زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

پریز برق کنترل دار 3 تایی مدل K09

ثبت نظر یا پرسش
650,000 تومان
33119
اتمام موجودی

پریز کنترلدار و ریموت دار مدل K09

شامل 3 عدد پریز + 1 ریموت کنترل

قطع و وصل برق بصورت وایرلس و بیسیم

ریموت کنترل رادیویی با قابلیت عملکرد از پشت مانع یا دیوار

دارای دکمه روشن و خاموش بر روی پریز برای قطع و وصل کردن برق بدون نیاز به ریموت

قابلیت لرنینگ (لرن و تعریف دکمه ریموت روی هر پریز)
امکان اضافه کردن و گروه بندی پریزها
امکان لرن مشترک جهت روشن و خاموش کردن همزمان چندین پریز
دارای دکمه روشن و خاموش مجزا برای هر پریز

دارای دکمه All Off بر روی ریموت جهت خاموش کردن همزمان همه پریزها

توان تحمل برق عبوری حدود 3680 وات (16 آمپر)

دارای محافظ مکانیکی جهت جلوگیری از برق گرفتگی (ارت دار)

دارای درپوش پریز (قفل کودک)

دارای برگه راهنمای استفاده و تنظیم به زبان فارسی

برد ریموت اصلی: حدود 10 متر 
برد ریموت برد بالا (ریموت دزدگیری آنتن دار): حدود 30 متر (ریموت برد بالا چون 4 دکمه دارد فقط برای 2 عدد پریز قابل استفاده است).
توضیح: تعداد و نوع موانع و امواج محیط، تفاوت ارتفاع و انرژی باطری ریموت روی برد ریموتها تاثیر میگذارد

بوسیله این پریز کنترل دار و ریموت دار معرفی شده سیب هفت می توانید برق وسیله الکتریکی که به هر کدام از این پریزها متصل کرده اید را توسط ریموت کنترل بصورت جداگانه و با انتخاب دلخواه قطع یا وصل کنید و امتیاز این ریموت بهره گیری از امواج رادیویی میباشد که امکان این کنترل را حتی از پشت 1 دیوار یا مانع نیز میدهد.

یعنی شما میتوانید با این ریموت کنترل از اتاقی دیگر جریان برق پریز ریموتی را که در اتاق بغلی کار گذاشته اید را وصل یا قطع کنید.

 

معایب:
1-اگر به مدت بیشتر از 10 ثانیه برق ورودی (برق شهری) به این پریزکنترلی قطع شود (یا از پریز برق شهری جدا کنید)، حافظه ریموت این پریزکنترلی خالی شده و نیاز به این خواهید داشت که دوباره ریموت را به ترتیب یک به یک  به پریزها دوباره لرن کنید (لرن کردن پریزها آسان است و شاید ست و لرن کردن 3 پریز مجموعا 30 ثانیه زمان ببرد).

2-اگر برق ورودی (برق شهری) به این پریز به مدت بیشتر از 10 ثانیه قطع شود، این پریزکنترلی بدون توجه به وضعیت قبلی خروجی یعنی باز یا بسته (قطع یا وصل) خروجی را در حالت قطع (خاموش) قرار میدهد.
یعنی اگر قبل از قطع شدن برق ورودی پریز در حالت روشن بوده، بعد از قطعی برق در حالت خاموش قرار خواهد گرفت.
پس استفاده این پریز برای لوازم حیاتی که نیاز به روشن بودن ممتد دارند توصیه نمیشود (ممکن است در نبود شما برق شهر به مدت بیشتر از 10 ثانیه قطع و سپس وصل شود و دستگاه برقی موردنظر در حالت خاموش بماند). 

 

معرفی کالا:

*پریزهای این سری دارای دکمه روشن و خاموش بر روی خود میباشند که به شما این امکان را میدهد بصورت دستی و با فشار دادن کلید تعبیه شده روی پریز و بدون نیاز به ریموت ،برق پریز را قطع یا وصل کنید مثلا زمانی که ریموت کنترل از شما دور است یا در اتاق دیگری است یا باطری ریموت تمام شده است یا ...

*ریموت کنترل این سری دارای قابلیت لرن یا تعریف دستگاه (Learn) میباشد که شما میتوانید هر کدام از پریزها را به هر کدام از ردیف دکمه ها تعریف کنید یا تغییر دهید یا میلیونها پریز را گروه بندی کنید.

مثال:

1-میتوانید یک پریز را به دکمه ردیف 1 ریموت معین و ثبت کنید و پریز بعدی را به ردیف 2 و ...تا با فشار دکمه هر ردیف پریز مربوط به آن روشن یا خاموش شود.

2-میتوانید 2 یا 3 پریز را به یک ردیف (مثلا ردیف 1 یا 2 ریموت) تعیین و ثبت کنید تا با فشار دکمه های آن ردیف هر 2 یا 3 پریز با هم روشن یا خاموش شوند.

3-میتوانید بسته های بیشتری خریداری کنید و پریزها را گروه بندی کنید، مثلا 5 پریز را به یک ردیف دکمه ریموت تعیین کنید و 10 پریز دیگر را روی ردیف دیگر ریموت، تا با فشار دادن دکمه های هر ردیف همه پریزهای آن گروه خاموش یا روشن شوند.(کارخانه تولید کننده محدودیتی برای تعداد پریزهای قابل تعریف برای ریموت نگذاشته و روی جعبه نوشته شده بیشتر از یک میلیون Learning Code یعنی تقریبا نامحدود).

برد ریموت اصلی این وسیله حدود 10 متر در حالت دید مستقیم میباشد و البته بدیهی است نوع و تعداد و میزان موانع و امواج و پارازیت های موجود در هر محیط و حتی انرژی باطری ریموت کنترل میتواند بر روی برد کنترل و گیرنده تاثیر بگذارد.
میتوانید با انتخاب ریموت برد بالا، علاوه بر ریموت اصلی 1 عدد ریموت برد بالای طرح دزدگیری نیز داشته باشید و 2 عدد از پریزها را از فاصله دورتری (حدود 30 متر، دید مستقیم) بوسیله آن ریموت کنترل کنید.

با اتصال 3 وسیله برقی در نقاط مختلف یک مکان می توانید از راه دور برق هر کدام از آنها را که بخواهید قطع یا وصل کنید.

برخی اوقات قطع و وصل برق مدار لوازم برقی مشکل ساز میشود یا زحمت اضافه ای را می طلبد یا اینکه آن وسیله در جایی قرار گرفته است که به زحمت می توان به آن دسترسی پیدا کرده و آنرا خاموش یا روشن نمود.

در اینجاست که نیاز به این وسیله 4 تکه معرفی شده سیب 7 چشمگیرتر میشود تا شما براحتی استفاده کردن از ریموت کنترل تلویزیون از این کنترلر برق استفاده کنید و تا سه عدد وسیله برقی را که در محل های مختلفی از آن مکان قرار دارند بطور جداگانه خاموش یا روشن کنید.

قسمت گیرنده های این پریز برق هوشمند کنترل دار در اندازه متوسط و در حدود اندازه یک گوشی موبایل کوچک می باشد که می توانید آنرا به پریز برق بزنید

نصب آن ها نیز اصلاٌ نیازی به وارد بودن به برق و اکترونیک ندارد و نقشه خاصی نیاز ندارد 

لازم به ذکر است دستگاههای گیرنده بصورت واسطه قرار گرفته و اجازه میدهند توسط ریموت کنترل برق هر کدام از دستگاههای گیرنده مربوطه  که از آن رد میشود را قطع یا وصل کنید

قطع و وصل کردن برق وسایل برقی و خاموش و روشن کردن لوازم برقی از راه دور بوسیله ریموت کنترل از راه دور دستگاه ریموت کنترلر برق سه کاناله برای 3 یا چندین وسیله که در نقاط مختلف نزدیک به هم در یک محل قرار گرفته اند.

میتوانید بوسیله سه راهی چندین وسیله و لوازم برقی را به هر پریز وصل کنید (مجموع پیک یا اوج وات مصرفی آنها نباید بیشتر از16 آمپر یا 3680 وات باشد) و در مجموع جریان چندین کالای برقی مثل لامپ را با این پریزها و 1 ریموت بصورت گروهی مدیریت کنید.

این گجت جالب سیب هفت بدلیل قطع نمودن کامل جریان برق باعث کاهش مصرف برق و انرژی در لوازمی میشود که در اوقات عدم مصرف در حالت آماده باش یا Standby به سر میبرند، چون همانطور که میدانید وسایلی مثل تلویزیون یا ضبط صوت و سیستم سینمای خانگی در حالت استندبای همچنان از جریان برق استفاده نموده و مصرفی معادل 3 الی 5 درصد حالت عادی را دارند.

و همچنین با قطع کردن جریان برق از کنار دیوار و پریز برق باعث کاهش خطرات ناشی از وجود جریان در مواقعی که در آن محل نیستید و نیازی به آن وسیله برقی ندارید میشود ، چون در هنگام بروز حوادثی مثل زلزله امکان دارد در اثر برخورد اجسام و لوازم با سیم آن وسیله برقی که در محیط باز قرار دارد برش یا اتصالی ایجاد شده و متعاقب آن آتش سوزی رخ بدهد.

امتیاز دیگر ریموت این وسیله داشتن کلید روشن و خاموش بصورت جداگانه میباشد تا برخلاف مدلهایی که یک کلید دو حالته داشتند و با هر بار فشار دادن یک کلید جریان قطع یا وصل میشد، در این مدل بدون آنکه آن وسیله را ببینید دقیقآ میدانید که جریان را قطع نموده اید یا برقرار ساخته اید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

RCS-K09 Function Set 3 pcs switching Remote Controlled wireless Sockets

 

خصوصیات پریز 3 تایی کنترلدار سری جدید مدل آر سی اس-کا09 :

واکنش و عملکرد سریع و بدون مکث

دارای دکمه مستقل برای روشن و خاموش کردن پریز بدون نیاز به ریموت کنترل

دارای انکودر برای کدگذاری فرکانس جهت جلوگیری از تداخل

بدون نیاز به سیم کشی و تنظیمات

کم حجم و فشرده

دارای چراغ LED برای نشان دادن وضعیت وجود جریان برق

 

مشخصات پریز ریموتدار 3 تایی RCS-K09:

ولتاژ ورودی : 230 ولت AC

برد ریموت: ریموت اصلی حدود 10 متر و ریموت برد بالا حدود 30 متر در حالت دید مستقیم (نوع و تعداد و میزان موانع و امواج و پارازیت های موجود و تفاوت ارتفاع بر روی برد کنترل و گیرنده تاثیر میگذارد)

حداکثر توان و ظرفیت هر پریز : 3680 وات (16 آمپر) ،(توجه:حتما دقت کنید که لوازم برقی با اوج توان مصرفی بیشتر از این مقدار را هرگز به این پریزها وصل نکنید).

فرکانس کاری : 433.92 مگاهرتز مجاز و استاندارد

باتری ریموت: نوع 23A با ولتاژ 12 ولت DC مدل L1028 (داخل بسته بندی موجود میباشد)

رنگ ریموت و پریزها: سفید

اندازه گیرنده ها (بدنه اصلی پریزها): 39*58*127 میلیمتر

اندازه ریموت: 19*43*108 میلی متر

وزن دستگاه: 420 گرم

 

بسته بندی شامل :

3 عدد پریز چراغ دار و دکمه دار وایرلس

1 عدد ریموت خاموش و روشن 9 کلیده مدل RCT-08

1 عدد باطری کوچک 12 ولتی نوع 23A (باطری تستی)

1 عدد برگه راهنما به زبان فارسی

1 عدد جعبه مقوایی رنگی

 

اطلاعات فروش سیب هفت:
1-باطری ریموت اصلی توی بسته بندی ممکن است کم انرژی باشد یا انرژی آن به دلیل ماندن در انبار خالی شده باشد، این نوع باطری (23A) را میتوانید از لوازم الکتریکی یا برخی سوپرمارکت های بزرگ تهیه کنید، موقع خرید باطری به تاریخ روی بسته بندی دقت کنید که حتما تاریخ جدید باشد، چون با اینکه نو و آکبند هست ولی ممکن است تاریخ قدیم بوده و سالها در مغازه مانده باشد و انرژی آن خالی شده باشد.

2-همانطور که در ابتدای توضیحات گفته شد اگر به مدت بیشتر از 30 ثانیه برق ورودی (برق شهری) به این پریزکنترلی قطع شود (یا از پریز برق شهری جدا کنید)، حافظه ریموت این پریزکنترلی خالی شده و نیاز به این خواهید داشت که دوباره ریموت را به ترتیب یک به یک  به پریزها دوباره تعریف کنید و همچنین پریز بدون توجه به وضعیت قبلی در حالت بسته یا خاموش قرار خواهد گرفت.
3-در ریموت برد بالا، دو دکمه بالایی ریموت را بصورت همزمان به مدت بیشتر از 5 ثانیه نگه ندارید، چون ممکن است با اینکار حافظه ریموت خالی شود. البته دوباره میتوانید با ریموت اصلی آنرا ست کنید.

نظری یافت نشد