زمان ارسال سفارشات: شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

دستگاه اینترکام و مکالمه داخلی مدل گوشی به گوشی

405,000 تومان
33906
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

دستگاه ارتباط صوتی دوطرفه سیمی Maisa مدل MI225 گوشی به گوشی با ظرفیت ارتباط 9 گوشی و با کیفیت صدای خوب جهت ایجاد مکالمه سریع

با قابلیت ارتباط داخلی و مکالمه 9 دستگاه مشابه بصورت زوج با یکدیگر (ارتباط فقط 2 گوشی با همدیگر در صورت آزاد بودن کلیه خطوط و گوشی مقصد)

توضیح: در این مدل اینترکام فقط 2 گوشی میتوانند با هم مکالمه داشته باشند و بقیه گوشی ها در لحظه مکالمه آن 2 گوشی نمیتوانند با هم مکالمه کنند، یعنی در صورت برقراری ارتباط بین 2 گوشی کل خطوط اشغال شده و امکان برقراری ارتباط همزمان دیگری را نخواهد داد.

در صورت نیاز به برقراری ارتباط همزمان بصورت زوج بین چندین گوشی باید مدل "اینترکام همه با هم همزمان" را از سیب هفت تهیه کنید (فعلا در مدلهای 10 و 16 کانال قابل ارائه میباشد).

سیستم مکالمه داخلی سیمی 9 کاناله مناسب برای صحبت کردن و پیجینگ و مکالمه رایگان و سریع از اتاقی به اتاق یا بخش دیگر مثلا پیج کردن یا صحبت همکار با همکار دیگر، پزشک با منشی یا استیشن پرستاری یا بیماران، کارمندان با بخش حسابداری یا مسئول انبار و بایگانی و بخش تعمیرات یا حتی امکان مکالمه اعضای خانواده با یکدیگر

قابل نصب روی دیوار یا قرار دادن روی میز، قابل استفاده در ادارات و ارگانها، شرکتها، مراکز آموزشی، بیمارستان ها، کارخانجات و کارگاهها و تولیدی ها، آپارتمان ها، فروشگاه ها، رستورانها و غذاخوری ها، منازل و غیره

سیم کشی و نصب این دستگاه تقریبا راحت میباشد، فقط کافیست طبق دستورالعملی که در ادامه گفته میشود هر کدام از دستگاه ها را (پس از انتخاب کانال توسط تغییر جامپر) به ترتیب با سیم به یکدیگر و در آخر به منبع تغذیه وصل کنید سپس منبع تغذیه را به برق وصل کنید.

ویژگی اینترکام و مکالمه داخلی همه با هم

ارتباط بین گوشی ها بصورت محرمانه

قابلیت اضافه کردن گوشی به مجموعه (تا سقف 9 عدد) در هر زمان

هنگام برداشتن گوشی و زدن دکمه داخلی موردنظر با شنیدن صدای بوق آزاد امکان ارتباط برقرار می گردد.

ارتباط دستگاه ها با یکدیگر با 3 رشته سیم برقرار می گردد.

کارکرد دستگاه های اینترکام با برق 220 ولت شهر می باشد.

این متن و عکس ها توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Maisa MI225 Intercom Multi User System

 

(روش نصب دستگاه اینترکام و سیستم ارتباط داخلی 225)

1-جهت تعیین شماره برای هر گوشی جامپر پشت گوشی را روی شماره موردنظر قرار دهید. (جامپر باید بصورت عمودی باشد و دو میله سوزنی را در ردیف موردنظر به هم وصل میکند)

2-ترمینال هر کدام از گوشی های معرفی شده سیب هفت را با 3 رشته سیم (سیم برق 3 یا 4 رشته ای کیفیت بالا) بصورت موازی و به ترتیب A و B و C به ترمینال گوشی بعدی متصل کرده و در آخر به همان ترتیب به ترمینال منبع تغذیه وصل کنید.

توضیح: جهت جلوگیری از نویز و اختلال سیمها را از داخل کانال برق یا از کنار لوازم نویز دار مثل گوشی تلفن بیسیم، مودم، تلویزیون، مایکروفر، ...عبور ندهید

3-سیم برق منبع تغذیه را به پریز برق شهر وصل کنید.

توجه: اگر سیم بند یکی از گوشی ها در اثر کشیدگی یا فشار قطع یا معیوب گردد، کل سیستم دچار اختلال خواهد شد.

 

(دکمه ها و روش استفاده)

گوشی ها دارای 10 عدد دکمه میباشند که شامل عدد از 1 تا 9 و * میباشد. که اعداد جهت ارتباط بین 2 گوشی موردنظر و دکمه ستاره جهت آلارم درخواست آزاد نمودن خط از اشغال کننده خط میباشد.

 

بسته بندی شامل:

1 یا چند عدد گوشی بستگی به تعداد انتخابی

1 عدد منبع تغذیه (ترانس)، برای 9 عدد گوشی یک منبع تغذیه کافی میباشد

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-میزان مقاومت الکتریکی سیم در کیفیت صدا موثر میباشد، بنابراین توصیه میشود سیم رابط از نوع مسی مرغوب باشد.

2-فاصله 2 گوشی در حدی باشد که هنگام مکالمه سوت نکشد.

3-محدوده برق ورودی به منبع تغذیه باید 220 ولت باشد

33550
258,000 تومان
دستگاه ارتباط صوتی دوطرفه و ارتباط داخلی یک به یک رومیزی سیمی دو تکه Maisa مدل MI223 با قابلیت ارسال زنگ و دارای ولومی جهت کم و زیاد کردن صدا با کیفیت صدای...
موجود

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر