ارسال سریع سفارشات
شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

پایه ویترینی شگفت انگیز معلق در هوا چراغدار با تحمل وزن 350 گرم

تومان244,000
33044
تمام شد
افزودن به فهرست دلخواه

پایه نگهدارنده معلق در هوا که بوسیله نیروی مغناطیس روی هوا و با فاصله از سطح آینه ای پایه زیرین آویزان مانده و شروع به چرخیدن می کند با قابلیت تحمل وزن تا 350 گرم و دارای 4 عدد چراغ LED آبی رنگ بر روی پایه

زیبایی این پایه ویترینی شناور تبلیغاتی سیب7 غیر قابل وصفه و چیزی نیست که به سادگی بتوانید از آن بگذرید.

با پایه استیل آینه ای چراغدار یکی از زیباترین وسیله هایی است که می تواند ویترین مغازه یا غرفه یا بوفه و حتی روی میز شما را تزئین و چشمگیرکند.

آیا می خواهید وسیله ای متفاوت در ویترین فروشگاه خود داشته باشید و کالاهای خود را به شکلی بینظیر و متفاوت به بازدیدکنندگان نمایش دهید؟

این پایه معلق در هوای سیب7 دقیقا مثل کره زمین و در همان شرایط آویزان در هوا بدون اتصال فیزیکی است که با تصور آنکه کره زمین که میلیاردها برابر بزرگتر از این پایه است چگونه میلیونها سال بوسیله قدرت خداوند و با نیروی کائنات بدون هیچگونه پایه و اتصالی بر روی هوا معلق مانده و میچرخد. 

این گجت بینظیر هر بیننده ای را به تفکر وا خواهد داشت و شاید تمرکزی دلچسب و حس دوری موقتی از ناراحتی ها و استرس های روزانه نیز پیامد آن باشد.

این یک خرید جادوئی و عالی برای شما خواهد بود. با تحمیل  پایه گرد به درون میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط پایه اصلی ، پایه گرد قبول می کند که در هوا و با فاصله از روی سطح تخت آینه ای پایه اصلی بصورت معلق و گردون بماند .

زیبایی خیره کننده این کالای ضد جاذبه زمین و آویزان در هوا چه در تاریکی و چه در فضای روشن مدتها شما را خیره می کند..

این وسیله شگفت انگیز دکوری سیب هفت حتمآ شما را شگفت زده خواهد نمود و هر کسی که آنرا می بیند لحظه های متوالی به آن خیره خواهد ماند

بوسیله استفاده از تکنولوژی الکترومغناطیسی و با محاسبه های فراوان و تنظیم وزن پایه با نیروی مغناطیسی وارد شده طراحی شده تصویری بسیار زیبا برای چشمان شما به ارمغان می آورد حتی زمانیکه این وسیله در فضایی کم نور قرار دارد با نور لامپهای ال ای دی پایه اصلی زیبایی خود را حفظ میکند.

این گجت شگفت انگیز معرفی شده سیب هفت با طراحی فوق العاده زیبایی که دارد می تواند وسیله تزئینی مناسب جهت اتاق کار یا منزل یا مغازه و فروشگاه و نمایشگاه شما باشد.

این پایه مغناطیسی با توجه به کم حجم بودن بدنه به راحتی جای خود را در ویترین و یا دکوراسیون مغازه شما باز می کند.  

حتی می توانید با پنهان کردن سطح زیرین قضیه رو از دیدی دیگر جلوه دهید.

می توانید هر وسیله ای که می خواهید روی هوا معلق نگه دارید (البته باید به وزن آن هم توجه کنید که بیشتر از 350 گرم نباشد ،وسیله های سنگین ممکن است پایه های را از مدار خود خارج کند)

یکی از بهترین هدیه های رومیزی مناسب برای علاقه مندان یا مدیران شیک که می خواهند کالاهای تکی روی میز خود داشته باشند

مناسب جهت تمامی فروشگاه بزرگ و مغازه هایی با ویترین کوچک و فروشگاههایلوکس و مدرن، طلا و جواهر فروشی ها، فروشگاه های لوازم خانگی، اسباب بازی وعروسک فروشی ها و حتی کفش فروشی ها و شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی و موسسات و نمایشگاهها و دفاتر تجاری و اداره جات و میز مدیران و دانش آموزان و هرکسی که علاقه به داشتن یک کالای جالب و تک دارد یا می خواهد بهترین و به یادماندنی ترین کادو را به دوست یا عزیز و همکار خود بدهد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و مجموعه سیب 7 تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود

New Fantastic Rotating Magnetic Levitation Floating Holder Advertising display Stand Mirror with LEDs Platform 350g

 

روش قرار دادن پایه معلق در مرکز آهنربایی و مغناطیس : 

توصیه اولیه سیب هفت: در دفعات ابتدایی و اولیه ممکن است چندین بار پایه کوچک به سطح پایه اصلی بچسبد یا به دلیل جذب مغناطیسی بصورت ضربه ای به استیل پایه برخود کند که این اتفاق ممکن است سطح زیرین پایه کوچک یا رویه استیل پایه را دچار خط و خش های ناخوشایندی بکند ، لذا توصیه می کنیم تا زمانیکه قلق دستگاه را بدست نیاورده اید و هنگام تمرین روی سطح پایه پلاستیک و نایلون یا پارچه ای تقریبا ضخیم بکشید تا از خط و خش جلوگیری کند . بعد از آنکه روش کار دستتان آمد می توانید پلاستیک یا پارچه را بردارید.

و توصیه دیگر که پیامد توصیه قبلی است اینکه برای جلوگیری از این خط و خش ها تا حد ممکن گذاشتن پایه را خودتان انجام دهید ، اگر هر دوست یا آشنایی بخواهد محض کنجکاوی اینکار را تست کند (که حتما این اتفاق می افتد ، چون این پایه جالب حتی کنجکاوی بی خیال ترین آدمها را بر می انگیزد) ممکن است سطح پایه ها فدای کسب تجربه آنها شده و پر از خط و خش بشود و ظاهر ناخوشایندی بگیرد و هم ممکن است با ضربات متوالی و ادامه دار پایه دستگاه از تنظیم خارج شود.

روش نصب :

پایه آینه ای باید به صورت افقی در سطح صافی قرار گیرد در غیر این صورت میدان مغناطیسی مناسب ایجاد نمی شود. سپس می توانید آداپتور را به برق متصل کنید. سپس پایه کوچک را در جهت صحیح با دو دست نگه داشته و به تدریج و عمود بر مرکز پایه اصلی آینه ای نزدیک کنید. 

(پایه را با فشار نگیرید و بگذارید در دستان شما تقریباٌ آزاد باشد و بیشترین نیروی نگهداری آن از سمت پائین آن باشد) زمانی که نیروی کشش و رانش را از طرفین و پائین بطور مساوی حس کردید (15-12 میلی متر بالای پایه) پایه را با ملایمت و دقت بیشتری آرام آرام رها کنید و اگر دیدید به یکطرف کشیده میشود و از مرکز دور میشود دوباره آنرا آرام آرام به سمت مرکز نیرو بکشید، اگر برای چند بار نتوانستید انجام دهید پایه را دور نموده و دوباره از بالا به سمت پائین بیاورید یعنی مرحله را تا زمانی که پایه کوچک در برآیند و مرکز نیروها قرار گیرد ادامه دهید، اگر این کار را بطور صحیح انجام داده باشید پایه کوچک روی هوا شناور خواهد ماند و پس از زمان کوتاهی شروع به چرخش می کند (هر چقدر پایه بهتر در حالت  تراز باشد چرخش پایه سریعتر خواهد بود)

بر اساس تاثیر قانون جاذبه زمین این پایه معلق سیب هفت بصورت اتوماتیک شروع به چرخش می کند که این نیز به نوبه خود به زیبایی هرچه بیشتر این وسیله می افزاید.

پس فقط کافیست پایه را با دست در فاصله تعیین شده نگه دارید و دستانتان را ول کنید و پس از معلق ماندن وسیله ای که میخواهید را روی آن بگذارید و از زیبایی آن لذت ببرید.

شاید بار اول 20 الی 30 دقیقه وقت صرف پیدا کردن نقطه کانونی مغناطیس پایه بکنید ولی مطمئن باشید با پیدا کردن قلق و لم آن و با یک یا دوبار تمرین کردن در دفعات بعدی می توانید به سرعت و زیر 30 ثانیه این کار را انجام دهید . لازم به ذکر است با یکبار اتصال پایه معلق می توانید برای همیشه نمایش آنرا بر روی میز خود داشته باشید ولی بخاطر این میگوئیم دفعه های بعدی چون این وسیله کالای خیلی جذابی هست و مطمئن هستیم کنجکاوی هر شخص جدیدی که وارد اتاق شما بشود را برمی انگیزد و با دست زدن و هل دادن پایه سعی در کشف دلیل تعادل این پایه خواهد نمود و ناخواسته آنرا از حالت تعادل خارج خواهد کرد و شما دوباره نیاز به گذاشتن پایه در کانون مناطیسی پایه خواهید داشت و در موارد دیگر شاید برقها قطع بشود یا آداپتور را از برق خارج کنید یا بخواهید جای این گجت را عوض کنید .

 

مشخصات پایه ویترینی شگفت انگیز معلق در هوا مدل پایه آینه ای تخت چراغدار سیب هفت: 

اندازه پایه :  2.5*21*21 سانتیمتر

اندازه سطح پایه گرد معلق: 45 میلیمتر

تحمل وزن: 350 گرم

فاصله چرخشی کره از سطح پایه : حدود 1 الی 1.5 سانتیمتر

ورودی برق آداپتور یا ترانس : 100 الی 240 ولت 50/60 هرتز 0.7 آمپر

وزن : 1450 گرم

 

بسته بندی شامل :

1 عدد پایه کرومی گرد و سکه ای

1 عدد پایه مغناطیسی تخت کتابی با رویه پلت استیل آینه ای

1 عدد آداپتور برق

1 عدد جعبه مقوایی رنگی

 

توجه:

1-وسایل آهنی و مغناطیسی روی پایه معلق را قرار ندهید چون باعث به هم خوردن تعادل مغناطیس پایه میشود و نمی توانید پایه کوچک را در مرکز مغناطیس و حالت تعادل قرار دهید.

2-از نزدیک نمودن یا قرار دادن وسایلی مثل کارت سوخت یا کارت عابر بانک یا سایر لوازمی که نیروی مغناطیس و آهنربا به آنها آسیب میزند در کنار این پایه معلق خودداری کنید.

3-ترانس یا اداپتور را فقط به منبع و پریز برق 110 یا 220 ولت وصل کنید.

4-وسیله را روی سطح غیر آهنی ، محکم و صاف قرار دهید.

5-اگر از وسیله به طور دائمی برای مدت زمان طولانی استفاده کنید ممکن است قسمت بالایی پایه گرم شود(این گرما به مرور زمان و پس از چندین ماه استفاده کمتر خواهد شد) . ولی به محض احساس گرمای خیلی زیاد از حد به همراه بوی سوختن پلاستیک و یا شنیدن صدای اتصالی یا عجیب و غریب چند ساعت پریز آنرا از برق بکشید سپس دوباره وصل کنید. 

6-از باز کردن پایه آن خودداری کنید. در غیر این صورت ممکن است با نتیجه دلخواه مواجه نشوید و وسیله شما خراب شود. 

7-لطفا این وسیله را جایی دور از میدان های مغناطیسی مانند کامپیوتر یا دیگر وسایل برقی قرار دهید . 

7-مواظب باشید که به پایه ضربه های شدید وارد نشود. ممکن است از تنظیم خارج شود یا آهن ربای داخلی صدمه ببیند.

8-اگر نمی خواهید برای ساعتی یا چند روز از این دستگاه استفاده کنید پایه کوچک را روی پایه اصلی نگذارید (در اینصورت آهنربای داخل پایه ها به مرور زمان ضعیف میشود) بلکه با فاصله بیشتر از 20 سانتی متری از پایه روی یک سطح غیر آهنی قرار دهید.

9-این کالا مناسب برای سنین 12 سال به بالا میباشد و برای زیر این سنین توصیه نمیشود چون به دلیل بازیگوشی ممکن است هر روز صدها بار آنرا با دوستان خود تست کنند (تست های پشت سرهم مختلف از فواصل و زوایای گوناگون) و در اثر تعدد و نیروی ضربات وارده به پایه در برهه زمانی کوتاه ، دستگاه از تنظیم خارج می شود.

10-توصیه می کنم این دستگاه را دور از دسترس مشتریان نگه دارید. از آنجا که ما ایرانی ها عادت به لمس کردن چیزها از نزدیک داریم و به قول معروف می خواهیم ببیــنیم جنسش چیه؟! 

11-توصیه اکید داریم اگر صبور نیستید این کالا را نخرید، چون بار اول برای پیدا کردن قلق دستگاه نیاز به صبر و حوصله فراوان دارید.

 

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر