زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

دستگاه قطع و وصل برق ریموت کنترلدار با گیرنده های مجزا در انواع مختلف

ثبت نظر یا پرسش
865,000 تومان
31299
موجود
+

سیستم قطع و وصل برق از راه دور بوسیله ریموت کنترل با گیرنده های جدا از هم (2 الی 16 کانال)، مخصوص روشن و خاموش کردن چندین وسیله برقی از راه دور بصورت مستقل و مجزا.

با اتصال هر کدام از این دستگاه ها به سیم کشی وسایل برقی (تا محدوده توان مصرفی 200 وات، مثل لامپ و چراغ و ...) در نقاط مختلف یک مکان می توانید هر کدام از آنها را که بخواهید از راه دور و حتی از پشت دیوار و موانع خاموش یا روشن کنید.

توضیح: مدلهای 2 ریموت دارای یک عدد ریموت اضافه و یدکی میباشند تا اگر زمانی ریموت اول دچار مشکل شد (ضربه، آسیب یا در آب افتادن و ...) بتوانید از ریموت دوم استفاده کنید، یا اینکه همزمان با ریموت اول بتوانید همه گیرنده ها را از نقطه دیگر آن مکان نیز قطع یا وصل کنید

برخی اوقات قطع و وصل برق مدار لوازم برقی مشکل ساز میشود یا زحمت اضافه ای را می طلبد یا اینکه آن وسیله در جایی قرار گرفته است که به زحمت می توان به آن دسترسی پیدا کرده و آنرا خاموش یا روشن نمود.

در اینجاست که نیاز به این وسیله معرفی شده سیب هفت چشمگیرتر میشود تا شما براحتی استفاده کردن از ریموت کنترل تلویزیون از این کنترلر برق استفاده کنید و تا چندین عدد وسیله برقی (از 2 الی 16 عدد مجزا و مستقل بستگی به مدل انتخابی در سایت سیب هفت) را که در محل های مختلفی از آن مکان قرار دارند بطور جداگانه خاموش یا روشن کنید

قسمت گیرنده ها یا دستگاه های مرکزی این وسیله کوچک و در حدود اندازه یک قوطی کبریت می باشد که می توانید در پشت وسیله برقی خود یا با اندکی زحمت بیشتر حتی پشت کلید برق آنرا پنهان کنید و کلید برق کنترل دار داشته باشید.

نصب آن ها نیز نیاز به کمی وارد بودن به برق و اکترونیک دارد البته نقشه نصب روی جعبه یا روی دستگاه گیرنده گنجانده شده است.

لازم به ذکر است دستگاههای گیرنده بصورت واسطه قرار گرفته و اجازه میدهند توسط ریموت کنترل برق هر کدام از دستگاههای گیرنده مربوطه  که از آن رد میشود را قطع یا وصل کنید

قطع و وصل کردن برق وسایل برقی و خاموش و روشن کردن لوازم برقی از راه دور بوسیله ریموت کنترل از راه دور بوسیله دستگاه ریموت کنترلر برق چند کاناله برای چندین وسیله که در نقاط مختلفی از محل قرار گرفته اند.

قابل استفاده در خانه - هتل - مسافرخانه ها - نمایشگاهها - انبارها - شرکت ها و اداره جات و مغازه ها و فروشگاهها و کارخانجات و تولیدی های صنعتی و کنترل روشنایی لامپهای عمودی و نقطه ای و لامپهای تابلو های تبلیغاتی و بیلبوردها  هر مکان دیگری که بخواهید برق چندین وسیله را که در نقاط جدا از هم با مسیرهای سیم کشی جداگانه قرار دارند قطع یا وصل کنید 

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود

Multi Channel Home Office Light Lamp Digital Remote Control Switch

 

مشخصات دستگاه قطع و وصل برق کنترل دار مجزا با گیرنده های جدا از هم:

اندازه گیرنده ها : حدود 18*37*50 میلیمتر (بستگی به مدل انتخابی در سایت سیب هفت)

اندازه ریموت کنترل : حدود 18*39*95 میلی متر (بستگی به مدل انتخابی در سایت سیب هفت)

باطری ریموت کنترل : 12 ولت مدل جی آ 23 (اگر در روز 20 بار دکمه های این کنترل را بزنید هر باطری نو و پر آلکالاین حدودا برای 365 روز کارکرد کافی میباشد)

ولتاژ کاری : 180 الی 250 ولت 50 الی 60 هرتز

نوع فرکانس : گیرنده و فرستنده رادیویی (بر خلاف ریموت های نوری و مادون قرمز از مانع و دیوار نیز می تواند عبور کند)

برد ریموت کنترل : 30 متر در فضای باز ( نوع و تعداد و میزان موانع و امواج و پارازیت ها و دمای هر محیطی میتواند بر روی برد گیرنده تاثیر بگذارد)

توضیح: لازم به ذکر است برد مدلهای 12 و 16 کانال در فضای باز و محیط بدون مانع و امواج مزاحم در دمای معمولی تست شد و نتیجه این بود که این دو مدل برد بالاتری (بیشتر از 100 متر) نسبت به بقیه مدلها دارند.

 

اطلاعات فروش سیب هفت

1-این نوع کالا در برندها و مدلهای مختلفی وارد میشود، بنابراین ممکن است شکل گیرنده یا ریموت یا برند یا ظاهر کالای موجود (کالای دریافتی خریدار) با عکسها تفاوت داشته باشد ولی سعی بر این شده توضیحات و عکسها و مشخصات بیشترین شباهت را به کالای موجود داشته باشد ولی کارایی اصلی همانی است که توضیح داده شده است.

2-برای نصب این وسیله یا باید به برق وارد باشید یا اینکه از متخصص برق و سیم کشی یا شخصی که به برق وارد است کمک بگیرید.

3-قبل از نصب دستگاه از قطع بودن فیوز و جریان برق مطمئن شوید

4-سیم سفیدی که از طرف دیگر جعبه گیرنده بیرون آمده آنتن میباشد و نیاز نیست آنرا به جایی متصل کنید ولی هر چقدر نوک این سیم به فضای بیرون دسترسی داشته باشد برد گیرندگی این وسیله بیشتر خواهد بود. (بیشترین برد مربوط به مدلهای دوازده و شانزده کانال میباشد)

 5-ممکن است باطری ریموت داخل بسته بندی نباشد و نیاز به تهیه باطری داشته باشید یا اینکه باطری داخل بسته انرژی کمی داشته باشد یا به دلیل در انبار ماندن خالی شده باشد

 

توجه :

1-هر دستگاه گیرنده می تواند :

حداکثر 500 الی 800 وات عبور برق لوازم برقی معمولی (غیر استارتی) را تحمل کند

و حداکثر 200 الی 250 وات برای لامپهای کم مصرف یا لوازم استارتی و کمپرسوردار می تواند مورد استفاده قرار بگیرد (برخی از لامپهای کم مصرف استارتر قوی دارند که جریان کششی اولیه برای روشن شدن آنها بیشتر از حد استاندارد و گاهی تا 3 برابر اعلام شده کارخانه است . بنابراین برای استفاده اینگونه لوازم قبل از خرید این دستگاه بهتر است از مقدار مصرفی اولیه یا میزان جریان استارت آنها نیز باخبر باشید)

2-لطفآ قبل از شروع به نصب مسائل ایمنی استفاده از برق را در نظر بگیرید.

3-گیرنده ها را نزدیک هم وچسبیده به هم نصب نکنید، چون در اینصورت تداخل امواج بوجود می آید و ریموت کنترل نمی تواند عملکرد صحیحی روی گیرنده ها داشته باشه، حداقل فاصله استانداره بین گیرنده ها بستگی به امواج و فرکانسهای مشابه موجود در محیط از نیم الی 1.5 متر به بالا باشد

4-توصیه میشود جهت افزایش برد ، گیرنده ها را تا حد امکان دور از لوازم بیسیم مثل مودم یا تلفن بیسیم نصب کنید.

5-لازم به ذکر است در صورت قطعی برق آن واحد یا منطقه و وصل شدن دوباره برق این گیرنده ها بدون درنظر گرفتن حالت قبلی به حالت وصل درخواهند آمد، البته در صورتیکه میخواهید در صورت نبود شما و احتمال قطع و وصلی برق آن مکان، آن لامپ یا وسیله برقی روشن نشود میتوانید گیرنده را بعد از کلید نصب کنید تا موقع ترک آن محل کلید را در حالت خاموش قرار دهید و مطمئن باشید که به آن وسیله برق وارد نخواهد شد.

توضیح: این امکان در صورت نصب گیرنده بین کلید و مصرف کننده (مثلا لامپ) کارآیی دارد تا شما بتوانید بوسیله کلید و بدون نیاز به ریموت برق آن مصرف کننده را قطع یا وصل کنید.

6-کلیه مدلها قبل از ارسال تست میشوند، بنابراین به دلیل احتمال خطای کاربری و عدم رعایت موارد نصب اصولی از مرجوع کردن و برگشت آن معذوریم.

امیرحسین
نظر
سلام ایا بعد از سوختن یا خراب شدن یکی از گیرنده ها میشه یک گیرنده جایگزینش کرد اگه میشه لطف میکنید بفرمایید به چه صورت این کار انجام میشه و ریموت با گیرنده مچ میشه؟ مرسی
سیب هفت
سلام میتونید یک رله کنترلی لزنینگ با فرکانس مشابه تهیه کنید و با گیرنده قبلی جایگزین کرده و سپس دکمه ریموت مربوط به گیرنده قبلی را روی گیرنده جدید ست کنید.
سالار علیلی
نظر
دوتا سوال داشتم
1-هشت کانال 2 ریموت دقیقا همونی هست که توی عکسه؟
2-این مدل یعنی 2 تا ریموت 4 دکمه داره، یا 2 تا ریموت 8 دکمه (1 ریموت اضافه یدکی)؟


پاسخ سیب هفت:
1-فعلا 8 کانال 2 ریموت برند سنبال داریم که ریموتش با عکس 8 کانال که توی سایت هست فرق داره، ولی در کل همه مدلها غیر از ZFR اندازه و شکل گیرنده ها تا حدودی شبیه هم هستند ولی همانطور که توی توضیحات کالا نوشتیم: ممکنه در هر سری که این کالا وارد میشه نسبت به سری قبلی شکل ریموت ها تفاوت داشته باشه.
2-مدلهای 2 ریموت یعنی 1 ریموت اضافه و یدکی دارند (مثلا مدل 8 کانال 2 تا ریموت 8 دکمه داره).
ریموت اضافه خیلی کارآمد هست و اگه یه زمانی ریموت اول خراب بشه یا بشکنه یا توی آب بیافته یا به هر دلیل دیگه ای کار نکنه اونموقع دیگه نیازی نیست دوباره یه سری دیگه بخرید و کل مجموعه گیرنده ها رو عوض کنید (چون دیگه نمیشه کاریشون کرد و براشون ریموت ساخت)، چون یه ریموت سالم دیگه هنوز دارید و میتونید از مجموعه کنترلرها استفاده کنید.
ارش
نظر
درود. اگر دو یا چند گیرنده در یک فضا باشند ، همه با هم روشن و خاموش می شوند یا هر گیرنده یک دکمه مخصوص به خود روی ریموت دارد؟

پاسخ سیب هفت: هر گیرنده یک دکمه مخصوص به خود روی ریموت کنترل دارد، مثلا مدل 4 کانال ، روی ریموت 4 تا دکمه داره که هر کدوم از دکمه ها برای یک گیرنده میباشد، یعنی بطور مثال با زدن دکمه سوم گیرنده سوم قطع یا وصل خواهد شد.
مرتضی
نظر
سلام
این دستگاه در چه فرکانسی است ؟

پاسخ: بستگی به مدل کالا (تولید کننده) داره که از چه مدل رله ای استفاده کرده باشه، ولی اکثرشون فرکانس 315 هستند.