فروشگاه سیب هفت  روز پنج شنبه (سی و یکم مردادماه) تعطیل میباشد
به سفارشات ثبت شده روز شنبه (دوم شهریورماه) رسیدگی خواهد شد
ارسال سریع سفارشات
شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

شاستی مخصوص دستگاه احضار گارسون مدل 15 میلی وات تک دکمه

تومان50,000
32627
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

دکمه و شاسی اعلام تقاضا مدل 15mW تک کلیده با برد مفید 500 متری مخصوص دستگاه پیجینگ خدمتکار و گارسون بصورت وایرلس و بیسیم

برای آگاه کردن خدمه از درخواست مشتری یا ارباب رجوع و با فشار دادن دکمه این شاستی در کمتر از 1 ثانیه بدون آنکه صدای بلند مشتری یا حرکات پانتومیم او برای جلب توجه گارسون یا خدمتکاربقیه مشتریان یا حضار را اذیت کند به راحتی شماره شاسی فشار داده شده بر روی صفحه نمایش دستگاه گیرنده مرکزی نشان داده شده و پرسنل شما در اسرع وقت جوابگوی سوالات و تقاضاهای مشتریان خواهند بود.

با توانایی ارسال درخواست با برد 500 متری در فضای بدون مانع داخلی البته فرکانس این دستگاه رادیویی بوده و از پشت موانع و دیوارها هم قابل دریافت است ولی توجه کنید که تعداد و نوع موانع و پارازیت موجود در محیط در برد این شاستی فشاری تاثیر خواهد گذاشت.

شما می توانید این کلید را روی میز بچسبانید یا نصب کنید .

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

 

توجه : این دستگاه فقط یک شاسی و دکمه فرستنده میباشد و دستگاه یا تابلوی مرکزی آن بصورت جداگانه و در انواع مختلف در سایت سیب هفت ارائه میشود.

برای تهیه دستگاه احضار گارسون یا خدمه شما میتوانید از طریق جدول کالاهای مشابه در صفحه این کالا یا از طریق جستجوی کلمه "دستگاه احظار گارسون" در کادر جستجوی سایت سیب 7 آنها را مشاهده و انتخاب و به همراه تعداد شاستی موردنظر سفارش دهید.

15mW 1key Wireless table bell for Service paging and call waiter system

 

مشخصات کلید و دکمه فشاری احضار پرستار و گارسن وایرلس و بیسیم مدل 15 میلی وات تک دکمه:

فرکانس کاری : 315 مگاهرتز

توان فرستنده : 15mW

برد مفید شاستی : 500 متر (بستگی به تعداد و نوع موانع و امواج مزاحم محیط)

 

ولتاژ کاری : 12 ولت

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر