زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

مبدل خط تلفن معمولی به بلوتوث مدل 320 ،جوابگویی به تلفن ثابت بوسیله هندزفری بلوتوثی بیسیم

425,000 تومان
32914
موجود
+

دستگاه VD-320 تبدیل کننده و ایجاد قابلیت مکالمات بیسیم بر روی تماسهای دریافتی از 1 خط تلفن ثابت یا سانترال(سانترال های قدیمی) یا نرم افزارهای مکالمه اینترنتی بر روی هندزفری بلوتوثی بصورت بی سیم.

توجه:

1-این دستگاه فقط و فقط برای جوابگویی به تماسهای وارده است.

2-این دستگاه نیاز به داشتن یا تهیه هندزفری بلوتوثی دارد.

مناسب برای هندزفری های برندهای اصلی و معروف با ورژن 4 یا پائینتر

کیفیت صدا: تماس گیرنده مقداری نویز خواهد شنید که در حدی است که مزاحم مکالمه و صحبت کردن با صدای معمولی یا بلند نخواهد بود، لازم به ذکر است بخش هندزفری نویز نخواهد داشت (البته بستگی به نوع و کیفیت هندزفری دارد)

دستگاهی جالب جهت ایجاد امکان جوابگویی به تماس های وارده به خط تلفن ثابت یا دستگاه سنترال (ورژنهای قدیمی) بر روی هندزفری بلوتوثی بصورت بیسیم حتی از فاصله 10 متری از دستگاه مبدل

با این دستگاه می توانید هندزفری بلوتوثی خودتان را بر روی گوش یا در جیبتان بگذارید یا آنرا روی میز کارتان قرار دهید و هر زمانی تماسی با تلفن ثابت شما (یا خط داخلی شما بر روی سانترال) گرفته شد شما براحتی توسط هندزفری به تماس وارده پاسخ دهید آنهم براحتی و حتی در حالت راه رفتن و بدون خستگی ناشی از در دست گرفتن گوشی تلفن و مشکل سیم دست و پاگیر ساعتها حرف بزنید.

اگر بچه های شما مدام سراغ گوشی تلفن میروند میتوانید آنرا جمع کرده و در کمد بگذارید (هر زمان نیاز به تماس گرفتن داشتید آنرا بیرون بیاورید) زیرا برای جوابگویی به تماس ها با وجود دستگاه معرفی شده سیب هفت نیازی به گوشی تلفن نیست.

البته با وجود این وسیله می توانید هنگامی که در حال انجام کار فیزیکی مثل تعمیر ماشین، چیدن لوازم، سر زدن به کارمندان، انجام آزمایش، نوشتن جزوه، تمیز کردن یا پخت و پز یا نگهداری بچه هستید همزمان با دوست یا همکار خود مکالمه راحتی بصورت دست آزاد داشته باشید.

آیا میخواهید تماس های وارده با دستگاه سانترال خود را به صورت بیسیم و بلوتوثی بر روی هندزفری بلوتوثی به راحتی پاسخ دهید. یعنی سانترال بیسیم و تبدیل تماس های خارجه از دستگاه سانترال به مکالمه بیسیم بلوتوثی بر روی گوشی هندزفری یا هدست های بلوتوثی.

آیا میخواهید در اداره یا شرکت و محل کار خود کارآمدتر باشید؟

فقط کافیست خط تلفن اتاق خود یا خط خروجی سانترال مربوط به داخلی شما را به این دستگاه سیب هفت متصل نموده و با هندزفری بلوتوثی تا فاصله 10 متری (بستگی به نوع و تعداد موانع) تماسهای وارده از طرف مشتریان یا رئیس خود را جوابگو باشید یا به کارهای ضروری دیگرتان مثل کپی گرفتن یا ارسال فکس یا بایگانی و آرشیو کردن فاکتورهای فروش در زونکن و غیره در کنار صحبت با تلفن بپردازید.

 با نصبی بسیار آسان بدون نیاز به سیم کشی های اضافی و بدون نیاز به نرم افزار و غیره.

اگر هندزفری شما کلمه عبور یا رمز عبور (PIN Code) داشته باشد نیز میتوانید رمز عبور 4 رقمی مورد نظرتان نیز برای اتصال یا Pair شدن بوسیله دستگاه و طبق راهنمای فارسی یا انگلیسی وارد کنید.
در ضمن در راهنمای انگلیسی این دستگاه نوشته شده است که میتوان آین دستگاه مبدل را برای مکالمات VOIP و PSTN نیز استفاده کرد.
یعنی با اتصال آن به کامپیوتر طبق توضیحات اعلام شده در برگه راهنما میتوانید مکالمات خود در نرم افزارهای گفتگوی اینترنتی مثل اسکایپ و یاهو مسنجر و MSN Messenger و AOL Messenger را از طریق این دستگاه و بصورت بیسیم و سیار براحتی و بدون دردسر انجام دهید و با دوستان خود ساعتها مکالمه رایگان داشته باشید.

روش نصب و استفاده:
1-آداپتور مربوط به دستگاه را به برق وصل کرده و فیش آنرا به سوکت mini USB دستگاه وصل کنید تا چراغ بالای دستگاه به حالت چشمک زن روشن شود.
2-سیم خط تلفن یا سانترال (Central Telephone) را به سوکت لاین پشت دستگاه مبدل سیب هفت بزنید (در پشت دستگاه 2 عدد سوکت فیش تلفنی Rj11 وجود دارد یکی جهت وصل کردن خط تلفن میباشد (کنار آن نوشته Line وجود دارد) و سوکت دیگر با نوشته Telephone جهت وصل کردن گوشی تلفن معمولی در مواقع ضروری میباشد تا در صورت نیاز به شماره گیری از آن استفاده کنید).بهتر است دستگاه را در نقطه ای بگذارید که در مرکز محدوده ای که در آن تردد خواهید داشت قرار داشته باشد.
3-هندزفری بلوتوثی (همراه دستگاه نیست و باید تهیه کنید) خود را در حالت روشن و جستجو قرار دهید.

دو حالت برای کانکت شدن به هندزفری وجود دارد: اتوماتیک و دستی (اگر روش اتوماتیک جواب نداد باید بصورت دستی کانکت کنید)

روش اتوماتیک
1-کلید Pair بالای دستگاه را فشارداده و نگهدارید و پس از 2 ثانیه رها کنید.
سرعت چشمک زدن چراغ بیشتر خواهد شد و در حالت جستجو قرار خواهد گرفت.
2-اگر هندزفری را پیدا کرد دوباره سرعت چشمک زدن کمتر خواهد شد
و دستگاه به حالت کانکت شدن به هندزفری خواهد رفت که حدود 1 الی 3 دقیقه طول میکشد
3-در صورت کانکت یا وصل شدن، چراغ دستگاه در هر ثانیه 2 بار پشت سرهم چشمک خواهد زد (2بار چشمک سریع - وقفه - 2بار چشمک سریع- وقفه-...)
اکنون اگر دکمه روی هندزفری را فشار دهید صدای بوق خط تلفن را خواهید شنید.

حالت جستجوی دستی
توضیح اولیه: بعضی هندزفری ها (به دلیل رعایت امنیت اتصال) برای وصل شدن نیاز به رمز عبور دارند (PIN)
بهترین راه حل برای این نوع هندزفری ها پیدا کردن رمز عبور از دفترچه راهنمای آنهاست که داخل بسته بندی جعبه آنها قرار دارد یا روی جعبه نوشته شده، یا جستجوی رمز عبور آنها در اینترنت با نوشتن اسم برند و مدل و کلمه پین کد به فارسی یا اسم برند و مدل و کلمه PIN به انگلیسی در گوگل.
در صورت عدم پیدا کردن رمز عبور هندزفری باید رمز های معمول که در اکثر هندزفری ها کاربرد دارد را یکی یکی تست کنید شاید یکی از آنها مربوط به هندزفری شما باشد
رمز های معمول: 0000 یا 1234 یا 6666 یا 8888 یا 5678

