زمان ارسال سفارشات: شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

ست پریز کنترلی آلمانی، 2 پریز قطع و وصل به همراه یک پریز دیمردار

152,000 تومان
33752
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

سری جدید پریز ریموت دار شامل 2 عدد پریز کنترلی معمولی و 1 پریز دیمری (مخصوص کم و زیاد کردن نور لامپهای معمولی) با قابلیت قطع و وصل برق بصورت وایرلس و بیسیم بوسیله 1 عدد ریموت کنترل از راه دور در یک بسته بندی

بوسیله این پریز ریموت دار معرفی شده سیب هفت می توانید برق وسیله الکتریکی که به هر کدام از این 2 پریز اصلی متصل کرده اید را توسط ریموت کنترل بصورت جداگانه و با انتخاب دلخواه قطع یا وصل کنید و امتیاز این ریموت بهره گیری از امواج رادیویی میباشد که امکان این کنترل را حتی از پشت دیوار یا مانع نیز میدهد.

یعنی شما میتوانید با این ریموت کنترل از اتاقی دیگر جریان برق پریز ریموتی را که در اتاق بغلی کار گذاشته اید را وصل یا قطع کنید.

 

امتیازهای این پک:

*این پک دارای یک عدد پریز دیمردار میباشد که با اتصال لامپهای رشته ای به آن و با نگهداشتن دکمه ON/Off میتوانید نور آنرا کم یا زیاد یا خاموش و روشن کنید

*پریزهای این سری دارای دکمه روشن و خاموش بر روی خود میباشند که به شما این امکان را میدهد بصورت دستی و با فشار دادن کلید تعبیه شده روی پریز و بدون نیاز به ریموت، برق پریز را قطع یا وصل کنید مثلا زمانی که ریموت کنترل از شما دور است یا در اتاق دیگری است یا باطری ریموت تمام شده است یا ...

*ریموت کنترل این سری دارای قابلیت لرن یا تعرف دستگاه (Learn) میباشد که شما میتوانید هر کدام از پریزها را به هر کدام از ردیف دکمه ها تعریف کنید یا تغییر دهید یا صدها پریز را گروه بندی کنید.

مثال:

1-میتوانید یک پریز را به دکمه ردیف 1 ریموت معین و ثبت کنید و پریز بعدی را به ردیف 2 و ...تا با فشار دکمه هر ردیف پریز مربوط به آن روشن یا خاموش شود.

2-میتوانید 2 یا 3 پریز را به یک ردیف (مثلا ردیف 1 ریموت) تعیین و ثبت کنید تا با فشار دکمه های آن ردیف هر 2 یا 3 پریز با هم روشن یا خاموش شوند.

3-میتوانید بسته های بیشتری خریداری کنید و پریزها را گروه بندی کنید، مثلا 5 پریز را به یک ردیف دکمه ریموت تعیین کنید و 10 پریز دیگر را روی ردیف دیگر ریموت تا با فشار دادن دکمه های هر ردیف همه پریزهای آن گروه خاموش یا روشن شوند.

*بر خلاف سری قبلی (مدل لرنینگ) که در صورت قطع شدن برق شهری یا جدا کردن دستگاه از پریز برق، حافظه لرن آن خالی و پاک میشد (نیاز به تعریف یا لرن دوباره دستگاه به یکی از دکمه های ریموت کنترل بود) در این مدل تا چندین ساعت این حافظه ذخیره بوده و در صورت وصل شدن دوباره برق شهری یا وصل کردن دستگاه به پریز برق، دستگاه بر روی همان دکمه تعریف شده قبلی ریموت قابل کنترل میباشد

*روی ریموت کنترل این وسیله جالب دکمه ای به نام All Off و All On برای خاموش یا روشن کردن همه پریزها تعبیه شده تا بتوانید به راحتی برق همه پریزها را فقط با فشار یک دکمه قطع یا وصل کنید.

*امتیاز دیگر ریموت این وسیله داشتن کلید روشن و خاموش برای هر پریز بصورت جداگانه میباشد تا برخلاف مدلهایی که برای هر پریز فقط یک کلید داشتند (با هر بار فشار دادن یک کلید جریان قطع یا وصل میشد) در این مدل بدون آنکه آن وسیله را ببینید دقیقآ میدانید که جریان را قطع نموده اید یا برقرار ساخته اید.

 

برد این وسیله حدود 20 متر در فضای باز بدون امواج مزاحم میباشد و البته بدیهی است نوع و تعداد و میزان موانع و امواج و پارازیت های موجود در هر محیط و حتی دمای هوا میتواند بر روی برد کنترل و گیرنده تاثیر بگذارد.

با اتصال 2 وسیله برقی در نقاط مختلف یک مکان می توانید از راه دور برق هر کدام از آنها را که بخواهید قطع یا وصل کنید. یا نور لامپهای معمولی را بوسیله پریز دیمردار این پک کم یا زیاد یا خاموش و روشن کنید.

