زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

مبدل سیمکارت به خط ثابت

ثبت نظر یا پرسش
مشمول یکسال ضمانت خدمات
1,900,000 تومان
34221
موجود
+
خرید فوری
دستگاه تبدیل سیمکارت به خط ثابت بدون صفحه نمایش
مبدل تلفن رومیزی معمولی به تلفن سیم کارت خور
مشمول یکسال ضمانت خدمات طبق شرایط اعلام شده
دارای آنتن داخلی
مناسب برای اخذ مجوز آسانسور
 
شما میتوانید گوشی تلفن معمولی که در خانه استفاده می کنید را به سوکت این دستگاه وصل نموده و همچنین سیم کارتی که دارید را به بخش سیم کارت زیر این دستگاه بزنید . پس از طی این مراحل شما می توانید تمامی تماسهای ورودی به سیم کارت موردنظر را از روی گوشی تلفن جوابگو باشید یا از طریق همان گوشی تلفن با هر جایی که میخواهید تماس بگیرید.
یا اینکه لاین و خطی که این مبدل در اختیار شما میگذارد را میتوانید به دستگاه سانترال یا دستگاه های دزدگیر تماس گیرنده وصل کنید.
در حالت سانترال میتوانید خروجی تلفن این دستگاه را بر روی یکی از خط های داخلی سانترال (PBX) تعریف کنید و تماسهای دریافتی روی سیم کارت را بر روی تلفن سانترال جوابگو باشید یا با بر روی آن داخلی بوسیله موبایل تماس و شماره گیری و صحبت کنید.
در حالت دزدگیر: برخی دزدگیرهای جدید مجهز به بخش Caller یا تماس گیرنده هستند که با اینکه تکنولوژی عالی و کارآمدی است 2 مشکل برای آن وجود دارد. اول اینکه در مکانهائیکه خط تلفن ثابت ندارد به درد نمی خورد و دوم اینکه اگر سارق محترم زرنگ باشد میتواند با قطع کردن سیم تلفن وارد شده به آن مکان قبل از اقدام به سرقت جلوی خبردار کردن شما یا پلیس توسط دزدگیر را خواهد گرفت. ولی با استفاده از این دستگاه بر روی دزدگیر هم مشکل اول حل میشود (محدوده نقاط کور موبایل خیلی کمتر از تلفن ثابت است) و هم مشکل دوم چون تا سارق از موانعی مثل درب و چشمی ها و سنسورهای مختلف غیره بتواند عبور کند و به دزدگیر برسد تا آنرا قطع کند قبل از آن تماس گیری و اطلاع رسانی اتوماتیک به شما یا پلیس اتفاق افتاده و ...
اگر شما به دنبال استفاده از تلفن رومیزی هستید که سیم کارت موبایل را هم بتواند استفاده کند یا به بیانی دیگر دنبال موبایلی به شکل تلفن های ثابت رومیزی هستید ، سیب7 به شما این دستگاه مبدل رومیزی بی سیم GSM دسکتاپ را توصیه میکنیم.
اگر شما بیشتر از وقت خود را در صحبت کردن با گوشی موبایلتان آنهم در جای ثابتی صرف می کنید، این دستگاه سیب 7 انتخاب خوبی برای شما است.
داشتن بوق آزاد موبایل بر روی تلفن ثابت تا بدون نگرانی از تشعشع امواج موبایل به راحتی تا بتوانید مکالمه ای را از خط  موبایلتان انجام دهید یا به تماس های وارده پاسخ دهید.
اگر به گوشی تلفن ثابت عادت کرده اید و به مکالمه با تلفن گوشی دار قدیمی علاقه مندید یا خودتون رو با گوشی تلفن های ثابت راحتتر حس می کنید میتوانید سیم کارت خود را در دستگاه مبدل GSM دسکتاپ ثابت بی سیم معرفی شده سیب هفت قرار داده و پس از اتصال گوشی تلفن ثابت خود به این دستگاه تقریبا مثل یک گوشی تلفن معمولی به تماسهایی که با سیم کارت شما گرفته میشود پاسخ دهید یا با هر کسی که دوست دارید توسط سیم کارت خود تماس بگیرید.
و علاوه بر آن این تلفن بدلیل در دست گرفتن یک گوشی سیمی معمولی باعث دور بودن امواج مضر موبایل از محدوده و شعاع خطرساز سر و قلب و سیستم عصبی شما میشود.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سیب هفت و سینا رسول تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
GSM Fixed Wireless Telephone Terminal 
 
