زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: پست، تیپاکس و ترمینال : 1 الی 2 روز کاری  پس از پرداخت

شارژر باطری هوشمند اتوماتیک ایرانی در انواع مختلف

ثبت نظر یا پرسش
مشمول یکسال ضمانت خدمات
540,000 تومان
33997
موجود
+
دستگاه شارژر باتری هوشمند خانگی، ساخت ایران مشمول یکسال ضمانت خدمات، مخصوص باتری های 12 یا 24 ولتی (بستگی به مدل انتخابی) بوسیله برق شهری 220ولت با خروجی 10 یا 15 یا 20 یا 30 آمپر (بستگی به مدل انتخابی) و با قابلیت قطع یا کاهش جریان خروجی بصورت اتوماتیک هنگام پر شدن باطری.
حفاظت شده در برابر اتصال کوتاه موقت و اضافه بار (آورشارژ)
ضریب ریپل ولتاژ خروجی کمتر از نیم ولت
ایزوله و تثبیت ولتاژ ورودی برق شهر
افزایش طول عمر سلولهای باطری
ساخته شده از قطعات و لوازم درجه یک با پایداری و دوام بالا
شارژ سریع و ایمن
دارای کابل انبری اتصال به باطری
مشمول یکسال ضمانت خدمات منوط به رعایت شرایط اعلام شده

با این اسمارت شارژر سوئیچینگ معرفی شده سیب هفت شما می توانید انواع باطری های ماشین در آمپرها و نوعهای مختلف و گوناگون )باطری اسیدی ، باطری خشک ، باطری اتمی) را در منزل یا در تعمیرگاه و گاراژ خود یا هرجایی که به پریز برق دسترسی دارید شارژ کنید.
و حتی میتوانید این کار را بدون نیاز به باز کردن و در آوردن باطری اتوموبیل انجام دهید، فقط کافیست کلیپسی های سرباطری ماشین را از باطری باز کرده و جای آن انبرک های دستگاه شارژر معرفی شده سیب هفت را به طور صحیح به قطب های باطری ماشین وصل نمائید و سپس دستگاه شارژر را به پریز برق متصل کنید.
این شارژر باتری سوییچینگ بصورت اتوماتیک با شارژ هوشمند هنگام پر شدن باطری آمپر خروجی را کم می کند و بدین وسیله مانع از شارژ شدن بیش از حد (اورشارژOver Charge) و آسیب رسیدن و کم شدن عمر باطری میشود.

توضیح: برای انتخاب شارژر سازگار در نظر داشته باشید که معادل 10 الی 20 درصد حجم باطری را باید به شارژر اختصاص داد، مثلا برای باطری با حجم 50 آمپر باید شارژری در محدوده 5 الی 10 آمپر انتخاب کنید، شارژر با آمپر بیشتر و بالاتر از محدوده اعلام شده سرعت شارژ را بالاتر میبرد (زمان شارژ کوتاهتر) ولی باعث کاهش عمر سلولهای باطری بصورت تدریجی خواهد شد.
و هر چه آمپر از حد استاندارد اعلام شده بیشتر باشد آسیب به سلولهای باطری بیشتر خواهد بود و هر چه از میزان استاندارد کمتر باشد احتمال نیمه فعال شدن سلولهای باتری بیشتر خواهد شد، یعنی عمر باطری بستگی به میزان آمپر ورودی شارژ دارد.
اگر تعداد شارژ کمتری دارید (مثلا هفته ای یکبار) و برای شارژ شدن باطری عجله دارید یا میخواهید زمان کوتاهتری شارژ شود، میتوانید حداکثر تا 30 درصد حجم باطری را برای انتخاب شارژر در نظر بگیرید (مثلا شارژر 20 آمپر برای باطری 70 آمپری) البته در نظر داشته باشید این مقدار استاندارد نیست و توصیه نمیشود و احتمال آسیب به باطری وجود دارد.
این نکات از طرف سیب هفت برای افزایش اطلاعات خریدار در مورد انتخاب محدوده شارژر سازگار میباشد.

روش استفاده و نکات و توصیه های سیب هفت
1-انبرها را جدا از هم بگذارید (انبرها به هم نچسبیده باشند، در اینصورت ممکن است برق خروجی به داخل دستگاه برگردد و باعث آسیب رسیدن به آن شود) سپس دستگاه را به برق وصل کنید
2-انبرک ها را به طور صحیح به پین های باطری وصل کنید، اکیدا توصیه میشود که حتما از اتصال صحیح کابل ها به باطری مطمئن شوید (انبر قرمز به پین مثبت باطری و انبر مشکی به پین منفی باطری)، احتیاط باعث عدم آسیب رسیدن به دستگاه و باطری و افزایش طول عمر دستگاه و باطری شما خواهد شد. 
3-در مدل و سری موجود، هنگام شارژ چراغ پنل دستگاه به رنگ قرمز روشن خواهد شد، و وقتی شارژ کامل شد چراغ به رنگ سبز تغییر رنگ خواهد داد یعنی چراغ با نور سبز نشانگر این است که باطری شارژ شده است و خروجی شارژر بصورت اتوماتیک قطع شده است.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
Automatic Smart 12 or 24 Volt Car Battery Charger
 
خصوصیات و مشخصات شارژر باتری هوشمند برقی:
نظارت و مدیریت مراحل شارژ
دارای سیستم محافظت از آور شارژ
بدنه فلزی جهت خنک نگهداشتن قطعات بالا و مقاوم در مقابل حرارت داخلی
محدوده مجاز ولتاژ ورودی: از 180 الی 220 ولت AC
ولتاژ خروجی: برای شارژرهای 12 ولت حدود 13.4 الی 15 ولت و برای شارژرهای 24 ولت حدود 26 الی 28 ولت
جریان شارژ: در مدلهای 10A یا 15A یا 20A یا 30A (قابل انتخاب در سایت سیب هفت)
دمای کارکرد مجاز: 0 الی 40+ درجه سانتیگراد
دمای نگهداری دستگاه در حالت خاموش و عدم استفاده: 20- الی 70+ درجه سانتیگراد

اطلاعات فروش سیب هفت:
1-توجه: موقع اتصال انبرک ها به پین های باطری لطفا به منفی یا مثبت بودن آنها توجه کنید و سپس وصل کنید. در صورت اتصال معکوس ممکن است به دستگاه و حتی باطری شما آسیب برسد.
2-شکل و اندازه یا رنگ بدنه یا نوشته های روی دستگاه یا انبرها و ...در مدلها یا سری های مختلف ممکن است کمی متفاوتتر از آنچه در عکس ها مشاهده میکنید باشد ولی کارآیی همان است که توضیح داده شد.
3-مدل شارژر را بر اساس ولتاژ و حجم باطری یا باطریهایی که میخواهید شارژ کنید، انتخاب و خرید کنید.مثلا برای باطری 12 ولت نوع 24 ولت انتخاب نکنید یا بالعکس، یا همانطور که در بالا توضیح داده شد مثلا برای باطری 120 آمپری شارژر 10 آمپر انتخاب نکنید یا برای باطری 50 آمپری شارژر مدل 20 یا 30 آمپر انتخاب نکنید.
4-ضمانت خدمات منوط به رعایت شرایط میباشد و مواردی که با عدم رعایت آنها توسط کاربر شارژر آسیب میبیند دستگاه را از ضمانت خارج میکند، مواردی مثل وصل اتصال اشتباه انبرک ها، وصل کردن و چسباندن طولانی مدت انبرک ها به همدیگر، نوسان برق ورودی، ضربه یا شوک شدید، ورود رطوبت و نم به داخل شارژر، استفاده شارژر بر روی باطری با ولتاژ غیرمتعارف (مثلا وصل کردن شارژر 12 ولتی به باطری 24 ولت)، استفاده شارژر بر روی باطریهای که در محدوده آمپر سازگار با شارژر نیستند (مثلا شارژر 20 آمپر روی باطری 10 آمپری یا شارژر 10 آمپر روی باطری 200 آمپر)
5-دستگاه قبل از ارسال به مدت یک ربع الی نیم ساعت بر روی باطری تست شده و سپس ارسال خواهد شد.
6-توجه: توصیه میشود شارژر به طور مستقل به باطری وصل باشد یعنی هنگام شارژ باتری هیچ دستگاه دیگری به باطری وصل نباشد، بنابراین اگر میخواهید باطری روی ماشین را شارژ کنید ابتدا باید کابل های ماشین را از باطری باز کرده و جدا کنید و سپس انبرک های شارژر را به پین های باطری وصل کنید.
دلیل: شارژرها اصولا ولتاژی بالاتر از باطری تزریق میکنند (مثلا مدل 12 ولتی گاهی اوقات تا 15 ولت خروجی میدهد) و اگر موقع شارژ کابل ماشین (کابل سرباطری) هم به باطری وصل باشد این میزان ولتاژ علاوه بر باطری وارد سیم کشی خودرو نیز خواهد شد، اصولا این ولتاژ به اکثر قطعات یا لوازم ماشین که از برق ماشین استفاده می کنند آسیب نمیزند ولی برخی لوازم مثل پخش ماشین ها یا دزدگیر های متفرقه یا حساس یا ... ممکن است در طولانی مدت دچار صدمه و مشکل شوند.
اگر محدوده ولتاژ قابل قبول برای لوازم و قطعات ماشین را بررسی کرده اید و در محدوده سازگار با شارژر میباشد میتوانید بدون نگرانی و بدون باز کردن سرباطری انبرک های شارژر را به پین های باطری وصل کنید.
7-این شارژر باتری سوییچینگ است و بصورت هوشمند آمپر خروجی را بر اساس کشش باتری افزایش یا کاهش میدهد و موقع پر شدن باطری آمپر خروجی را به حداقل میرساند
یعنی مثل شارژرهای ترانسی نیست، شارژر باتری ترانسی از اول تا آخر پروسه شارژ همان خروجی را دارد و تغییر نمی دهد (مثلا مدل 10 آمپر از اول تا آخر 10 آمپر خروجی به سمت باتری میدهد) که این قضیه به مرور زمان باعث آسیب و کاهش طول عمر سلولهای باتری و تغییر شکل و دفرمه شدن یا حتی نشتی آن میشود.
8-این شارژر سوییچینگ نیاز به وجود انرژی با حداقل مقدار 9.5 ولت در باطری دارد تا شروع به شارژ باطری کند.
اگر باطری مورد نظر شما زمان طولانی (حدود 6 ماه یا بیشتر) استفاده نشده باشد یا قدیمی بوده و از تاریخ تولید آن زمان زیادی گذشته باشد (حدود 3 سال یا بیشتر)، پس احتمال از کار افتادن و غیرفعال شدن سلولهای آن زیاد است که نتیجه آن کاهش ولتاژ باطری به زیر 9.5 ولت خواهد بود.
برای این موضوع میتوانید ولتاژ باطری را توسط ماشین یا باطریساز (شارژ با شارژر ترانسی) به 9.5 ولت یا بالاتر برسانید تا دفعات بعدی توسط این شارژر هوشمند شارژ کنید (مشروط به آنکه سلولهای باطری کاملا از کار نیافتاده باشند و تخلیه انرژی نداشته باشند).

نظری یافت نشد