زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

شارژر باطری پیشرفته 12 ولت 3.5 آمپر Modernum

1,070,000 تومان
34245
موجود
+
شارژر باطری 3.5 آمپری برند مدرنوم (Modernum) مخصوص باطریهای 12 ولتی.
شارژر باتری خودرو، مدل سوئیچینگ هوشمند 3500 میلی آمپری 12 ولتی کاملا اتوماتیک مناسب برای باتری‌های 12 ولت با محدوده حجم 20 الی 75 آمپر.
دارای نمایشگر LED با توانایی‌های مختلف برای مطلع کردن شما نسبت به شرایط باتری و شارژر.
این شارژر سبک و کارآمد که به راحتی قابل حمل است به خودی خود اطمینان حاصل میکند که باتری شما بیش از حد شارژ نشود و همچنین دارای سنسورهای حساس به افزایش بیش از حد دما بوده که در صورت مواجه شدن با چنین شرایطی با کنترل ولتاژ/آمپر جلوی آسیب رسیدن به باتری را میگیرد.
این شارژر هوشمند معرفی شده توسط سیب‌هفت بدون جرقه است و چنانچه انبرهایش اشتباه وصل شده باشند یا اتصال کوتاه هنگام شارژ بوجود آمده باشد از طریق پنل شما را مطلع می‌کند.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایند، زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
Modernum 3.5A 12V Automatic 3500V Smart Battery Charger
 
قابلیت‌های نمایشگر:
نمایش روشن بودن دستگاه
نمایش اتصال اشتباه انبرهای شارژر به باتری
 
مشخصات فیزیکی:
برق ورودی: 200 الی 240 ولت
وزن حدود 700 گرم
ابعاد حدودی 40*90*170 میلی‌متر
 
چکیده قابلیت‌ها:
دارای سیستم هوشمند جهت جلوگیری از آسیب به باتری با کنترل آمپر/ولتاژ
با سیستم قطع اتوماتیک شارژ هنگام پر شدن باتری
دارای پنل چراغدار LED
کوچک و سبک
 
اطلاعات فروش سیب هفت:
روش استفاده و نکات و توصیه های سیب هفت: 
1-انبرک ها را به طور صحیح به پین های باطری وصل کنید، اکیدا توصیه میشود که حتما از اتصال صحیح کابل ها به باطری مطمئن شوید (انبر قرمز به پین مثبت باطری و انبر مشکی به پین منفی باطری)، هر چند این دستگاه سنسور محافظ اتصال اشتباه یا اتصال کوتاه دارد ولی احتیاط باعث کاهش احتمال آسیب رسیدن به دستگاه و باطری و افزایش طول عمر دستگاه و باطری شما خواهد شد. 
2-انبرها را جدا از هم بگذارید (انبرها به هم نچسبیده باشند، در اینصورت ممکن است برق خروجی به داخل دستگاه برگردد و باعث آسیب رسیدن به آن شود) سپس دستگاه را به برق وصل کنید.
3-برای باطری خراب یا کاملا خالی این شارژر را استفاده نکنید.
4-شارژرهای سوییچینگ نیاز به وجود انرژی با حداقل مقدار استاندارد بر روی باطری دارند تا شروع به شارژ باطری کنند، برای باطری های 12 ولت حداقل 10 ولت انرژی باید داشته باشد تا شارژر استارت به شارژ کند.
اگر باطری موردنظر شما زمان طولانی (حدود 6 ماه یا بیشتر) استفاده نشده باشد یا قدیمی بوده و از تاریخ تولید آن زمان زیادی گذشته باشد (حدود 3 سال یا بیشتر)، پس احتمال از کار افتادن و غیرفعال شدن سلولهای آن زیاد است که نتیجه آن کاهش ولتاژ باطری به زیر ولتاژ استاندارد خواهد بود
برای این موضوع میتوانید ولتاژ باطری را توسط ماشین یا باطریساز (شارژ با شارژر ترانسی) به حداقل ولتاژ 10 ولت یا بالاتر برسانید تا دفعات بعدی توسط این شارژر هوشمند شارژ کنید (مشروط به آنکه سلولهای باطری کاملا از کار نیافتاده باشند و تخلیه انرژی نداشته باشند) .
5-این شارژر را نباید بصورت دائم و همیشگی به باطری وصل نمود، و زمان وصل دائم (بدون قطعی) آن بیشتر از 24 ساعت نباشد.
6-این شارژر باتری سوییچینگ است و بصورت هوشمند آمپر خروجی را بر اساس کشش و کیفیت سلولهای باتری افزایش یا کاهش میدهد و موقع پر شدن باطری آمپر خروجی را به حداقل میرساند
یعنی مثل شارژرهای ترانسی نیست، شارژر باتری ترانسی از اول تا آخر پروسه شارژ همان خروجی را دارد و تغییر نمی دهد (مثلا مدل 10 آمپر از اول تا آخر 10 آمپر خروجی به سمت باتری میدهد) که این قضیه به مرور زمان باعث آسیب و کاهش طول عمر سلولهای باتری و تغییر شکل و دفرمه شدن یا حتی نشتی آن میشود.
7-توصیه میشود این دستگاه باید به طور مستقل به باطری وصل باشد یعنی هنگام شارژ باطری هیچ دستگاه دیگری به باطری وصل نباشد، بنابراین اگر میخواهید باطری روی ماشین را شارژ کنید ابتدا باید کابل های ماشین را از باطری باز کرده و جدا کنید و سپس انبرک های شارژر را به پین های باطری وصل کنید.
8-ابتدا از اتصال صحیح کابل ها به باطری مطمئن شده و سپس دستگاه را به برق بزنید (انبر قرمز به پین مثبت باطری و انبر مشکی به پین منفی باطری)