خصوصیات مبدل سیم کارت به ثابت ساخت ایران:
مدل باطری دار با قابلیت کارکرد بصورت شارژی بدون نیاز به برق (حدود 2 ساعت کارکرد پس از شارژ کامل)
پذیرش سیم کارت در اندازه اصلی و بزرگ (یا سیم کارت های کوچک یا پانچ شده توسط خشاب درجه یک)
پشتیبانی از سیم کارتهای تمام اپراتورهای فعلی کشور
تعداد اسلات سیم کارت: 1 عدد
شبکه تحت پوشش: جی اس ام (GSM)
فرکانسهای تحت پوشش : GSM900 و GSM1800 مگاهرتز(قابل استفاده برای سیم کارتهای همه اپراتورهای فعلی ایران مثل همراه اول،ایرانسل،تالیا، رایتل )
منبع برق DC: مدل بدون باطری نیاز به آداپتور یا منبع تغذیه 12 ولت و مدل با باطری نیاز به آداپتور 15 ولت دارد.
وزن : مدل بدون باطری حدود 500 گرم
 
بسته بندی شامل:
1 عدد مبدل سیمکارت به خط ثابت
1 عدد آداپتور برق کیفیت معمولی (12 ولتی برای مدل بدون باطری و 15 ولتی برای مدل با باطری داخلی)
 
اطلاعات فروش سیب هفت:
1-ابتدا سیم کارت را نصب کنید سپس دستگاه را روشن کنید، یعنی دستگاه را بدون سیمکارت روشن نکنید.
2-این کالا مشمول یکسال ضمانت خدمات منوط به رعایت شرایط کاربری میباشد (بخش آداپتور و در مدل باطری دار بخش باطری و مواردی مثل بازکردن بدنه، ضربه، شوک، رطوبت و آب، منبع تغذیه و ولتاژ غیراستاندارد و نامتقارن، ... شامل ضمانت نخواهد بود).
3-سری جدید تولیدات این مبدل دارای صفحه نمایش نیست، برخی عکس ها مربوط به مدل صفحه نمایش دار بدون باطری داخلی میباشد.
4-این مبدل فقط در مناطقی که اپراتور سیم کارت موردنظر آنتن دهی دارد کاربرد دارد پس انتظار آنتن دهی در مناطق بدون سرویس دهی سیم کارتهای ایرانی یا نقاط کور نداشته باشید.
5-در مدل باطریدار، باطری داخل قاب خوب فیکس و محکم نشده و ممکن است با تکان دادن بدنه صدای باطری داخل قاب شنیده شود، این قضیه مشکلی برای دستگاه ایجاد نمیکند (در نظر داشته باشید که این دستگاه مشمول یکسال ضمانت خدمات نیز میباشد)، ولی توصیه میشود از تکان دادن بیمورد دستگاه خودداری و انداختن آن از ارتفاع بلند جلوگیری کنید.
6-این دستگاه فاقد قابلیت آیدی کالر میباشد، یعنی شماره تماس گیرنده را روی گوشی تلفن متصل به مبدل نمایش نخواهد داد.
7-صدای مکالمه با این دستگاه مقداری نویز دارد و آخرین حرف هر جمله اکو میشود، البته این نویز و اکو در حدی نیست که کاملا مزاحم مکالمه شود.

نظری یافت نشد