لازم به ذکر است دستگاههای گیرنده بصورت واسطه قرار گرفته و اجازه میدهند توسط ریموت کنترل برق هر کدام از دستگاههای گیرنده مربوطه  که از آن رد میشود را قطع یا وصل کنید

این گجت جالب سیب هفت بدلیل قطع نمودن کامل جریان برق باعث کاهش مصرف برق و انرژی در لوازمی میشود که در اوقات عدم مصرف در حالت آماده باش یا Standby به سر میبرند ، چون همانطور که میدانید وسایلی مثل تلویزیون یا ضبط صوت و سیستم سینمای خانگی در حالت استندبای همچنان از جریان برق استفاده نموده و مصرفی معادل 3 الی 5 درصد حالت عادی را دارند.

و همچنین با قطع کردن جریان برق از کنار دیوار و پریز برق باعث کاهش خطرات ناشی از وجود جریان در مواقعی که در آن محل نیستید و نیازی به آن وسیله برقی ندارید میشود ، چون در هنگام بروز حوادثی مثل زلزله امکان دارد در اثر برخورد اجسام و لوازم با سیم آن وسیله برقی که در محیط باز قرار دارد برش یا اتصالی ایجاد شده و متعاقب آن آتش سوزی رخ بدهد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

German Generator GmbH Remote Control Socket Set wireless switching

 

خصوصیات پریز 3 تایی کنترلدار آلمانی:

واکنش سریع

ریموت کنترل با امواج رادیویی و با قابلیت عملکرد حتی از پشت دیوار

دارای دکمه مستقل برای روشن و خاموش کردن پریز بدون نیاز به ریموت کنترل

بدون نیاز به سیم کشی

دارای چراغ LED برای نشان دادن وضعیت وجود جریان برق

 

مشخصات پریز ریموتدار 3 تایی ساخت آلمان:

ولتاژ ورودی : 230 ولت AC

برد ریموت : حدود 20 متر در فضای باز و حدود 10 متردر فضای داخلی (نوع و تعداد و میزان موانع و امواج موجود بر روی برد دستگاه تاثیر میگذارد)

حداکثر توان و ظرفیت هر پریز : 1100 وات

فرکانس کاری : 433.92 مگاهرتز مجاز و استاندارد

باتری ریموت : نوع کتابی با ولتاژ 9 ولت DC (داخل بسته بندی یک عدد جهت تست موجود میباشد)

اندازه گیرنده ها (بدنه اصلی پریزها): 40*65*147 میلیمتر

اندازه ریموت: 22*45*145 میلی متر

 

بسته بندی شامل :

2 عدد پریز قطع و وصل چراغ دار و دکمه دار وایرلس

1 عدد پریز دیمردار (Dimmer) چراغ دار و دکمه دار وایرلس

1 عدد ریموت خاموش و روشن 8 کلید

1 عدد باطری کتابی 9 ولتی تست (ممکن است انرژی باطری به دلیل در انبار ماندن کم یا خالی شده باشد)

1 عدد برگه راهنما به زبان انگلیسی

1 عدد جعبه مقوایی رنگی

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-به پریز دیمری این کالا (پریزی که روی لیبل جلویی آن کلمه Dimmer نوشته شده) فقط لامپ رشته ای معمولی وصل کنید، یعنی این پریز برای لامپهای کم مصرف یا LED و لوازم دیگر مناسب و قابل استفاده نمیباشد.

2-در صورتیکه باطری داخل بسته بندی باشد باید مدنظر داشته باشید که به دلیل در انبار ماندن ممکن است انرژی این باطری کم یا خالی شده باشد و نیاز به تهیه باطری داشته باشید که این مدل باطری براحتی از فروشگاههای لوازم برقی یا حتی بعضی سوپرمارکتها قابل تهیه میباشد.

3-همانطور که در قبلا توضیح داده شده توان تحمل عبوری هر کدام از پریزها 1100 وات میباشد. بنابراین از وصل کردن لوازمی با توان مصرفی بالاتر از این مقدار (مثل یخچال، کولر گازی، بخاری برقی، ...) به این پریزها اکیدا خودداری کنید

4-در صورت قطع شدن برق ورودی به پریز (قطع شدن برق شهر یا برق واحد یا ...) خروجی پریز در حالت خاموش قرار میگیرد. یعنی حتی اگر پریز قبل از قطعی برق در حالت روشن بوده باشد هنگام وصل شده دوباره برق در حالت خاموش قرار خواهد گرفت.

 

5-برای جلوگیری از عدم تداخل یا افزایش زمان عکس العمل پریزها توصیه میشود آنها را در کنار هم یا چسبیده به هم وصل نکنید یعنی هر چقدر پریزها از هم فاصله داشته باشند تداخل کمتر و سرعت عمل ریموت بهتر خواهد بود.

32312

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر