زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

دوربین دنده عقب AHD

470,000 تومان
34156
موجود
+
دوربین دنده عقب 1.3 مگاپیکسلی AHD
قابل نصب به دستگاه DVR جهت ضبط و ذخیره تصاویر بر روی حافظه دی وی آر
کیفیت تصویر خیلی بالاتر نسبت به مدلهای آنالوگ
ضد آب (IP67)
 
توجه: در صورتیکه دستگاه DVR در داخل ماشین دارید این مدل دوربین را تهیه کنید، زیرا این دوربین به تنهایی قابل اتصال به مانیتور یا تلویزیونهای خودرویی نیست.
 
دوربین دید عقب ماشین AHD جهت مشاهده فضای عقب ماشین سواری یا تریلی و ماشین آلات باری یا راهسازی در هنگام پارک کردن یا دنده عقب رفتن.
با استفاده از این دستگاه می توانید اتومبیل خود را براحتی پارک کرده یا از موانع اطراف باخبر شوید تا بهترین عملکرد را داشته باشید.
حتمآ تجربه بی خیال شدن از پارک کردن ماشین در یک جای نسبتآ کوچک را داشته اید، حال با این دوربین کنترل کاملی بر خودرو خود داشته و در زمان کم بهترین نتیجه را با دوربین پارک خواهید داشت با این گجت سیب هفت میزان نزدیکی مانع های عقب ماشین را روی مانیتور خواهید دید.
گاهی اوقات موانع بقدری کوچک هستند یا در جایی قرار گرفته اند که نه از پشت فرمان قابل رویت هستند و نه توسط سنسور پارک قابل ردیابی و شما فقط با دیدن می توانید آنها را تشخیص داده و دچار حادثه نشوید مثل کانال آب و چاله و میله های پارک ممنوع ...
دوربین های دید عقب به نظارت و عملکرد راحتتر شما در هنگام پارک کردن ماشینتان کمک می کنند تا از موانع و حتی اتفاقاتی که در پشت ماشین شما در جریان است بصورت زنده باخبر باشید.
اگر در هنگام پارک اتوموبیل دید عقب ندارید و همیشه به مشکل برمیخورید و حتی رادارهای پارک ماشین هم به دلیل نداشتن محدوده پوششی کامل و عالی نمی توانند به شما کمک کنند این وسیله معرفی شده سیب 7 مشابه چشم سوم به شما کمک خواهد کرد.
می توانید براحتی با نصب این دوربین به مانیتور تصویری در زاویه دید مستقیم خود هوای عقب و جلو خودرو را به هنگام پارک کردن به آسانی داشته باشید
این دوربین را هر کجا که خواستید می توانید نصب و با DVR استفاده کنید، ولی در کل این دوربین به اسم دوربین دنده عقب یا دوربین پارک ماشین معروف شده است.
اکنون شما یک دوربین جالب دارید و تصویر فضای عقب را به شما نمایش خواهد داد تا هرآنچه در محدوده دید دوربین است را بر روی مانیتور ماشینی که به DVR خودرویی وصل است داشته باشید و پارک دوبل راحت و بینظیری داشته باشید و به اصطلاح بتوانید مویی و میلیمتری پارک کنید یا از حالت پارک خارج شوید.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود. 
AHD Rear View Car Reverse Camera
 
خصوصیات و مشخصات دوربین دنده عقب AHD : 
دوربین 1.3 مگاپیکسلی
تصویر رنگی
بدنه ضد آب و ضد گرد و غبار
قابلیت اصلاح خودکار تصویر در نور کم و فضای نیمه تاریک
تصویر با کیفیت بسیار بالا
سایز بدنه دوربین(مکعب): حدود 2.2 * 2.2 * 2.2 سانتی‌متر
سایز پایه دوربین: حدود 2.2 * 4 سانتی‌متر