ارسال سریع سفارشات
شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

کره زمین معلق در هوا شگفت انگیز روی آینه محدب

تومان233,000
3004
تمام شد
افزودن به فهرست دلخواه

کره جرافیایی بزرگ معلق در هوا که بوسیله نیروی مغناطیس روی هوا آویزان مانده و شروع به چرخیدن می کند

زیبایی این کره مغناطیسی شناور غیر قابل وصفه و چیزی نیست که به سادگی بتوانید از آن بگذرید.

 با پایه استیل آینه ای  یکی از زیباترین وسیله هایی است که می تواند روی میز شما را تزئین و چشمگیرکند.

می خواهید تجربه مشاهده زمین به همان حالت معلق در هوا بدون اینکه به چیزی متصل باشد را داشته باشید یا لذت دیدن آنرا به دیگران نیز بدهید

این کره زمین معلق در هوا با نقشه کاملی از کل دنیا دقیقا تجربه مشاهده مقیاس کوچکی از زمین در همان شرایط آویزان در هوا بدون اتصال فیزیکی است که با تصور آنکه کره زمین که میلیاردها برابر بزرگتر از این کره زمین است چگونه میلیونها سال بوسیله قدرت خداوند و با نیروی کائنات بدون هیچگونه پایه و اتصالی بر روی هوا معلق مانده و میچرخد. این گجت بینظیر هر بیننده ای را به تفکر وا خواهد داشت و شاید تمرکزی دلچسب و حس دوری موقتی از ناراحتی ها و استرس های روزانه نیز پیامد آن باشد.

این یک خرید جادوئی و عالی برای شما خواهد بود. با تحمیل  کره به درون میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط پایه ، کره قبول می کند که در هوا و با فاصله از روی سطح محدب بصورت معلق و گردون بماند .

زیبایی خیره کننده این کره جرافیایی معلق در هوا چه در تاریکی و چه در فضای روشن مدتها شما را خیره می کند. جهان در حرکت و چرخش است و هیچ نیرویی قادر به متوقف کردن آن نیست.

این وسیله شگفت انگیز دکوری حتمآ شما را شگفت زده خواهد نمود و هر کسی که آنرا می بیند لحظه های متوالی به آن خیره خواهد ماند

بوسیله استفاده از تکنولوژی الکترومغناطیسی و با محاسبه های فراوان و تنظیم وزن کره با نیروی مغناطیسی وارد شده طراحی شده تصویری بسیار زیبا برای چشمان شما به ارمغان می آورد حتی زمانیکه این وسیله در فضایی کم نور قرار دارد

زیبایی خیره کننده که توسط این کره معلق و دارای میدان مغناطیسی  به محیط کاری شما منتقل می شود بی نظیر است.

این گجت شگفت انگیز معرفی شده سیب هفت با طراحی فوق العاده زیباییی که دارد می تواند وسیله تزئینی مناسب جهت اتاق کار یا منزل یا مغازه و فروشگاه شما باشد.

یکی از بهترین هدیه های رومیزی مناسب برای علاقه مندان یا مدیرانی که می خواهند کالاهای تکی روی میز خود داشته باشند

قابل توجه شرکت های هوایپمایی و موسسات و نمایشگاهها و دفاتر تجاری و اداره جات و میز مدیران و دانش آموزان و هرکسی که علاقه به داشتن یک کالای جالب و تک دارد.

یا می خواهد بهترین و به یادماندنی ترین کادو را به دوست یا عزیز و همکار خود بدهد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط شرکت سینا رسول و مجموعه سیب 7 تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود

Educational Antigravity Magnetic Levitation and Levitating Floating Globe Map

 

روش قرار دادن کره در مرکز آهنربایی و مغناطیس : 

صفحه محدب و نیم دایره باید به صورت افقی در سطح صافی قرار گیرد در غیر این صورت میدان مغناطیسی مناسب ایجاد نمی شود. سپس می توانید آداپتور را به برق متصل کنید. سپس کره زمین را در جهت صحیح (قطب شمال به بالا و قطب جنوب به سمت پائین) با دو دست نگه داشته و کره را به تدریج و عمود بر مرکز نیم دایره و پایه نزدیک کنید. 

(کره را با فشار نگیرید و بگذارید در دستان شما تقریباٌ آزاد باشد و بیشترین نیروی نگهداری آن از سمت پائین آن باشد) زمانی که نیروی کشش و رانش را از طرفین و پائین بطور مساوی حس کردید (15-12 میلی متر بالای پایه) کره را با ملایمت و دقت بیشتری آرام آرام رها کنید و اگر دیدید به یکطرف کشیده میشود و از مرکز دور میشود دوباره آنرا آرام آرام به سمت مرکز نیرو بکشید، اگر برای چند بار نتوانستید انجام دهید کره را دور نموده و دوباره از بالا به سمت پائین بیاورید یعنی مرحله را تاز مانی که کره در برآیند و مرکز نیروها قرار گیرد ادامه دهید، اگر این کار را بطور صحیح انجام داده باشید کره روی هوا شناور خواهد ماند و پس از زمان کوتاهی شروع به چرخش می کند (هر چقدر پایه در حالت  تراز باشد چرخش کره سریعتر خواهد بود)

بر اساس تاثیر قانون جاذبه زمین این کره معلق سیب هفت بصورت اتوماتیک شروع به چرخش می کند که این نیز به نوبه خود به زیبایی هرچه بیشتر این وسیله می افزاید.

پس فقط کافیست کره را با دست در فاصله تعیین شده نگه دارید و دستانتان را ول کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

شاید بار اول 5 الی 10 دقیقه وقت صرف پیدا کردن نقطه کانونی مغناطیس پایه بکنید ولی مطمئن باشید با پیدا کردن قلق و لم آن و با یک یا دوبار تمرین کردن در دفعات بعدی می توانید به سرعت و زیر 30 ثانیه این کار را انجام دهید . لازم به ذکر است با یکبار اتصال کره معلق می توانید برای همیشه نمایش آنرا بر روی میز خود داشته باشید ولی بخاطر این میگوئیم دفعه های بعدی چون این وسیله کالای خیلی جذابی هست و مطمئن هستیم کنجکاوی هر شخص جدیدی که وارد اتاق شما بشود را برمی انگیزد و با دست زدن و هل دادن کره سعی در کشف دلیل تعادل این کره خواهد نمود و ناخواسته آنرا از حالت تعادل خارج خواهد کرد و شما دوباره نیاز به گذاشتن کره در کانون مغناطیسی پایه خواهید داشت

و در موارد دیگر شاید برقها قطع بشود یا آداپتور را از برق خارج کنید یا بخواهید جای این گجت را عوض کنید .

 نکته: در صورتیکه زمانی پس از نیم ساعت تلاش مرکز نقطه مغناطیسی این کالا را نتوانستید پیدا کنید. فیش برق را از آن جدا نموده و یکبار دیگر بدون برق این کار را تست کنید اگر رفتار مشابه با زمانیکه به برق وصل بود از خود نشان داد و مرکز برآیندی برای نیروهای مغناطیسی وجود نداشت 2 دلیل می تواند وجود داشته باشد:

دلیل اول: آداپتور در اثر نوسان برق و سایر عوامل به مشکل خورده باشد یا سیم آن در اثر خیلی کشیده شدن از داخل قطع شده باشد که در اینصورت زمانیکه پایه به آداپتور برق وصل است لامپ LED قرمز زیر پایه روشن نخواهد شد (روشن شدن این لامپ دلیل بر درست بودن آداپتور است ولی روشن نشدن این لامپ دلیل بر خراب بودن آداپتور نیست چون خیلی وقتها این لامپ در اثر نیروی آهنربای نزدیک خود  در حالت خاموش میماند) اگر ولتمتر داشتید می توانید آداپتور را چک کنید و در صورت خرابی باید به فکر تعمیر آن یا تهیه یک آداپتور 15 ولتی با آمپر مشابه باشید که پیدا کردن آن سخت نیست.

 

دلیل دوم :حال اگر آداپتور سالم است و برق به پایه وارد میشود ممکن است تنظیمات پایه در اثر ضربه های مکرری که توسط کره به پایه وارد کرده اید به هم خورده باشد یعنی از تنظیم خارج شده باشد.راه حلی که سیب هفت پیشنهاد میدهد و در 99 درصد اوقات جوابگو بوده این است که فیش برق را از پایه جدا کنید.سپس پایه را برداشته و به پشت برگردانید و با کف دست چند ضربه (نه آرام و نه محکم) به زیر پایه بزنید.سپس آنرا بر جای خود قرار داده و فیش برق را وصل کنید و دوباره تست کنید.شاید نیاز به تکرار این عمل داشته باشید این ضربه جهت تخلیه بار مغناطیسی قطعات میباشد پس خیلی مواظب باشید که ضربات شما کاری و مهلک از نوع ضربه نهایی بروس لی نباشد و دل و روده دستگاه به هم بریزد.در اینصورت خود شما متضرر خواهید شد.

توصیه : در دفعات ابتدایی و اولیه ممکن است چندین بار کره به سطح نیم دایره بچسبد یا بدلیل جذب مغناطیسی بصورت ضربه ای به استیل پایه برخود کند که این اتفاق ممکن است سطح زیرین کره یا رویه استیل پایه را دچار خط و خش های ناخوشایندی بکند ، لذا توصیه می کنیم تا زمانیکه قلق دستگاه را بدست نیاورده اید و هنگام تمرین روی سطح پایه پلاستیکی بکشید تا از خط و خش جلوگیری کند . بعد از آنکه روش کار دستتان آمد می توانید پلاستیک را بردارید.

و توصیه دیگر که پیامد توصیه قبلی است اینکه برای جلوگیری از این خط و خش ها تا حد ممکن گذاشتن کره را خودتان انجام دهید ، اگر هر دوست یا آشنایی بخواهد محض کنجکاوی اینکار را تست کند ممکن است سطح کره و پایه فدای کسب تجربه آنها شده و پر از خط و خش بشود و ظاهر ناخوشایندی بگیرد و هم ممکن است با ضربات متوالی و ادامه دار دستگاه از تنظیم خارج شود.

 

مشخصات: 

قطر کره جغرافیایی 14.5 سانتی متر (بزرگترین سایز نسبت به مدلهای مشابه)

اندازه پایه :  4.5*16.5 سانتیمتر

فاصله چرخشی کره از سطح پایه : حدود 1 الی 1.5 سانتیمتر

برق مصرفی : آداپتور 15 ولت 1000 میلی آمپر

ورودی برق آداپتور یا ترانس : 100 الی 240 ولت 50/60 هرتز 0.7 آمپر

اندازه جعبه و کارتن : 22*22*29 سانتیمتر

 

بسته بندی شامل :

1 عدد کره زمین جادویی معلق بزرگ

1 عدد پایه مغناطیسی با رویه پلت استیل آینه دار

1 عدد آداپتور 15 ولت

1 برگ راهنمای استفاده به زبان انگلیسی

2 تکه یونولیت محافظ دستگاه

1 عدد جعبه مقوایی رنگی

 

توجه:

1-از نزدیک نمودن یا قرار دادن وسایلی مثل کارت سوخت یا کارت عابر بانک یا سایر لوازمی که نیروی مغناطیس و آهنربا به آنها آسیب میزند در کنار این گوی معلق و پایه آن خودداری کنید.

2-ترانس یا اداپتور را فقط به منبع برقی (110 یا 220 ولت) وصل کنید.

3-وسیله را روی سطح محکم، صاف و غیر آهنی قرار دهید.

4-اگر از وسیله به طور دائمی برای مدت زمان طولانی استفاده کنید ممکن است قسمت بالایی پایه اندکی گرم شود. ولی به محض احساس گرمای خیلی زیاد از حد، بوی بد و یا شنیدن صدای نا آشنا باید استفاده از آن را متوقف کنید. 

5-از باز کردن کره جغرافیایی و یا پایه آن خودداری کنید. در غیر این صورت ممکن است با نتیجه دلخواه مواجه نشوید و وسیله شما خراب شود. 

و هرگز آهن ربای داخلی کره را از جای خود خارج نکنید چون از تنظیم خود خارج شده و اگر آهن ربا از جای خود جابجا شود یا آسیب ببیند کره قابلیت معلق بودن خود را از دست می دهد.

6-لطفا این وسیله را جایی دور از میدان های مغناطیسی مانند کامپیوتر یا دیگر وسایل برقی قرار دهید . 

7-کره را روی سطوح سفت و سخت رها نکنید. ممکن است از تنظیم خارج شود یا آهن ربای داخلی صدمه ببیند.

 

اطلاعات فروش :

1-کره زمین این کالا در رنگ آبی روشن (آبی+سبز) موجود میباشد.(منظور از دو رنگ اعلام شده برای هر رنگ دریاها و خشکی ها میباشد و رنگ اولی دریا میباشد ، یعنی دریاها به رنگ آبی و خشکی ها به رنگ سبز میباشد).

2-این وسیله میتواند جهت آموزش و یادگیری و مکانیابی کشورها نیز مورد استفاده قرار بگیرد با نقشه جغرافیایی و نام تمامی کشورها و مناطق معروف به زبان انگلیسی 

3-مطمئن باشید که این کالا تست شده است و دوباره قبل از ارسال تست خواهد شد . بنابراین از قبولی برگشت و مرجوع کردن آن به خاطر ایجاد خط و خش و احتمال خارج شدن از تنظیم (به دلیل رعایت نکردن توصیه های اعلام شده و تلاش توسط افراد مختلف)معذوریم.همانطور که گفتیم این دستگاه باید با حوصله و دقت فراوان و توسط یک نفر (بدون نظر دهنده و ازدحام جمعیت دوستان) طبق روشی که گفتیم انجام گیرد که اصلا کار سخت و پیچیده ای هم نیست.

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر