زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

دستگاه احضار وایرلس ویبروکال

200,000 تومان
33951
موجود
+

دستگاه احضار ویبروکال بیسیم مستر به فرعی، ویبره دار لرزشی در اندازه قوطی کبریت، با قابلیت ست کردن چندین دستگاه روی دکمه های یک ریموت، مناسب احضار چندین نفر توسط یک نفر بصورت جداگانه و اختیاری (مثلا چند کارمند توسط رئیس)

توجه:

1-مصرف باطری این دستگاه خیلی بالاست (یک عدد باطری نیم قلمی پرانرژی را حتی در صورتی که از دستگاه استفاده نکنید، در حدود 1 الی 2 روز کاری خالی میکنه)، برای راه حل میتوانید 2 یا چند باطری نیم قلمی شارژی به همراه یک شارژر باطری نیم قلمی تهیه کنید و هر موقع انرژی باطری تمام شد با باطری شارژ شده بعدی جایگزین کنید.

2-قیمت اعلام شده فقط برای دستگاه ویبره میباشد، برای انتخاب ریموت کنترل به لینک ریموت کنترل رادیویی یا به بالای این متن بخش "کالاهای مشابه" مراجعه کنید.

دستگاه لرزشی بیسیم اصلی به فرعی با قابلیت لرن و تعریف گیرنده (ویبره) باطری خور تا 18 عدد برروی یک ریموت کنترل
مناسب احضار کارمندان توسط رییس
یا باخبر کردن همکاران یا نگهبانی و ...
قابلیت ارتقا گیرنده (از 1 تا 18 عدد)
قابلیت تعریف چندین ریموت مختلف روی هر گیرنده (عکس العمل یکسان)
کمترین تداخل و امکان افزایش تعداد ست یا مجموعه ها در یک محیط
قابلیت استفاده چندین مجموعه در یک مکان: مثلا 4 دستگاه ویبره با یک ریموت 4 دکمه + 18 دستگاه با یک ریموت 18 دکمه + ...
قابلیت ست کردن انواع ریموت کنترل بستگی به مسافت مورد نیاز (فرکانس 315 مگاهرتز)
ریموتهای سازگار در قدرت های مختلف: برد کوتاه، برد متوسط و برد نیمه بلند و برد بالا
قابلیت تغییر ترتیب گیرنده ها روی ریموت (تغییر لرنینگ)
وایرلس و بدون نیاز به سیم کشی با قابلیت حمل و جابجایی در هر زمان
کارکرد دستگاه گیرنده ویبره با یک عدد باطری نیم قلمی
اندازه کوچک گیرنده (ویبراتور): 15*36*58 میلیمتر
مناسب برای رئیس و مدیر، کارمند، اداره جات، ارگان، شرکت، دفتر کار، انبار، بایگانی، نگهبانی، مغازه و فروشگاه های بزرگ زنجیره ای و پاساژها و مراکز خرید، منزل و خانه، کارخانه، کارگاه، تولیدی، هتل، پانسیون، بیمارستان و کلینیک و هر جای دیگری که نیاز به احضار چند نفر توسط یک نفر بدون داد زدن و ایجاد سر و صدا و زنگ زدن و ...میباشد.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
VIBROCALL Optional Wireless Vibrator Calling System

توضیحات اولیه ویبروکال:
شما میتوانید به تعداد مورد نیاز از یک تا 18 عدد دستگاه گیرنده (ویبره) به همراه یک یا چند عدد ریموت کنترل (بستگی به تعداد اشخاص احضار کننده) درخواست دهید.
سپس هر کدام از گیرنده ها را میتوانید نزد شخصی که میخواهید احضارش کنید قرار دهید
با فشار دادن دکمه مربوط به آن گیرنده روی ریموت کنترل فقط آن گیرنده آشروع به لرزش و ویبره زدن خواهد نمود.
مثال
گیرنده اول را نزد آبدارچی
گیرنده دوم را نزد نگهبانی
گیرنده سوم را نزد معاون
و گیرنده چهارم را نزد منشی گذاشته اید.
اکنون با فشار دادن دکمه سوم (3) روی ریموت کنترل، گیرنده ای که نزد معاون هست شروع به لرزش و ویبره نموده و او از احضار شما باخبر خواهد شد.

روش لرن و تعریف دکمه ریموت روی گیرنده:
روی بورد و مدار داخل گیرنده دکمه سفید لرن (وسط مدار، بالای بخش جا باطری) قرار دارد
این دکمه را به مدت 2 ثانیه به آرامی فشار داده، نگهداشته و سپس رها کنید.
ریموت را نزدیک دستگاه بگیرید
دکمه مورد نظر روی ریموت (مثلا دکمه 3) را فشار دهید.
در صورتیکه دستگاه کد ریموت موردنظر را با موفقیت دریافت کند چراغ قرمز کنار دکمه یکبار روشن و پس از 1 ثانیه دوباره خاموش خواهد شد.
یعنی دکمه موردنظر ریموت به لیست ریموت های مورد پذیرش گیرنده اضافه شد.

توجه: اگر این دکمه را فشار داده و ثابت نگهدارید چراغ پس از 10 ثانیه خاموش خواهد شد و دستگاه ریست و کلیه ریموت های تعریف شده از حافظه دستگاه پاک خواهد شد.

گیرنده باطریخور:
باید باطری نیم قلمی تهیه کرده و پس از برداشتن قاب رویی گیرنده، آنرا در جای باطری گیرنده قرار دهید .
امتیاز باطریخور بودن گیرنده این هست که به راحتی میتواند جابجا شود و در جیب یا دست حمل شده و دارنده آن هر کجا (در محدوده برد ریموت) باشد از احضار رئیس خود باخبر خواهد شد، ولی هر چند وقت یکبار (بستگی به تعداد استفاده) نیاز به تعویض باطری پس از خالی شدن آن خواهد داشت.

برد ریموت کنترل:
برد ریموت کنترل بستگی به نوع انتخابی دارد
-ریموت های برد کوتاه:(4 ریموت کوچک در سمت چپ ردیف بالا در عکس اول)
برای فضای داخلی مناسب میباشند
و بستگی به موانع و امواج محیط حدود 20 الی 30 متر برد دارند.
-ریموت های برد متوسط (6 ریموت در سمت چپ ردیف پایین + 3 ریموت متوسط ردیف بالا سمت چپ عکس اول)
برای فضای داخلی و بیرونی (خارجی) مناسب میباشد.
و بستگی به موانع و امواج محیط حدود 50 الی 100 متر برد دارند.
-ریموت های برد نیمه بلند (3 ریموت با پنل آبی رنگ در سمت راست ردیف بالای عکس اول+ریموت 18 دکمه ردیف پایین)
برای فضای داخلی و بیرونی (خارجی) مناسب میباشد.
و بستگی به موانع و امواج محیط حدود 120 الی 200 متر برد دارند.
-ریموت های برد بالا (6 ریموت مستطیلی بلند در سمت راست ردیف پایین عکس اول، غیر از ریموت 18 دکمه)
برای فضای داخلی و بیرونی (خارجی) مناسب میباشد.
و بستگی به موانع و امواج محیط حدود 200 الی 1000 متر (یک کیلومتر) برد دارند.

نکته:
1-حداکثر عدد و برد اعلام شده برای فضای بدون مانع، دید مستقیم، بدون امواج مزاحم میباشد.
2-تعداد و نوع موانع و امواج مشابه همگروه موجود در محیط، میزان انرژی باطری ریموت یا گیرنده، دمای محیط و تفاوت سطح و ارتفاع بین ریموت و گیرنده در برد ریموت موثر میباشد.

قدرت و میزان ویبره گیرنده ها:
ویبره و لرزش این دستگاه معرفی شده سیب هفت، تقریبا خوب و محسوس میباشد.
ولی اگر در داخل کیف یا جیب شلوار یا مانتو یا داخل کمد یا کشو میز قرار دهید ممکن است متوجه لرزش آن نشوید.
بهترین حالت برای حمل قرار دادن در جیب پیراهن یا در دست گرفتن آن میباشد.
ولی زمانی که در جای خود نشسته اید، اگر گیرنده را بصورت ایستاده روی میز یا هر سطح صاف بدون شیب بگذارید موقع لرزیدن حرکت کرده و تا زمان پایان ویبره آهسته حرکت خواهد کرد، و اگر به صورت خوابیده روی میز بگذارید اگر محیط ساکت باشد متوجه صدای لرزش آن از فاصله دو متری خواهید شد ضمن آن که از جای خود کمی حرکت خواهد کرد.
راه حل یکی از مشتریان سیب هفت: برای مواقعی که از اتاق خود بیرون میروید و تمایل دارید از احضار رئیس خود باخبر شوید، یا دستگاه ویبره را همراه خود ببرید، یا روی میز آنرا بصورت ایستاده بگذارید و محل آنرا علامت بزنید (با ماژیک روی میز یک محل دائمی برای آن علامتگذاری کنید) در صورتیکه پس از بازگشت به اتاق متوجه جابجایی دستگاه شده اید پس زمانی که نبوده اید دستگاه ویبره و لرزش داشته است (رئیس یا مدیر شما را احضار کرده)

ارتقا تعداد ریموت کنترل:
میتوانید ریموت های بیشتری درخواست دهید مثلا 2 ریموت کنترل (مثلا برای زمانیکه بخواهید از 2 نقطه مختلف یک اتاق بزرگ، همکار یا کارمند خود را احضار کنید و برای پیدا کردن یا برداشتن ریموت متحمل زحمت نشوید)
ولی در نظر داشته باشید که عکس العمل ریموتها روی گیرنده ها یکسان خواهد بود، مثلا اگر روی هر کدام از 2 یا 3 ریموتی که دارید، دکمه پنجم (5) را فشار دهید، گیرنده پنجم ویبره خواهد زد، ولی شخص احضار شونده متوجه اینکه با کدام یک از ریموتها درخواست احضار زده شده را نخواهد شد.

