زمان ارسال سفارشات: شهر تهران: 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

ساعت دیجیتال خورشیدی طرح کاسیو مدل 025 دارای چراغ پس زمینه تاریکی و دماسنج و تقویم

76,000 تومان
32380
تمام شد
افزودن به فهرست دلخواه

ساعت طرح کاسیو خورشیدی جدید بسیار زیبا با چراغ پس زمینه سنسوری و دماسنج و تقویم و آلارم بیدارباش

این ساعت جالب هم از طریق باتری و هم از طریق جدب انرژی توسط صفحه سولار از نور خورشید یا نور لامپهای قوی انرژی مورد نیاز خود را تامین میکند (پنل خورشیدی انرژی کمکی در کنار انرژی باتری برای ساعت تولید میکند و باعث کاهش مصرف باتری در زمانهایی که نور محیط خیلی زیاد است میشود، یعنی این ساعت بدون باتری کار و فقط با اتکا به صفحه سولار کار نمی کند و نیاز به انرژی اولیه باتری دارد)

دارای سیستم قابل تنظیم Glow Backlight میباشد که توسط این تکنولوژی زمانی که ساعت در محیط تاریک قرار دارد میتوانید با ولومی تنظیم روشنایی دائمی پس زمینه نور کافی برای مشاهده اعداد و نوشته ها در فضاهای تاریک را فراهم کنید .این چراغ نیمه محو پس زمینه را روشن میکند و صفحه نمایش قابل رویت میشود آنهم با کمترین مصرف باتری و انرژی .

این تکنولوژی با چراغ پس زمینه که در ساعت های رومیزی سری قبلی وجود داشت فرق میکند ، البته این ساعت کاسیو دارای چراغ کامل پس زمینه هم است که بوسیله فشار دادن دکمه بزرگ بالای ساعت (کل قسمت مشکی بالای ساعت یک دکمه فشاری میباشد) آن چراغ اصلی با نوری قویتر روشن میشود ، ولی چراغی که ذکر میکنیم بصورت محو و به رنگ سبز صفحه را روشن میکند بطوریکه در فضای تاریک صفحه نمایش ساعت قابل دیدن را قابل دیدن میکند.در پشت چراغ ولومی چرخنده تعبیه شده تا بتوانید نور این چراغ را به مقدار مناسب کم یا زیاد کنید.

همچنین بوسیله دماسنج دیجیتالی میتوانید از دمای اتاق و محیط اطراف خود در 2 واحد دمایی قابل انتخاب سانتی گراد یا فارنهایت باخبر شوید.

و با آلارم بیدارباش ساعت زنگدار میتوانید برای زمان بیداری خود یا کارهای خود برنامه ریزی کنید. تا در زمان تعیین شده بوسیله آلارم هشدار شما را از خواب بیدار کند یا از سررسید موعد مقرر شده باخبر کند.

این ساعت سولار سیب7 دارای حالت چرت یا Snooze نیز میباشد، برای زمانیکه میخواهید در صورتیکه بعد از آلارم دوباره به خواب رفتید و چرت زدید این ساعت دوباره زنگ زده و حتماٌ شما را بیدار کند.

تقویم میلادی هم که شما را از تاریخی که در آن هستید مطلع و آگاه میسازد.

قابل استفاده در خانه ، محل کار و ماشین

این ساعت را میتوانید بوسیله 2 عدد باطری قلمی استفاده کنید. 

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

CASIO Solar LCD Digital Clock with Glow Light , Calendar and Thermometer

 

خصوصیات و مشخصات ساعت رومیزی خورشیدی طرح کاسیو دارای چراغ شب پس زمینه مدل 25:

دارای چراغ بک گراند محو با دکمه کم و زیاد کردن میزان نور

دکمه فشاری بزگ برای قطع کردن آلارم و روشن کردن چراغ بک گراند

نمایش ساعت و دقیقه

نمایش دما و حرارت

نمایش تاریخ

قابلیت انتخاب نمایش زمان آلارم

صفحه نمایش LCD با اعداد درشت و بزرگ ، قابلیت خواندن راحت حتی از فاصله

حالت چرت یا Snooze

نمایش ساعت در دو حالت 12 و 24 ساعته

دارای دکمه خاموش کردن دائمی آلارم

اندازه صفحه نمایش : 53*95 میلیمتر

اندازه : 52*80*143 میلیمتر

وزن : 198 گرم

 

بسته بندی شامل :

ساعت طرح CASIO خورشیدی رومیزی با نور محو پس زمینه مدل 25

برگه راهنما به 2 زبان انگلیسی و چینی

 

اطلاعات فروش :

1-این کالا در رنگهای مختلف موجود میباشد . اگر فقط یک رنگ مدنظر شماست لطفاٌ قبل از خرید موجود بودن آنرا از ما استعلام کنید.

2-توجه: مکن است آرم کاسیو بر روی بدنه این ساعت چاپ شده باشد ولی چون روی جعبه یا برگه راهنما اثری از این مارک یا برند نیست ما اصل بودن آنرا تضمین نمی کنیم ولی این ساعت ها واقعا بهترین کیفیت و زیبایی را دارند که آنرا غیر قابل مقایسه با محصولات درجه 2 همردیف خود نموده است و در برخی موارد مثل جنس بدنه و سنسور شب یا نور پس زمینه دوحالته رتبه ای بیشتر از ساعتهای دیجیتالی برند کاسیو دارد که ساده ترین و ارزانترین آنها (برند کاسیو) با قیمت های بالای 48 دلار در سایتهای خارجی بفروش میرسند

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر