زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

ریموت کنترل خام آیهندی مدل IH-MINI86E

ثبت نظر یا پرسش
210,000 تومان
32272
موجود
+

یونیورسال ریموت خام مدل iHandy باریک درجه یک و بسیار شیک و خوشدست با کیفیت بسیار عالی با قابلیت ذخیره فرکانس 3 ریموت نوری مختلف

و قابلیت انتقال تمامی تنظیمات به ریموت خامی دیگر فقط با فشار یک دکمه (ساختن چندین ریموت کپی از یک ریموت خام در عرض چند دقیقه)

در مدلهای IH-MINI86ES (جعبه طلقی)

و IH-MINI86E (جعبه طلقی مقوایی)

و IH-MINI86E (جعبه مقوایی)

توضیح: مدل جعبه تمام مقوایی ممکن است فاقد برند iHandy بر روی بدنه یا جعبه باشد.

مینی ریموت کنترل از راه دور یونیورسال لرنینگ شامل با قابلیت ذخیره فرکانس کنترل های تلویزیون و ویدیو و DVD و سایر دستگاههای مشابه

یعنی شما می توانید از روی ریموت کنترل مادون قرمز وسیله صوتی و تصویری خود یک کپی بگیرید و دارای 2 ریموت کنترل برای آن وسیله بشوید.

داشتن این ریموت مدل آی86 مزیت های زیادی دارد که میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

1-انتقال دادن 3 ریموت کنترل به 1 ریموت (می توانید امواج کنترل 3 وسیله مختلف را به این ریموت انتقال داده و بجای سه عدد 1 ریموت حمل و استفاده کنید)

2-از ریموت تلویزیون یا ویدئو خود یک بک آپ یا پشتیبان تهیه کنید. تا هر زمانی که بلایی سر ریموت اصلی آمد یا گم شد بتوانید از این ریموت کنترل یدکی استفاده کنید.

3-برای وسیله خود 2 ریموت داشته باشید تا دست 2 نفر باشد یا در دو محل مختلف بگذارید و به هر کدام نزدیکتر بودید از آن استفاده کنید

این ریموت کنترل از راه دور سه در یک تقریبا دارای تمامی دکمه ها و امکانات یک ریموت کامل میباشد که شامل روشن و خاموش و شماره ها و میزان صدا یا ولوم (بصورت تک به تک) و تغییر کانال و پخش و استوپ پخش و توقف و اجکت یا خروج دیسک و منو و تایمر و قطع صدا و دکمه های جهت و موارد دیگر میباشد.

با ریموت کنترل Learning شما می توانید از کنترل تلویزیون و DVD-player و VCR و receiver و سیستم صوتی  و ریموت سایر لوازمی که نوع آنها ایفرارد یا  IR میباشد (بجز ریموت کنترل کولر) یک کپی درست کنید.

کپی کردن یک ریموت با این ریموت شامل مراحل زیاد سختی ندارد و توضیحات آن در راهنمای این کنترل آمده ولی در کل بعد از فشار دادن و تعیین دکمه مورد نظر بر روی این ریموت لامپ مادون ریموت اصلی را به سمت لامپ این ریموت معرفی شده سیب هفت نشانه گرفته و دکمه ای را فشار میدهید و سپس این دستگاه سیگنال و فرکانس آن ریموت را ذخیره خواهد نمود و بعد از آن می توانید این ریموت را تقریبا عین یک ریموت مادر برای چند وسیله استفاده کنید (البته بر خلاف ریموت کنترل مادر که مخصوص لوازم مشابه از یک برند میباشد این ریموت 3 در 1 را برای چند وسیله متفاوت نیز می توان استفاده کرد)

توجه : لازم به ذکر است برای اینکه بتوانید از ریموتی کپی بگیرید وجود ریموت اصلی و سالم بودن آن الزامیست .

 

روش و آموزش تعریف یا کپی کردن ریموت و لرنینگ:

دو ریموت داریم : یکی اصلی که میخواهید از آن کپی بگیرید و دوم ریموت خام که میخواهید روی آن کپی کنید.

1-یک جفت باتری خوب داخل ریموت خام بیاندازید(ریموت اصلی هم باید کار کند و باتری داشته باشد).

2-لامپ مادون ریموت کنترلی که می خواهید کپی کنید را روبروی لامپ ریموت خام قرار دهید با فاصله حدود 1 سانتیمتر (جفت ریموتها را در حالیکه روبرو و به سمت هم نشانه گرفته روی سطحی قرار دهید) 

3-یکی از 3 دکمه عملیاتی (مثلاٌ  دکمه TV) روی ریموت خام را نگهدارید (چراغ ریموت روشن شده و پس از چند ثانیه نگهداشتن پر نورتر میشود پس از این عکس العمل دکمه را رها کنید) . در این حالت چراغ به رنگ قرمز روشن خواهد ماند

4-دکمه ای از ریموت خام که میخواهید کد را بر روی آن تعریف کنید فشار داده و رها کنید (مثلاٌ دکمه خاموش و روشن یا دکمه قطع کردن صدا). 

در این موقع چراغ ریموت خام به حالت چشمک زن در خواهد آمد و این یعنی در حالت انتظار برای دریافت فرکانس از ریموت دیگر خواهد ماند

5-حال در ریموت دیگری (ریموت اصلی) که میخواهید از آن کپی بگیرید دکمه مورد نظر  را برای 1 ثانیه فشار داده و رها کنید(مثلاٌ همان دکمه خاموش و روشن یا دکمه قطع کردن صدا) در این حالت چراغ ریموت خام عکس العمل نشان داده و حالت چشمک زدن آن تغییر کرده و ثابت میشود و این بدین معنی است که آن دکمه روی ریموت اصلی بر روی دکمه ای که روی ریموت خام تعیین کرده بودید تعریف و کپی شده.(جهت تست موقت میتوانید ریموت خام را به سمت دستگاه کنترل دار مورد نظر گرفته و دکمه ای را که تعریف کرده اید تست کنید.) 

6- و برای تعریف دکمه های دیگر می توانید مراحل 4 تا 5 را برای هر دکمه انجام دهید تا دونه به دونه دکمه های روی ریموت اصلی را بر روی دکمه های ریموت خام تعریف و پیاده کنید.

7-برای اتمام مراحل و ذخیره و خروج از حالت تعریف ، دکمه عملیاتی (مثال دکمه TV) روی ریموت خام رو یکبار دیگر فشار داده و رها کنید تا چراغ ریموت خاموش شود

اگر خاموش نشد یعنی دکمه درست تعریف نشده و باید از مرحله 3 مراحل را دوباره انجام دهید

 

توضیح : می توانید 3 ریموت بر روی این ریموت خام تعریف کنید که برای هر کدام از آن 3 ریموت باید یک دکمه عملیاتی جدا انتخاب نموده (TV یا SAT یا DVD یا OTHER) و سپس شروع به تعریف دکمه های آن ریموت کنید . دکمه های عملیاتی فرقی با هم ندارند و میتوانید هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید.

 

روش کپی کردن ریموت خام بر روی ریموت خام دیگر فقط با فشار یک دکمه One Key Learning در مدل اصلی:

توجه کنید که برای این کار ریموت دیگر نیز باید از همین مدل ریموت خام باشد.

در این حالت 2 ریموت آی هندی دارید:

A : ریموتی که قبلاٌ همه کدهای یک ریموت اصلی را برای آن تعریف کرده اید ، یعنی همه دکمه ها تعریف شده میباشند.

B : ریموتی که میخواهید تمام کدهای ریموت خام اولی را با یک حرکت روی آن پیاده کنید. 

روش انتقال همه کدها : 

1-بر روی ریموت B دکمه های TV و SAT و DVD و دکمه CH- را همزمان فشار داده و رها کنید.

2-دو ریموت را به سمت همدیگر نشانه بگیرید (لامپ IR هر دو به سمت همدیگر باشد)

3-بر روی ریموت A دکمه های TV و SAT و DVD و دکمه CH+ را همزمان فشار داده و رها کنید.

4-در این حالت چراغ هر دو ریموت 3 بار بصورت آهسته چشمک زده و خاموش میشود و این یعنی کلیه کدها از ریموت A به ریموت B کپی شد.

ریموت B را تست کنید و اگر جواب نداد یعنی کدها به طور صحیح Copy نشده یا مراحل درست انجام نشده و باید دوباره آنرا انجام دهید

 

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه سینا رسول و سیب 7 گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

iHandy IH-Mini86E or Mini86ES Universal Learning Remote control for TV,SAT,DVD and Other Remotes with One-Key Learning Option

 

مشخصات ریموت خام 3 کاناله شامل مدل آی اچ-مینی86ای :

برد ریموت : بیشتر از 8 متر (دید مستقیم)

باتری مورد نیاز : 2 عدد باطری نیم قلمی

اندازه ریموت مدل طلقی برند آیهندی: 18*44*175 میلیمتر

اندازه ریموت مدل مقوایی: 22*40*150 میلیمتر

وزن خالص ریموت : بدون محاسبه باتری 47 گرم

 

 

اطلاعات فروش سیب هفت :

1-این کالا در 2 مدل اصلی و طرح با کیفیت برد و مدار مشابه میباشد، که مدل اصلی بسته بندی طلقی یا طلقی و مقوایی و با برند آیهندی

و مدل مشابه یا طرح که در جعبه مقوایی و بدون برند آیهندی میباشد و کیفیت درجه یک آن با برند اصلی تفاوتی ندارد. 