اطلاعات فروش سیب هفت:
1-متاسفانه با این که این کالا دستگاه کارآمدی است ولی بورد و مدار یا قطعات آن مصرف باتری خیلی بالایی دارد، بطوریکه در عرض 1 الی 2 روز بیکاری و عدم استفاده، انرژی باطری را مصرف میکند.

2-انتخاب تعداد و نوع گیرنده (زنگ) از طریق آپشن های موجود در این صفحه امکانپذیر میباشد ولی شکل و ظاهر بخش ریموت در کالای دریافتی ممکن است با عکسها تفاوت داشته باشد ولی کارآیی و مشخصات فنی همان است که در توضیحات اعلام شده است.
3-ریموت و دستگاههای ویبره پس از واریز مبلغ به تعداد درخواستی ست (لرن) و ارسال خواهد شد، توصیه میشود در صورتیکه میخواهید دستگاه را برای برد یا میزان ویبره تست کنید ابتدا ریموت موردنظرتان را با یک دستگاه ویبره خرید کنید و پس از تست و بررسی در صورت رضایت تعداد موردنظر دستگاه گیرنده را درخواست دهید، ست کردن بقیه دستگاه های ویبره روی بقیه دکمه های ریموت را طبق آموزشی که در بالا نوشته ایم انجام دهید که مرحله زیاد سختی نیست.
4-اگر باطری در انبار موجود باشد داخل دستگاه ها و ریموت ها باطری قرار داده و ارسال می کنیم ولی تعهدی بابت تامین باطری نداریم یعنی در کل مثل بقیه فروشگاههای داخلی و خارجی باطری به عهده ما نیست و در صورت عدم وجود باطری ، خریدار باید از سوپرمارکت ها یا فروشگاههای لوازم الکتریکی آنرا تهیه کند، در صورت نیاز به تهیه یا تعویض باطری توصیه میکنیم موقع خرید به تاریخ تولید باطری توجه کنید، نو بودن باطری دلیل بر پر بودن آن نیست چون ممکن است آن باطری مدتها و سالها در مغازه یا انبار مانده باشد و انرژی آن تخلیه شده باشد.
لازم به ذکر است گیرنده ها از یک عدد باطری نیم قلمی استفاده میکنند،
ریموت های برد کوتاه اصولا داخل خودشون باطری تست دارند که از نوع سکه ای یا ساعتی و... هست،
ریموتهای برد متوسط و برد نیمه بلند اصولا از باطری نیم قلمی
و ریموت های برد بالا از باطری 9 ولت کتابی استفاده میکنند.
5-در قسمتی از مدار دستگاه پایه جامپر 3 پین (3 شاخه میله ای) قرار دارد که اگر جامپر داشته باشید میتوانید با وصل کردن 2 تا پایه سمت راست به همدیگر (اگر رو به مدار نگاه کنید و بخش ویبراتور سمت راست مدار قرار داشته باشد) دستگاه را با قابلیت عکس العمل تعداد ویبره نسبت به شماره دکمه تعیین کنید، مثلا اگر دکمه شماره 4 را روی ریموت فشار دهید دستگاه ویبره 4 بار پشت سر هم ویبره خواهد زد (ویبره بصورت مشهود و واضح با وقفه نیم ثانیه ای قطع و وصل خواهد شد)، این عملکرد کاربرد زیادی ندارد و فقط برای حالت یک ریموت + یک گیرنده کاربرد دارد چون اگر جامپر وصل باشد موقع لرن کردن ریموت کل دکمه های آن ریموت با هم لرن و تعریف خواهد شد. بنابراین در صورتیکه استفاده شما مواردی که قبلا گفته ایم میباشد یعنی یک نفر با 1 ریموت بخواهد چندین نفر را احضار یا باخبر کند بنابراین به وصل کردن جامپر نیازی نیست. ولی در غیر اینصورت و در صورتی که نیاز به این کارآیی که در این بند گفته ایم دارید با کارشناسان سیب هفت جهت راهنمایی کامل این بخش تماس بگیرید.
6-اگر تمایل به داشتن این دستگاه با امکان زنگ و آلارم دارید و اگر به الکترونیک وارد هستید یا الکترونیک کار و تعمیرکار مجرب سراغ دارید میتوانید بخش ویبراتور این دستگاه را با یک بیزر صدا (با ولتاژ یکسان با ویبره) جایگزین کنید تا به جای ویبره آلارم و زنگ بزند این کار علاوه بر تخصص نیاز به حوصله و دقت دارد.
7-اگر ریموت کنترل درب یا پارکینگ با فرکانس 315 دارید میتوانید آنرا به این دستگاه ست کنید.