زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

دستگاه اینترکام و ارتباط داخلی رومیزی دو طرفه مایسا مدل 223

ثبت نظر
36 ماه ضمانت خدمات
500,000 تومان
33550
موجود
+
تخفیف بر مبنای تعداد:
تعداد 2+ 5+ 10+
قیمت 445,000 تومان 435,000 تومان 425,000 تومان

دستگاه ارتباط صوتی دوطرفه و ارتباط داخلی یک به یک رومیزی سیمی دو تکه Maisa مدل MI223 با قابلیت ارسال زنگ و دارای ولومی جهت کم و زیاد کردن صدا با کیفیت صدای عالی جهت ایجاد مکالمه سریع در محدوده نزدیک.

مناسب برای فاصله های بیشتر از 5 متر (برای فاصله کمتر از 5 متر نویز دارد در نتیجه امکان افزایش صدا در حد دلخواه برای این فاصله وجود ندارد، یعنی هر چه فاصله بیشتر و کیفیت سیم بالاتر امکان افزایش ولوم صدا بیشتر)، لازم به ذکر است این اینترکام تا 55 متر با سیم برق 1.5 درجه یک تست شده و کیفیت مکالمه خوب بوده است.

سیستم مکالمه داخلی سیمی تک کاناله مناسب برای صحبت کردن و پیجینگ و مکالمه رایگان و سریع از اتاقی به اتاق یا بخش دیگر مثلا پیج کردن یا صحبت مدیر یا بیمار و پزشک با منشی یا استیشن پرستاری ، کارمندان با بخش حسابداری یا مسئول انبار و بایگانی و بخش تعمیرات یا حتی امکان مکالمه اعضای خانواده با یکدیگر.

قابل نصب روی میز و دیوار - قابل استفاده در ادارات، مراکز آموزشی، بیمارستان ها، کارخانجات و تولیدی ها، آپارتمان ها و غیره.

سیم کشی و نصب این دستگاه تقریبا راحت میباشد (فقط کافیست طبق دستورالعملی که در ادامه گفته میشود هر دو دستگاه را با سیم به همدیگر وصل کنید سپس دوشاخه دستگاه اصلی را به برق بزنید) و هر زمان که خواستید می توانید محل آنرا تغییر دهید و همچنین هر دو دستگاه دارای بلندگوی پخش صدا میباشند و نیازی به گوشی یا برداشتن گوشی ندارند.

این متن و عکس ها توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Maisa MI223 Desktop Intercom 1 channel System

 

(روش نصب دستگاه اینترکام و ارتباط داخلی 223)

1-دو دستگاه اینترکام معرفی شده سیب هفت را با 2 رشته سیم (سیم برق 1 زوج سایز 1.5 کیفیت بالا) به ترمینال یکدیگر متصل کنید

توضیحات

الف-در صورتیکه بوق ممتد از دستگاه شنیده شود بدین معنی میباشد که سیم ها اشتباهی وصل شده و باید آنها را جابجا کنید

ب- جهت جلوگیری از نویز و اختلال سیمها را از داخل کانال برق یا از کنار لوازم نویز دار عبور ندهید

2-دو شاخه دستگاه اصلی را به پریز برق شهر وصل کنید.

 

(دکمه ها و روش استفاده)

دستگاه اصلی دارای 1 عدد کلید و 2 عدد شاسی و 1 عدد ولوم صدا میباشد

1-کلید LOCK: جهت روشن و خاموش کردن دستگاه مورد استفاده قرار میگیرد

2-شاسی CALL: جهت بوق زدن به فرعی مورد استفاده قرار میگیرد

3-شاسی TALK: جهت ارتباط صوتی با فرعی مورد استفاده قرار میگیرد. بدین صورت که در هنگام حرف زدن شاسی را نگه دارید و در هنگام گوش دادن شاسی را رها کنید.

4-پیچ ولوم هم برای کم و زیاد کردن صدا مورد استفاده قرار میگیرد.

توضیح: ولوم صدا بستگی به طول سیم و نوع کابل دارد. بهتر است پس از نصب صدا را روی ولوم کم بگذارید و سپس به تدریج در حد نیاز صدا را زیاد کنید

 

بسته بندی شامل:

1 عدد دستگاه اصلی یا مرکزی به همراه دوشاخه برق

1 عدد دستگاه فرعی 

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-بر روی دستگاه فرعی دکمه CALL فقط جهت ارسال زنگ میباشد و برای ارسال صدا از طرف دستگاه فرعی نیاز به هیچ عملی نمی باشد و همین امر باعث میشود این مدل اینترکام به دلیل عدم نیاز به تماس دست با دستگاه از طرف فرعی نسبت به بقیه مدلها بهداشتی تر میباشد.

2-میزان مقاومت الکتریکی سیم در کیفیت صدا موثر میباشد، بنابراین توصیه میشود سیم رابط از نوع مسی مرغوب باشد.

3-فاصله 2 دستگاه در حدی باشد که هنگام مکالمه سوت نکشد. (در صورتی که سیم کشی از کنار سیم های برق یا کابل ها و لوازم نویزدار رد نشود وسیم درجه یک باشد می توانید تا حدود 55 متر دستگاهها را از هم فاصله بدهید).

4-محدوده برق ورودی باید 220 ولت باشد.

شاپور علیاری
پرسش یا نظر
دستگاه خیلی خوبیه
ما برای آشپزخونه رستوران کار گذاشتیم
استفادش خیلی راحتتر از مدل قبلی هست که گوشی داشت
فقط اینکه حتما سعی کنید از سیم درجه یک نمره 1.5 استفاده کنید و از بغل سیم برق یا مودم و اینجور چیزا سیمش رو رد نکنید چون نویز میوفته