2-یکی از مزیتهای مدل اصلی این نوع ریموت خام قابلیت کپی گرفتن از آن در عرض کمتر از 1 دقیقه میباشد (One Key Copy) که شما میتوانید چندین ریموت از یک ریموت خام آنهم در عرض چند دقیقه بسازید و نیازی به تعریف دونه به دونه کدها برای هر دکمه نیست.

3-این مدل از ریموت های خام بسیار خوشدست و شیک و کوچک با بدنه ای از جنس درجه یک میباشد

4-روش استفاده از این ریموت کنترل بر روی برگه راهنما یا روی جعبه به زبان انگلیسی توضیح داده شده.

5-این ریموت مختص کپی نمودن از ریموت کنترل های مادون قرمز یا لامپ دار میباشد و برای سایر ریموت های فرکانس رادیویی یا بلوتوثی کاربرد ندارد.

6-این ریموت کنترل خام قابل استفاده برای ریموت کولر نمیباشد.

سروش مطهر
مزایا
جمع و جور و شکیل - برنامه ریزیش ساده.
نظر
با چندتا دستگاه چک کردم برای همشون جواب داد ولی متاسفانه برای اون دستگاهی که میخواستم کار نکرد.
دستگاهی که کنترل را براش خریدم یه استریو آیوا مدل قدیمی هست که متاسفانه با اون کار نکرد.
سیب هفت
جناب مطهر ممنون بابت نظردهی. پاینده و پیروز باشید
محمد علايي
مزایا
براي من جواب داد
تلويزيون هوشمند سامسونگ
و ويدئو پروژکتور panasonic
نظر
براي من جواب داد
سیب هفت
بابت فیدبک و ثبت نظر، از شما سپاسگزاریم
رضا خراسانی
نظر
سلام. ممنون از راهنمایی شما برای نحوه تنظیم.
بسیار مفید بود.
علي
نظر
هر چند ريموت كنترل فوق العاده كاربردي و مورد نياز همه ميباشد ولي متاسفانه سازنده در اين مدل دقت چنداني به كيفيت و ساختار نداشته ...جاي تعدادي دكمه ديگر بصورت پيشفرض بايد تعبيه ميشد كه نيست و بايد خودتون حدس بزنيد فلان دكمه را براي چه موردي تنظيم كرديد ...بعضي دكمه كوچك ونزديك به هم بوده كه مشكل ايجاد ميكند در انتخاب ....بعضي دكمه ها بعد از چند مرتبه فشار ديگه ضعيف ميشه يهني خيليبيش از اندازه بايد دكمه فشرده شود تا عمل كند كه ناچاريد پشت ريموت باز شود و چيزي زير دكمه قرار دهيد تا عمل كند بهرحال با اين قيمت حدود 60 درصد رضايتمند هست ...

پاسخ: در ابتدا از شما بابت اعلام نظر خیلی سپاسگزاریم
1-کیفیت آیهندی در مقایسه با ریموت های خام دیگری که در این سایت یا بازار موجود است خیلی خوب است، و متاسفانه مدلهای کیفیت بالاتر به دلیل گرانتر بودن و احتمال عدم استقبال وارد نمیشوند.
2-بله تعداد دکمه های کاربردی بیشتر در ریموت های خام خیلی کارآیی دارد که در خیلی از مدلهای ریمت خام، فقط دکمه های اصلی مربوط به پخش کننده ها و تلویزیون قرار داده شد، البته در آیهندی کوچک و خوشدست بودن ریموت اولویت اول بوده که باعث شده دکمه های اضافی در این مدل نیز قرار ندهند.
3-دکمه ها ضعیف نمیشه، بلکه در ابتدا پلاستیک فنری زیر دکمه یه کم خشک و سفت هست که به مرور و با استفاده بیشتر وضعیت آنها بهتر میشود، اگه ضعیف میشد که بعد از چند ماه قابل استفاده نبود، در حالیکه همین چند روز پیش خریداری میگفت 5 سال قبل این ریموت رو از ما خریده و برای 3 وسیله مختلف از همین ریموت استفاده میکنن و عالی و خوبه و ...
پاینده و پیروز باشید