زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

توپ های ضربه ای نیوتن مدل پارالل یا پاندولی آونگ تزئینی، ساخت چین

65,000 تومان
32682
موجود
+
تخفیف بر مبنای تعداد:
تعداد 2+ 5+ 10+ 50+ 100+
قیمت 60,000 تومان 57,000 تومان 54,000 تومان 51,000 تومان 47,000 تومان

دکور رومیزی جالب گهواره نیوتن یا گوی های پاندولی آونگی تزیینی، توپ هایی که بصورت متوالی ضربه را به هم انتقال داده و به ترتیب بالا و پائین می روند.

توجه: این کالا ساخت چین است و با اینکه کیفیت معمولی دارد ولی نسبت به مدلی که ساخت ایران است کیفیت بالاتری دارد (در بعضی سایتها نوعی که ساخت ایران هست رو با قیمت کمتر بفروش میرسانند) پس با آنها مقایسه نکنید.

لینک فیلم مقایسه گهواره آونگ نیوتن چینی و ایرانی

 

دارای 5 عدد گلوله و توپ نقره ای براق که با اولین ضربه بصورت متوالی ضربه را به هم انتقال داده و به ترتیب بالا و پائین می روند.

وسیله ای که با استفاده از قانون نیوتن ضربه را مستقیما به توپ انتهایی انتقال داده و موجب حرکت آن می شود و موقع برگشت نیز با ضربه خود همان نقش را برای توپ قبلی بازی می کند.

در حالیکه توپ هایی که در وسط قرار دارند با اینکه نیروی ضربه از آنها رد می شود هیچ عکس العمل و حرکتی از خود نشان نمی دهند.

یعنی با بلند کردن و رها کردن توپ اولی طبق قانون سوم نیوتن ( برای هر عملي عكس‌‏العملي است مساوي و در خلاف جهت آن) با عکس العملی جالب بدون اینکه توپ های وسطی تکان بخورند فقط توپ انتهایی عکس العمل نشان داده و بلند شده و دوباره برمی گردد و به توپ کناری خود ضربه میزند و با این ضربه دوباره توپ اولی عکس العمل نشان میدهد و این عمل شاید تا چندین بار بطور اتوماتیک ادامه پیدا میکند.

و صدایی عین صدای تیک تاک ساعتهای قدیمی از آن ساطع خواهد شد.

شما فقط کافیه یکبار این کار را انجام دهید و تا چندین ثانیه از عکس العمل اتفاق افتاده لذت ببرید.

و رفته رفته از انرژی و شدت ضربه ها کم میشود تا زمانیکه به حالت ساکن برسند.

حتی میتوانید 2 تا از توپک های آویزان را بکشید و رها کنید و عکس العمل جالب که کاملاٌ قانون نیوتون را ثابت میکنید این خواهد بود که از آنطرف 2 تا از گوی ها همزمان بلند خواهند شد.

وسیله ای جالب با بهره گیری از قوانینی که امروزه در سطوح بالای اکثر ورزشهای رزمی مثل کونگ فو و کاراته و تکواندو استفاده می شود.

و این گوی آونگی معرفی شده سیب 7 یک یادآوری خوب برای ما میشه که بدونیم انرژی و قانون "کارما" توی دنیا وجود داره و هر عملی عکس العملی و هر کاری یه برگشتی به خود ما داره ، چه کار خوب و چه کار بد.

این دکوری رومیزی از قوانین اولیه موجود در طبیعت پیروی کرده و نیاز به هیچ گونه برق و انرژی ثانویه ای ندارد

و در طول روز شما و اطرافیان شما را سرگرم و متحیر خواهد نمود

برای استفاده فقط کافیست یک یا دو توپ استیل را در امتداد ریسمانی که به آن متصل است بکشید و سپس رها کنید  بازی شروع می شود.  

جذابیت دیگر این وسیله انتقال نیرو به همان تعداد است یعنی زمانیکه شما دو توپ استیل را رها کنید از آنطرف دو توپ استیل واکنش نشان خواهند داد.

توپ های تعادل بهترین تزئین برای میز محل کار یا خانه بوده و می تواند یکی از بهترین هدیه ها باشد.

مناسب برای هدیه و کادو مدارس و آموزشگاهها جهت افزایش تمرکز و علاقه آموزشی و نبوغ دانش آموزان و دانشجویان

نیاز به تعریف اضافی از این وسیله جالب سیب هفت نیست، حتماً شما هم یکی از آنها را در فیلم ها یا روی میز مدیران شیک دیده اید ...

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Parallel Bars and Y Type Desktop Newton's Cradle Balance Balls

 

مشخصات و خصوصیات گهواره پاندولی نیوتونی مدل و طرح میله های پارالل ژیمناستیک :

دارای 5 توپ استیل

عکس العمل به همان تعداد عمل

جنس پایه : پلاستیک سخت از جنس ABS

رنگ پایه : زرشکی

رنگ میله ها و گوی ها : نقره ای براق (رنگ استیل)

تعداد گوی ها : 5 عدد

 

اندازه سایز کوچک :

ارتفاع در حالت نصب شده :9.5 سانتیمتر

اندازه پایه کفی:75*90 میلیمتر

اندازه میله ها:

قطر هر گوی :

 

اندازه سایز متوسط:

اندازه : حدود 11.3*13.5 سانتیمتر

قطر هر گوی: حدود 15 میلیمتر

 

اندازه سایز بزرگ :

ارتفاع در حالت نصب شده :18.5 سانتیمتر

اندازه پایه کفی: 20*147*178 میلیمتر

اندازه میله ها: 132*170

قطر هر گوی : 19 میلیمتر

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-این کالا به دلیل اینکه جزو کالاهای تبلیغاتی است کیفیت معمولی و درجه 2 یا 3 دارد، یعنی درجه یک و لوکس و عالی نیست، در ضمن عکسها از اینترنت گرفته شده است که به دلیل حرفه ای بودن عکسها (استودیو، رتوش، ...) ممکن است این کالا در عکسها با کیفیت تر به نظر برسد.

نکته: مشابه این کالا جدیدا در داخل کشور تولید میشود و در برخی فروشگاههای آنلاین معروف به فروش میرسد که یک کپی ناشیانه از مدل چینی میباشد و اصلا نمی توان کیفیت آنرا درجه بندی کرد، یعنی مدل ساخت چین (با اینکه کیفیت درجه 2 دارد) نسبت به مدل ایرانی کیفیت بهتری دارد، امیدواریم تولید کننده داخلی نظرات مشتریان را مدنظر داشته باشد و کیفیت کالا و بسته بندی را ارتقا بدهد تا رضایت مشتریان و در نتیجه از سود و میزان فروش بیشتری بهره ببرد.

2-این کالا قبل از ارسال از لحاظ سلامت نخ ها کامل و به دقت چک شده و سپس ارسال میشود بنابراین هیچگونه گارانتی برگشت یا مرجوعی ندارد،پس موقع باز کردن آنرا با احتیاط و دقت باز و نصب کنید چون ممکن است در اثر کشیده شدن یا فاصله دادن بیش از حد 2 پایه هنگام نصب یا بیرون آوردن از جعبه  نخ ها پاره شوند.

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر