زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

زنگ اخبار بیسیم 1 به 2 دارای یک شاستی و دو بخش زنگ

ثبت نظر یا پرسش
345,000 تومان
33924
اتمام موجودی
زنگ ديجيتال وایرلس با 1 شاستی و 2 زنگ باطریخور، با برد مفید حدود 20 متر (بدون مانع و امواج مزاحم، دید مستقیم)
پخش صدای زنگ بصورت همزمان از 2 گیرنده در دو جای مختلف از یک مکان
کاملا بیسیم و پرتابل بدون نیاز به سیم کشی و پریز برق (استفاده از باطری برای بخش دکمه و زنگ ها)
قابلیت انتخاب ملودی زنگ
قابلیت کم و زیاد کردن صدای زنگ
مناسب برای درب یا احضار کارمند و منشی

از دردسر های سیم کشی زنگ درخانه خودتان بیزارید؟
خانه یا شرکت شما 1 درب ورودی دارد ولی ممکن است شما در نقاط مختلف قرار داشته باشید و صدای زنگ را متوجه نشوید.
ورودی واحد شما یا شرکت شما زنگ درب ندارد؟
از زنگ قدیمی خانه تان خسته شده اید و میخواهید بدون مراجعه به سیم کش آنرا با زنگی دیجیتالی و جدید عوض کنید؟
میخواهید در مغازه تان زنگی داشته باشید تا در صورت بودن شما در بخشهای دیگر مشتریان یا فروشندگان شما را باخبر کنند؟
آیا می خواهید امکان زنگ و خبر کردن در مکانهایی بزرگ مثل خانه یا اداره یا انبار و غیره را با راحتترین روش ممکن برقرار کنید؟
بطور مثال اگر در اداره یا شرکتی مدیر یا کارمند هستید برای صدا زدن همکار بخش آبدارخانه (آبدارچی) ، بایگانی ، انبار و سایر بخشها یا باید از جای خود بلند شوید و به سراغ آنها بروید یا از اتاق خود اسم آنها را داد بزنید که هر دو روش نیازمند صرف انرژی فراوانی میباشد، یا اینکه شرکت یا اداره هزینه ای جهت سیم کشی و گوشی تلفن اختصاصی یا سانترال برای اتاق همکاران صرف کند که این روش هم به دلیل هزینه و همچنین احتمال استفاده از خطوط بصورت شخصی و اشغال بودن خطوط مقرون به صرفه نیست.
این مدل زنگ علاوه بر موارد ذکر شده در جاهایی کاربرد دارد که احتمال وجود شخص احضار شونده در 2 نقطه مختلف دور از هم میباشد
مثال:
مسئول انبار ممکن است جلوی بخش تحویل و ورودی انبار قرار داشته باشد یا احتمال آن وجود دارد که در انتهای انبار مشغول چیدمان و دسته بندی وسایل و موجودی انبار قرار داشته باشد.
حال اگر از زنگهای قدیمی که یک بخش زنگ داشتند استفاده کنید ممکن است در صورتیکه مسئول انبار در طرف دیگر باشد متوجه احضار مدیر یا مسئول یا ارباب رجوع نشود
ولی با زنگ معرفی شده سیب هفت این احتمال به کمترین حد ممکن میرسد، چون با فشار دادن شاستی، هر 2 بخش زنگ که در 2 جای مختلف انبار گذاشته اید بصورت همزمان به صدا در خواهند آمد.
در ضمن به دلیل استفاده از باطری قلمی برای بخش زنگ و پرتابل و قابل حمل بودن آنها شخص احضار شونده در صورت نیاز به جابجایی یا حرکت (مثلا بخواهد چند دقیقه به اتاق همکار برود) میتواند آنرا در جیب خود قرار داده (جیب بزرگ) یا در دست بگیرد و وقتی مدیر یا مسئول دکمه شاستی را فشار داد شخص احضار شونده هر کجا باشد متوجه احضار او خواهد شد، البته در صورتیکه در داخل محدوده برد دستگاه قرار داشته باشد.
زنگ اخبار تک شاسی + 2 مرکزی که با فشار دادن دکمه شاسی،هر 2 دستگاه مرکزی شروع به پخش موزیک زنگ (دینگ دانگ یا ملودی های انتخابی دیگر) می کنند تا همکار شما متوجه احضار شما بشود و به اتاقتان بیاید.
این دستگاه کارآمد معرفی شده سیب7 با استفاده از فرکانس راديويي اين امکان را فراهم ميسازد تا حتی از پشت دیوار و موانع يک ارتباط منحصر بفرد را با مرکز خود برقرار کنند.
همچنين این زنگ اخبار داراي 20 متر برُد مفيد میباشد (نوع و تعداد موانع و میزان امواج موجود در محیط روی برد این وسیله تاثیر خواهد گذاشت) که آزادي عمل بيشتري را براي شما فراهم ميسازد.
طراحي مدرن اين محصول نيز اين امکان را فراهم کرده تا بتوان آنرا در هر مکاني، مانند: خانه و آپارتمان و ویلا ها، مغازه و فروشگاه ها، دفاتر و شرکت و اداره و ارگان ها، هتل ها و پانسیون ها و حتي مطب ها و کلینیک ها و بيمارستان ها استفاده کرد.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
Wireless Digital Doorbell with 2 Receivers and 1 Remote Button

