زمان ارسال سفارشات: شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

گیرنده قطع و وصل برق بیسیم مجزا با قابلیت کنترل توسط ریموت

77,000 تومان
34017
تمام شد
افزودن به فهرست دلخواه
سری جدید گیرنده قطع و وصل برق از راه دور با قابلیت ست کردن و تعریف انواع ریموت کنترل رادیویی سازگار با قابلیت استفاده از چندین گیرنده بصورت مجزا و جدا از هم در یک مکان، مخصوص روشن و خاموش کردن لامپ ها و چراغها یا چندین وسیله برقی از راه دور بصورت مستقل. (ریموت کنترل سازگار بصورت جداگانه از سیب هفت باید تهیه و خرید شود، توضیحات در ادامه متن).
با اتصال هر کدام از این دستگاه ها به سیم کشی وسایل برقی (مثل لامپ) در نقاط مختلف یک مکان می توانید هر کدام از آنها را که بخواهید از راه دور و حتی از پشت دیوار و موانع بوسیله ریموت کنترلی که روی گیرنده ست کرده اید خاموش یا روشن کنید.

مزایای سری جدید نسبت به سری قدیم
*در سری قدیم اگه یک گیرنده خراب میشد باید کل مجموعه عوض میشد یا با یک گیرنده بدون قاب با اندازه بزرگتر جایگزین میشد
در سری جدید اگر یک گیرنده خراب شود یا دچار مشکل شود(در اثر نوسان برق یا رطوبت یا...) فقط باید یک گیرنده دیگر از سیب هفت تهیه و جایگزین کنید و به ریموت تعریف کنید

*در سری قدیم اگه ریموت کنترل خراب یا دچار مشکل میشد، هیچ راه حلی نداشت و باید دوباره یک مجموعه خرید و جایگزین میکردید.
در سری جدید شما میتوانید از انواع ریموت هایی سازگار (فرکانس 433) به گیرنده لرن یا تعریف کنید.

*در سری قدیم کل مجموعه میتوانست یک یا نهایت 2 ریموت (بستگی به مدل) داشته باشد.
در سری جدید شما میتوانید برای هر گیرنده یا مجموعه تا 80 ریموت کنترل تعریف کنید. حتی ریموت کنترل های برد بلند سازگار جهت مسافت و فاصله های زیاد.
قابلیت انتخاب ریموت از 1 الی 12 دکمه، مثلا میتونید یک ریموت 4 دکمه + 4 عدد گیرنده تهیه و لرن کنید و همه گیرنده ها را تک به تک و بصورت جداگانه با آن ریموت قطع یا وصل کنید.
حتی بطور مثال اگر میخواهید از 5 جا و محل مختلف آن 4 گیرنده را قطع یا وصل کنید (مثلا 5 نفر در اتاق های مختلف ریموت داشته باشند) در اینصورت میتوانید 5 عدد ریموت 4 دکمه + 4 گیرنده تهیه کنید. یا میتوانید بصورت ترکیبی این چیدمان و لرن را انجام دهید، بطور مثال مدیر یک شرکت بتواند همه گیرنده ها را کنترل کند ولی معاون یا بقیه کارمندان فقط تعداد خاصی از گیرنده ها را کنترل کنند.

*در سری قدیم اگر برق منطقه یا واحد قطع میشد (برق میرفت) وقتی دوباره برق منطقه یا واحد وصل میشد (برق میامد) گیرنده در حالت وصل یا روشن قرار میگرفت که این قضیه برای زمانی که در محل نبودید مشکل ساز میشد، مثلا پس از برگشت از مسافرت مشاهده میکردید که همه لامپ ها روشن شده (در نبود شما برق منطقه قطع و پس از مدتی وصل شده).
در سری جدید وقتی برق آن واحد یا منطقه قطع و دوباره وصل بشود گیرنده در حالت قطع قرار میگیرد و باید توسط ریموت دوباره وصل کنید.
البته میتوانید با درخواست از سیب هفت و با صرف هزینه بیشتر مدل رله باز بگیرید که در صورت قطع و وصل شدن (مشروط به وصل بودن به لامپ یا وسیله برقی) در حالت وصل قرار میگیرد.
توضیح:
-رله بسته (حالت پیش فرض برای سری جدید) یعنی اگر برق ورودی به گیرنده قطع بشود پس از وصل دوباره، گیرنده در حالت قطع قرار میگیرد (مناسب برای مکانهایی که قطعی برق زیاد دارند یا نمیخواهند در نبودشان در صورت قطع و وصل برق واحد یا منطقه، خروجی گیرنده وصل شود)، در این مدل اگر گیرنده پس از کلید وصل شده است پس باید کلید را همیشه در حالت روشن قرار بدهید.
-رله باز یعنی اگر برق قطع و وصل بشود در صورتیکه وسیله برقی (مثل لامپ) به گیرنده وصل باشد در حالت وصل قرار میگیرد (مناسب برای قرار گرفتن بعد از کلید در مکان هایی که میخواهند غیر از ریموت با کلید هم بتوانند لامپ یا وسیله برقی را روشن و خاموش کنند)

کارآیی محصول:
برخی اوقات قطع و وصل برق مدار لوازم برقی مشکل ساز میشود یا زحمت اضافه ای را می طلبد یا اینکه آن وسیله در جایی قرار گرفته است که به زحمت می توان به آن دسترسی پیدا کرده و آنرا خاموش یا روشن نمود.
روی تخت خواب خود دراز کشیده اید یا روی مبل و کاناپه راحت لم داده اید، برای خاموش کردن لامپ و کم کردن روشنایی مجبورید این راحتی را بی خیال شوید و از جای خود بلند شوید و ...
در اینجاست که نیاز به این وسیله معرفی شده سیب هفت چشمگیرتر میشود تا شما براحتی استفاده کردن از ریموت کنترل تلویزیون از این کنترلر برق استفاده کنید و تا چندین عدد وسیله برقی، بستگی به تعداد دکمه های ریموت کنترل انتخابی (فعلا از 4 تا 13 دکمه موجود میباشد) را که در محل های مختلفی از آن مکان قرار دارند بطور جداگانه خاموش یا روشن کنید.
قسمت گیرنده ها یا دستگاه های مرکزی این وسیله کوچک (24*36*51 میلیمتر) و در حدود اندازه یک قوطی کبریت می باشد که می توانید در پشت وسیله برقی خود یا با اندکی زحمت بیشتر حتی پشت کلید برق آنرا پنهان کنید و کلید برق کنترل دار داشته باشید.
نصب آن ها نیز نیاز به کمی وارد بودن به برق و اکترونیک دارد البته نقشه نصب روی جعبه یا روی دستگاه گیرنده گنجانده شده است.
لازم به ذکر است دستگاههای گیرنده بصورت واسطه قرار گرفته یعنی اجازه میدهند توسط ریموت کنترل برق هر کدام از دستگاههای گیرنده مربوطه که از آن رد میشود را قطع یا وصل کنید (برقی که به سمت وسیله برقی مثلا لامپ میرود اول وارد این گیرنده شده و سپس به طرف وسیله برقی میرود که شما میتوانید توسط ریموت دستور قطع یا وصل شدن برق خروجی را به رله گیرنده بدهید) .
قطع و وصل کردن برق وسایل برقی و خاموش و روشن کردن لوازم برقی از راه دور بوسیله ریموت کنترل از راه دور بوسیله دستگاه ریموت کنترلر برق چند کاناله برای چندین وسیله که در نقاط مختلفی از محل قرار گرفته اند.
شما با نصب یک گیرنده میتوانید کنترل یک وسیله برقی را به یک دکمه ریموت منتقل کنید.
این مصرف کننده می تواند یک لامپ یا چندین لامپ و چراغ روشنایی مثل روشنایی نمای ساختمان یا محوطه، پریز برق، زنگ، هود، درب اتوماتیک (با کنتاکتور)، یا هر آنچه که در محدوده آمپر سازگار با گیرنده (یا وسایل پرمصرف دیگر، منوط به استفاده از کنتاکتور) باشد.
سیستم مذکور با خاموش کردن به موقع وسیله برقی باعث کاهش مصرف برق میگردد و کمک بزرگی به افراد سالمند یا معلولین خواهد نمود.

روش لرن و تعریف ریموت کنترل به گیرنده:
از باکس گیرنده 2 عدد پین (میله) موازی خارج شده است، زمانی که گیرنده را به برق وصل نمودید، در مرحله نهایی این 2 پین را به وسیله پیچ گوشتی (یا هر وسیله فلزی عایق که بتواند بین این دو میله اتصال موقتی برقرار کند) به هم ارتباط دهید و در همان لحظه دکمه مورد نظر روی ریموت کنترل فعال را فشار دهید تا گیرنده کد دکمه مربوطه را دریافت و در حافظه خود ذخیره کند.
توجه: نگهداشتن اتصال موقت میله به مدت بیشتر از 7 ثانیه باعث خالی شدن و ریست شدن کل حافظه میشود که در نتیجه دوباره باید ریموت یا ریموت ها را به دستگاه لرن کنید.

قابل استفاده در منزل و خانه و ویلا و ساختمان های مسکونی، شرکت و اداره جات و ارگانها، مغازه و فروشگاه و سوپرمارکت ها، رستوران و غذاخوری ها، هتل و مسافرخانه و پانسیون، غرفه نمایشگاهها، فرودگاه، پارکینگ و انبارها، بیمارستان و کلینیک و مطب ها، کلاس و مدرسه و دانشگاه و آموزشگاه ها، گیم نت و کافی نت و کتابخانه ها، باشگاه و سالن های ورزشی، کارخانه و کارگاه های تولیدی، دامداری و گاوداری و مرغداری و گلخانه ها و کنترل روشنایی لامپهای عمودی و نقطه ای و لامپهای تابلو های تبلیغاتی و بیلبوردها هر مکان دیگری که بخواهید برق چندین وسیله را که در نقاط جدا از هم با مسیرهای سیم کشی جداگانه قرار دارند قطع یا وصل کنید.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
Digital Remote Control Switch with learning Function

مشخصات دستگاه گیرنده قطع و وصل برق با قابلیت تعریف ریموت کنترل:
اندازه قاب گیرنده: 24*36*51 میلیمتر
ولتاژ ورودی: 185 الی 240 ولت 50 الی 60 هرتز
آمپر تحملی: حدود 5 آمپر
نوع فرکانس: RF رادیویی (میتواند از مانع و دیوار معمولی نیز عبور کند)

بسته بندی شامل:
گیرنده قطع و وصل برق

اطلاعات فروش سیب هفت:
توجه :
1-قیمت اعلام شده برای گیرنده میباشد و ریموت کنترل قیمت جداگانه ای دارد، البته خودتان میتوانید ریموت کنترل با فرکانس 433 تهیه کنید، یا شاید اگر ریموت دزدگیر یا درب که موجود دارید با این گیرنده سازگار باشد و نیاز به تهیه ریموت جداگانه نداشته باشید.
2-هر دستگاه گیرنده می تواند :
حداکثر 1000 وات عبور برق لوازم برقی معمولی (غیر استارتی و غیر المنتی و غیر حرکتی و غیر کمپرسوردار) مثل لامپ های رشته ای قدیم را کنترل کند.
حداکثر 300 وات برای لامپهای کم مصرف یا LED یا لوازم برقی پرمصرف کوچک مثل لوازم المنتی و کمپرسوردار و حرکتی (دریل و فرز و پنکه و ...) می تواند مورد استفاده قرار بگیرد (لامپهای کم مصرف و LED استارتر قوی دارند که جریان کششی اولیه برای روشن شدن آنها بیشتر از حد استاندارد و گاهی تا 3 برابر میزان اعلام شده کارخانه است. بنابراین برای استفاده اینگونه لوازم قبل از خرید این دستگاه حتما از مقدار مصرفی اولیه یا میزان جریان استارت یا حداکثر پیک مصرف آنها مطلع باشید).
البته برای لوازم پرمصرف قوی میتوانید کنتاکتور (در آمپر مورد نیاز) تهیه و به این دستگاه وصل کنید تا این گیرنده فرمان قطع و وصل را به کنداکتور بدهد و بار جریان عبوری روی کنداکتور باشد (نصب کنداکتور نیاز به وارد بودن به سیم کشی و الکترونیک دارد).
3-قبل از نصب دستگاه از قطع بودن فیوز و جریان برق مطمئن شوید.
4-توصیه سیب هفت: در صورتیکه به سیمکشی و برق وارد نیستید نصب این دستگاه را به افراد کاردان بسپارید و حتما حتما قبل از شروع به نصب مسائل ایمنی استفاده از برق را در نظر بگیرید.
5-گیرنده ها را نزدیک هم نصب نکنید، چون در اینصورت تداخل امواج بوجود می آید و ریموت کنترل نمی تواند عملکرد صحیحی روی گیرنده ها داشته باشه (باید چندبار دکمه ریموت را بزنید تا اجرا شود)، حداقل فاصله استاندارد بین گیرنده ها 1.5 متر میباشد. برای کلیدهای 2 یا 3 پل بهتر است گیرنده ها را در نقاط مختلف دور از هم نصب کنید، مثلا یک گیرنده را پشت کلید جاسازی کنید و گیرنده بعدی را در سقف (داخل قاب پایه لوستر یا قبل از لامپ) و...
6-توصیه میشود گیرنده ها را تا حد امکان دور از لوازم بیسیم مثل مودم یا تلفن بیسیم نصب کنید.
7-همانطور که در نقشه روی بدنه نوشته شده، اگر از بالا به باکس گیرنده (از طرف لیبل) نگاه کنید اولین سیم از سمت چپ که قرمز است ورودی فاز برق، دومین سیم (مشکی) ورودی نول برق، سومین سیم (مشکی) خروجی نول برق و چهارمین سیم (زرد) خروجی فاز میباشد، برق از سیمهای ورودی وارد گیرنده میشه و از سیمهای خروجی خارج میشه، یعنی سیمهای خروجی را باید به لامپ یا وسیله برقی که میخواهید کنترل کنید باید وصل کنید.
8-سیم مشکی که از طرف دیگر جعبه گیرنده بیرون آمده آنتن میباشد و نیاز نیست آنرا به جایی متصل کنید ولی هر چقدر نوک این سیم به فضای بیرون دسترسی داشته باشد برد گیرندگی این وسیله بیشتر خواهد بود.
31299
288,000 تومان
سیستم قطع و وصل برق از راه دور بوسیله ریموت کنترل با گیرنده های جدا از هم (2 الی 16 کانال)، مخصوص روشن و خاموش کردن چندین وسیله برقی از راه دور بصورت...
موجود