روش جستجوی دستی:
1-کلید Pair را به همراه کلید Enter با هم فشار داده و نگهدارید
صفحه نمایش دستگاه روشن شده و عدد 0 را نمایش خواهد داد
2-حالا باید اولین عدد رمز ورود هندزفری را به دستگاه وارد کنید
مثلا اگر رمز عبور 5678 هست
باید دکمه Pair را 5 بار فشار دهید تا صفحه نمایش عدد 5 را نمایش دهد
3-دکمه Enter را بزنید تا صفحه نمایش برای عدد بعدی 0 شود
عدد دوم را وارد کنید (برای مثال بالا باید 6 بار پشت سر هم دکمه Pair را فشار داده و رها کنید تا عدد 6 نمایش داده شود)
4-دوباره دکمه Enter را فشار دهید برای عدد بعدی یا سوم
5-عدد سوم را وارد کنید
6-دکمه Enter را برای برای عدد آخر (عدد چهارم) بزنید
7-عدد آخر (در مثال بالا عدد 8 میشود) را وارد کنید
8-دکمه Enter را فشار داده و رها کنید تا دستگاه شروع به کانکت شدن با هندزفری شود

اگر با موفقیت وصل شود چراغ دستگاه در هر ثانیه 2 بار پشت سرهم چشمک خواهد زد (2بار چشمک سریع - وقفه - 2بار چشمک سریع- وقفه-...)
و اگر نشد باید پین کد بعدی (یکی دیگر از رمزهای معمول که در اول این متن توضیح داده شد) را به ترتیب مراحل بالا تست کنید.
در صورت اتصال موفق هر زمانیکه با شماره تلفن مذکور تماس گرفته شد دستگاه مبدل سیب هفت شروع به زنگ زدن میکنند (با خاموش یا روشن کردن دکمه Ringer دستگاه مبدل هر زمان که خواستید می توانید صدای زنگ دستگاه را قطع کنید).
شما اکنون آزادید که در حالت پیاده روی در محدوده داخل خانه یا اداره و مغازه به تماسهایی که با تلفن ثابت شما گرفته میشود پاسخ دهید.

در صورتیکه رمز عبور مربوط به هندزفری را نداشتید و با رمز های معمول هم به هر دلیل نتوانستید به هندزفری کانکت شوید پس احتمالا رمز عبور هندزفری شما از رمزهای غیر معمول میباشد که هیچ راه حل دیگری ندارد (تست اعداد مختلف یا شانسی 4 رقمی به دلیل محدوده بالای اعداد زمانبر خواهد بود و ممکن است دکمه های دستگاه را در اثر استفاده مداوم دچار مشکل کند).
آخرین راه حل استفاده از هندزفری دیگر میباشد که میتوانید قبل از خرید هندزفری دوست یا آشنایی را با دستگاه تست کنید و همان برند و مدل را تهیه یا خریداری کنید یا موقع خرید هندزفری از فروشنده ضمانت تعویض یا پین کد دقیق هندزفری را بگیرید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

VD-320 Wireless Bluetooth Device Landline Phone Adapter

 

خصوصیات دستگاه ایجاد ارتباط هندزفری با خط تلفن ثابت مدل وی دی-320 سیب هفت:

مکالمه با تماس گیرندگان تلفن ثابت یا سانترال یا نرم افزارهای Voip بصورت وایرلس بوسیله هندزفری یا هدست بلوتوثی

قابل استفاده برای دستگاه تلفن سانترال (سازگار با ورژنهای قدیمی) یا PBX ((Pravate branch exchange برای اشخاصی که میخواهند گوشی سانترال بیسیم و وایرلس داشته باشند.

قابل استفاده برای نرم افزارهای اینترنتی مکالمه مثل اسکایپ

برد حدود 10 متر (روی جعبه دستگاه Operating Range را بیشتر از 100 متر نوشته، که فکر نکنیم این مقدار داخل یک ساختمان با موانع امکانپذیر باشد)

قابلیت Pair یا جفت و کانکت شدن با 8 هندزفری مختلف (این موضوع تست نشده، ادعای تولید کننده در برگه راهنما)

پاسخگویی مستقیم به تماسهای تلفن ثابت یا تماسهای وارده از لاین داخلی یا خارجی سانترال بوسیله هدست بلوتوثی

نصب و استفاده راحت و آسان

دارای استانداردهای : CE, FCC, RoHS

 

مشخصات دستگاه تبدیل تلفن ثابت به هندزفری بلوتوثی :

ورژن بلوتوث : بلوتوث Class 1

پروفایل : Audio Gateway بر روی پروفایل هدست

فرکانس: 2.4 الی 2.4835 گیگاهرتز مجاز (ISM Band)

برد موثر : به شعاع حدود 10 متر (روی جعبه سری قبلی 100 متر ذکر شده بود و کلاس 1 یعنی قویترین کلاس بلوتوث ولی این مقدار بستگی به تعداد و نوع موانع و امواج مزاحم محیط دارد)

رگولاتور: داخلی 1.8 ولت

آنتن : آنتن داخلی PCB

دمای کارکرد: 5- الی 50+ درجه سانتیگراد

منبع برق: آداپتور برق با 2 پین تخت (برای پریزهای ایران نیاز به تبدیل دارد که همه فروشگاههای الکتریکی دارند)

 

پورت ها:

1 عدد پورت مینی USB جهت برق ورودی

1 عدد پورت Rj11 جهت ورودی خط تلفن یا Line

1 عدد پورت Rj11 جهت وصل کردن گوشی تلفن

 

اندازه: حدود 45*90*90 میلیمتر (4.5*9*9 سانتیمتر)

وزن: 115 گرم

 

بسته بندی شامل:

1 عدد دستگاه مبدل تلفن رومیزی به هدست بلوتوسی

1 عدد آداپتور برق (دوشاخه نوع 2 پین تخت)

1 عدد سیم تلفن

1 عدد برگه راهنما به زبان انگلیسی

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-این دستگاه سیب هفت اندازه کوچکی دارد (9 سانتیمتر) که شاید در بعضی عکسها بزرگ به نظر بیاید.

2-این دستگاه با سانترال های قدیمی سازگار میباشد

3-در سری های قبلی برد این دستگاه روی جعبه 100 متر نوشته شده بود و این ادعای تولید کننده است، ولی ما بنا بر شرایط تست اولیه ای که داشتیم و بدلیل کوچک بودن محیط تست بیشتر از 10 متر نمیتوانستیم از دستگاه مرکزی فاصله بگیریم بنابراین برد آنرا 10 متر زده ایم، شاید ادعای تولید کننده درست باشد ولی در این مورد فعلا هیچگونه تضمینی نمیتوانیم بدهیم.

4-اگر هندزفری شما برای اتصال نیاز به رمز دارد و آنرا نمیدانید میتوانید از دفترچه راهنمای هندزفری یا سایت تولید کننده پیدا کنید. البته رمزهای پیش فرض (Default Pins) در اغلب اوقات میتواند یکی از این موارد باشد: 0000 یا 1234 یا 1122 یا 6666 یا 8888 یا 0001

5-این دستگاه با هندزفری های ورژن 4 یا ورژنهای پائینتر سازگار میباشد (هر چند برخی خریداران توانسته اند بعضی هندزفری های ورژن 4.2 را نیز به این دستگاه متصل کنند ولی ما در این مورد هیچ تضمینی نمیتوانیم بدهیم) و همچنین لازم به ذکر است اکثر هندزفری های برندهای معروف مثل جبرا بدون دردسر و بدون نیاز به کددهی دستی به راحتی به دستگاه متصل میشوند، ولی در مورد هندزفری های متفرقه درصد کمی احتمال برای عدم اتصال به دستگاه باید در نظر بگیرید 

6-جدیدا هندزفری های 2 کاناله به بازار آمده که میتواند همزمان به 2 گوشی موبایل وصل شود. به احتمال زیاد با آن مدل هندزفری بتوانید همزمان هم به این دستگاه متصل شوید و هم به گوشی موبایل تا اگر هر کدام از تلفن ثابت و سانترال یا گوشی موبایل شما تماس ورودی داشت بر روی یک هندزفری بتوانید به آن تماس پاسخ دهید.البته این مورد هم توسط ما تست نشده و فقط یه ایده و پیشنهاد توسط سیب هفت میباشد که نیاز به تهیه آن نوع هندزفری و تست توسط خریدار میباشد.

7-حالت ویپ (Voip) که در برگه راهنمای انگلیسی به آن اشاره شده است توسط ما تست نشده است و اطلاعات کاملی در این مورد نداریم، در ضمن بر روی این برگه برای این حالت فقط از نرم افزارهای Skype و Yahoo مسنجر و ام اس ان مسنجر و AOL مسنجر اسم برده شده است.

8-در مورد قابلیت اتصال دستگاه به 8 عدد هندزفری، هنوز ما این آپشن را تست نکرده ایم و روش یا کارآیی آنرا نمی دانیم ولی در برگه راهنمای انگلیسی اصلی دستگاه در مورد این قابلیت توضیح داده شده است.

به محض آنکه این تست ها را بصورت کامل انجام دادیم یا خریداری که این قضیه را با موفقیت انجام داده لطف کرده و روش آنرا به ما اطلاع دهد در همین صفحه آنرا اضافه خواهیم نمود

9-این دستگاه دارای دکمه ریست میباشد تا  زمانیکه اختلالی در عملکرد دستگاه پیش آمد بتوانید آنرا به تنظیمات اولیه کارخانه برگردانید، در بالای بخش سوکت آداپتور برق سوراخ ریزی وجود دارد که با فشار دادن ملایم و رها کردن سریع دکمه داخل سوراخ توسط وسیله ای مثل میخ باریک یا سوزن، دستگاه ریست خواهد شد

10-دوشاخه آداپتور این دستگاه از نوع 2 پین تخت میباشد که برای استفاده بر روی پریز های معمول ایران (2 پین گرد) نیاز به تبدیل دارد که از همه مغازه های لوازم الکتریکی نوع ساده و معمولی آنرا با صرف هزینه پایین میتوانید تهیه کنید.

11-در عکسها قسمت پشت دستگاه ورودی Line in دارد که در برخی از دستگاهها این ورودی وجود ندارد (سری تولید مختلف)، بنابراین احتمال اینکه دستگاه دریافتی شما این ورودی را نداشته باشد وجود دارد.

12-این دستگاه قبل از ارسال تست خواهد شد و اگر توضیحات را کامل و با دقت خوانده اید آنرا خریداری کنید.

دستگاه خوبیه و همینی که هر کی بهم زنگ میزنه میتونم با هندزفری سبک و کوچک بهش جواب بدم و دردسرهای برداشتن و نگهداشتن گوشی تلفن با دست رو واسه من که در روز به 100 نفر جواب میدم رو نداره و خوبه
تنها بدی که داره کسی که زنگ میزنه یه صدای سوت هم میشنوه که البته خودم تست کردم و زیاد مزاحم نیست. من اون صدای سوت رو روی هندزفری ندارم. اگه این نویز رو برطرف کنید و درستش کنید که عالی میشه
فقط ایکاش واسه تماس های خروجی هم آدم میتونست از این استفاده کنه، یعنی با تلفن به شماره ای که میخواستی میگرفتی و با هندزفری باهاش صحبت میکردی
نوشتن نظر