خصوصیات زنگ بیسیم دوقلو با 2 مرکزی و1 ریموت:
بی سیم و بدون نیاز به سیم کشی و کابل کشی
طراحي زيبا

مشخصات فني زنگ اخبار وایرلس 1 شاستی دو زنگ:
برد در حالت دید مستقیم همسطح بدون مانع و امواج مزاحم: 20 الی 40 متر برد مفید
برد در فضای داخلی با مانع: حدود 10 الی 20 متر (بستگی به تعداد و نوع موانع و امواج مزاحم موجود در محیط و تفاوت ارتفاع)

تعداد ریموت یا شاستی: 1 عدد
اندازه ریموت: حدود 20*45*80 میلیمتر
باطری مورد نیاز برای بخش شاستی: 1 عدد باطری 23A
میزان مصرف باطری شاستی: حدود 6 ماه تا یکسال با باطری آلکالاین تاریخ جدید در حالت استفاده معمولی (حدود 20 بار کلیک در هر روز)

تعداد بخش زنگ: 2 عدد
اندازه بخش زنگ: حدود 28*75*100 میلیمتر
باطری مورد نیاز برای بخش زنگ: 2 عدد باطری قلمی برای هر دستگاه زنگ
میزان مصرف باطری بخش زنگ: حدود 1 تا 3 ماه با باطری آلکالاین تاریخ تولید جدید در حالت استفاده معمولی (حدود 20 بار زنگ ملودی کوتاه با صدای متوسط در هر روز)

بسته بندی :
2 عدد باکس مرکزی باطریخور دارای ثابلیت انتخاب زنگ و تعیین سطح صدا
1 عدد شاستی یا ریموت با دکمه فشاری

اطلاعات فروش سیب هفت:
1-برای باز کردن شاسی ها جهت جای گذاری باتری باید با وسیله ای زبانه موجود در شکاف زیر ریموت را به ملایمت فشار دهید تا قاب بتواند باز شود و سپس باتری را بصورت صحیح (نوک تخت به سمت فنر و نوک برجسته به سمت پلت صاف) در جای خود قرار دهید و قبل از بستن درپوش ریموت را تست کنید اگر کار نکرد باتری را در جای خود بچرخانید یا کمی جابجا کنید تا اتصال برقرار شود.
2-شاستی ها و دستگاه را زیر باران یا نور مستقیم آفتاب نصب نکنید.
3-اگر برد دستگاه خیلی کم بود، دستگاه مرکزی یا شاستی را جابجا کنید و در جای دیگری از آن نقطه قرار دهید چون ممکن است برخی نقاط در یک محدود مرکز تجمع امواج مزاحم و به اصطلاح هات اسپات آنها باشد و وجود آنها باعث کاهش برد امواج دیگر گردد.
دقت کنید حتی حالت قرار گرفتن فرستنده و گیرنده در بهبود دریافت و ارسال امواج تاثیر می گذارد .
توصیه دیگر اینکه بهتر است دستگاه و شاسی ها را دور از تلفن های بیسیم یا مودم های وایرلس یا مراکز برق مثل کنتور برق یا سه راهی های شلوغ قرار دهید.
4-در صورتیکه بیشتر از یک بسته برای یک مکان میخواهید تهیه کنید این احتمال را در نظر داشته باشید که ممکن است با هم تداخل داشته باشند، هر چند تولید کننده اعلام کرده این کالا بصورت کدینگ هست و کدهای مختلف دارد ولی ما تا زمان بررسی کامل و نظرات و فیدبک مشتریان نمیتوانیم تضمینی در مورد عدم تداخل برای این دستگاه بدهیم.
5-تهیه باطری به عهده خریدار میباشد، ممکن است داخل بسته باطری برای شاستی وجود داشته باشد ولی به دلیل در انبار ماندن به احتمال زیاد انرژی آن تخلیه شده است، باطری های متناسب را میتوانید از سوپرمارکت های بزرگ یا فروشگاههای لوازم الکتریکی تهیه کنید، در صورت نیاز به تهیه یا تعویض باطری توصیه میکنیم موقع خرید به تاریخ تولید باطری توجه کنید، نو بودن باطری دلیل بر پر بودن آن نیست چون ممکن است آن باطری مدتها و سالها در مغازه یا انبار مانده باشد و انرژی آن تخلیه شده باشد.
6-شکل ظاهری ممکن است در برخی جزئیات با عکس ها تفاوت داشته باشد.

نظری یافت نشد