زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

زنگ بی سیم کوانتوم مدل 4002B چراغدار

ثبت نظر یا پرسش
2 سال ضمانت خدمات
1,230,000 تومان
33877
اتمام موجودی
زنگ اخبار وایرلس QUANTOM مدل 4002B 
با ریموت کنترل کوچک 4 دکمه
دارای صفحه نمایش دیجیتالی با قابلیت نمایش شماره دکمه فشار داده شده
و دارای لامپ حبابی چشمک زن
مشمول دو سال ضمانت خدمات
یعنی هر دکمه ای را که روی ریموت کنترل فشار دهید عدد مخصوص به آن دکمه روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده خواهد شد.
تفاوت اصلی این مدل با مدل قبلی (4001) در داشتن لامپ و چراغ بیرونی میباشد که باعث میشود پس از فشار دادن دکمه روی ریموت و همزمان با عکس العمل دستگاه مرکزی لامپ این دستگاه شروع به چشمک زدن کند (تا زمانی که یکی از دکمه های روی پنل دستگاه مرکزی را فشار دهید)
این آپشن و امکان در موارد و شرایط زیر بسیار کارآمد میباشد:
ناشنوایان
افرادی که صدای زنگ را نشنیده اند یا متوجه نشده اند
مواقعی که شخص احضار شونده در فاصله دورتری قرار دارد و فقط دید مستقیم به لامپ دارد و صدای زنگ به آنجا نمیرسد.
محیط پر سر و صدا و مکانهایی که صدای دستگاه مرکزی شنیده نمیشود ولی با نصب لامپ در ارتفاع یا بیرون ساختمان یا اتاق یا کابین و کانتینر از احضار موردنظر باخبر خواهید شد.
با این زنگ اخبار سیب هفت میتوانید هر کدام از اعداد یک تا چهار را به عملکرد یا دستوری اختصاص دهید و با فشار دادن دکمه مربوط به عملکرد موردنظرتان روی ریموت کنترل آن را به همکار یا طرف مقابل ارجاع دهید.
بطور مثال یک پزشک میتواند طبق هماهنگی قبلی با منشی خود یا نوشتن برچسب عملکردهای معادل هر عدد و چسباندن آن روی باکس گیرنده دستور اجرای آن را به منشی خود اعلام کند
مثلا 
عدد 1 : احضار منشی
عدد 2 : مریض بعدی
عدد 3 : چای
عدد 4 : دیگه کسی نفرستید
و دکتر با فشار دادن دکمه دوم روی ریموت کنترل باعث میشود عدد 2 روی صفحه سون سگمنتی باکس گیرنده ظاهر شود و بوق هشداری پخش میشود و لامپ شروع به چشمک زدن میکند و بدین وسیله منشی متوجه میشود که دکتر مریض قبلی را ویزیت کرده و اعلام کرده که مریض بعدی را بفرستید داخل.
این کارایی دستگاه معرفی شده سیب7 برای بیشتر مدیران و اشخاصی که به دستورات یا تقاضاهای خودشان از همکارشان مجبور به تماس گرفتن یا داد زدن میشوند مناسب میباشد.
چون میتوانند با فشار هر کدام از 4 دکمه هر دستوری را به همکار خود انتقال دهند، 
دستوراتی مثل آوردن پرونده، آوردن چای یا غذا، اعلام تعطیلی، احضار مدیر دفتر یا مسئول دفتر، احضار پرستار و مراقب، خاموش کردن دستگاه کارخانه، یا هر عملکردی که دوست دارند.
امتیاز این مدل داشتن لامپ بیرونی است که باعث میشود شخص احضار شونده حتی اگر در فاصله دورتری از دستگاه مرکزی باشد با دیدن چشمک زدن لامپ متوجه احضار شدن خود بشود.
شما میتوانید ریموت را طبق توضیحاتی که در برگه راهنمای فارسی داده شده به دستگاه زنگ بیسیم ناشنوایان مدل 4002بی معرفی یا Learn کنید و سپس با فشار دادن هر کدام از دکمه های ریموت شماره آن کلید روی صفحه نمایش دیجیتالی نمایش داده میشود و با فشار دادن دکمه ریست Reset روی باکس گیرنده میتوانید عدد نمایش داده شده را پاک کنید تا دستگاه برای دستور بعدی یعنی فشار دکمه بعدی روی ریموت آماده شود. در اصل ریست برای این است که شما متوجه دستور مدیر یا همکار خود شده اید و آنرا انجام داده اید و میخواهید عدد نمایش داده شده از روی صفحه نمایش پاک شود تا شما را به اشتباه نیاندازد (بعدا به این تصور نیافتید که مدیر دوباره شما را احضار کرده)
این متن و عکس ها توسط مجموعه سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
QUANTOM 4002B Four Way Wireless Digital Caller with Flash Light
 
مشخصات زنگ اخبار کوانتوم چراغدار مدل 4002 بی:
برق ورودی: 12 ولت 1 امپر DC
برد: حدود 50 متر در فضای باز و دید مستقیم (تعداد و نوع موانع و امواج مزاحم در میزان برد تاثیر می گذارد)
اندازه باکس مرکزی: حدود 42*90*140 میلیمتر
اندازه ریموت کنترل: حدود 14*32*61 میلیمتر (بستگی به مدل انتخابی)
نوع بسته بندی: جعبه مقوایی
 
بسته بندی:
1 عدد جعبه گیرنده مرکزی با آنتن تلسکوپی
1 عدد ریموت کنترل دزدگیری
1 عدد آداپتور برق 12 ولت
1 عدد برگه راهنمای استفاده به زبان فارسی
1 عدد برگه ضمانت خدمات
 
اطلاعات فروش سیب هفت:
1-این کالا تولید داخل میباشد و ریموت کنترل این دستگاه یک ریموت دزدگیر میباشد که به دستگاه لرن شده است و از ریموت های مختلفی استفاده میشود، بنابراین ممکن است شکل و ظاهر ریموت یا آداپتور برق متفاوت تر از آنچه در تصویر میبینید باشد.
2-حداکثر تا 4 ریموت کنترل میتوانید به این دستگاه تعریف یا لرن کنید، این برای زمانی است که بخواهید افراد بیشتری به دستگاه مرکزی درخواست بفرستند، لازم به ذکر است عکس العمل همه ریموت ها روی دستگاه مرکزی یکسان خواهد بود،
در صورتیکه نتوانستید ریموت یدکی (کد همسان با ریموت اصلی) پیدا کنید، میتوانید در مرحله خرید تقاضای ریموت کپی داشته باشید یا پس از خرید با ارسال دستگاه و ریموت به بخش پشتیبانی سیب هفت تقاضای "ریموت کپی" به تعداد مورد نیاز (حداکثر ظرفیت حافظه هر دستگاه 4 ریموت) داشته باشید که مشمول هزینه (ارسال و برگشت + هزینه ریموت کپی) خواهد بود و در ضمن ریموت کپی احتمالا از لحاظ ظاهری با ریموت اصلی تفاوت خواهد داشت.
3-دو دکمه بالایی ریموت را بصورت همزمان به مدت بیشتر از 5 ثانیه نگه ندارید، چون ممکن است با اینکار حافظه ریموت خالی شود.
4-دکمه Learn را بیشتر از 5 ثانیه نگه ندارید، در اینصورت حافظه دستگاه خالی خواهد شد، البته میتوانید طبق دستورات برگه راهنما ریموت را دوباره به دستگاه لرن یا تعریف کنید.
5-برد ریموت معمولی که در بسته همراه دستگاه ارائه میگردد در شرایط همسطح بدون امواج مزاحم، حدود 30 متر در حالت دید مستقیم (بدون مانع) و حدود 15 متر در حالت وجود موانع (دیوار و ..) میباشد.
و برد ریموت آنتن دار (آپشنال) در شرایط همسطح بدون امواج مزاحم، حدود 50 متر در حالت دید مستقیم (بدون مانع) و حدود 25 متر در حالت وجود موانع (دیوار و ..) میباشد.
توضیح: در حالت پیش فرض دستگاه با ریموت معمولی (مشابه عکس دوم، ریموت کنترلی که بدون آنتن میباشد) ارسال خواهد شد، 
در صورت انتخاب آپشن دوم (جایگزینی ریموت..) به جای ریموت معمولی، ریموت آنتن دار برد بلند به همراه دستگاه برای شما ارسال خواهیم نمود، 
و در صورت انتخاب اپشن سوم (ریموت برد بلند .. یدکی) علاوه بر ریموت معمولی 1 عدد ریموت برد بلند آنتن دار نیز همراه دستگاه ارسال خواهد شد (یعنی 2 ریموت در بسته بندی خواهد بود، 1 معمولی + 1 آنتن دار).
6-برای فعال نمودن ضمانت باید عدد شماره سریال پشت دستگاه را به شماره ذکر شده روی کارت گارانتی پیامک کنید، البته پیامک تاییدیه ای پاسخ داده نخواهد شد (فقط در سیستم شرکت تولید کننده ثبت میشود).
 
شرایط ضمانت:
1-پیش از هرگونه استفاده از دستگاه، برگه راهنما را کاملا و به دقت مطالعه کنید، خطای کاربری و ایرادهای ناشی از رعایت نکردن نکات مربوط به استفاده از دستگاه مشمول ضمانتنامه نمیشود.
2-عیوب ظاهری و فنی که در اثر ضربه، آب و رطوبت، آتش و حرارت، نوسانات برق، مواد شیمیایی و تعمیراتی که توسط افراد غیرمجاز بوجود آمده باشد شامل ضمانت نخواهد بود.
3-این ضمانت فقط شامل دستگاه میباشد و ریموت یا سایر تجهیزات و قطعات جانبی یا لوازم مصرفی مشمول این ضمانت نخواهد بود.
4-ارسال دستگاه جهت انجام خدمات و هزینه های ارسال و برگشت دستگاه به عهده خریدار میباشد.
5-انجام خدمات ضمانت زمانبر خواهد بود و بستگی به آسیب وارد شده و قطعه یا قطعات تعویضی یا تعمیری ممکن است 1 تا 4 هفته زمان آن طول بکشید.
6-سازنده هیچگونه مسئولیتی در قبال لوازم و محل حفاظت ندارد.
7-در صورت عدم تطبیق تاریخ خرید با کارکرد واقعی دستگاه، ضمانت محصول لغو میگردد.

نظری یافت نشد