زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

دستگاه اینترکام و ارتباط داخلی گوشی به رومیزی آسا

ثبت نظر یا پرسش
مشمول دوسال ضمانت خدمات
850,000 تومان
34233
موجود
+
دستگاه اینترکام صداپخش و ارتباط صوتی دوطرفه و ارتباط داخلی یک به یک گوشی به رومیزی سیمی دو تکه آسا با قابلیت ارسال زنگ، جهت ایجاد مکالمه سریع در محدوده نزدیک.
سیستم مکالمه داخلی سیمی تک کاناله مناسب برای صحبت کردن و پیجینگ و مکالمه رایگان و سریع از اتاقی به اتاق یا بخش دیگر مثلا پیج کردن یا صحبت مدیر یا بیمار و پزشک با منشی یا استیشن پرستاری، کارمندان با بخش حسابداری یا مسئول انبار و بایگانی و بخش تعمیرات یا حتی امکان مکالمه اعضای خانواده با یکدیگر
قابل قرار دادن روی میز یا نصب روی دیوار
قابل استفاده در ادارات، مراکز آموزشی، بیمارستان ها ، کارخانجات و تولیدی ها، آپارتمان ها و غیره.
سیم کشی و نصب این دستگاه تقریبا راحت میباشد (فقط کافیست طبق دستورالعملی که در ادامه گفته میشود هر دو دستگاه را با سیم برق 2 رشته ای (زوج) سایز 1.5 کیفیت خوب، به همدیگر وصل کنید، سپس دوشاخه دستگاه اصلی را به برق بزنید).
و هر زمان که خواستید می توانید محل آنرا تغییر دهید و همچنین بخش فرعی دارای بلندگوی پخش صدا میباشند و نیازی به گوشی یا برداشتن گوشی ندارد.
این متن و عکس ها توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
ASA Handset to Desktop 1 channel Wiring Intercom System
 
(روش نصب دستگاه اینترکام و ارتباط داخلی آسا)
1-دو دستگاه اینترکام معرفی شده سیب هفت را با 2 رشته سیم (سیم برق نمره 1.5 زوج کیفیت بالا) به ترمینال یکدیگر متصل کنید.
توضیح: 
الف-در صورتیکه بوق ممتد از دستگاه شنیده شود یا اربتاط صوتی برقرار نشود، بدین معنی میباشد که سیم ها اشتباهی وصل شده و باید آنها را جابجا کنید.
ب- جهت جلوگیری از نویز و اختلال سیمها را از داخل کانال برق یا از کنار لوازم نویز دار عبور ندهید.
2-دو شاخه دستگاه اصلی را به پریز برق شهر وصل کنید .
 
بسته بندی شامل:
1 عدد دستگاه گوشی اصلی یا مرکزی به همراه دوشاخه برق
1 عدد دستگاه فرعی بلندگودار
 
اطلاعات فروش سیب هفت:
1-دکمه جهت ارسال بوق یا زنگ میباشد.
2-میزان مقاومت الکتریکی سیم در کیفیت صدا موثر میباشد، بنابراین توصیه میشود سیم رابط از نوع سیم برق 2 رشته ای مسی مرغوب درجه یک بدون وصله و قطعی باشد.
3-فاصله 2 دستگاه در حدی باشد که هنگام مکالمه سوت نکشد. (در صورتی که سیم کشی از کنار سیم های برق یا کابل ها و لوازم نویزدار رد نشود وسیم درجه یک باشد می توانید تا حدود 55 متر دستگاهها را از هم فاصله بدهید).
4-به دلیل سری تولیدات مختلف ممکن است کالای دریافتی در برخی جزئیات مثل نوشته های روی بدنه یا شکل قطعات یا تعداد دکمه ها با عکس ها تفاوت داشته باشد.
5-محدوده برق ورودی باید 220 ولت باشد.
6-مشمول دوسال ضمانت خدمات (منوط به رعایت شرایط کاربری و فقط برای موارد فنی) و 5 سال پشتیبانی.

نظری یافت نشد