زمان ارسال سفارشات: شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

دستگاه احضار گارسون و خدمتکار بیسیم مدل 99اس

550,000 تومان
32619
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

دستگاه پیجینگ خدمتکار و گارسون مدل 99 اس بصورت وایرلس و بیسیم برای آگاه کردن خدمه از درخواست مشتری یا ارباب رجوع.

یکی از مشکلات اصلی مراکز پرتردد و شلوغ عدم اطلاع خدمه و کارکنان از صدا کردن و تقاضای احضار مشتریان میباشد و هر چه زمان رجوع کارمندان به ارباب رجوع ها یا مشتریان طولانی تر باشد نارضایتی بیشتر خواهد شد و همین دلیل به تنهایی می تواند باعث خارج شدن آن مشتری از لیست مشتریان دائمی شما شود.

(مثلا در مورد رستوران و در خوشبینانه ترین حالت درصورتیکه مشتری تمایل به سفارش غذای دیگری داشته باشد با تعلل رجوع گارسون ممکن است بی خیال سفارش دادن غذای اضافی دیگری بشود و این یعنی سود کمتر در عین نارضایتی بیشتر)

برای جبران این امر و باخبر شدن شما از تقاضای رسیدگی می توانید از دستگاه معرفی شده سیب هفت استفاده کنید تا در کمتر از 1 ثانیه بدون آنکه صدای بلند مشتری یا حرکات پانتومیم او برای جلب توجه گارسون یا خدمتکاربقیه مشتریان یا حضار را اذیت کند به راحتی شماره شاسی فشار داده شده بر روی این صفحه نمایش نشان داده شده و پرسنل شما در اسرع وقت جوابگوی سوالات و تقاضاهای مشتریان خواهند بود.

این دستگاه گیرنده شاستی های احظار گارسون دارای صفحه نمایش LED فوق روشن با بدنه 24 سانتیمتری میباشد که امتیازات دیگر آنرا در ادامه ذکر می کنیم:

با قابلیت تعریف 99 کلید فرستنده (شاستی) در حافظه داخلی

قابلیت تعریف نام برای 20 کلید مختلف

با برد 50 متر گیرندگی در فضای بدون مانع داخلی البته فرکانس این دستگاه رادیویی بوده و از پشت موانع و دیوارها هم قابل دریافت است ولی توجه کنید که تعداد و نوع موانع و پارازیت موجود در محیط در برد این دستگاه تاثیر خواهد گذاشت.

قابلیت نمایش شماره شاستی با 1 الی 20 ثانیه مکث

توانایی نوبت دهی و اولویت بندی به شماره های نمایش داده شده براساس زمان فشار دادن دکمه احضار 

قابل استفاده در رستوران های جدید یا سنتی-غذاخوری ها-ساندویچی ها و فست فودی ها،هتل ها ، بیمارستان ها، کلینیک ها و مراکز سلامتی و زیبایی و ماساژدرمانی، آب درمانی یا اسپا، کافی شاپ ها ، کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهی و سایر مراکزی که معطل نشدن و رضایت  و حفظ و از دست ندادن کاربران و مشتریان برای آنها اهمیت بالایی دارد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

 

توجه : این دستگاه فقط یک تابلوی گیرنده میباشد و شاستی های آن بصورت جداگانه و در انواع مختلف در سایت سیب هفت ارائه میشود.

برای تهیه شاسی و کلید یا دکمه احضار شما میتوانید از طریق جدول کالاهای مشابه در صفحه این کالا یا از طریق جستجوی کلمه "شاستی احظار" در کادر جستجوی سایت سیب هفت آنها را مشاهده و انتخاب و به تعداد مورد نظر به همراه دستگاه سفارش دهید.

Y-99S-315 wireless calling and Paging system board

 

مشخصات دستگاه احضار پرستار و گارسن وایرلس و بیسیم مدل وای99اس/315 :

ظرفیت ساپورت شاستی : 99 عدد

ولتاژ ورودی : 12 الی 18 ولت DC

جریان مصرفی : کمتر از 20 میلی آمپر

فرکانس کاری : 315 مگاهرتز

برد دستگاه : 50 متر (بستگی به تعداد و نوع موانع و امواج مزاحم محیط)

اندازه دستگاه : 23*160*248 میلیمتر

 

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر