زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

پریز کنترل دار سه تایی جدید

ثبت نظر یا پرسش
950,000 تومان
34602
موجود
+
پریز کنترلدار 3 تایی مدل RCS001EU
شامل 3 عدد پریز+ 1 عدد ریموت کنترل
دکمه خاموش و روشن جداگانه برای هر پریز
قطع و وصل برق بصورت وایرلس و بیسیم
ریموت کنترل رادیویی با قابلیت عملکرد از پشت مانع یا دیوار
برد حدود 30 متر در حالت همسطح دید مستقیم (تعداد و نوع موانع و امواج محیط و تفاوت ارتفاع روی برد تاثیر میگذارد)
قابلیت لرنینگ (لرن و تعریف دکمه ریموت روی هر پریز)
امکان اضافه کردن و گروه بندی پریزها
امکان لرن مشترک جهت روشن و خاموش کردن همزمان چندین پریز
ریموت 10 دکمه جهت ست کردن 5 پریز مختلف مستقل یا صدها پریز مشترک
واکنش و عملکرد تقریبا سریع با کمترین مکث
دارای دکمه مستقل بر روی بدنه پریز، برای روشن و خاموش کردن پریز بدون نیاز به ریموت کنترل
دارای انکودر برای کدگذاری فرکانس جهت کاهش تداخل
بدون نیاز به سیم کشی و تنظیمات
کم حجم و فشرده
دارای چراغ LED در زیر دکمه روشن و خاموش بدنه، برای نشان دادن وضعیت وجود جریان برق
توان تحمل برق عبوری حدود 2200 وات (10 آمپر)- از وصل کردن کولر گازی و هیتر صنعتی و لوازم پرمصرف صنعتی به این پریز خودداری کنید.
دارای محافظ مکانیکی جهت جلوگیری از برق گرفتگی (در صورت فعال و وصل بودن ارت پریزهای دیوار)
دارای درپوش داخلی برای سوراخهای پریز (قفل کودک)
بوسیله این پریز ریموت دار معرفی شده سیب هفت می توانید برق وسیله الکتریکی که به هر کدام از این پریزها متصل کرده اید را توسط ریموت کنترل بصورت جداگانه و با انتخاب دلخواه قطع یا وصل کنید و امتیاز این ریموت بهره گیری از امواج رادیویی میباشد که امکان این کنترل را حتی از پشت دیوار یا مانع نیز میدهد.
یعنی شما میتوانید با این ریموت کنترل از اتاقی دیگر جریان برق پریز ریموتی را که در اتاق بغلی کار گذاشته اید را وصل یا قطع کنید.
 
توجه: طبق استاندارد جهانی اگر برق ورودی (برق شهری) به این پریز قطع شود (برق واحد یا منطقه قطع شود یا پریز کنترلی را از برق جدا کنید)، این پریزکنترلی بدون توجه به وضعیت قبلی خروجی یعنی باز یا بسته (قطع یا وصل) خروجی را در حالت قطع (خاموش) قرار میدهد. یعنی اگر قبل از قطع شدن برق ورودی پریز در حالت روشن بوده، بعد از قطعی برق در حالت خاموش قرار خواهد گرفت (جهت حفظ ایمنی و عدم آسیب به وسیله برقی در اثر ولتاژ نامتعارف پس از وصل شدن دوباره برق و کاهش مصرف برق) . پس استفاده این پریز برای لوازم حیاتی که نیاز به روشن بودن ممتد دارند توصیه نمیشود (ممکن است در نبود شما برق شهر قطع و سپس وصل شود و دستگاه برقی موردنظر در حالت خاموش بماند).

*پریز این سری دارای دکمه روشن و خاموش بر روی خود میباشد که به شما این امکان را میدهد بصورت دستی و با فشار دادن کلید تعبیه شده روی پریز و بدون نیاز به ریموت ،برق پریز را قطع یا وصل کنید مثلا زمانی که ریموت کنترل از شما دور است یا در اتاق دیگری است یا باطری ریموت تمام شده است یا ... توجه: دکمه روی بدنه را بصورت تک ضربه ای بزنید و بیشتر از 5 ثانیه نگه ندارید).
*ریموت کنترل این سری دارای قابلیت لرن یا تعریف دستگاه (Learn) میباشد که شما میتوانید هر کدام از پریزها را به هر کدام از ردیف دکمه ها تعریف کنید یا تغییر دهید یا چندین پریز را گروه بندی کنید.
مثال:
1-میتوانید یک پریز را به دکمه ردیف 1 ریموت معین و ثبت کنید و پریز بعدی را به ردیف 2 و ...تا با فشار دکمه هر ردیف پریز مربوط به آن روشن یا خاموش شود.
2-میتوانید 2 یا 3 پریز را به یک ردیف (مثلا ردیف 1 یا 2 ریموت) تعیین و ثبت کنید تا با فشار دکمه های آن ردیف هر 2 یا 3 پریز با هم روشن یا خاموش شوند.
3-میتوانید بسته های بیشتری خریداری کنید و پریزها را گروه بندی کنید، مثلا 5 پریز را به یک ردیف دکمه ریموت تعیین کنید و 10 پریز دیگر را روی ردیف دیگر ریموت، تا با فشار دادن دکمه های هر ردیف همه پریزهای آن گروه خاموش یا روشن شوند.(

برد این وسیله 30 متر در حالت دید مستقیم بدون مانع میباشد و البته بدیهی است نوع و تعداد و میزان موانع و امواج و پارازیت های موجود در هر محیط و حتی دمای هوا میتواند بر روی برد کنترل و گیرنده تاثیر بگذارد.
با اتصال 3 وسیله برقی در نقاط مختلف یک مکان می توانید از راه دور برق هر کدام از آنها را که بخواهید قطع یا وصل کنید.
برخی اوقات قطع و وصل برق مدار لوازم برقی مشکل ساز میشود یا زحمت اضافه ای را می طلبد یا اینکه آن وسیله در جایی قرار گرفته است که به زحمت می توان به آن دسترسی پیدا کرده و آنرا خاموش یا روشن نمود.
در اینجاست که نیاز به این وسیله 4 تکه معرفی شده سیب 7 چشمگیرتر میشود تا شما براحتی استفاده کردن از ریموت کنترل تلویزیون از این کنترلر برق استفاده کنید و تا سه عدد وسیله برقی را که در محل های مختلفی از آن مکان قرار دارند بطور جداگانه خاموش یا روشن کنید.
قسمت گیرنده های این پریز برق هوشمند کنترل دار در اندازه متوسط و در حدود اندازه یک گوشی موبایل کوچک می باشد که می توانید آنرا به پریز برق بزنید
نصب آن ها نیز اصلاٌ نیازی به وارد بودن به برق و اکترونیک ندارد و نقشه خاصی نیاز ندارد 
لازم به ذکر است دستگاههای گیرنده بصورت واسطه قرار گرفته و اجازه میدهند توسط ریموت کنترل برق هر کدام از دستگاههای گیرنده مربوطه  که از آن رد میشود را قطع یا وصل کنید
قطع و وصل کردن برق وسایل برقی و خاموش و روشن کردن لوازم برقی از راه دور بوسیله ریموت کنترل از راه دور دستگاه ریموت کنترلر برق سه کاناله برای 3 یا چندین وسیله که در نقاط مختلفی از محل قرار گرفته اند.
میتوانید بوسیله سه راهی چندین وسیله و لوازم برقی را به هر پریز وصل کنید (مجموع پیک یا اوج وات مصرفی آنها نباید بیشتر از 10 آمپر یا 2200 وات باشد) و در مجموع جریان چندین کالای برقی مثل لامپ را با این پریزها و 1 ریموت بصورت گروهی مدیریت کنید.
این گجت جالب سیب هفت بدلیل قطع نمودن کامل جریان برق باعث کاهش مصرف برق و انرژی در لوازمی میشود که در اوقات عدم مصرف در حالت آماده باش یا Standby به سر میبرند، چون همانطور که میدانید وسایلی مثل تلویزیون یا ضبط صوت و سیستم سینمای خانگی در حالت استندبای همچنان از جریان برق استفاده نموده و مصرفی معادل 3 الی 5 درصد حالت عادی را دارند.
و همچنین با قطع کردن جریان برق از کنار دیوار و پریز برق باعث کاهش خطرات ناشی از وجود جریان در مواقعی که در آن محل نیستید و نیازی به آن وسیله برقی ندارید میشود ، چون در هنگام بروز حوادثی مثل زلزله امکان دارد در اثر برخورد اجسام و لوازم با سیم آن وسیله برقی که در محیط باز قرار دارد برش یا اتصالی ایجاد شده و متعاقب آن آتش سوزی رخ بدهد.
امتیاز دیگر ریموت این وسیله داشتن کلید روشن و خاموش بصورت جداگانه میباشد تا برخلاف مدلهایی که یک کلید دو حالته داشتند و با هر بار فشار دادن یک کلید جریان قطع یا وصل میشد، در این مدل بدون آنکه آن وسیله را ببینید دقیقآ میدانید که جریان را قطع نموده اید یا برقرار ساخته اید.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
ES9939G 3 Sockets 10A Learning Wireless Remote Control Wall electric socket
 
مشخصات پریز 3 تایی کنترلدار سری جدید:
 ولتاژ ورودی: 230 ولت AC
برد ریموت: حدود 30 متر در حالت همسطح دید مستقیم بدون مانع (نوع و تعداد و میزان موانع و امواج و تفاوت ارتفاع بر روی برد کنترل و گیرنده تاثیر میگذارد)
حداکثر توان و ظرفیت هر پریز: 2200 وات (10 آمپر).توجه: حتما دقت کنید که لوازم برقی با اوج توان مصرفی بیشتر از این مقدار را هرگز به این پریزها وصل نکنید.
فرکانس کاری : 433.92 مگاهرتز مجاز و استاندارد
باتری ریموت: نوع 23A با ولتاژ 12 ولت DC (در بسته بندی موجود نیست)
رنگ ریموت و پریزها: سفید
اندازه گیرنده ها (بدنه اصلی پریز): حدود 60*60*108 میلیمتر
اندازه ریموت: حدود 15*35*105 میلیمتر
اندازه جعبه: حدود 69*130*177 میلیمتر
وزن: حدود 400 گرم
 
بسته بندی شامل :
3 عدد پریز چراغ دار و دکمه دار وایرلس
1 عدد ریموت خاموش و روشن 10 کلیده
1 عدد باطری 23A جهت ریموت
1 عدد برگه راهنما به زبان انگلیسی
1 عدد جعبه مقوایی سفید
 
اطلاعات فروش سیب هفت:
1-باطری ریموت توی بسته بندی ممکن است کم انرژی باشد یا انرژی آن به دلیل ماندن در انبار خالی شده باشد، این نوع باطری (23A) را میتوانید از لوازم الکتریکی یا برخی سوپرمارکت های بزرگ تهیه کنید.
2-همانطور که در عکس ها هم معلوم است، قسمت نشیمن و حفره کناری پریز دارای 2 پلت فلزی کناری (ارت) و شکاف دوطرفه میباشد که این قسمت را از حالت دایره خارج نموده ، یعنی دوشاخه هایی که سر گلویی و توپی آنها به صورت گرد کامل میباشند را باید توسط تبدیل (قطعه رابط یا واسطه) به این تایمر وصل کنید.
3-از نصب پریز در زیر نو مستقیم آفتاب یا باران خودداری کنید.

نظری یافت نشد