زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

زنگ اخبار وایرلس باطریخور مدل CC03 مشکی دو شستی

ثبت نظر یا پرسش
595,000 تومان
34590
موجود
+
زنگ اخبار وایرلس و زنگ احضار 2 شستی زوگین Zogin مدل CC03-BB-DC
رنگ مشکی طلایی
بخش زنگ باطریخور (پرتابل و قابلیت حمل و جابجایی راحت)
ملودی متفاوت ثابت (غیر قابل تغییر) برای هر شستی
قابلیت لرنینگ و ارتقا (ست و استفاده چندین بخش زنگ با 1 شستی یا 1 بخش زنگ با چندین شستی)
تضمین عدم تداخل با زنگ های بیسیم مشابه (فرکانس کدینگ و رمزگذاری)
بی سیم و بدون نیاز به سیم کشی و کابل کشی
وایرلس رادیویی (گیرندگی از پشت دیوار یا مانع)
برد مفید حدود 50 متر در شرایط دید مستقیم بدون مانع و همسطح (ادعای تولیدکننده 150 متر. تفاوت سطح، تعداد و نوع موانع و امواج مزاحم موجود در محیط روی میزان برد تاثیر میگذارند)
قابلیت کم و زیاد کردن صدای زنگ
دارای چراغ آبی رنگ با نور ملایم روی بدنه بخش زنگ و پست دکمه های شستی (هنگام زنگ خوردن یا فشردن دکمه روشن میشود)
شصتی با استاندارد IP44
طراحي زيبا و شیک
کیفیت عالی
مشمول دو سال ضمانت خدمات (منوط به رعایت شرایط کاربری)
در این مدل معرفی شده سیب هفت، اگر دکمه "شستی اول" فشار داده شود یک ملودی (دینگ دانگ) به صدا درخواهد آمد و در صورت فشردن دکمه "شستی دوم" صدای ملودی متفاوت طولانی تری پخش خواهد شد(توجه: این ملودی ها ثابت بوده و قابلیت تغییر و انتخاب ملودی دیگر در این مدل وجود ندارد). و بدین ترتیب شخص متوجه خواهد شد که دکمه کدوم یکی از شستی ها فشرده شده (مثلا منشی یا آبدارچی یک شرکت با این زنگ متوجه خواهد شد که احضار کننده شخص مدیر بوده یا معاونت یا...در مثال دیگر اگر شستی اول بر روی درب اول ورودی خانه و شستی دوم در ورودی بعدی خانه نصب شده با صدای ملودی متوجه خواهید شد که شستی مربوط به ورودی دوم فعال شده).
این آپشن قابلیت ارتقا تا 8 شستی را دارد، یعنی شما می توانید تا چندین بسته دیگر از این مدل را خریداری کنید و سپس همه شستی ها را روی یک یا چند بخش زنگ ست کنید و بدین ترتیب بخش زنگ، ملودی همه آن شستی ها را (در صورت فشرده شدن غیر همزمان و با حداقل تفاوت زمانی 3 ثانیه بین هرکدام) به صورت متفاوت به ترتیب ملودی برای هر شستی برای شما پخش خواهد کرد. (هنگام ست شدن، بر روی شستی جدید بصورت اتوماتیک ملودی بعدی ست خواهد شد و امکان انتخاب وجود ندارد، مثلا برای شستی سوم ملودی سوم حافظه ست و تعیین خواهد شد).
مزیت این مدل باطریخور بودن بخش زنگ میباشد که باعث میشود شما بتوانید آنرا همراه خود حمل کنید و همچنان از احضارها (فشردن دکمه ها) حتی بصورت متحرک و سیار در اتاقها یا محل های مختلف آن مکان با خبر باشید، در مدلهای برقی به دلیل نیاز به وجود پریز برق برای بخش زنگ احتمال این امر وجود داشت که از بخش زنگ دور باشید و صدای آنرا متوجه نشوید یا اگر برق آن محل قطع میشد بخش زنگ غیرفعال میشد.
مناسب برای زنگ درب، خانه ها، مدیران یا همکاران جهت احضار کارمندان، محیط های اداری و ارگانها، شرکت ها و دفاتر و فروشگاه ها و سوپرمارکت ها و محل کار، تولیدی ها، انبارها، کارگاه ها و کارخانه ها و بیمارستان و کلینیک و مراقبت از سالمندان و مریض ها و پرستارها و هر شخص یا هر جای دیگری که یک یا دو نفر میخواهند نفر دیگر را که در محدوده برد ذکر شده است بدون فریاد زدن احضار یا باخبر کند.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
Zogin CC03-BB-DC 2 Button Wireless Smart Doorbell

مشخصات زنگ بیسیم دوقلو زوگین با 1 مرکزی باطریخور و 2 ریموت مدل سی سی03:
فرکانس : 433.92 مگاهرتز
تعداد ریموت یا شستی: 2 عدد
برد امواج : حدود 50 متر (ادعای تولیدکننده و اکثر فروشنده ها 150 متر)
محدوده ولتاژ ورودی به دستگاه مرکزی (بخش زنگ): 4.5 ولت (3 عدد باطری قلمی، در بسته بندی موجود نیست)
برق مورد نیاز برای شاسی : هر کدام 1 عدد باتری 12 ولت از نوع A23 (داخل جعبه موجود میباشد)
میزان صدا: 0 تا 110 دسی بل
محدوده دمای کارکرد: 20- الی 65+ درجه سانتیگراد
اندازه شاستی: حدود 24*43*80 میلیمتر
اندازه بخش زنگ: حدود 25*70*102 میلیمتر
اندازه جعبه: حدود 58*84*125 میلیمتر
وزن: حدود 280 گرم

بسته بندی :
1 عدد باکس مرکزی باطریخور دارای 2 کلید انتخاب زنگ و تعیین سطح صدا
2 عدد شاستی یا ریموت با دکمه فشاری با باطری (باطری داخل بسته قرار دارد)
2 عدد برچسب دوطرفه
4 عدد پیچ
1 عدد برگه راهنما به زبان انگلیسی

اطلاعات فروش سیب هفت:
1-در این مدل پیشرفته عکس العمل ملودی هر 2 شستی روی بخش زنگ متفاوت میباشد و هر شستی یک نوع ملودی (ملودی ثابت غیرقابل تغییر) را به صدا در میاورند، پس ملودی هر شستی با ملودی شستی بعدی متفاوت و متمایز خواهد بود و با شنیدن ملودی متوجه خواهد شد که دکمه کدوم یکی از شستی ها فشار داده شده. ولی در نظر داشته باشید که این ملودی قابل انتخاب یا قابل تغییر نیست و حتی اگر شما آهنگ و موزیک دیگری روی بخش زنگ انتخاب کنید دوباره ملودی ذخیره شده برای آن شستی در کارخانه پخش خواهد شد.
2-توصیه میشود بدنه بخش زنگ را باز نکنید. اگر محیط شما امن است و احتمال سرقت شستی وجود ندارد، برای نصب روی دیوار می توانید از چسب های کاغذی دوطرفه داخل بسته استفاده کنید.
3-شاستی ها و دستگاه را زیر باران یا نور مستقیم آفتاب نصب نکنید.
4-این مدل برد خوبی دارد ولی اگر برد دستگاه خیلی کم بود، دستگاه مرکزی یا شاستی را جابجا کنید و در جای دیگری از آن نقطه قرار دهید چون ممکن است برخی نقاط در یک محدود مرکز تجمع امواج مزاحم باشد و وجود آنها باعث کاهش برد امواج دیگر گردد.
دقت کنید حتی حالت قرار گرفتن فرستنده و گیرنده در بهبود دریافت و ارسال امواج تاثیر می گذارد .
توجه: شستی را روی سطوح فلزی یا درب های ضد سرقت قرار ندهید یا نصب نکنید. در اینصورت برد دستگاه خیلی کاهش پیدا میکند.
توصیه دیگر اینکه بهتر است دستگاه و شسی را دور از تلفن های بیسیم یا مودم های وایرلس یا ماکروفر و کولر گازی و تلویزیون قرار دهید (هر چه فاصله از این موارد بیشتر بهتر، ولی حداقل یک متر فاصله داشته باشد).
5-برای کم و زیاد کردن صدا دکمه ولوم روی بخش زنگ را بصورت تک ضربه ای (فشار دهید و رها کنید) بزنید و اصلا دکمه ولوم را نگه ندارید، چون در صورت فشرده نگهداشتن دکمه صدا بیشتر از 5 ثانیه، شستی از حافظه بخش زنگ پاک خواهد شد، در صورت بروز این اتفاق با مسئولین سیب هفت تماس بگیرید یا پیغام دهید تا با راهنمایی ما به سرعت مشکل را برطرف کنید.
6-در صورت نیاز به تعویض باطری شستی، برای باز کردن شاسی ها جهت جایگذاری باتری باید با پیچ گوشی 2 سو کوچک زبانه موجود در شکاف زیرین ریموت را به سمت قاب زیرین به ملایمت فشار دهید تا قاب زیرین باز شود و سپس باتری قبلی را برداشته و باطری جدید را بصورت صحیح (نوک تخت به سمت فنر و نوک برجسته به سمت پلت صاف) در جای خود قرار دهید و قبل از بستن درپوش ریموت را تست کنید اگر کار نکرد جهت قرار دادن باطری را دوباره بررسی کنید و سپس باتری را در جای خود بچرخانید یا کمی جابجا کنید تا اتصال برقرار شود.
7-توصیه: روی بدنه را با مواد تمیزکننده یا شوینده تمیز نکنید، با دستمال نرم اینکار بدون آسیب انجام خواهد شد.

نظری یافت نشد