زمان ارسال سفارشات: شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

ساعت پروژکتوری دیجیتالی توپی رادیودار سامکس مدل پی100

تومان112,000
32324
تمام شد
افزودن به فهرست دلخواه

ساعت پروژکتوری دیجیتالی SAMEKS با نمایش زمان روی صفحه نمایش در اندازه بزرگ و همچنین قابلیت نمایش ساعت بصورت پروژکتوری بر روی سقف یا دیوار نزدیک و دارای رادیوی عقربه ای 2 موج AM و FM و امکان زوم و تنظیم فوکوس پروژکتور جهت نمایش ساعت با وضوح بالا

این گجت جذاب سیب7 با آپشن پروژکتوری بودن خود امکانی دیگر جهت رفاه حال شما فراهم کرده، اگر می خواهید ساعت را بدانید فقط کافیست دکمه Projection کنار این ساعت توپی را روی حالت ON قرار دهید تا ساعت بصورت دیجیتالی و پروژکتوری بر روی سقف یا دیواری که پروژکتور این ساعت را نشانه رفته اید نمایش دهد تا زمانی که شما نیمه شب از خواب نازتان بیدار می شوید ساعت را میبینید و نیازی به بلند شدن از جای گرم و نرم خود ندارید.

البته اگر خود دستگاه را در مسیر دید خود داشته باشید میتوانید ساعت دیجیتالی روی این ساعت را (با رنگ قرمز و اعداد بزرگ که حتی از فاصله دور نیز قابل تشخیص است) را براحتی بخوانید

یا اگر مسیر دید شما در آن لحظه به سقف یا دیوار باشد می توانید براحتی ساعتی را که بصورت پروژکتوری و واضح بر روی سقف یا دیوار افتاده است را ببینید

با گلویی ولومی تعبیه شده در جلوی قسمت پروژکتوری شما می توانید به نسبت فاصله مانع (دیوار یا سقف) وضوح تصویر منعکس شده را تنظیم کنید تا واضح ترین ساعت را بصورت سینمایی ببینید.

و حالت چرخانی بخش پروکتور به شما کمک می کند تا زاویه تابش را به دلخواه تعیین کنید که روی دیوار بیاندازید یا روی سقف

البته با داشتن دکمه های تنظیمی کامل شما می توانید هر زمان که دوست داشته باشید با قرار دادن دکمه پروژکتور در حالت روشن یا خاموش پروژکتور آنرا فعال یا غیرفعال کنید. 

امتیاز و حسن این ساعت پروجکشن SiB7 استفاده از برق معمولی (پریز 220 ولت شهری) میباشد ، البته جای باتری و محفظه باطری در زیر این ساعت گنجانده شده که متاسفانه به دستگاه وصل نیست و ایراد کارخانه ای این ساعت حساب میشود ، یعنی برای این وسیله نمی توان از باتری استفاده کرد.

بخش رادیوی این محصول نیز قابلیت گیرندگی دو موج مختلف FM و AM را دارد و شما میتوانید بعضی کانالهای رادیوئی که در این دو موج قرار دارند را دریافت و بوسیله اسپیکر داخلی که در پشت دستگاه گنجانده شده است به ترانه یا گزارش مسابقه فوتبال یا اخبار هواشناسی که از کانال رادیویی مورد علاقه شما پخش میشود گوش دهید. (رادیوی این کالا زیاد قوی نمیباشد، توضیحات بیشتر در بخش اطلاعات فروش)

 

روش تنظیم ساعت پروژکتور: قسمت پروژکتوری (توپ شلیک نور بالای ساعت) و ساعت آن بصورت مستقل میباشد و تنظیمات جداگانه دارد و برای تنظیم آن دکمه TIME را نگهدارید و سپس دکمه HOUR (برای ساعت) یا دکمه MIN را (برای تنظیم دقیقه) چندبار بزنید و این کار را تا زمانیکه ساعت نمایشی پروژکتور زمان لحظه و اکنون را نشان بدهد ادامه دهید و پس از آن دکمه TIME را رها کنید.

توجه :زاویه چرخش قسمت پروژکتوری از 0 الی 90 درجه است و نور قسمت پروژکتور قابل تابش از روبروی ساعت تا بالای سر ساعت میباشد ، یعنی زاویه تابش تصویر در محدوده ای بین دیوار جلوی ساعت تا روی سقف قابل تغییر است و امکان چرخش و نمایان شدن روی دیوار پشتی ساعت وجود ندارد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

SAMEKS SM-CR-P100 Digital Alarm Desktop Projection Clock With Radio

 

خصوصیات و مشخصات ساعت رومیزی پروژکتوری توپی گرد رادیودار سامکس اس ام-سی آر-پی100:

نمایش ساعت بصورت پروژکتوری بر روی دیوار یا سقف

رادیوی 2 موج با سیم آنتن بیرونی

صفحه نمایش دیجیتالی با اعداد بزرگ قرمز جهت دیدن و خواندن آسان تر 

دارای ساعت زنگدار با قابلیت انتخاب آلارم و رادیو به عنوان زنگ هشدار و بیدارباش

دارای دکمه Snooze یا چرت زدن برای تکرار زنگ و آلارم هنگامی که از خواب بیدار نشوید

دارای استاندارد FCC

محدوده فرکانس رادیویی: موج AM از 540 الی 1600 کیلوهرتز - موج FM از 88 الی 108 مگاهرتز

برق ورودی : 220 ولت 50 هرتز

اندازه :110*120*140 میلیمتر

 

بسته بندی:

1 عدد ساعت پروژکتوری توپی سامکس

1 عدد جعبه مقوایی

 

اطلاعات فروش :

1-زمانیکه نیاز به بخش پروژکتوری ندارید حتماٌ آنرا خاموش کنید. چون روشن ماندن پروژکتور در قسمت مدار داخلی آن حرارت ایجاد میکند و عمر این قسمت را کم میکند.

2-با اینکه برای این کالا محفظه باتری گنجانده شده تا بتواند بوسیله باطری نیز کارکند . ولی متاسفانه پس از بررسی چند تا از این ساعت ها متوجه شدیم که قسمت باتری همه آنها غیرفعال بوده و کار نمی کند. یعنی این وسیله فقط توسط برق کار میکند.

3-این کالا در رنگ نقره ای موجود میباشد.

4-بخش رادیوی این ساعت قوی نمی باشد، در شهر تهران و محدوده مرکز شهر روی موج AM فقط یک کانال دریافت میکند ولی مشتریان شهرستان تا حالا اعتراضی راجع به این موضوع نداشتند، ممکن است در شهرستانها که امواج مزاحم کمتر است گیرندگی رادیو بیشتر شود یا مشتری اعتراضی را اعلام نکرده، ولی چون ما تستی در این مورد نداشتیم یا توضیحی و نظری از مشتریان در این مورد ثبت نشده هیچ تضمینی بابت آن نمی توانیم بدهیم، یعنی منظور اصلی از تهیه این کالا کاربری رادیو آن نباشد و آنرا با رادیویی خیلی ضعیف درنظر بگیرید.

5-ساعت پروژکتوری این کالا حداکثر تا مانعی (دیوار یا سقف) با فاصله حدود 2 متری در فضای تاریک مطلق رویت میشود و قانون کلیه پروژکتورهای تابشی هم این است که هر چه محیط روشنتر و فاصله مانع بیشتر (اندازه تصویر بزرگتر میشود) باشد تصویر ناواضحتر خواهد بود 

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر