زمان ارسال سفارشات: شهر تهران: 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

سرپیچ لامپ سنسوردار با حسگر حرکتی و تایمر مدل 451

115,000 تومان
33404
موجود
+
جدول قیمت نسبت به تعداد خرید:
تعداد 2+ 5+ 10+ 50+
قیمت 98,000 تومان 92,000 تومان 88,000 تومان 85,000 تومان
افزودن به فهرست دلخواه

سرپیچ لامپ دارای Motion Sensor یا سنسور حرکتی با برد دید 6 متری و با قابلیت تنظیم حساسیت جهت روشن کردن اتوماتیک لامپ هنگام احساس وجود حرکت در محیط و همچنین قابلیت تنظیم زمان روشن نگهداشتن لامپ ، مخصوص لامپ های با پایه E27 معمولی و قدرت کمتر از 60 وات.

با این پایه لامپ حسگردار شما میتوانید هم سیستم روشنایی خانه یا اداره را اتوماسیون کنید و هم در مصرف برق روشنایی خیلی صرفه جویی کنید ، البته میتوانید از این دستگاه معرفی شده سیب7 برای حالت دزدگیری نیز استفاده کنید(چون روشن شدن لامپ این سنسور نشانه وجود حرکت در آن محدوده میباشد پس با روشن شدن لامپ شما می توانید بفهمید که شخصی در آن نقطه هست).

این وسیله با سنسور اینفرارد یا مادون قرمز با محدوده و زاویه دید 360 درجه کاملی که دارد کوچکترین حرکت را دتکت کرده و عکس العمل یا واکنش نشان داده و برق داخل سرپیچ را وصل میکند.

امتیاز دیگر این وسیله داشتن پیچ برای تنظیم و معرفی میزان نور محیط به دستگاه میباشد تا در محیط های مختلف بهترین عملکرد و بیشترین برد سنسور را داشته باشد.

در مدلهای قبلی اگر نور محیط خیلی زیاد یا کم بود برد حسگر فوق العاده کاهش پیدا میکرد یا گاهی اوقات در نور زیاد به وجود گرد و خاک هوا نیز واکنش نشان میداد که در این مدل جدیدتر شما میتوانید میزان نوری که در محیط است را به دستگاه معرفی کنید که محدوده معرفی از تاریکی مطلق (شکلک ماه) الی نور زیاد یا نور روز (شکلک خورشید) قرار گرفته است.

و همچنین با دارا بودن پیچ Time شما میتوانید مدت روشن نگهداشتن لامپ را تعیین کنید که از 10 ثانیه الی 5 دقیقه قابل تنظیم میباشد.

این هولدر لامپ سنسوری با نصب خیلی راحت و آسان در حد بستن یک لامپ به سرپیچ میباشد و قابل استفاده در اتاقهای کوچک مثل انباری یا زیرزمین یا راهروها و پلکانها و پاگرد و پشت بام و دالانها و جلوی درب و سایر مکانهایی که شخص نمی خواهد زیاد در آن مکان بماند مناسب است.(البته اگر شخص مدت زیادتری بماند و لامپ خاموش شود با یک تکان دادن دست دوباره روشن خواهد شد)

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

E27 Light Lamp Holder with Infrared Motion Sensor ST451B

 

روش نصب : 

1-مثل یک لامپ این هلدر سنسوردار را به سرپیچ لامپ در جایی که میخواهید وصل کنید.

2-یک لامپ (رشته ای یا کم مصرف CFL یا فوق کم مصرف LED) را به سرپیچ این هلدر وصل کنید.

 

روش تنظیم و استفاده :

1-پیچ تنظیم نور را در حالت حداکثر یعنی خورشید قرار دهید

2-پیچ تنظیم زمان را در حالت حداقل یعنی - قرار دهید.

3-کلید دیواری مربوط به آن سرپیچ را در حالت روشن قرار دهید.

4-دستگاه بعد از وارم آپ و آماده سازی اولیه که حدود 30 ثانیه طول میکشد لامپ را روشن خواهد نمود و پس از حدود 10 ثانیه لامپ خاموش خواهد شد .

5-از فاصله دور به دستگاه نزدیک شوید ، اگر دستگاه در فاصله نزدیک به شما واکنش نشان داد پیچ تنظیم نور را کمی بچرخانید (به سمت شکلک ماه) و دوباره تست کنید.

و این کار را تا زمانیکه از دورترین فاصله به شما واکنش نشان میدهد یا فاصله ای که دوست دارید دستگاه واکنش نشان دهد ادامه دهید تا بهترین تنظیم را برای آن محیط پیدا کنید.

توضیح : اگر هولدر را جایی نصب کرده اید که بیشترین سهم نور را از خورشید دارد پس پیچ تنظیم نور را در حالت حداکثر(شکلک خورشید) بگذارید.

6-اکنون میتوانید با همین روش و تنظیم "پیچ تایم" زمانی را که میخواهید لامپ روشن بماند را نیز به دستگاه تعریف کنید.

 

توجه : 

1-فاصله دتکت یا واکنش بستگی به نور و دمای محیط دارید ، یعنی اگر تنظیمات را در روز و فصل تابستان انجام داده باشید ، هنگام شب یا فصل زمستان میزان واکنش کمی تغییر خواهد کرد.

2-از وصل کردن لامپهای بیشتر از 60 وات به این سرپیچ خودداری کنید.

 

مشخصات هولدر سنسوردار لامپ  با حسگر حرکتی یا مویشون سنسور مادون قرمز مدل اس تی451بی :

مدل: ST451 یا M2 یا مدل مشابه

زاویه دید : 360 درجه

محدوده ورودی برق : 110 الی 240 ولت AC

پاور فرکانس : 50 الی 60 هرتز

حداکثر توان لامپ : 60 وات

برد دید : حداکثر 6 متر (در دمای کمتر از 24 درجه سانتیگراد)

بهترین ارتفاع نصب :2 الی 3.5 متر

محدوده پیچ تنظیم زمان روشنایی : حداقل 10 ثانیه(الی 13 ثانیه) و حداکثر 5 دقیقه (الی6دقیقه)

محدوده واکنشی سنسور نور : 3 الی 2000 لوکس

دمای مطلوب کارکرد : 20- درجه زیر صفر الی 40 درجه سانتیگراده بالای صفر

رنگ : سفید

اندازه : 53*115 میلیمتر

عالی
نوشتن نظر