زمان ارسال سفارشات: شهر تهران: 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

دستگاه اینترکام و ارتباط داخلی رومیزی دو طرفه مدل 2دی

305,000 تومان
32889
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

دستگاه ارتباط صوتی دوطرفه داخلی رومیزی سیمی دو تکه ساخت ایران مدل AI-2D دارای قابلیت ارسال زنگ و کم و زیاد کردن صدا با کیفیت صدای عالی جهت ایجاد مکالمه سریع در محدوده نزدیک

سیستم ارتباط داخلی سیمی تک کاناله مناسب برای صحبت کردن و پیجینگ و مکالمه رایگان و سریع از اتاقی به اتاق یا بخش دیگر مثلا پیج کردن یا صحبت مدیر یا بیمار و پزشک با منشی یا استیشن پرستاری ، کارمندان با بخش حسابداری یا مسئول انبار و بایگانی و بخش تعمیرات یا حتی امکان مکالمه اعضای خانواده با یکدیگر

قابل نصب روی میز و دیوار - قابل استفاده در ادارات ، مراکز آموزشی ، بیمارستان ها ، کارخانجات ، آپارتمان ها و غیره

سیم کشی و نصب این دستگاه خیلی راحتتر میباشد (فقط کافیست طبق دستورالعملی که در ادامه گفته میشود هر دو دستگاه را با سیم به همدیگر وصل کنید سپس دوشاخه دستگاه اصلی را به برق بزنید) و هر زمان که خواستید می توانید محل آنرا تغییر دهید و همچنین هر دو دستگاه دارای بلندگوی پخش صدا میباشند و نیازی به برداشتن گوشی ندارند.

این متن و عکس ها توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

ASA AI-2D Desktop Intercom 1 channel System

 

بسته بندی شامل:

1 عدد دستگاه اصلی یا مرکزی به همراه دوشاخه برق

1 عدد دستگاه فرعی 

1 بسته پیچ و رولپلاک

1 عدد جعبه مقوای با راهنمای نصب به 2 زبان فارسی و انگلیسی در پشت جعبه

 

(روش نصب و استفاده)

1-دو دستگاه اینترکام معرفی شده سیب هفت را با 2 رشته سیم به یکدیگر متصل نموده و دو شاخه را به برق شهر وصل کنید . در این چراغ قرمز Power روشن میشود.

2-برای ارسال زنگ ابتدا در دستگاه اصلی با فشار دکمه سفید (Call/Talk) چراغ سبز رنگ بالای آن را خاموش کنید (در این حالت چراغ قرمز دستگاه فرعی روشن میشود) و با فشار دکمه های نارنجی موجود در هر دو دستگاه می توان به یکدیگر زنگ ارسال کرد.

3-جهت مکالمه مجددا دکمه سفید (Call/Talk) دستگاه اصلی را فشار داده تا چراغ سبز رنگ بالای آن روشن شود (در این حالت چراغ قرمز دستگاه فرعی خاموش میشود) و با نگهداشتن دکمه نارنجی دستگاه اصلی صدا را ارسال و با رها کردن آن صدای دستگاه فرعی را دریافت نمایید.

تذکر 1 : در دستگاه فرعی دکمه نارنجی رنگ فقط جهت ارسال زنگ میباشد و برای ارسال صدا نیاز به هیچ عملی نمی باشد.

تذکر 2 : بعد از اتمام مکالمه ، حتما دکمه سفید دستگاه اصلی را مجددا فشار دهید تا چراغ سبز بالای آن خاموش شود و آماده برای ارسال زنگ بعدی و درخواست مکالمه بعدی گردد.

4-به لحاظ حفظ کیفیت مطلوبتر صدا و وجود حداقل مقاومت الکتریکی ، سیم رابط از نوع مسی مرغوب باشد.

5-جهت کم و زیاد کردن صدای زنگ و مکالمه دستگاه اصلی ، جامپر موجود در پشت دستگاه را در یکی از حالتهای کم ، متوسط یا زیاد قرار دهید و در دستگاه فرعی با فشار دکمه سبز رنگ (Volume) می توانید صدای زنگ و مکالمه را کم و زیاد کنید.

6-فاصله 2 دستگاه در حدی باشد که هنگام مکالمه سوت نکشد. (در صورتی که سیم کشی آن از کنار سیم های برق یا کابل های نویز دار رد نشود می توانید تا 55 متر دستگاهها را از هم فاصله بدهید)

7-دستگاه اصلی دارای فیوز ایمنی (100 MA fast) میباشد.

8-محدوده برق ورودی 120 الی 230 ولت 50 هرتز باید باشد.

33550
315,000 تومان
دستگاه ارتباط صوتی دوطرفه و ارتباط داخلی یک به یک رومیزی سیمی دو تکه Maisa مدل MI223 با قابلیت ارسال زنگ و دارای ولومی جهت کم و زیاد کردن صدا با کیفیت صدای...
موجود

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر