زمان ارسال سفارشات: شهر تهران: 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

تابلوی میخ سه بعدی جالب پین آرت

155,000 تومان
32590
موجود
+
تخفیف بر مبنای تعداد:
تعداد 2+ 5+ 10+ 50+ 100+
قیمت 145,000 تومان 135,000 تومان 120,000 تومان 110,000 تومان 98,000 تومان

تابلوی پین آرت هنری میخ های پلاستیکی رنگی متشکل از صدها میله پلاستیکی متحرک، روش کار این کالای جالب به این صورت میباشد که با فشار دادن هر جسم برجسته ای در پشت این قاب میخ ها به شکل آن جسم به صورت سه بعدی به سمت جلوی تابلو خارج میشوند که چون میزان بیرون آمدن هر میخ بستگی به ارتفاع آن قسمت از جسم دارد پس شکل ایجاد شده به صورت 3 بعدی خواهد بود. عین نقش انداختن دست یا اجسام روی خمیر یا ماسه.

مثال: شما میتوانید با خواباندن دستتان بر پشت این میخ ها و فشار مختصر (هل دادن) و به آرامی برداشتن دستتان یک اثر هنری از نقش دستتان را در جلوی این تابلو ایجاد کنید.

تابلوی قالب گیری یا میخ سه بعدی که یک اثر هنری بسیار جالب و منحصر به فرد است.

این میخ ها را روی هر چیزی که می خواهید به شکل سه بعدی در بیاید قرار داده مثلا صورت ، مشت دست ، میوه جات و یا هر چیز دیگر. 

با این میخ سه بعدی جالب معرفی شده سیب7 می توانید یک تصویر 3 بعدی و یک اثر جذاب در هر لحظه از خودتان به جای بگذارید ، شما میتوانید در میهمانی ها دوستانتان را با ایجاد قالبی از صورتتان یا دستتان سرگرم کنید و هزاران تصویر برجسته و سه بعدی جالب بسازید.

با برگرداندن و بر عکس کردن تابلو و برگشت همه میخ ها به حالت اولیه، عکس ساخته شده ریست یا به اصطلاح پاک خواهد شد.

میخ های زیادی که مانند شانه عسل ردیف به ردیف و ستون به ستون در کنار هم قرار گرفته اند که به علت کثرت پین ها باعث میشوند از هر سطحی یک طرح سه بعدی تقریبا دقیقی در بیاید.

تابلویی آماده استفاده بدون نیاز به اسمبل کردن و سوار کردن قطعات که بوسیله 4یا 6 پایه طلق رویی با قاب زیری به هم وصل شده اند.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

PINART 3-Dimensional Pin Sculpture , 3D Tabletop And Home Decoration

 

اندازه ها:

ارتفاع سایز کوچک : حدود 150 میلیمتر

اندازه سایز متوسط : حدود 45*125*180 میلیمتر

اندازه سایز بزرگ : حدود 45*200*250 میلیمتر

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

این کالا از پلاستیک ساخته شده، بنابراین انتظار کیفیت مدل فلزی که بیشتر از 2 میلیون تومان قیمت دارد (فعلا توی ایران مدل فلزی را کسی برای فروش ندارد) را نداشته باشید.

بعضی از عکسها از مدل فلزی میباشد که فقط جهت نمایش کارآیی کالا گذاشته شده است و کالای موجود پلاستیکی و رنگی میباشد.

خیلی سرگرم کننده و خوب هست به عنوان قاب تزیینی روی میزم قرار دادم
خیلی دنبال فلزی گشتم هیشکی نداشت آخرسر مدل پلاستیکی رو از همین سایت سیب خریدم و خوب بود
نوشتن نظر