیچگونه پایه و اتصالی بر روی هوا معلق مانده و میچرخد. این گجت بینظیر هر بیننده ای را به تفکر وا خواهد داشت و شاید تمرکزی دلچسب و حس دوری موقتی از ناراحتی ها و استرس های روزانه نیز پیامد آن باشد.

این یک خرید جادوئی و عالی برای شما خواهد بود. با تحمیل  کره به درون میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط پایه ، کره قبول می کند که در هوا و با فاصله از روی سطح محدب بصورت معلق بماند.

زیبایی خیره کننده این کره جرافیایی معلق در هوا چه در تاریکی و چه در فضای روشن مدتها شما را خیره می کند و حتمآ شما را شگفت زده خواهد نمود و هر کسی که آنرا می بیند لحظه های متوالی به آن خیره خواهد ماند.

بوسیله استفاده از تکنولوژی الکترومغناطیسی و با محاسبه های فراوان و تنظیم وزن کره با نیروی مغناطیسی وارد شده طراحی شده تصویری بسیار زیبا برای چشمان شما به ارمغان می آورد حتی زمانیکه این وسیله در فضایی کم نور قرار دارد

زیبایی خیره کننده که توسط این کره معلق و دارای میدان مغناطیسی  به محیط کاری شما منتقل می شود بی نظیر است.

این گجت شگفت انگیز معرفی شده سیب هفت با طراحی فوق العاده زیباییی که دارد می تواند وسیله تزئینی مناسب جهت اتاق کار یا منزل یا مغازه و فروشگاه شما باشد.

یکی از بهترین هدیه های رومیزی مناسب برای علاقه مندان یا مدیرانی که می خواهند کالاهای تکی روی میز خود داشته باشند

قابل توجه شرکت های هوایپمایی و موسسات و نمایشگاهها و دفاتر تجاری و اداره جات و میز مدیران و دانش آموزان و هرکسی که علاقه به داشتن یک کالای جالب و تک دارد.

یا می خواهد بهترین و به یادماندنی ترین کادو را به دوست یا عزیز و همکار خود بدهد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط شرکت سینا رسول و مجموعه سیب 7 تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود

Educational Antigravity Magnetic Levitation and Levitating Floating Globe Map

 

توصیه های ابتدایی:

-شاید بار اول 20 الی 40 دقیقه وقت صرف پیدا کردن نقطه کانونی مغناطیس پایه بکنید ولی مطمئن باشید با پیدا کردن قلق و لم آن و با یک یا دوبار تمرین کردن در دفعات بعدی می توانید به سرعت و زیر 30 ثانیه این کار را انجام دهید. لازم به ذکر است با یکبار اتصال کره معلق می توانید برای همیشه نمایش آنرا بر روی میز خود داشته باشید ولی بخاطر این میگوئیم دفعه های بعدی چون این وسیله کالای خیلی جذابی هست و مطمئن هستیم کنجکاوی هر شخص جدیدی که وارد اتاق شما بشود را برمی انگیزد و با دست زدن و هل دادن کره سعی در کشف دلیل تعادل این کره خواهد نمود و ناخواسته آنرا از حالت تعادل خارج خواهد کرد و شما دوباره نیاز به گذاشتن کره در کانون مغناطیسی پایه خواهید داشت و در موارد دیگر شاید برقها قطع بشود یا آداپتور را از برق خارج کنید یا بخواهید جای این گجت را عوض کنید .
 
لطفا پس از خرید حتما از طریق شبکه های اجتماعی به پشتیبانی سیب هفت پیام دهید تا لینک فیلم آموزشی و متن توضیحات روش نصب برای شما ارسال شود و حتما قبل از نصب و وصل دستگاه فیلم آموزشی را با دقت دیده و توضیحات را به دقت مطالعه و رعایت کنید.
 
-در ضمن بهتر است قرار دادن کره را فقط یک نفر انجام دهد چون وقتی چندین نفر محض کنجکاوی و نمایش متوانایی و مهارت برای انجام اینکار جمع میشوند باعث ضربات و برخورد مداوم کره به پایه میشوند که این اتفاق باعث آسیب به آن خواهد شد.
حداقل برای جلوگیری از این خط و خش ها تا حد ممکن گذاشتن کره را خودتان انجام دهید، اگر هر دوست یا آشنایی بخواهد محض کنجکاوی اینکار را تست کند (که حتما این اتفاق می افتد ، چون این کره زیبا و جالب حتی کنجکاوی بی خیال ترین آدمها را بر می انگیزد) ممکن است سطح کره و پایه فدای کسب تجربه آنها شده و پر از خط و خش بشود و ظاهر ناخوشایندی بگیرد و هم ممکن است با ضربات متوالی و ادامه دار پایه دستگاه از تنظیم خارج شود.
در دفعات ابتدایی و اولیه ممکن است چندین بار کره به سطح پایه بچسبد یا بدلیل جذب مغناطیسی بصورت ضربه ای به پایه برخود کند که این اتفاق ممکن است سطح زیرین کره یا رویه پایه را دچار خط و خش های ناخوشایندی بکند، لذا توصیه می کنیم تا زمانیکه قلق دستگاه را بدست نیاورده اید و هنگام تمرین روی سطح پایه پلاستیک و نایلون یا پارچه ای تقریبا ضخیم بکشید تا از خط و خش جلوگیری کند. بعد از آنکه روش کار دستتان آمد می توانید پلاستیک یا پارچه را بردارید.

روش قرار دادن کره در مرکز آهنربایی و مغناطیس : 

صفحه محدب و نیم دایره باید به صورت افقی در سطح صافی قرار گیرد در غیر این صورت میدان مغناطیسی مناسب ایجاد نمی شود. سپس می توانید آداپتور را به برق متصل کنید. سپس کره زمین را در جهت صحیح (قطب شمال به بالا و قطب جنوب به سمت پائین) با دو دست نگه داشته و کره را به تدریج و عمود بر مرکز نیم دایره و پایه نزدیک کنید. 

(کره را با فشار نگیرید و بگذارید در دستان شما تقریباٌ آزاد باشد و بیشترین نیروی نگهداری آن از سمت پائین آن باشد) زمانی که نیروی کشش و رانش را از طرفین و پائین بطور مساوی حس کردید (15-12 میلی متر بالای پایه) کره را با ملایمت و دقت بیشتری آرام آرام رها کنید و اگر دیدید به یکطرف کشیده میشود و از مرکز دور میشود دوباره آنرا آرام آرام به سمت مرکز نیرو بکشید، اگر برای چند بار نتوانستید انجام دهید کره را دور نموده و دوباره از بالا به سمت پائین بیاورید یعنی مرحله را تا زمانی که کره در برآیند و مرکز نیروها قرار گیرد ادامه دهید، اگر این کار را بطور صحیح انجام داده باشید کره روی هوا شناور خواهد ماند.

پس فقط کافیست با دقت و حوصله زیاد کره زمین را با دست در فاصله تعیین شده نگه دارید و دستانتان را به آرامی ول کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

 نکته: در صورتیکه زمانی پس از نیم ساعت تلاش مرکز نقطه مغناطیسی این کالا را نتوانستید پیدا کنید. فیش برق را از آن جدا نموده و یکبار دیگر بدون برق این کار را تست کنید اگر رفتار مشابه با زمانیکه به برق وصل بود از خود نشان داد و مرکز برآیندی برای نیروهای مغناطیسی وجود نداشت ممکن است تنظیمات پایه در اثر ضربه های مکرری که توسط کره به پایه وارد کرده اید به هم خورده باشد یعنی از تنظیم خارج شده باشد.راه حلی که سیب هفت پیشنهاد میدهد و در 99 درصد اوقات جوابگو بوده این است که فیش برق را از پایه جدا کنید.سپس پایه را برداشته و به پشت برگردانید و با کف دست چند ضربه (نه آرام و نه محکم) به زیر پایه بزنید.سپس آنرا بر جای خود قرار داده و فیش برق را وصل کنید و دوباره تست کنید.شاید نیاز به تکرار این عمل داشته باشید این ضربه جهت تخلیه بار مغناطیسی قطعات میباشد پس خیلی مواظب باشید که ضربات شما کاری و مهلک از نوع ضربه نهایی بروس لی نباشد و دل و روده دستگاه به هم بریزد.در اینصورت خود شما متضرر خواهید شد.

مشخصات کره زمین معلق در هوا مغناطیسی شگفت انگیز پایه محدب: 

قطر کره جغرافیایی: 14 سانتی متر

اندازه پایه: حدود 4.5*16.5 سانتیمتر

فاصله چرخشی کره از سطح پایه: حدود 1 الی 1.5 سانتیمتر

برق مصرفی: آداپتور 12 ولت 1000 میلی آمپر

ورودی برق آداپتور یا ترانس: 100 الی 240 ولت 50/60 هرتز 0.7 آمپر

 

بسته بندی شامل :

1 عدد کره زمین جادویی معلق بزرگ

1 عدد پایه مغناطیسی با رویه پلت استیل آینه دار

1 عدد آداپتور برق

2 تکه یونولیت محافظ دستگاه

1 عدد جعبه مقوایی رنگی

 

توجه:

1-از نزدیک نمودن یا قرار دادن وسایلی مثل کارت سوخت یا کارت عابر بانک یا سایر لوازمی که نیروی مغناطیس و آهنربا به آنها آسیب میزند در کنار این گوی معلق و پایه آن خودداری کنید.

2-ترانس یا اداپتور را فقط به منبع برقی (110 یا 220 ولت) وصل کنید.

3-وسیله را روی سطح محکم، صاف، غیر آهنی و تراز قرار دهید.

4-اگر از وسیله به طور دائمی برای مدت زمان طولانی استفاده کنید ممکن است قسمت بالایی پایه اندکی گرم شود.

5-از باز کردن بدنه کره جغرافیایی و یا پایه آن خودداری کنید. در غیر این صورت ممکن است با نتیجه دلخواه مواجه نشوید و وسیله شما خراب شود. 

6-لطفا این وسیله را جایی دور از میدان های مغناطیسی مانند کامپیوتر یا دیگر وسایل برقی قرار دهید . 

7-کره را روی سطوح سفت و سخت رها نکنید. ممکن است از تنظیم خارج شود یا آهن ربای داخلی صدمه ببیند.

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-کره زمین این کالا در رنگ آبی (آبی+سبز) موجود میباشد.(منظور از دو رنگ اعلام شده برای هر رنگ دریاها و خشکی ها میباشد و رنگ اولی دریا میباشد ، یعنی دریاها به رنگ آبی و خشکی ها به رنگ سبز میباشد).

2-این وسیله میتواند جهت آموزش و یادگیری و مکانیابی کشورها نیز مورد استفاده قرار بگیرد با نقشه جغرافیایی و نام تمامی کشورها و مناطق معروف به زبان انگلیسی 

3-مطمئن باشید که این کالا تست شده است و دوباره قبل از ارسال تست خواهد شد. بنابراین از قبولی برگشت و مرجوع کردن آن به خاطر ایجاد خط و خش و احتمال خارج شدن از تنظیم (به دلیل رعایت نکردن توصیه های اعلام شده و تلاش توسط افراد مختلف) معذوریم، همانطور که گفتیم این دستگاه باید با حوصله و دقت فراوان و توسط یک نفر (بدون نظر دهنده و ازدحام جمعیت دوستان) طبق روشی که گفتیم انجام گیرد که اصلا کار سخت و پیچیده ای هم نیست.

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر