زمان ارسال سفارشات: شهر تهران: 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

پریز کنترل دار 3 تایی قطع و وصل برق مدل 09 دارای دکمه روشن و خاموش و قابلیت لرن

68,000 تومان
33119
تمام شد
افزودن به فهرست دلخواه

سری جدید پریز ریموت دار مدل K09 شامل 3 عدد پریز با قابلیت قطع و وصل برق بصورت وایرلس و بیسیم بوسیله 1 عدد ریموت کنترل از راه دور در یک بسته بندی

بوسیله این پریز ریموت دار معرفی شده سیب هفت می توانید برق وسیله الکتریکی که به هر کدام از این پریزها متصل کرده اید را توسط ریموت کنترل بصورت جداگانه و با انتخاب دلخواه قطع یا وصل کنید و امتیاز این ریموت بهره گیری از امواج رادیویی میباشد که امکان این کنترل را حتی از پشت دیوار یا مانع نیز میدهد.

یعنی شما میتوانید با این ریموت کنترل از اتاقی دیگر جریان برق پریز ریموتی را که در اتاق بغلی کار گذاشته اید را وصل یا قطع کنید.

 

این پک از سری جدید بوده که تفاوت هایی با سری قبلی (لایو گرین (Live Green)) دارد:

*پریزهای این سری دارای دکمه روشن و خاموش بر روی خود میباشند که به شما این امکان را میدهد بصورت دستی و با فشار دادن کلید تعبیه شده روی پریز و بدون نیاز به ریموت ،برق پریز را قطع یا وصل کنید مثلا زمانی که ریموت کنترل از شما دور است یا در اتاق دیگری است یا باطری ریموت تمام شده است یا ...

*ریموت کنترل این سری دارای قابلیت لرن یا تعرف دستگاه (Learn) میباشد که شما میتوانید هر کدام از پریزها را به هر کدام از ردیف دکمه ها تعریف کنید یا تغییر دهید یا میلیونها پریز را گروه بندی کنید.

مثال:

1-میتوانید یک پریز را به دکمه ردیف 1 ریموت معین و ثبت کنید و پریز بعدی را به ردیف 2 و ...تا با فشار دکمه هر ردیف پریز مربوط به آن روشن یا خاموش شود.

2-میتوانید 2 یا 3 پریز را به یک ردیف (مثلا ردیف 1 یا 2 ریموت) تعیین و ثبت کنید تا با فشار دکمه های آن ردیف هر 2 یا 3 پریز با هم روشن یا خاموش شوند.

3-میتوانید بسته های بیشتری خریداری کنید و پریزها را گروه بندی کنید، مثلا 5 پریز را به یک ردیف دکمه ریموت تعیین کنید و 10 پریز دیگر را روی ردیف دیگر ریموت تا با فشار دادن دکمه های هر ردیف همه پریزهای آن گروه خاموش یا روشن شوند.(کارخانه تولید کننده محدودیتی برای تعداد پریزهای قابل تعریف برای ریموت نگذاشته و روی جعبه نوشته شده بیشتر از یک میلیون Learning Code یعنی تقریبا نامحدود).

*هر پریز این پک توانایی استفاده برای لوازمی با مصرف 3680 وات (16 آمپر) یا کمتر را دارد (در سری قبلی 2000 وات بود).

*این سری پریزها دارای محافظ مکانیکی جهت جلوگیری از برق گرفتگی میباشند.

*روی ریموت کنترل این وسیله جالب دکمه ای به نام All Off برای خاموش کردن همه پریزها تعبیه شده تا بتوانید به راحتی برق همه پریزها را فقط با فشار یک دکمه قطع کنید.

*این پکیج دارای برگه راهنمای استفاده و تنظیم به زبان فارسی میباشد.

 

برد این وسیله 20 الی 30 متر در فضای باز میباشد و البته بدیهی است نوع و تعداد و میزان موانع و امواج و پارازیت های موجود در هر محیط و حتی دمای هوا میتواند بر روی برد کنترل و گیرنده تاثیر بگذارد.

با اتصال 3 وسیله برقی در نقاط مختلف یک مکان می توانید از راه دور برق هر کدام از آنها را که بخواهید قطع یا وصل کنید.

برخی اوقات قطع و وصل برق مدار لوازم برقی مشکل ساز میشود یا زحمت اضافه ای را می طلبد یا اینکه آن وسیله در جایی قرار گرفته است که به زحمت می توان به آن دسترسی پیدا کرده و آنرا خاموش یا روشن نمود.

در اینجاست که نیاز به این وسیله 4 تکه معرفی شده سیب 7 چشمگیرتر میشود تا شما براحتی استفاده کردن از ریموت کنترل تلویزیون از این کنترلر برق استفاده کنید و تا سه عدد وسیله برقی را که در محل های مختلفی از آن مکان قرار دارند بطور جداگانه خاموش یا روشن کنید.

قسمت گیرنده های این پریز برق هوشمند کنترل دار در اندازه متوسط و در حدود اندازه یک گوشی موبایل کوچک می باشد که می توانید آنرا به پریز برق بزنید

نصب آن ها نیز اصلاٌ نیازی به وارد بودن به برق و اکترونیک ندارد و نقشه خاصی نیاز ندارد 

لازم به ذکر است دستگاههای گیرنده بصورت واسطه قرار گرفته و اجازه میدهند توسط ریموت کنترل برق هر کدام از دستگاههای گیرنده مربوطه  که از آن رد میشود را قطع یا وصل کنید

قطع و وصل کردن برق وسایل برقی و خاموش و روشن کردن لوازم برقی از راه دور بوسیله ریموت کنترل از راه دور دستگاه ریموت کنترلر برق سه کاناله برای 3 یا چندین وسیله که در نقاط مختلفی از محل قرار گرفته اند.

امتیاز دیگر ریموت کنترل و گیرنده های این وسیله قابلیت تعیین و انتخاب گروه کانالی جهت کنترل میباشد و بوسیله این آپشن شما میتوانید توسط این ریموت کنترل تا 16 عدد گیرنده را کنترل کنید. یعنی میتوانید تا تعداد 16 عدد از این گیرنده ها تهیه نموده و در یک مکان نصب کنید و با یک ریموت همه آنها را به طور مجزا قطع یا وصل کنید.

البته میتوانید بوسیله سه راهی چندین وسیله و لوازم برقی را به هر پریز وصل کنید (مجموع وات مصرفی آنها نباید بیشتر از16 آمپر یا 3680 وات باشد) و در مجموع جریان صدها کالای برقی مثل لامپ را با این پریزها و 1 ریموت بصورت گروهی مدیریت کنید.

این گجت جالب سیب هفت بدلیل قطع نمودن کامل جریان برق باعث کاهش مصرف برق و انرژی در لوازمی میشود که در اوقات عدم مصرف در حالت آماده باش یا Standby به سر میبرند ، چون همانطور که میدانید وسایلی مثل تلویزیون یا ضبط صوت و سیستم سینمای خانگی در حالت استندبای همچنان از جریان برق استفاده نموده و مصرفی معادل 3 الی 5 درصد حالت عادی را دارند.

و همچنین با قطع کردن جریان برق از کنار دیوار و پریز برق باعث کاهش خطرات ناشی از وجود جریان در مواقعی که در آن محل نیستید و نیازی به آن وسیله برقی ندارید میشود ، چون در هنگام بروز حوادثی مثل زلزله امکان دارد در اثر برخورد اجسام و لوازم با سیم آن وسیله برقی که در محیط باز قرار دارد برش یا اتصالی ایجاد شده و متعاقب آن آتش سوزی رخ بدهد.

امتیاز دیگر ریموت این وسیله داشتن کلید روشن و خاموش بصورت جداگانه میباشد تا برخلاف مدلهایی که یک کلید دو حالته داشتند و با هر بار فشار دادن یک کلید جریان قطع یا وصل میشد، در این مدل بدون آنکه آن وسیله را ببینید دقیقآ میدانید که جریان را قطع نموده اید یا برقرار ساخته اید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

RCS-K09 Function Set 3 pcs switching Remote Controlled wireless Sockets

 

خصوصیات پریز 3 تایی کنترلدار سری جدید مدل آر سی اس-کا09 :

واکنش و عملکرد سریع و بدون مکث

دارای دکمه مستقل برای روشن و خاموش کردن پریز بدون نیاز به ریموت کنترل

دارای انکودر برای کدگذاری فرکانس جهت جلوگیری از تداخل

بدون نیاز به سیم کشی و تنظیمات

کم حجم و فشرده

دارای چراغ LED برای نشان دادن وضعیت وجود جریان برق

 

مشخصات پریز ریموتدار 3 تایی RCS-K09:

ولتاژ ورودی : 230 ولت AC

برد ریموت : 20 الی 30 متر در فضای باز (نوع و تعداد و میزان موانع و امواج و پارازیت های موجود بر روی برد کنترل و گیرنده تاثیر میگذارد)

حداکثر توان و ظرفیت هر پریز : 3680 وات (16 آمپر) ،(توجه:حتما دقت کنید که لوازم برقی با توان مصرفی بیشتر از این مقدار را هرکز به این پریزها وصل نکنید).

فرکانس کاری : 433.92 مگاهرتز مجاز و استاندارد

باتری ریموت : نوع 23A با ولتاژ 12 ولت DC مدل L1028 (داخل بسته بندی موجود میباشد)

رنگ ریموت و پریزها : سفید

اندازه گیرنده ها (بدنه اصلی پریزها) : 39*58*127 میلیمتر

اندازه ریموت : 19*43*108 میلی متر

وزن دستگاه : 420 گرم

 

بسته بندی شامل :

3 عدد پریز چراغ دار و دکمه دار وایرلس

1 عدد ریموت خاموش و روشن 9 کلیده مدل RCT-08

1 عدد باطری کوچک 12 ولتی نوع 23A

1 عدد برگه راهنما به زبان فارسی

1 عدد جعبه مقوایی رنگی

32312
192,000 تومان
3 عدد پریز با قابلیت قطع و وصل برق بصورت وایرلس و بیسیم بوسیله ریموت کنترل از راه دور برند ASA LiveGreen با برد حدود 30 متر (فضای باز، بدون امواج مزاحم)...
موجود

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر