زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: پست، تیپاکس و ترمینال : 1 الی 2 روز کاری  پس از پرداخت

سیستم اینترکام و مکالمه پشت گیشه و باجه سانداستار مدل S-200

ثبت نظر یا پرسش
2,300,000 تومان
34278
موجود
+
سیستم مکالمه پست باجه ای (پشت گیشه) برند SoundStar مدل S-200
تالک بک و میکروفن پشت گیشه‌ای سانداستار مخصوص مکالمه از پشت باجه‌ها و گیشه‌ها در اماکنی مانند بانک‌ها، طلا و جواهر فروشی‌ها، صرافی‌ها و اینگونه مکان‌هایی است که به شیشه‌های محافظتی بین ارباب رجوع و فروشنده نیاز می‌شود.
که این قضیه به دلیل داشتن مانع یا حفاظ (شیشه یا دیوار) باعث حفظ امنیت و سلامتی برای هر دوطرف خواهد داشت، مثلا در صورتیکه مانع (مثلا شیشه) یک تکه بدون منفذ باشد و کاملا فضای بین فروشنده و خریدار حضوری را پوشانده باشد، چون تبادل هوایی بین دو نفر به کمترین مقدار میرسد بنابراین احتمال انتقال بیماریهایی نظیر کرونا (کووید 19) یا امراض مسری دیگر از طریق ذرات داخل تنفس یا سرفه و عطسه به حداقل خواهد رسید. 
سانداستار اس-200 (SoundStar S-200) شامل 2 بخش است که بخش اصلی با قابلیت کنترل تمامی تنظیمات برای اپراتور و بخش فرعی فقط میکروفن و بلندگو برای مراجعه کننده می‌باشد که به گونه‌ای طراحی شده که ارباب رجوع دسترسی به کابل اتصال ندارند.
تنظیمات میکروفن گیشه‌ای ساند استار مدل S-200 که توسط بخش اصلی قابل تغییر می‌باشند، فعال و غیرفعال کردن میکروفن و بلندگوی داخلی، فعال و غیر فعال کردن میکروفن و بلندگوی بخش ارباب رجوع و همچنین خاموش/روشن کردن کلی دستگاه اینترکام باجه‌ای است.
برق مورد نیاز کل این سیستم ارتباط پیشخوان از طریق اتصال بخش اصلی به برق شهری به وسیله آداپتور 12 ولتی تامین می‌شود و بخش فرعی یا بخش مراجعه کننده نیازی به اتصال مستقیم به برق را ندارد.
سانداستار اس 200 دارای پردازشگر اتوماتیک تنظیم فرکانس است که از صوت کشیدن و بهم ریختن کیفیت صدا جلوگیری می‌کند.
بلندگوهای این اینترکام باجه‌ای در هر 2 بخش اپراتور و ارباب رجوع، 3 واتی با شفافیت خوب می‌باشند.
اين متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه هاي سينا رسول و سيب هفت تهيه، ترجمه و گردآوري گرديده است.از شما خواهشمنديم در جهت فروش کالاهاي مشابه آنرا کپي برداري ننمايند، زيرا عدم ارزشگذاري به زحمت ديگران بي ارزش نمودن خود خواهد بود.
SoundStar S-200 Window Talkback System
اندازه اینترکام گیشه‌ای soundstar مدل S200:
ابعاد بخش اپراتور (رومیزی): حدود 2.4 * 8.5 * 6.1 سانتی‌متر
ابعاد بخش ارباب‌رجوع (خارجی): حدود 5.6 * 12.0 * 18.2 سانتی‌متر

نظری یافت نشد