زمان ارسال سفارشات: شهر تهران: 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

زنگ بیسیم کوانتوم مدل 4001 با قابلیت نمایش شماره دکمه

مشمول یکسال ضمانت خدمات
400,000 تومان
33092
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

زنگ اخبار وایرلس QUANTOM مدل 4001 به همراه 1 عدد ریموت کنترل کوچک 4 دکمه و دارای صفحه نمایش دیجیتالی با قابلیت نمایش شماره دکمه فشار داده شده

یعنی هر دکمه ای را که روی ریموت کنترل فشار دهید عدد مخصوص به آن دکمه روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده خواهد شد.

مشمول یکسال ضمانت خدمات شرکتی طبق شرایط اعلام شده و عدم خطای کاربری

با قابلیت اضافه کردن ریموت به تعداد مورد نیاز (حداکثر تا 4 ریموت برای هر دستگاه)

قابلیت کم و زیاد کردن صدا در سه سطح مختلف (نیاز به مقدار کمی آشنایی به قطعات الکترونیک و دقت و حوصله به همراه راهنمایی توسط پشتیبانی سیب هفت)

با این زنگ اخبار سیب هفت میتوانید هر کدام از اعداد یک تا چهار را به عملکرد یا دستوری اختصاص دهید و با فشار دادن دکمه مربوط به عملکرد موردنظرتان روی ریموت کنترل آن را به همکار یا طرف مقابل ارجاع دهید.

بطور مثال یک پزشک میتواند طبق هماهنگی قبلی با منشی خود یا نوشتن برچسب عملکردهای معادل هر عدد و چسباندن آن روی باکس گیرنده دستور اجرای آن را به منشی خود اعلام کند

مثلا 

عدد 1 : احضار منشی

عدد 2 : مریض بعدی

عدد 3 : چای

عدد 4 : دیگه کسی نفرستید

و دکتر با فشار دادن دکمه دوم روی ریموت کنترل باعث میشود عدد 2 روی باکس گیرنده ظاهر شود و بوق هشداری پخش میشود و بدین وسیله منشی متوجه میشود که دکتر مریض قبلی را ویزیت کرده و اعلام کرده که مریض بعدی را بفرستید بیاد.

این کارایی دستگاه معرفی شده سیب7 برای بیشتر مدیران و اشخاصی که به دستورات یا تقاضاهای خودشان از همکارشان مجبور به تماس گرفتن یا داد زدن میشوند مناسب میباشد.

چون میتوانند با فشار هر کدام از 4 دکمه هر دستوری را به همکار خود انتقال دهند، 

دستوراتی مثل آوردن پرونده، آوردن چای یا غذا، اعلام تعطیلی، احضار مدیر دفتر یا مسئول دفتر، احضار پرستار و مراقب، خاموش کردن دستگاه کارخانه، یا هر عملکردی که دوست دارند.

شما میتوانید ریموت را طبق توضیحاتی که در برگه راهنمای فارسی داده شده به دستگاه سیب هفت معرفی یا Learn کنید و سپس با فشار دادن هر کدام از دکمه های ریموت شماره آن کلید روی صفحه نمایش دیجیتالی نمایش داده میشود و با فشار دادن دکمه ریست Reset روی باکس گیرنده میتوانید عدد نمایش داده شده را پاک کنید تا دستگاه برای دستور بعدی یعنی فشار دکمه بعدی روی ریموت آماده شود. در اصل ریست برای این است که شما متوجه دستور مدیر یا همکار خود شده اید و آنرا انجام داده اید و میخواهید عدد نمایش داده شده از روی صفحه نمایش پاک شود تا شما را به اشتباه نیاندازد (بعدا به این تصور نیافتید که مدیر دوباره شما را احضار کرده)

این متن و عکس ها توسط مجموعه سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

QUANTOM 4001 four Way 4 Melody wireless digital caller and Security System

 

مشخصات زنگ اخبار چهار ملودی کوانتوم مدل 4001:

برق ورودی: 5 ولت DC

اندازه باکس مرکزی: 42*90*140 میلیمتر

اندازه ریموت کنترل: 15*34*65 میلیمتر

نوع بسته بندی: جعبه مقوایی

 

بسته بندی:

1 عدد جعبه گیرنده مرکزی با آنتن تلسکوپی

1 عدد مینی ریموت کنترل دزدگیری کوچک

1 عدد آداپتور برق 5 ولت

1 عدد برگه راهنمای استفاده به زبان فارسی

 

اطلاعات فروش سیب هفت

1-این کالا تولید داخل میباشد و ریموت کنترل این دستگاه یک ریموت دزدگیر میباشد که به دستگاه لرن شده است و ممکن است از ریموت های مختلفی استفاده شود، بنابراین ممکن است شکل و ظاهر ریموت یا آداپتور برق متفاوت تر از آنچه در تصویر میبینید باشد

2-حداکثر تا 4 ریموت کنترل میتوانید به این دستگاه تعریف یا لرن کنید، این برای زمانی است که بخواهید افراد بیشتری به دستگاه مرکزی درخواست بفرستند، لازم به ذکر است عکس العمل همه ریموت ها روی دستگاه مرکزی یکسان خواهد بود،

در صورتیکه نتوانستید ریموت یدکی (کد همسان با ریموت اصلی) پیدا کنید، میتوانید در مرحله خرید تقاضای ریموت کپی داشته باشید یا پس از خرید با ارسال دستگاه و ریموت به بخش پشتیبانی سیب هفت تقاضای "ریموت کپی" به تعداد مورد نیاز (حداکثر ظرفیت حافظه هر دستگاه= 4 ریموت) داشته باشید که مشمول هزینه (ارسال و برگشت + هزینه ریموت کپی) خواهد بود و در ضمن ریموت کپی از لحاظ ظاهری با ریموت اصلی تفاوت خواهد داشت.

33877
268,000 تومان
زنگ اخبار وایرلس QUANTOM مدل 4002B دارای لامپ و چراغ بیرونی با ریموت کنترل 4 دکمه و دارای صفحه نمایش دیجیتالی با قابلیت نمایش شماره دکمه فشار داده شده...

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر